בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

סיפור סיפור

Queencie​(שולטת)
לפני 17 שנים • 13 באוק׳ 2006
Queencie​(שולטת) • 13 באוק׳ 2006
חחח כהן הזה, לא מצליח להוריד את העיניים מהחזה שלי, במיוחד מאז שתלשתי את הכפתור העליון בכותונת. ואיך יפה לי ירוק!
שתתפוצץ הבז'יז'ינה הזו. היום שפכה על עצמה את השקשוקה של ארוחת הערב. בטוח עשתה את זה בכוונה בשביל שהפיליפין של משה ינקה לה את הכתם שעשתה ואת החזה. ואיך ניקה. את כל השדיים ראו לה. פיכס. ידעתי שהיא לא לובשת חזיה מתחת לכותונת שלה, הזונה הזו.
ומשה? רק ישב לו בכסא גלגלים שלו, שתה את המיץ תפוזים שלו וחייך.
חייך כמו שחייך כשהפיליפינית של זיווה התכופפה להרים את הכפית שזיווה כל הזמן הפילה. כמו ילדה קטנה. זיווה מפילה, הפיליפינית מתכופפת ומשה מביט ומחייך. זיווה מפילה, הפיליפינית מתכופפת ומשה מביט ומחייך. והקילה שלו יותר ויותר בולט מרגע לרגע. טוב שהוא ישב בשורה מאחור אחרת עוד היה שולח לה ידיים לתחת כשהתכופפה.
היום הוא שלח ידיים גם אליי, החרמן. ככה, מהכסא שלו. כאילו חיפש את הכפתור החסר של הכותונת שלי. אני לא יודעת למה הוא חיפש אותו דווקא מתחת לכותונת, אבל באותו רגע הצטערתי שאין לו פרקינסון. אם כבר.
זיעויה​(אחר){נימפאה}

לחוץ לי

זיעויה​(אחר){נימפאה} • 13 באוק׳ 2006
ככה זה במיץ תפוזים. מיץ משתן.
כמה זמן לא ישנתי כפיות. זה בגלל הגב.
מפילה כפיות מולי, ומשפריצה מיץ. נו טוב לפחות שמחשבה עוד יש לי.
ככה זה בגיל שלי. הרימו עוגן, אבל הפילפני שיו יאנג צ'או דוחף אותי ממנה.
ככה זה עבדים זרים. לא כמו רחל הכפרה שלי שמתה מסרטן.
פולנסקי תקבור את כולם. פתחה כפתור חשבה היא אלוהים.
אחות. אחות.
חייב לשתות משהו. מיץ. אבל לא תפוזים. בלי אשכולית עסיסית או לפחות פומלה.
מעוכה. כי נגמרו לי השיניים. ככה זה. זה מרוב המציצות.
ופולנסקי משחקת לי עם השכנים, ואת כל הפריזורה הייתי מחרב לה.
בכלל - יש לה ריח של די די טי. ומהמעברה, זה עושה לי חשק.
כי עם רחל כפרה, זיכרונה, כל פעם שהיו מרססים, חשבנו מקפיצים טקילה.
ואיך היא הייתה מתחרמת מזה. מהריח.
ופתאום, על רומן פולנסקי. אותו ריח.
אולי בגלל שהרבה שנים כשהייתה עם בעלה האשכנזי לא נגעו לה.
אבל אני משה כהן, על גלגלים, מתגלגל. אם לא היה פה השווינג סאן הפיליפיני,
הייתי מעיף לה את כל הכפתורים מהכותנת המנצחת בתחרות החלוק הגעיל.
אפשר לחשוב, בגיל שלה, מה את בהריון?
חוצמזה גם קשה לקום, הגב. כפיות. שמעתי על זה פעם.
איפה רחל כפרה נשמתה עדן - איפה. הייתה נאמנה .
לא כמו פולנסקי. אשכנזיה זונה.
אבל אני אדפוק אותה. עם כל הגלגלים.

משה כהן.
צעיר בנפשו. זיין על.
Queencie​(שולטת)
איי איי איי, אתמול עשו לנו יום כיף בבריכה של בית הלוחם. ואיזה כיף.
נפלא. כל כך התרגשתי, כל כך נהניתי, כמו בימים הטובים.
הפיליפין שלי הלביש לי את הבגד ים, סידר לי את הציצי בתוך המחשוף שלא יגלוש החוצה, סידר לי את המפשעה, כן כן, אמרתי לו שגם בגיל 72 אני לא מוכנה ללכת לבריכה עם שערות על הרגליים, אז הוא עשה אותי יפה וחלקה, עם הידיים העדינות שלו. אחח איזה ידיים יש לו.
ואז הוא גילגל אותי לשפת הבריכה. משה כהן כבר היה במים עם הבוקסר הענק שלו. נו מה, עם כזה קילה חייב להיות עם בוקסר ענק. אוחחח איך שהוא הרים אותי מהכסא שלי, בידיו החסונות והוריד אותי למים. כמו מלכה הרגשתי. איך שכולם הסתכלו עלינו, כמו חתן וכלה בחופתם.
אבל הכי נהניתי במים. שם זה כמו פעם. הכל עובד. לאט, אבל עובד. שחיתי להנאתי וכמובן שמשה כהן המקק העיראקי הזה היה חייב להוכיח לי שהוא שוחה יותר מהר, השפריץ לכל הכיוונים כמעט הטביע את בז'זיזנה, הזונה הזו. מה היא לובשת בקיני בגיל שלה? שתתבייש. מגיע לה שהיד שלו נתפסה בקשר של החוט ופרמה אותו, איך צחקתי. כל הציצי שלה קפץ החוצה כמו ג'ק מהקופסא. כמו צימוקים מהעוגה זה יותר דומה. icon_lol.gif
אחר כך בג'קוזי צבטתי את משה בישבן כל הזמן. הוא היה בטוח שזו בז'ז'ינה וצעק עליה שתפסיק. ואני רק עשיתי מבט תמים ומחוייך וצבטתי שוב.
איזה יום של כיף.
דומיננטית במכניע​(לא בעסק)
אתמול הפתיעו אותנו ולקחו אותנו ליום בריכה. צעקתי על האחות שלא הודיעה קודם כדי שאוכל להגיד לבת שלי להביא לי בגד ים חדש אז האחות צעקה שאני סנילית וכבר אמרו לי 100 פעם. בריכה תמיד מחרמן אותי וגם את הפרענק הזה icon_redface.gif .
אם אמא שלי היתה יודעת שפרענק כזה עושה לי המעחאיע כזה.
ממש החזיר אותי שלושים שנה אחורה. אבל בגלל שכבר אין לו קאורדינציה אז כשהוא ליטף לי את הקרפיון הסתבך לו החוט בחזיה ונפתחה לי החזיה.
וכמובן רוזה שלא הפסיקה לקנא שמשה עם הקילה ובעיות הגב התחיל לשחות כמו קרפיון לעברי, התחילה לצחוק וכל הסנטר המשולש שלה רעד-נראתה כמו תרנגול הודו.
אוי רוזה את לא רואה שמשה מת לגעת בי??? וכמה מחרמן אותו הבקיני שלי????
אח"כ שישבנו בג'קוזי עם הבגדי-ים משה צעק עליי...דימיין שאני עושה בו מעשים מגונים.
תמיד זה עשה לי את זה כשצועקים עליי אם היה לי איפה להניח את השיניים הייתי מעבירה לו את המעיים למקום הנכון.
עכשיו ראיתי שהפיליפין שלי ושל משה חברים אם הוא היה יודע עיברית או לפחות אידיש והייתי יכולה לדבר איתו הייתי אומרת לו שיביא אותי ואת משה לחזר הקטן ההוא עם הכסא גלגלים וילך לשתות קפה עם הגוי השני. טוב אני אבקש מהבת שלי שיחון פיליפיני עיברי.
ורוזה אךךך אני אספר לה כל מה שעשינו בחדר, עד שיחליפו לה חיתול ככה היא תתרטב.
לא הולך בתלם

אני פיליפין

לא הולך בתלם • 13 באוק׳ 2006
מכנים אותי "פיליפין " "גוי " ומשה כהן האדיוט קורא לי בשם של סיני " שון יאנג " באתי לארץ הקודש לקטוף מלפפונים ומצאתי את עצמי מחליף חיתולים לזקנים.
מה לעשות פרנסה צריך, אמרו לי שקט בבית אבות ויש גם מטפלות חתיכות אז באתי.
תקעו אותי עם הנאד הזקן משה כהן.
גם זקן גם חרמן גם מחרבן במכנסים, חושב שאני לא מבין עיברית.
החתייר שלי דלוק על איזה גרוטאה מפולניה צבועה בצבעי קרב שחבר שלי מחתל.
ויש עוד סיעודית אחת שמגלה התענינות.
אני דוחף לו לחיתול גרבים מלוכלכות והן נדלקות.
אתמול שכחתי אותו בשמש (בזמן שמטפלת רוסיה חדשה מצצה לי בפיליפין ) והתרח הזקן
שלשל בחיתול.
לקחתי אותו לפולניה שאיבדה את ההכרה.
ביום בריכה עשה לי בושות והפשיט במים שתי זקנות.
הערב בהחתלה נצליף בו בחגורה
Queencie​(שולטת)
אל תשאלו מה קרה היום. אני עוד בשוק. כמה מיים שלא שפכו עליי עוד לא התאוששתי. הפיליפין של המקק שלף מהחיתול של החרמן גרביים ואיזה סירחון!! אפשר לחשוב שיש לו קלקול קיבה!! גרביים. אתם מבינים? ואנחנו חשבנו שזה הקילה שלו שמנפח לו את החיתול. כולה גרביים פיליפיניות מסריחות. לא קילה ולא נעליים. והכי גרוע, שזה מה שכניס אותי למצב הקטטוני הנוכחי, הפיליפין מחתל את המקק, ואיזה שיקסעה רוסיה מוצצת לו על הברכיים באותו הזמן. וואי-דה-מינה.
נעמד לי הדגדגן.
אז זהו מעכשיו אני לובשת את הסטראפ און כל הזמן. שיקפצו לי כולם. לפחות ככה אולי אתפוס איזה זיון. יש שמועה שהפיליפין של בז'יזינה מתכופף בכיף. אני עוד אבדוק את זה. כמו בימים הטובים. אז נכון, אני כבר לא יכולה לרכב עליו במרץ ולהוציא לו את המיץ מהגרון, אבל אני יכולה להרכיב אותו על הסטראפ און שלי ולהתגלגל איתו בכייף. אז אם תראו איזה חתיכה מתבגרת עם שדיים אלוהיות בכסא גלגלים ופיליפין יושב לה על הברכיים, תדעו שיש צינור סיליקון רוטט שמחבר בינינו!
זיעויה​(אחר){נימפאה}

זהו

זיעויה​(אחר){נימפאה} • 13 באוק׳ 2006
באמת אני מפסיק ללכת לבית הלוחם. כל הזמן בלאגן. היום הפיליפני שון יאנג הוציא לי את הגרביים.
מהעיניים הוציא לי. ואני דווקא חשבתי ששתי הזקנות חושבות שיש לי קילה ובגלל זה אסור לי להתכופף.
עכשיו מה יהיה?
חוצמזה דווקא המטפלת הרוסיה המוצצת לפיליפניני נראית לי כמו לונה פארק.
אבל כל הרוסיות זונות. אמרו בטלויזיה. הפיליפינים אוכלים חיות, והעירקים אוהבים עמבה.
לך תסביר את זה, אפילו פה, בביתאבות, כולן אשכנזיות.
נו בטח, המזרחיות בבית עושות כבוד לגבר שלהם. אפילו הוא כיסא גלגלים.
מנגבות לו את התחת, לא מסתובבות בביקיני סטייל בית הלוחם, או חושבות שאם הן עושות רגליים,
אז לא רואים להן את השטיח.
איפה רחל הכפרה שלי. עליה השם ירחם. אם לא הייתה מתה, הייתה ישר מתכופפת לשאוב אבק.
ובולעת הכול, לא יורקת בכיור כמו האשכנזיות.
רחל הייתה אסלי. כמו חומוס, תמיד טרי. לא ריח של גפילטפיש שזה מאכל סוטה של אשכנזים דפוקים שנגמר להם הרוטב.
בטח המלטפת רוסיה בולעת הכול ועוד רוצה בתחת, ראיתי אותה מנדנדת אותו, את התחת השמנמן שלה בזמן שליקקה את הפיליפני.
טוב בטח עשיתי במכנסיים. עונש.

משה כהן.
שלא אוכל חרא מאף בית לוחם. (גם כן יום בריכה - ינעל אבוק)
צ'יטה​(שולט)
צ'יטה​(שולט) • 13 באוק׳ 2006
פשוט מקסים
השנינות במיטבה
יפה לכם
קטונתי
Queencie​(שולטת)
איףףף המשה כהן הזה, מאז שהפיליפין שלף לו את הגרביים מהחיתול והקילה שלו כבר לא כזה מרשים, לא מפסיק לספר לכולם על הרחל שלו עליה השלום. מה הפלא שהלכה לו לעולמה - בטח קרע לה ת'צורה עם כל עבודות הבית. בטח גם כוס לא שטף. איזה שטף - אפילו לא ליקק.
אמה-מה, מאז שאני עם הסטראפ און בהיכון הפיליפין של בז'יזי'נה כל הזמן מתנדב לסדר לי את הכריות של הכסא, אפילו שבכלל נח לי ככה. הוא חושב שלא שמתי לב שהוא מעביר ת'לשון שלו על הסיליקון. סוטה קטן אוכל חיות ובולע זרגים.
יש עוד אחד, ויקטור משהו, גם כן פרענק, אבל משכיל, הוא הצעיר שבחבורה - רק מלאו לו 70. עוד לא על גלגלים, הוא עוד סוחב את עצמו על ההליכון. מה אני אגיד לכם, אני בא לי שהוא ימעד על הכסא שלי ויפול על הדילדו. אחח... רטוב לי בחיתול!!!
יאן-לי!!!! בוא'נה תחתליף לי מחתונים!!! רטוב לי כבר שעה!!!
דומיננטית במכניע​(לא בעסק)
היום איזה קטע היה.
הגיע איזה תורם לבית אבות מאפריקה (צ'יטה שמו אם אני לא טועה) כזה גמד .
נכנס עם כל הפמליה של הבית אבות: המנהל האדמיניסטרטיבי,המנהל הרפואי,האחות הראשית,מנהלת עובדי המשק ונציגת משטרת הללא גבולות.
כשהם נכנסו לחדר של זאתי עם הסטראפ און (שאני לא אזכיר את שמה אבל אני יכולה לספר שהיא פולניה). הם ראו את הפיליפין שלי מוצץ לה את הסטראפ און ואת משה מסתכל וצורח רחללללללל רחלללללל נשמה. בכלל נראה לי שמשה רצה להגיד לה: למה רק האשכנזיות יודעות לעשות ככה עם סטראפ און? ואיך זה שבעירק לא מוכרים כאלו??.
בקיצור הגמד האפריקאי הזה עמד ואמר:
פשוט מקסים
השנינות במיטבה
יפה לכם
קטונתי.

והחליט לתרום לבית האבות חדר ריפוי בעיסוק מאובזר מהחדישים ביותר.