צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מסיבת יום הולדת שאני עורך מחר - כולכם מוזמנים !!!

BritishLord​(שולט)
לפני 18 שנים • 17 בנוב׳ 2005

מסיבת יום הולדת שאני עורך מחר - כולכם מוזמנים !!!

BritishLord​(שולט) • 17 בנוב׳ 2005
שלום לכולכם חברים מקסימים . חזרתי לפני שבוע מגרמניה לאחר שהות ממושכת ושמחתי לגלות אותכם - אנשים מקסימים ומעניינים וגם את האתר המתוק שלא ידעתי על קיומו . בכל אופן , היות ומחר הוא יום הולדתי ה- 37 שנים שהיו טובות ומקסימות , החלטתי לנצל את ההזדמנות החגיגית הזו ולהזמין את כ-ו-ל-כ-ם למסיבת חשק קטנה ומקסימה ובאוירה המתאימה לרוח הקהילה . חשבתי לערוך אותה בביתי המקסים עם נוף המשקיף לים ולהרים ממרומי סביבת אוניברסיטת חיפה .
נו ...?? מי חושב שהוא / היא רוצה לבוא ? . כיתבו לי לתיבה הפרטית ואנחה אותכם כיצד להגיע .
כמובן כמובן כמובן ...אין לשכוח את הציוד האישי - חובה !!!!!!!!
nerissa​(אחרת)
nerissa​(אחרת) • 17 בנוב׳ 2005
נשמע.. מקסים.
בהחלט מתוק.

מזל טוב לך icon_biggrin.gif
BritishLord​(שולט)

עונג מתמשך ....

BritishLord​(שולט) • 17 בנוב׳ 2005
nerissa דארלינג , כמברכת ראשונה את ראוייה גם ל- icon_chickkiss.gif וגם לברכה שיהיה לך עונג מתמשך עד בלי די
DEVIL EYES

מזל טוב!

DEVIL EYES • 17 בנוב׳ 2005
הייתי מגיע ברצון...
אם היית גר באזור המרכז..

אבל תהנו לכם בכל זאת!

icon_cool.gif
קליבר​(שולט)
לפני 18 שנים • 18 בנוב׳ 2005

כולם נוסעים לחיפה ?

קליבר​(שולט) • 18 בנוב׳ 2005
ושיהיה לך במזל טוב ..
BritishLord​(שולט)

תפסיקו להציף אותי ...." ההרשמה" עומדת להסגר !!

BritishLord​(שולט) • 18 בנוב׳ 2005
אני גר בקוטג' שהוא אמנם מרווח אבל גם לו יש מגבלה בסופו של דבר . כעת אישרו את הגעתם 12 בחורים ו- 8 בחורות .
התקבלו המון פניות ולצערי רובן מאיזור המרכז . אבל מה לעשות ....אני רוצה להקים פה בחיפה את הקהילה הבדסמית ואשמח עם דווקא עוד חיפאים וחיפאיות יצטרפו כדי לעשות " ערב גיבוש" .
אז בבקשה בבקשה - רק צפוניים כעת !!!
הבהרה : כאשר כתבתי : מחר . הכוונה היתה ליום שישי 18 לנובמבר (לא שמתי לב שכתבתי את ההודעה המקורית לאחר כצות יום חמישי icon_redface.gif )
huan
huan • 18 בנוב׳ 2005
כעקרון היום אמור להערך מפגש לש החוג הצפוני מכאן אולי שיעור ההענות הנמוך של הצפוניים למה שלא תדבר אם נולי ותשלבו את שני הארועים....
עמק יא רוק​(אחר){הנסיכה ברנ}
קודם כל מזל טוב וברוך השב ארצה.
אני ממשיך ומחזק את דבריו של חואן. רצוי לברר לפני אם לא קורה משהו אחר באזור הצפון. הקהילה הצפונית היא די קטנה ומתרכזת סביב ארוע אחד או שניים בחודש.
שיהיה לכולנו סוף שבוע נהדר ומלא מסיבות.

עמק