לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

טיפוליים אנאליים

New Horizon{ביישנית}
לפני 18 שנים • 24 בפבר׳ 2006
New Horizon{ביישנית} • 24 בפבר׳ 2006
ועוד דבר :

אמר ונוס : "מסכים בהחלט עם השחורה-כחולה. בסופו של דבר, מיניות האדם היא סקאלה רחבה, כולם בעצם דו-מיניים, כמו שכולם מתחלפים. לכולם יש את היכולת הפיזית לשלוט ולהישלט, ולעשות סקס עם בני מינם ועם בני המין הנגדי. כל היתר זה עניין של בחירה, טעם, העדפה, חינוך, שחרור, נסיבות."

לחלוטין לא מסכים !!!

לא כולנו דו מיניים. וזה שאנחנו מתחלפים לא עושה מאיתנו דו מיניים.
חברי - דו מיניות היא תכונה גנטית, מולדת, ולא תכונה נרכשת, או עניין של חינוך.
להישלט או לשלוט זה דבר אחד והעדפה מינית זה דבר אחר.
וגבר שהוא סטרייט לחלוטין מבחינה גנטית לא מסוגל לחוש אפילו מגע קל שבקלים מגבר אחר, קל וחומר איבר נעוץ באחוריו...
godisafemale​(שולטת)

כולכם מזדיינים בתחת

godisafemale​(שולטת) • 24 בפבר׳ 2006
"כל הגברים" - אז מה זה בעצם משנה מה חודר אתכם ואיזה מוסיקה מתנגנת ברקע.

icon_rolleyes.gif icon_wink.gif icon_lol.gif icon_twisted.gif
New Horizon{ביישנית}
New Horizon{ביישנית} • 24 בפבר׳ 2006
דווקא המוסיקה חשובה.
ניסית פעם לעשות סקס עם ג'ודי מוזס ברקע ?

זה גורם לאימפוטנציה מיד icon_lol.gif
Venus in Furs​(מתחלף)
לפני 18 שנים • 25 בפבר׳ 2006
Venus in Furs​(מתחלף) • 25 בפבר׳ 2006
New Horizon כתב/ה:
ועוד דבר :

וגבר שהוא סטרייט לחלוטין מבחינה גנטית לא מסוגל לחוש אפילו מגע קל שבקלים מגבר אחר, קל וחומר איבר נעוץ באחוריו...

מי הומופוב, מי?
תשמע, כל העניין הגנטי, עוד לא הוכח, וקל להפרכה. אם הומואיות זה גנטי, אז גם בדסם זה גנטי. וגם שליטה נשלטות וסוויצ'יות. אם אתה לא מסוגל לחוש אפילו מגע קל שבקלים, זה לא עושה אותך סטרייט לגמרי, זה עושה אותך הומופוב, שהרי אפילו שחקני כדורגל קשוחים נוגעים זה בזה.
New Horizon{ביישנית}
New Horizon{ביישנית} • 25 בפבר׳ 2006
נו באמת - שמישהו יסביר לבחור את מהות ההומוסקסואליות ?
ואת ההבדל בין נגיעה גברית לליטף גברי ?

כי אני כבר התייאשתי.. icon_rolleyes.gif
Succubus​(אחרת)
Succubus​(אחרת) • 25 בפבר׳ 2006
New Horizon כתב/ה:
חברי - דו מיניות היא תכונה גנטית, מולדת, ולא תכונה נרכשת, או עניין של חינוך.
להישלט או לשלוט זה דבר אחד והעדפה מינית זה דבר אחר.

חבר'ה, רדו מהקטע הזה של הגנטיקה אם אתם לא מבינים בתחום, עשו טובה. שמעתם שלנטייה מינית יש קשר לגנטיקה, ומאז זאת מילת קסם. זה לא עובד ככה.
שום דבר (אפילו לא תכונות פיזיולוגיות) הוא לא מאה אחוז גנטי, ובטח שלא נטייה מינית. תכונה פסיכולוגית עם קשר לגנטיקה פירושו שניתן למצוא קשר מסוים בין התורשה לתכונה. לעולם לא מוחלט, והמרכיב הגנטי נוטה להיות חלש למדי. אני לא זוכרת כבר מה הממצאים שנמצאו במחקרי תאומים לגבי נטיות מיניות, אבל ככל שאני זוכרת הקונקורדנס (ההתאמה) קטן מחמישים אחוז, כפי שסטנדרטי לגבי תכונות פסיכולוגיות. אז עזבו, אל תעשו מזה מילת קסם. לסביבה יש השפעה עצומה על הנטייה המינית, גם אם יש השפעה גנטית על העניין.
ואני מסכימה עם מה שוונוס אמר: אתה מפגין הומופוביה. אני מצטערת. יש הבדל עצום בין "אי משיכה לגברים" לבין "רתיעה מגברים", ומה שאתה מדבר עליו זה רתיעה מגברים.
Venus in Furs​(מתחלף)
Venus in Furs​(מתחלף) • 25 בפבר׳ 2006
הורייזון, מה שבטוח, הומו, דו-מיני, מטומטם, או כל מחמאה אחרת שתבחר להעריף עלי...
בך, הורייזון, לא הייתי נוגע גם עם מקל שני מטר. לא אוהב גברים עם זין קטן.
New Horizon{ביישנית}
New Horizon{ביישנית} • 25 בפבר׳ 2006
נוגה,

את מוכנה להסביר לי היכן כתבתי שאני נרתע מגברים ?
להלן הציטוט מפי שלי :
"וגבר שהוא סטרייט לחלוטין מבחינה גנטית לא מסוגל לחוש אפילו מגע קל שבקלים מגבר אחר, קל וחומר איבר נעוץ באחוריו..."

כל מה שהתכוונתי לומר הוא שמישהו שמגדיר עצמו סטרייט לא יהנה ממגע מיני עם גבר, לא מליטוף, לא ממזמוז, ובטח שלא מחדירה של גבר אחר. מה כל כך לא הגיוני פה ?
מה הומופובי כאן ?
לדעתי מישהו שנהנה ממגע מיני עם גבר - הוא לגמרי לא סטרייט !
ואין לי שום בעיה עם זה. יש לי חברים הומואים שאני מאד אוהב, וידידה לסבית, אני רק לא מבין למה להתכחש לזה ? אם אתה נהנה ממגע מיני עם גבר - את לא לגמרי סטרייט. זה הכל.
זה עניין של הגדרה מילונית.

וחוץ מזה - אני יכול לומר בוודאות שזה גנטי - לא תורשתי אלא גנטי - יש הבדל מהותי. כל ההומואים שהכרתי והלסביות - אני לא מדבר על דו מיניים שהם קצת חצויים, אמרו לי שהם הרגישו שמשהו שונה בהם כבר מהגיל בו הלכו לגן. רק שלא ידעו להגדיר מה שונה בהם.

ונוס החליט שאני הומופוב - אוקיי. מה שתגיד ונוס.
אגב - מאיפה אתה יודע שיש לי זין קטן ? ניסית ?

אתה לא שווה אפילו את האנרגיה שאני משקיע בלתקתק על המקלדת.
ואני לא מתכוון להיגרר איתך לויכוח אישי. פשוט צא לי מהפוקוס.
ועשה טובה, אל תיגע בי באמת... מספיק נבהלתי מהתמונה.