בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

חמישי במועדון -לא יאומן כי יסופר

DomDomina​(שולט)
לפני 21 שנים • 10 במאי 2003

אולי מישהו יכתוב איך היה במועדון

DomDomina​(שולט) • 10 במאי 2003
דווקה בשבוע שאנחנו לא נמצאים,יש סשן בין אדון לעבד.
הלו..ניו בוי אולי אתה? queen.gif whip.gif
DomDomina​(שולט)
לפני 21 שנים • 16 במאי 2003

חמישי במועדון15-5-03 יום הולדת לאורלי

DomDomina​(שולט) • 16 במאי 2003
חמישי במועדון15-5-03 יום הולדת לאורלי.
------------------------------------
טוב,אז נתחיל בכלת השמחה,אורלי המקסימה,
יום הולדת שמח,ומאחל לך את כל הטוב שבעולם.
אז ככה,היגעתי הפעם בלי הדומינה(זה מסוכן icon_wink.gif ).
ואיך שאני נכנס,רואות עייני את הסשן הכי טוב שהיה במועדון.
מבירור שערכתי הם בכלל לא מהארץ,מה שכנראה הסביר את המקצועיות של הסשן.
איזה יופי,לא סתם הצלפות ללא תכלית,רק בשביל להצליף(את זה אפשר לעשות על סוסים במירוץ)
כל כמה הצלפות,הגיע ליטוף,עם בעזרת השוט או בידיים,היה תיאום מושלם ביניהם,והוא דאג תמיד ליצור קשר עין או מילולי.
הבחור יודע את המלאכה,איזה צלילים הפיקו ההצלפות שלו,ממש קונצרט,לדעתי כולם הסכימו איתי שהסשן היה אמיתי,אוהב וכואב,מלטף ומצליף,ממש כמו שאני אוהב.
לסיום הוא נתן סידרת הצלפות שכל יפו שמעה אותם,וכל זאת בבטיחות מרובה.
לפני כל הצלפה,הבחור חשב(בשביל זה קיים המוח,טוב בין היתר)עמד את המרחק,ורק שהיה בטוח,הצליף בחוזקה.
ובעניין זה רציתי לשאול את נריסה,זה כואב?
ואז התחילו כולם לרקוד,בעזרתו של הדיי גי הקבוע לאחרונה,והרחבה הייתה מלאה בחוגגים.
רקדנית הבית או יותר נכון חשפנית הבית,יצאה בריקוד ובמופע הקבוע שלה(איזה גוף יש לה,ממש מושלם)
התכבדנו בסשן של אורלי ויגאל,סשן מופלא של זוגיות ואהבה מטובלת בכאב.
ועוד כמה סשנים פומביים היו ברחביי המועדון.
זוכרים את השפחה של השבועיים האחרונים,אז סוף כל סוף היא ירדה למטה,ואם בפעם הקודמת היו מסביבה 10 אנשים,אתמול היה כל המועדון מסביבם,גם אני כמובן,וכל זאת לכבוד סשן בינה ובין 2 מלכות ו009 בתפקיד השוטר שמבקש מכולם להתרחק.
מה אני אגיד לכם,הבחורה נראית טוב,ובמרבית הזמן נראה שנהנתה מכל ההמולה מסביבה.
הסשן כלל הצלפות(אך איפה ההצלפות של האדון מהסשן הקודם)נרות,והשפלות.
בשלב הזה כבר יצאתי.............
זהו, היה נחמד לראות חברים מהקהילה המגבשת בתקופה זאת,וכן ירבו ערבים כאלו icon_smile.gif queen.gif whip.gif
המלכה מתל אביב​(לא בעסק)
את המאסטר מחו"ל עוד הספקתי לראות אבל אח"כ קרו כ"כ הרבה דברים בכ"כ הרבה פינות במועדון שפשוט צנחתי לי בצד והתעסקתי בענייני...... icon_smile.gif
אני לא בדעתך שכל שבוע נשברים שיאים אבל אתמול היה אחד הערבים היותר גאוניים שזכיתי להיות בהם.
ברכות!
infinite​(נשלטת)
infinite​(נשלטת) • 16 במאי 2003
אני מאד נהניתי אתמול , טוב גם בגלל העובדה שהיה לי עודף עצבני של אדרנלין ,אבל גם כמובן
מהמופעים והאווירה .
אנשים אני ממש מרגישה בבית במקום הזה .
אמנם חבל לי מאד שדווקא את המופע הראשון עם האדון מחו"ל פיפסתי ,אבל גם המשך הערב
היה לי נהדר !
nerissa​(אחרת)

אךךךךךך.. כמה נהנתי אתמול :lol:

nerissa​(אחרת) • 16 במאי 2003
גם אני חשבתי שההופעה של דן הדום האמריקאי היתה פגז!
אני וברק דיברנו איתו ועם סאביתו אחר כך. איש מנוסה, המון טיפים טובים, הראה לברק קצת איך עושים את זה icon_wink.gif
אךךךךךךךךך והשוט בקר המהולל!
יאמייי

זה כואב, זה חודר ואני עם סימנים שישארו הרבההההה זמן.
הסאבית שלו הראתה לי סימנים מהשוט הזה מלפני שלושה חודשים.. כך שאני הולכת להתענג על המתנות האלה עוד הרבה זמן.
זה כואב. אין אפס. אבל גם ברור עד כמה האיש הזה שולט באביזרים למינהם.
פשוט מאסטר!

היה גם כיף חוצמזה.. מאחורי וילונות עם עוד משתתפים.. במיוחד להתענג על נשים אחרי הרבה זמן שלא עשיתי זאת.
מתנצלת בפני כל אלה שה..אוקטבות שלי הפריעו להם icon_wink.gif

היה כיף לראות איך בכל פינה במועדון אתמול היתה פעילות.. לאן שלא הזזת את הראש אנשים עשו חיים ..

ככה כיף לבלות!
אני בעד!
icon_smile.gif
DomDomina​(שולט)
לפני 21 שנים • 23 במאי 2003

חמישי במועדון 22-5-03

DomDomina​(שולט) • 23 במאי 2003
חמישי במועדון 22-3-03

אז ככה ,היה עמוס אתמול,כמעט כולם היו(הקבועים מהפורומים) והיו עוד מלא וונילים(לרגע חשבתי שמתקיימת במועדון מסיבת רווקים).
נו,,טוב צריך להתפרנס בימים אלו.
אז מה היה לנו אתמול,אז קודם כל,מגיע למועדון מזל טוב על המתקן החדש(גלגלת חשמלית)שאיזה עבד חנך אותו בעזרתה האדיבה של קלאופטרה.
הייתה את חשפנית הבית,שכנראה לכבוד הוונילים הרבים שהציפו אתמול את המועדון,עשתה סיבוב שני(2מופעי חשפנות בערב אחד,הלו,טוק ,טוק,תיזהרו,אנחנו מסתפקים במופע אחד)
היה לנו את המסטאר האומן ששוב הרעיד את יפו בצלילי ההצלפות שלו,ממש תענוג לראות אותו בפעולה איזה רוך ועוצמה,ממש בית ספר להצלפות,כל הכבוד,רק חבל שאתה עוזב אותנו,לטובת שפחות נוכריות.
ו009 אם אתה קורא את זה,אולי מספיק עם התנועות שלך בידיים(תזוזו,תזוזו,חפץ חשוד)כמה צחקתי(לא להעלב אני אוהב אותך).
הייתה לנו את המלכה M שגנבה את ההצגה עם הבגד החדש שלבשה(איפה החצי השני).
ולסיום היה לנו את הסשן המדהים ומלא האהבה של אורלי(של יגאל),ושפחת הבית האהובה אינפטי(אני חושב שזאת הפעם הראשונה שהיא לא הייתה בספייס).
בין לבין היה לנו ריקודים בעזרתו האדיבה של הדי גיי הקבוע,והרחבה הייתה מלאה ברוקדים.
היו באמת מלא אנשים לא מוכרים(אני אישית דיברתי עם כמה מהם,היו כמה סקרנים ששאלו שאלות,ורצו לדעת עוד(מצחיק אותי כל פעם מחדש השאלות שלהם,ואת הבורות של האנשים בבדס"מ(הם חושבים שבדס"מ הוא"לא שפוי,לא בהסכמה,ולא בטוח)אבל הצלחתי להרגיע אותם,ואולי נראה חלק מהם בקהילה,ההולכת ותופחת בימים אלו.
ברוך הבא אחד שמבין,שחזר לאחר שהות בחו"ל.
אנחנו יצאנו בערך בשלוש לפנות בוקר,ומועדון היה עדיין שוקק חיים,מעניין מה הפסדנו.
זהו סליחה מראש ממי שלא הזכרתי אותו,וגם ממי שהזכרתי.
להת' בחמישי הבא,שאמור להיות מסיבת יום ההולדת של בן(החלמה מהירה).
שבת שלום
queen.gif whip.gif
009​(אחר)
009​(אחר) • 23 במאי 2003
חבל שפספת את המופע הנפלא של 009 על מלכה חדשה שנתנה שואו אירוטי וחסר גבולות עם FACE SITTING
מגרה ונועז

009 אחד מתפקידיו במועדון להשגיח על המופעים ולהיות בטוח שהכל מתנהל כשורה כמוסכם ועל פי הכללים

009
עבד הבית ומפיק המופעים של המועדון
infinite​(נשלטת)
infinite​(נשלטת) • 23 במאי 2003
דומדומינה ,למה לא הייתי בספייס ? בטח שהייתי , אבל היתה שם מישהי אהובה שהייתי צריכה
גם לבדוק שהיא נהנית...אז מידיי פעם חזרתי לעצמי.. (((-:
אניגמטית​(שולטת)
אניגמטית​(שולטת) • 23 במאי 2003
היה ערב נפלא. כמה כיף להכניס ונילים לקטע. ממממ......
השאר מצונזר!!!
אההה... עתליה....... הלשון שלך..... ממממממממממממממממממ.......
nerissa​(אחרת)

009

nerissa​(אחרת) • 23 במאי 2003
זו ביקורת בונה. כמו שכתבו קודם - ה..השגחה שלך תיאטראלית מידי.. מוגזמת.. מאוד מפריעה לצופים, מושכת את תשומת הלב מהעיקר..

אפשר להשגיח בצורה פחות.. מוחצנת.. מבלי לנסות ולמשוך תשומת לב כל הזמן..
אנחנו יודעים ומודעים לתפקיד שלך במועדון.

אבל.. נסה לקבל זאת כעיצה חברית ותרומה להמשך שוטף וטוב יותר של המופעים.

הרי השורה הסופית היא שהמופעים יצליחו והקהל יהנה. לא יוטרד.

לצערי - הפסדתי את הסשן של אינפי ואורלי.. הייתי לבד הפעם ומוגבלת בזמן.

מקווה שבשבוע הבא, כשאני וברק נהייה יחד - אוכל להינות יותר (תרתי משמע icon_rolleyes.gif )