לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

כמה נמוך אפשר לרדת ...

המכשפה בג'ינס​(מתחלפת)
לפני 18 שנים • 22 בפבר׳ 2006
[B]ללא גבולות יקרה,

קודם כל, את בחברה טובה ! אם הייתי מקבלת שקל על כל פעם שאיימו עלי שיספרו לבוס שלי מה אני עושה בלילות או שיספרו לחברי הכלוב איך קוראים לי בימים - יכולתי מזמן לעבור לגור בפנטהאוז. מניסיוני חוץ מאשר חולה נפש אחד, הרוב לא מימשו את איומם.

שנית, אם תגישי תביעה, בית משפט לתביעות קטנות יפסוק לך מיד פיצויים בלי (כפי שציינו קודמי כאן) להתעניין בסוג המסיבות שאליהן את הולכת.

שלישית, אני מקווה שיום יבוא ותרגישי שלהשתייך לקהילת חוגגי מסיבות סאדו זה ממש לא מיוחד ודומה להשתייכות לקהילת רוכבי אופניים, או קהילת מטפסי הרים ואז תשתחררי באמת ולא תרגישי מאוימת.

לי זה קרה לפני שנתיים לערך ואני מקווה שגם לךicon_smile.gif[/B]
שוטרת*

Re: כמה נמוך אפשר לרדת ...

שוטרת* • 22 בפבר׳ 2006
ללא גבולות כתב/ה:

וול...
הוא אדיוט אין ספק ובהמתי ועוד דברים
השאלה המרכזית היא עד מתי צורת ההתנהלות שלנו תשמש ככלי לניגוח חברתי ?
עד מתי אנשים קטנים כאלה ישלטו
והאם הגיע הזמן להפסיק לצאת למסיבות בדסמיות ???

ו? אם הוא יודע , אז?
ואם אני אגיד לך באיזושהי דרך זה התגלה אצלי בעבודה ? התגובה שלי הייתה לחייך ולהגיד להם שעכשיו בכלל יש להם סיבה טובה יותר לעשות בדיוק מה שאני רוצה, זה גם עובד icon_wink.gif
אל תתייחסי לזה כאל סוד אפל , וכשתנהגי כך - לקחת לו את הקלף.
(אבל אם בכל זאת בא לך סתם לקרוע אותו , אני כאן icon_twisted.gif )
ללא גבולות'

תודה.

ללא גבולות' • 22 בפבר׳ 2006
תודה לכל המגיבים ....
אני רוצה לציין שהדיון שרציתי לעורר היה דיון הנוגע לעניין החברתי ולא לעניין המשפטי.
הדיון החברתי נוגע למחשבה של ונילים שהם יכולים לאיים עלינו ולהוציא מאיתנו דברים כשעל כתב האישום יופיע

"הלכו למסיבת בדס"מ"

המצב הזה הוא תוצר של איך שהחברה תופסת אותנו ואיך שאנחנו מגיבים אליה....
להערכתי 90% מחבריי / חברותיי כסיפרתי להם על הבדסמ שלי ופירטתי ...בד"כ הגיבו בהפתעה לגבי עד כמה הם מלאים בסטיגמות ופחד...ומסתבר להם שהם עצמם עוסקים בבדסמ רק מפחדים מהצל של עצמם...
כמו אלה שאני אומרת להם לבוא לדאנגן ושואלים אותי אם לא יכריחו אותם לעשות משהו ....
בקיצור...אני חושבת שהשאלה היא חברתית ולא משפטית ....
ותודה לבאדיגארד ולשוטרת .....אם זה היה חוקי הייתי בעד....
אולי זה כן עניין חוקי ...להפוך את ההצעה של באדי לחוקית icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_twisted.gif icon_twisted.gif icon_twisted.gif
eriko
לפני 18 שנים • 23 בפבר׳ 2006
eriko • 23 בפבר׳ 2006
א. אף שופט או שופטת לא יתנו לו לספר את הספורים האלה. זה לא רלבנטי ובתי המשפט מכירים כבר טוענים מטוענים שונים שמנסים לספר סיפורים לא רלבנטים. זה בעיקר בולט בתביעות קטנות כשאנשים לא מיוצגים ועיקר טענותיהם יוצאים מהבטן.

ב. תתאמני על המבט של "מה הטרלול הזה ממלמל..."

ג. המבט הזה ואולי עוד חצי משפט באותה רוח, נכונים להרבה מאד סיטואציות נגד מאיימי חשיפות למינהם/ן.

בהצלחה
Bent

כמה נמוך

Bent • 23 בפבר׳ 2006
ציוואוואה?

והספר הזה כבר שם מתחת.
דום31​(שולט)
דום31​(שולט) • 23 בפבר׳ 2006
לא רק על התספורת ועוגמת הנפש הוא צריך לפצות אותך אלא שמה שהוא עושה זו עבירה נוספת שהיא נסיון סחיטה. הוא מאיים לפגוע לך בפרטיות. אני לא חושב שזה בדיוק הוצאת דיבה, כל עוד לפחות הוא עוד לא אמר כלום.

אבל עצם האיום שלו לספר על חייך הפרטיים זו כבר עבירה. אולי גם פלילית. כדאי לך לבדוק עם עו"ד מהו מכלול העבירות שהוא עשה כלפיך ועל מכלול הדברים שאת יכולה להוציא ממנו כספים.
Venus in Furs​(מתחלף)
לפני 18 שנים • 24 בפבר׳ 2006
Venus in Furs​(מתחלף) • 24 בפבר׳ 2006
דום 31, לא הבנת? היא רצתה דיון ח ב ר ת י, לא משפטי....והיא צודקת לגמרי. כל עוד אדם מרגיש שהוא עשוי להירדף על סמך נטיותיו המיניות, על כולנו לעמוד כחומה בצורה ולהגן עליו, עד שיהיה לו האומץ להגן על עצמו.
המלכה ננה NNA
לפני 18 שנים • 24 בפבר׳ 2006

דעתי

המלכה ננה NNA • 24 בפבר׳ 2006
דיון חברתי: אפשר לאיים בחשיפה רק על מישהו שמתבייש במה שהוא עושה
כל אדם צריך לעשות רק דברים שהוא מוכן שכולם ידעו עליו או אם זה אל המצב לעשות אותם לבדו
[כאן המקום לציין שנשים לא מפליצות גם לבדן }
פעם מישהו איים עלי שיספר לבעל הבית שלי מה אני עושה בלילות אני חייבת להודות שאפילו להזכר בזה גורם לי לחיוך אבל כשהוא שמע את פרץ הצחוק שצחקתי אחרי האיום הוא נבהל וטרק את הטלפון. כמה טוב לגור בבית ששייך לך:-]
תנחומי על התספורת הלא מוצלחת .
ללא גבולות'
לפני 18 שנים • 11 במאי 2006

עידכון

ללא גבולות' • 11 במאי 2006
היום, סוף סוף ומבלי שהייתי צריכה להגיש תביעה , הגיע הכסף לידי .

כמו כל נצחון ,

גם הנצחון הזה מתוק, עבורי.
מיתוסית​(שולטת)
לפני 18 שנים • 11 במאי 2006
מיתוסית​(שולטת) • 11 במאי 2006
אני שמחה
icon_smile.gif

אני חשבתי בהתחלה שמדובר באיום להפיץ בחברה על התהוללותך בלילות, ולא בבית משפט כי באמת לא הבנתי למה זה רלבנטי, וטוב שזה נגמר חלק ומהר...