לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

סשן משרתת

קלייר​(נשלטת)
לפני 19 שנים • 18 בספט׳ 2005

סשן משרתת

קלייר​(נשלטת) • 18 בספט׳ 2005
הקדמה
בימים האחרונים אני עוקבת אחר בלוג חדש שנכתב על ידי בחורה שמתכנה "משרתת". הבלוג שלה הדליק אותי, והפניתי את גברתי אליו. גברתי שכרגיל אני שקופה לה, שאלה אותי אם נדלקתי על הרעיון.
טוב, נו, אני כן icon_smile.gif
אני רוצה לשרת אותה, לתת. אני כל הזמן מרגישה שאני כל כך הרבה מקבלת, וכל כך מעט נותנת. רציתי להיות המשרתת של גברתי.
גברתי הודיעה לי שהיום בסשן, זה בדיוק מה שאעשה.
אני אהיה המשרתת שלה.
גברתי פקדה שאנקה את הדירה כרגיל לכבודה, אבל שלא אנקה את חדר השינה.

**

הנסיעה
ארבע ורבע בדיוק. אני מגיעה על האופנוע כדי לאסוף את גברתי. אנחנו עוברות למכונית שלה, אני נוהגת, גברתי לצדי.
"הסשן מתחיל כבר עכשיו קלייר" מודיעה לי גברתי, וכבר אני נכנסת ברגע למקום אחר, מרוגש, מצפה.
"אז את רוצה להיות המשרתת שלי" אומרת לי גברתי, "את מבינה שאני גבירה תובענית מאוד. אני מצפה ליעילות, לצייתנות ולזריזות. אני מצפה שהמשרתת שלי תנקה עבורי, תבצע עבורי סידורים, קניות, וכל מטלה שאטיל עליה. את חושבת שאת יכולה לעמוד בציפיות שלי?"
"כן גברתי" אני עונה.
"איך את מנקה ביסודיות?" שואלת גברתי.
"תלוי לכבוד מי אני מנקה" אני עונה לה.
"איך הגעת דווקא אליי?" מתקילה אותי גברתי בשאלה לא צפויה.
"שיט" אני חושבת, "תחשבי קלייר, מהר תחשבי"
"נדמה לי שראיתי אותך בכלוב" אני מנסה.
"לא, אני לא מסתובב בכלוב" עונה לי גברתי.
"פרסמת אולי מודעה?" אני שואלת מהוססת.
גברתי מחליטה באמת להקשות לי על החיים.
"לא פרסמתי" היא אומרת לי, מתענגת על מבוכתי, "ובכל זאת, איך הגעת אליי".
"אוקיי, הגיע הזמן להתחיל להיכנס למשחק" אני נוזפת בעצמי.
"האמת היא שעבדתי מולך פעם, וכשקראתי בכלוב בלוג של משרתת, נדלקתי וקלטתי שזה בדיוק מה שהייתי רוצה לעשות. ואז התחלתי להריץ לי בראש את כל הנשים שעשו לי את זה, ונזכרתי בעבודה שעשיתי עבורך פעם, נזכרתי ברושם שהשארת עליי, והחלטתי לפנות אלייך" אני אומרת לה.
"עבדת מתחתיי?" שואלת גברתי.
"עבדתי מולך" אני עונה לה, "המשרד שלי הפיק עבורך מודעה".
"אז יש לך משרד פרסום" אומרת גברתי, "ואיך תרגישי להפוך ממנהלת משרד פרסום למנקה ולעוזרת?"
"משרד הפרסום הוא מקור הפרנסה שלי" אני עונה לה, "לשרת אותך זה הצורך האמיתי שלי".
"אני מצפה שהמשרתת שלי תהיה זמינה עבורי בכל שעה" אומרת גברתי, "גם בלילות".
"זו לא תהיה בעיה" אני אומרת לה.
השיחה נמשכת אל תוך הנסיעה.
"ואיך תרגישי כשאסתובב לידך כפי שאני אוהבת להסתובב בביתי, בכותונת בלבד?" שואלת גברתי פתאום.
"לא תהיה לי בעיה עם זה" אני ממהרת להבטיח לה.
"אני מצפה שאם את רואה אותי במצבים אינטימיים תחשפי מולי גם את, אני מצפה שכמשרתת שלי תעבדי כשעלייך רק סינר" מודיעה לי גברתי.
המחשבה עליי לבושה רק סינר משעשעת אותי.
"כן גברתי" אני אומרת לה מחויכת.
"משהו מצחיק אותך?" שואלת גברתי.
"לא גברתי, סליחה" אני אומרת לה.
"אני רוצה שתדעי שכשלא מבצעים את המטלות שאני מטילה אני מענישה, ובעונשים פיזיים"
"יש" אני חושבת, ועונה לה "כן גברתי".
השיחה נמשכת ואז גוועת לאיטה. אנחנו כבר כמעט אצלי.
"גברתי" אני שואלת, "תזדקקי גם לשירותים מיניים?"
"אני אחליט אם את ראויה להעניק לי אותם" אומרת לי גברתי.
אנחנו מגיעות לרחוב שלי.
"יש כאן רשימת קניות מהמכולת" אומרת לי גברתי, "קני את מה שרשום, וחפשי אותי במספרה, אם לא יהיה שם תור אעשה שם גבות ומניקור, ואם יהיה תור אעלה לביתך."
גברתי מתעקשת שאקח ממנה כסף. אני הולכת למכולת, קונה בזריזות את המוצרים, מחפשת אותה במספרה, ועולה אל הדירה.

**

הסשן
הסלון

אני נכנסת לדירה.
גברתי בסלון לבושה כותנת שקופה לבנה. אני מטורפת על המראה שלה, מנסה לא ללטוש בה עיניים.
"שימי את המצרכים במטבח, הכיני לי קפה קר, הביאי מצית ומאפרה לסלון ובואי לבושה בסינר" מורה לי גברתי.
אני ממהרת להתפשט וללבוש את הסינר. אני מרגישה בו מגוחכת מעט, אבל ברגע גם מגורה.
מכינה לגברתי קפה, מביאה אליה את המאפרה ואת המצית, ומתיישבת על הרצפה לרגליה.
"עסי לי את הרגליים" מצווה גברתי.
"גברתי להכניס את המצרכים למקרר?" אני שואלת.
"בואי נבהיר משהו" עונה לי גברתי, "אני מצפה שהמשרתת שלי תציית, לא תחשוב. את לא פה כדי לחשוב בשבילי. ברור?"
"כן גברתי" אני עונה לה וממשיכה לעסות את רגליה.
גברתי מסיימת לעשן את הסיגריה שלה.

המטבח
"בואי למטבח" היא פוקדת עליי.
המצרכים שקניתי הם המרכיבים של עוגת גבינה.
גברתי מורה לי לרסק את הביסקוויטים באמצעות פטיש שניצלים, בשעה שהיא מכינה את הבלילה אותה היא תיצוק על פירוריי הביסקוויט.
"לקקי" פוקדת עליי גברתי ומושיטה אליי אצבעות ששאריות גבינה מתוקה נצמדה אליהן.
אני מלקקת, רוצה לטרוף את האצבעות, אבל אני בתפקיד המשרתת, כרגע עוד אין בינינו כאלה יחסי קרבה.
בתוך דקות העוגה מוכנה.
"יש לך שבע דקות בדיוק כדי לנקות את המטבח ולהביא לחדר השינה את המאפרה, הסיגריות והשתיה" אומרת גברתי, "מיד כשתסיימי את זה בואי למקלחת".

המקלחת
אני ממהרת לבצע את המטלות, ובאה למקלחת. גברתי עומדת במקלחון, על רגליה קצף, והיא מגלחת אותן.
"בואי משרתת, גלחי את הירכיים שלי" פוקדת עליי גברתי, "אני מקווה שלא קשה לך מדי עם הקרבה האינטימית הזו. אני מצפה שהמשרתת שלי תשרת גם את צרכיי הגופניים".
"אין לי בעיה עם זה" אני ממלמלת, ומעבירה את הסכין על ירכיה בזהירות.
"אני מצפה שהעבודה תעשה במהירות" אומרת גברתי, "אני אישה חסרת סבלנות".
"כן גברתי, אני רק לא רוצה לפצוע אותך" אני עונה, ומסיימת במהירות לגלח את רגליה.
גברתי מסיימת להתקלח, אני מסייעת לה לצאת מהאמבטיון.
"נגבי אותי" פוקדת גברתי.
אני ממהרת לנגב אותה, גב, שדיים, בטן, ישבן, כוס, רגליים.
"הידיים שלי רטובות לגמרי" אומרת גברתי.
"סליחה" אני אומרת לה, וממהרת לנגב גם אותן.
"טוב" אומרת גברתי, תביאי לחדר השינה את כל מה שאת צריכה כדי לנקות אותו"

חדר השינה
אני מביאה מטאטא, יעה, מגב, סמרטוט רצפה, ודלי ובו מי סבון.
"נקי את כל החדר ומסביב למיטה" פוקדת גברתי.
לבושה סינר בלבד, אני מטאטאת את החדר, מוציאה ממנו את השטיח ואת מיטת הכלבה שלי. אני מקפידה לטאטא היטב.
"שטפי את החדר" פוקדת גברתי.
אני טובלת את הסמרטוט ולוקחת לידי את המגב.
"מה את עושה בדיוק?" שואלת גברתי.
"שוטפת גברתי" אני עונה מופתעת.
"בלי מגב, עם הידיים" אומרת גברתי, "אני אוהבת לראות את המשרתות שלי מנקות על ארבע. יש לך עם זה בעיה?"
"לא גברתי" אני עונה לה, ויורדת על ברכיי.
"אני אקרא בינתיים, ומכיוון שזה ספר מחרמן, אני מקווה שלא תובכי אם הגבירה שלך תיגע בעצמה" אומרת גברתי.
"אין לי עם זה בעיה" אני עונה לה כשמפלס החרמנות שלי מזנק פתאום.
"אז קדימה, נקי" פוקדת גברתי.
אני יורדת על ארבע, ידיי על הסמרטוט, ואני מתחילה לשטוף את החדר. ריבוע מרצפות, צעד אחורה, עוד ריבוע.
רגליי מפושקות מולה, אני עובדת כשישבני פונה אליה. מטריף אותי לדעת שהיא מסתכלת.
אני מעיפה אליה מבט. גברתי קוראת ומאוננת.
"ראיתי את המבט הזה" היא מודיעה לי, "תתרכזי בלנקות"
אני מסיימת ומעיפה אליה עוד מבט.
"ראיתי גם את המבט הזה לכיוון הסטרפאון" מודיעה לי גברתי.
אני נדרשת להוציא מהחדר את הסמרטוט, המטאטא, היעה, הדלי. המגב נשאר בחדר.
"אני מצפה שהמשרתת שלי תנקה עבורי גם את הסטרפאון" מודיעה לי גברתי.
"גברתי, הידיים שלי מלוכלכות מהשטיפה, תרשי לי לרחוץ אותן?" אני מבקשת.
"לא" אומרת גברתי, "את לא ראויה לגעת עם הידיים בסטרפאון, את תנקי אותו עם הלשון"
גברתי מניחה את הזין על המיטה.
"קדימה" היא פוקדת עליי.
כשראשי מורכן בפניה אני מתחילה ללקק את הסטרפאון. בלי האפשרות להעזר בידיי, אני מוגבלת ביכולת ללקק את כולו.
"אני אעזור לך" מודיעה גברתי ומלבישה עליה את הזין, "עכשיו אני רוצה לראות איך המשרתת שלי יודעת באמת למצוץ זין. אני מארחת לעיתים קרובות, ואני מצפה שתגישי לאורחים שלי מזון, שתיה, ושתקלי עליהם במידה והם יהיו מחורמנים. זה אומר שלגברים תמצצי ושלנשים תרדי. זה חלק מהגדרת התפקיד שלך משרתת".
"כן גברתי, אני אעשה את כל מה שתורי לי לעשות" אני מבטיחה לה.
"אז תמצצי, בואי נראה כמה טוב את מסוגלת למצוץ. את הרי לא מעלה על דעתך שאתן לך לבייש אותי" פוקדת גברתי.
אני מוצצת את הזין עמוק ככל שאני יכולה, אבל זה רחוק מלספק את גברתי.
"את תתחילי להתאמן בבית על מציצות" פוקדת גברתי, "תתאמני מצדי על מלפפונים, אבל לא יכול להיות שתחנקי מזין קטן באורך 16 ס"מ" היא אומרת כשאני משתנקת מאורכו של הזין.
אני מתאמצת, משתדלת להכניס אל פי כמה שיותר מהזין, אבל גברתי אינה מרוצה ממני.
"על ארבע" היא פוקדת ומיד אני מרגישה במקל המגב חובט בישבני.
"אני ממש לא מרוצה ממך" מודיעה לי גברתי וממשיכה לחבוט, "והמשרתת שלי תתאמן בבית, זה ברור?"
"כן גברתי" אני גונחת, נטרפת מעונג ממכות מקל המגב. מתענגת על תחושת ההשפלה הקלה שאני מרגישה, על תחושת השייכות. לגברתי יש הזכות לעשות בי כרצונה.
היא נעמדת מעליי.
"על ארבע לשירותים" נשמעת הפקודה.

השירותים
אני פוסעת על ארבע אל השירותים.
"מהר יותר" נשמעת הפקודה, ואני מרגישה את גומי המגב חובט בי, אותו הגומי בו אני משתמשת כדי לאסוף את המים שנקוו כשאני שוטפת את הרצפה בביתי, משמש עכשיו לזירוזי.
ברגע אני בחצי ספייס.
"היכנסי אל השירותים" פוקדת גברתי, ואני זוחלת אליהם.
"נקי את האסלה" היא דורשת.
"אין לי עם מה" אני עונה במבוכה.
ידה דוחקת את ראשי אל האסלה.
"את תנקי אותה עם הלשון" היא מודיעה לי, "את תבריקי אותה כך שהיא תהיה ראויה לישבן של גברתך".
לרגע אני המומה, אלה בכל זאת השירותים, המקום בו אני משתינה ומחרבנת.
"את תנקי ועכשיו" פוקדת גברתי וחובטת שוב בישבני עם המגב.
אני שולחת לשון מהוססת אל מושב האסלה ומתחילה ללקק אותו.
"נקי היטב" פוקדת גברתי, ושולחת אצבע אל ישבני.
הייחום שלי מוטרף עכשיו, אני מלקקת ונעה על האצבע, נוהמת מעונג.
"את לא רוצה להיות משרתת" קובעת גברתי, "את רוצה להיות הכלבה המזויינת של גברתך, נכון?"
"כן גברתי"
"את רוצה להיות החור של גברתך, הזונה של גברתך" ממשיכה גבתי ומחדירה לתוכי אצבע נוספת.
"כן גברתי" אני מתפתלת.
"תלקקי, אל תעזי להפסיק ללקק" פוקדת גברתי, אני מרגישה אותה כורעת מעליי, וברגע הזין חודר אל ישבני.
אני נטרפת עכשיו, גונחת, צועקת מעונג, שוכחת לרגע ללקק את האסלה, ומיד ידה של גברתי דוחקת את פניי אל פנים האסלה, ובידה השניה היא מורידה את המים.
"אל תעיזי להזיז את הפנים שלך משם" היא פוקדת עליי ומזיינת אותי.
הפרצוף שלי מול המים הזורמים, הלשון שמלקקת את מושב האסלה, ההשפלה, הזין של גברתי בתוכי, כל אלה מעיפים אותי לספייס ולאורגזמה מטורפת. שוב גברתי מורידה את המים, מזיינת אותי, התחת שלי שלה, אני נבעלת על ידה אפילו בשירותים, אני מלקקת, מייחלת לגמירה שלה בתוכי. אבל גברתי מחליטה שהמשרתת שלה עוד לא הרוויחה את הגמירה שלה בתוכי, וגברתי יוצאת ממני, ופוקדת עליי לחזור לחדר.

חדר השינה
"גברתי אני מסריחה משטיפת הרצפה" אני אומרת לה, "תרשי לי להתקלח רגע?"
"את תנוחי שלוש דקות ואז תתקלחי" עונה לי גברתי ופוקדת עליי להישכב על המיטה.
מגעיל אותי להישכב בגופי המיוזע על המיטה לצד גברתי. גברתי שרואה את היסוסיי פוקדת עליי לשכב על מיטתה של כלבתי.
"כשנישן יחד את תישני על המיטה של הכלבה, והיא תישן איתי" מודיעה לי גברתי, ומעבירה בי רטט.
"כן גברתי" אני לוחשת לה.
"מה היעוד שלך משרתת?" שואלת גברתי.
ברגע שהשאלה נשאלת אני כבר לא המשרתת שלה, אני קלייר, שפחתה של גברתי.
"הייעוד שלי הוא לכתוב ולשרת אותך" אני עונה לה, והדמעות מתחילות לזלוג.
"מה הייעוד שלך?" מתעקשת גברתי.
"להשתייך לך ולשרת אותך" אני עונה.
"לכי להתקלח" אומרת גברתי, "יש לך חמש דקות".
בתוך דקותיים אני שבה לחדר, ריחנית שוב, רגועה ומוכנה למלא את משאלותיה.
אני נדרשת ללקק את רגליה. בזמן שאני מתענגת על כפות רגליה וקרסוליה של גברתי, היא מתחילה לענג את עצמה באמצעות הויברטור. אני נטרפת, רוצה כל כך לענג אותה בעצמי.
"את עוד לא ראויה להתקרב לי לכוס" קוראת גברתי את מחשבותיי, וממשיכה בשלה.
כעבור כמה דקות היא פוקדת עליי להישכב על גבי על המיטה. היא מצמידה את ידיי האחת אל השניה וקושרת אותן, ואז היא קושרת את רגליי באותה הצורה.
"עכשיו את תלקקי אותי" מודיעה לי גברתי ומתיישבת על פרצופי.
הלשון שלי מתאמצת כל כך לענג אותה. הריחות שלה מטריפים אותי. אני מרגישה איך היא דופקת לי את הפה, מזיינת אותי בכוח, זה העונג שלה עכשיו, ואני רק רוצה לספק אותה כמיטב יכולתי.
גברתי גומרת לי לתוך הפה, אני מלקקת את כל הנוזלים, שותה אותם. רוצה עוד ועוד מהטעם המשכר הזה.
גברתי יורדת ממני.
"תפתחי את הרגליים" היא מצווה, ואני מפשקת אותן במסגרת המגבלות.
ידה של גברתי פולשת לתוכי, מזיינת אותי.
"את הולכת ללמוד למצוץ זין" מודיעה לי גברתי, "את הולכת ללמוד לגמור מזה שתמצצי זין"
ויברטור אימתני נדחף אל פי.
אני מוצצת כמיטב יכולתי, אבל רק חלק קטן ממנו חודר אל פי.
"את תגמרי מזה משרתת" מודיעה לי גברתי.
"גברתי אין סיכוי" אני עונה לה.
"את הולכת ללמוד בשיטת הרפלקס" מודיעה לי גברתי, "מעכשיו את תגמרי רק כשיהיה לך זין בפה, ואסור לך לגמור בשום דרך אחרת. בתוך זמן לא רב את תגמרי בכל פעם שייכנס לך זין לפה. אני אאלף אותך כמו שמאלפים כלבה, ואת תלמדי להיות כלבה צייתנית".
גברתי מזיינת לי את הכוס עם אצבעותיה, ומזיינת לי את הפה עם הויברטור בו זמנית.
אני מתחילה להיטרף.
"את לא תעזי לגמור בלי רשות" מבהירה לי גברתי.
אני משתוללת על המיטה. אצבעותיה של גברתי עושות בי שמות, ומילותיה מטריפות אותי.
"את תלמדי למצוץ זין, את תלמדי לגמור מזה, ואת תלמדי לבלוע ואז לנקות את הזין עם הפה שלך" אומרת לי גברתי בזמן שהיא מזיינת אותי, "את תבדרי את האורחים שלי בכך שתמצצי להם את הזין, את לא תביישי אותי במציצות גרועות. ברור?"
אני לא מסוגלת לשלוט עוד בגוף שלי, אני בריחוף, בספייס כמעט מוחלט, צועקת את העונג, צועקת שאני אוהבת אותה, שאני שייכת לה.
גברתי יוצאת ממני, ומוציאה מפי את הזין.
"אל תזוזי", היא פוקדת עליי.
אני מנסה לא לזוז אבל הגוף שלי נטרף מרעידות בלתי פוסקות. הייתי שניה מאורגזמה כשגברתי יצאה ממני.
גברתי לוקחת שוט לידה ומתחילה להצליף על הכוס שלי ועל השדיים. העונג מוחלט. אני לא רוצה שזה ייפסק לעולם.
ההצלפות שלה על הכוס שלי קבועות, חזקות, האורגזמה שוב נבנית בתוכי, שוב אני מתפתלת, ושוב גברתי עוצרת.
"עוד לא שפחה שלי" היא אומרת.
האצבעות שלה חודרות אליי, אני כל כך זקוקה לה, לפיסט שלה, לאגרוף שימלא את כולי, שייקח אותי אליה.
"גברתי בבקשה, מלאי אותי" אני מתחננת, ובתוך רגע אני מרגישה את חמש האצבעות חודרות אליי, מזיינות לי את הנשמה.
"אני אוהבת אותך שפחה שלי" אני שומעת אותה אומרת שוב ושוב כשאני צורחת את אהבתי אליה. גברתי עוצרת שוב את תנועתה בי, בדיוק שניה לפני הפיצוץ.
"את תגמרי אבל רק בספירה לחמישים" אומרת לי גברתי, "ואם תגמרי בחמישים תוכלי לרדת לגברתך".
הספירה איטית לי כל כך, והגוף רועד, נטרף, צועק את השייכות אל גברתי.
עשרים וחמש... את שלי שפחה שלי... שלושים ושמונה... אני אקרע לך את הצורה, אני אוהבת אותך... ארבעים ותשע... חמישים... בואי אליי שפחה שלי, בואי אליי כלבה שלי, בואי אליי אהובתי.
זו האורגזמה הארוכה ביותר שהייתה לי, היא לא נגמרת, וגברתי ממשיכה לזיין אותי, עמוק לתוך הכוס שלי עם הפיסט שלה, ואני גומרת שוב ושוב, עד שאני צונחת תשושה.
"כלבה טובה" אומרת לי גברתי כשאני מתאוששת, "ועכשיו את תגמירי את הגבירה שלך חמש פעמים רצופות בעזרת הלשון בלבד".
כל התפילות כולן נענו ברגע.
אני מתמקמת מול הכוס שלה, ומחדירה אל בין הקפלים לשון מגששת.
לאט אני מלקקת אותה, יונקת את הדגדגן. בתוך שניות היא מתחילה לזיין לי את הפה בתנועות קצובות. אצבעותיה אוחזות בשערי, דוחקות את פני לתוכה, ואני מלקקת, יונקת את האורגזמות שלה, שבאות בזו אחר זו.

אנחנו נחות על המיטה שבעות. אני מעסה את כתפיה של גברתי, ואז היא מסתובבת, אוחזת בפטמתי, ולסיום מעיפה אותי לספייס מענג של כאב ואהבה.

** ותודה מיוחדת לידידה של גברתי
Belisana​(שולטת)
לפני 19 שנים • 19 בספט׳ 2005

שפחונת שלי

Belisana​(שולטת) • 19 בספט׳ 2005
אני אוהבת את הדרך בה את מצליחה להעביר את המעשים והרגשות שלנו לקטעים סיפוריים.
היית מטריפה כמשרתת, ההתמסרות שלך ריגשה וחירמנה אותי עוד ועוד.
ובכל זאת... אני מעדיפה אותך כשפחתי icon_smile.gif
אוהבת אותך.
פלוס מינוס​(אחר)

תודה

פלוס מינוס​(אחר) • 19 בספט׳ 2005
שאת פותחת לי צוהר קטן לעולמך
והמילים שלך אוחחחחחח
תודה לך ותודה לגבירה שלך :
בעיניים כלות

אממ...

בעיניים כלות • 19 בספט׳ 2005
קלייר,
כרגיל, את ממשיכה להתעלות מעל לכל דרגת מסירות אפשרית,
מעל לכל יכולת תיאור אפשרית,
מעל לכל העברת רגשות ותחושות,
מעל לכל רף של שפחה לגבירתה.

אשריך,
ועוד יותר - אשרי גבירתך.

אני תמיד נהנית לקרוא אותך.
קלייר​(נשלטת)

גברתי

קלייר​(נשלטת) • 19 בספט׳ 2005
אני מעדיפה תמיד להיות שפחתך icon_smile.gif
ותודה על איך שכתבת בבלוג שלך את החלק הראשון של הסשן שהיה. כתבת מדהים icon_smile.gif

פלוסי,
תודה מתוק.

כלות,
תודה על כל המחמאות, אני לא יודעת כמה הן מגיעות לי, אבל הן תמיד מחייכות לי את הנשמה.
יקירתי,
מתי את חוזרת לכתוב? התגעגעתי לכתיבה שלך.
tch​(נשלט)
לפני 19 שנים • 20 בספט׳ 2005

רק מילה אחת...

tch​(נשלט) • 20 בספט׳ 2005
נפלא.... icon_razz.gif
השולט אור​(שולט)
לפני 19 שנים • 21 בספט׳ 2005

דיייי, אי אפשר להמשיך עם זה

השולט אור​(שולט) • 21 בספט׳ 2005
בנות, בחיי שאני מתאפקת ולא באה בטענות באופן יומיומי, אבל הסשנים שלכן גרמו כבר לשלושה מסכי מחשב שלי לעלות בלהבות. רחמים! או לחילופין, תנו טלפון של סוכן ביטוח טוב icon_smile.gif

בליסנה, אני מורידה בפנייך את הכובע, מעולם לא קראתי דומית ששולטת כמוך. היכולת שלך לשליטה מנטלית מעוררת הערצה.

קלייר, שפחת הפורום. איזה כתרים עוד לא הונחו על ראשך? את מדהימה ביכולת ההתמסרות שאת מפגינה, ואת כותבת נפלא.

תמשיכו בנות, תמשיכו, עזבו אתכן מלהתחשב במסכי מחשב, אני כבר אסתדר, אתן רק אל תפסיקו לסשן ולכתוב.
לחישה
לפני 19 שנים • 23 בספט׳ 2005

}{

לחישה • 23 בספט׳ 2005
מדהימות אתן..