אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

עומדות רגלינו בשערייך

electro-z
לפני 17 שנים • 2 בנוב׳ 2006

הרשו לי לצטט מישהו ...

electro-z • 2 בנוב׳ 2006
מאיר אריאל לא עשה חסד רב עם הקהילה ההומו לסבית בערוב ימיו, אבל אני חושב שהשיר הזה שלו רלוונטי ומקבל משמעות חדשה לנוכח האירועים הממשמשים ובאים:

ירושלים של ברזל (במנגינת ירושלים של זהב)

במחשכיך ירושלים מצאנו לב אוהב

עת באנו להרחיב גבוליך ולמגר אויב

מקול מרגמותיו רוינו ושחר קם פתאום -

ורק עלה, עוד לא הלבין הוא וכבר היה אדום

ירושלים של ברזל ושל עופרת ושל שכול

הלא לחומותייך קראנו דרור

הגדוד, רגום, פרץ קדימה, דם ועשן כולו

ובאו אמא אחר אמא בקהל השכולות

נושך שפתיו ולא בלי יגע, הוסיף הגדוד ללחום

עד שסוף סוף הוחלף הדגל מעל בית הנכאת

ירושלים של ברזל ושל עופרת ושל שכול

הלא לחומותייך קראנו דרור

נפוצו כל גדודי המלך, צלף - נדם צריחו

עכשיו אפשר אל ים המלח בדרך יריחו

עכשיו אפשר אל הר הבית וכותל מערב

הנה הנך באור ערביים, כמעט כולך זהב

ירושלים של זהב ושל עופרת וחלום -

לעד בין חומותיך ישכון שלום
עקשנית​(נשלטת)
לפני 17 שנים • 3 בנוב׳ 2006
עקשנית​(נשלטת) • 3 בנוב׳ 2006
אני מבהירה, אני בעד הזכויות של שלכם, אני בעד שיכירו בכם ואני בעד שתרגישו בטוחים.

לדעתי, אתם לא מצליחים להבין למה זה יכול להפריע לאחרים שמתנשקים במסעדה. לי זה לא מפריע אבל אני יכולה להבין שיש מי שזה מפריע לו. ולמה שיפריע לו ולא לך?

בעיני, אתם חוטאים בכיוון, החרדים זה החרדים, הם אולי רק בגלל השעמום והפאן ושטויות מתעסקים בכם בצורה מזעזעת. הם לא כלל האוכלוסיה הירושלמית בכלל. ובמלחמה הזאת תיגרם שינאה שגם האנשים "שבאמצע" בדעות שלהם ולא יודעים מה לחשוב עליכם יראו משו בעין לא יפה.

אספר סיפור: לי יש ידיד מדהים, חתיך, איש שיחה מדהים ואמא שלי השמרנית שהומואים זה לא בלקסיקון שלה בכלל מתה עליו בצורה לא רגילה. היא כמובן לא יודעת שהוא הומו כי הוא מתנהג ללא מוחצנות כלשהיא בלבוש או בדיבור. כשהיא תדע שהוא כזה היא תתבלבל ותשתגע בתוך עצמה כי היא אוהבת אותו, הוא ממש סבבה של איש ומה עכשיו? לדעתי אם היה מגיע אליי הוא ומתנהג בצורה אחרת והייתה יודעת שהוא הומו מלכתחילה הייתה ישר נאטמת.

אז גם אמא שלי לא בסדר אולי כי לא תקבל אותו ככה אבל לבטח היא חטפה שיעור אחד גדול ממנו שאף אחד בשום מצעד לא יצליח לעשות icon_smile.gif זו הכוונה שלי שלדעתי אתם יורים לכיוון הלא נכון בהסברה ובדרך. החרדים זה לא כולם. ירושלמים שמרנים ברובם והם לא אלימים ברובם ואותם מישהו מפסיד...
נילי ונילי

עקשנית,

נילי ונילי • 3 בנוב׳ 2006
עקשנית כתב/ה:

אספר סיפור: לי יש ידיד מדהים, חתיך, איש שיחה מדהים ואמא שלי השמרנית שהומואים זה לא בלקסיקון שלה בכלל מתה עליו בצורה לא רגילה. היא כמובן לא יודעת שהוא הומו כי הוא מתנהג ללא מוחצנות כלשהיא בלבוש או בדיבור. כשהיא תדע שהוא כזה היא תתבלבל ותשתגע בתוך עצמה כי היא אוהבת אותו, הוא ממש סבבה של איש ומה עכשיו? לדעתי אם היה מגיע אליי הוא ומתנהג בצורה אחרת והייתה יודעת שהוא הומו מלכתחילה הייתה ישר נאטמת.

לא כל ההומואים הם יוסי וג'אגר.

לא כל ההומואים נראים "נורמליים" כמו הידיד שלך.

יש הומואים נשיים, יש לסביות גבריות, יש הומואים מכוערים ולסביות שמנות.
הבעיה מתחילה ונגמרת בזה שהחֶברה מוכנה לקבל רק את אלו שנראים "נורמלים".
חלקנו מאוד מוחצנים.
חלקנו מסתובבים ברחוב עם צעיפי נוצות ורודים ואיםור מוגזם.
חלקנו לא מגלחות אף שערה בגוף, מלבד השיער שעל הפדחת.
המוחצנות שלנו היא לא סיבה לשלול מאיתנו קבלה ושיוויון זכויות.

הידיד שלך הוא סבבה של איש, גם אם היה מתנהגת כמו אחצ'ה מזעזעת ומניירית.
חבל שאמא שלך לא היתה מצליחה לראות מעבר לצעיף הנוצות.
עקשנית​(נשלטת)
עקשנית​(נשלטת) • 3 בנוב׳ 2006

אתה צודק 100 אחוז icon_smile.gif אתה צודק!

אבל זה בדיוק מה שאני אומרת. אמא שלי לא תזרוק אבנים, תקלל, תשרוף ותגנה.

מה לעשות שיש עדיין באוכלוסייה אחוז ענק שלא מקבל את ההומוסקסואלים? ... שלא מבין? חבל בשביל אמא אבל בוא נגיד שהיא לא ממש מיוחדת בעולם ...

לדעתי כל מה שנוצר מהמצעד בי-ם ושנאת החרדים הפסיד את האחרים... כי יש אנשים שאין להם תקנה. לא משנה מה הם ילחמו בכם גם עוד מיליון מצעדים. במקום לא להתמקד רק בהם... אפשר להפסיק את ההתעסקות במנוולים ולפנות לבורים ולמתלבטים... איתם עוד אפשר לעשות משו...

כל מה שאני קיבלתי מהמצעד ומההכנות אליו בתקשורת זה שנאה ,רוע , עצבים ולכלוך. מעבר לזה? נאדה. כ"כ התרכזו בחרדים של י-ם ועשו מהם מי שישמע כל העיר כולה.
עוף חול
עוף חול • 3 בנוב׳ 2006
עקשנית כתב/ה:

אתה צודק 100 אחוז icon_smile.gif אתה צודק!

אבל זה בדיוק מה שאני אומרת. אמא שלי לא תזרוק אבנים, תקלל, תשרוף ותגנה.

מה לעשות שיש עדיין באוכלוסייה אחוז ענק שלא מקבל את ההומוסקסואלים? ... שלא מבין? חבל בשביל אמא אבל בוא נגיד שהיא לא ממש מיוחדת בעולם ...

לדעתי כל מה שנוצר מהמצעד בי-ם ושנאת החרדים הפסיד את האחרים... כי יש אנשים שאין להם תקנה. לא משנה מה הם ילחמו בכם גם עוד מיליון מצעדים. במקום לא להתמקד רק בהם... אפשר להפסיק את ההתעסקות במנוולים ולפנות לבורים ולמתלבטים... איתם עוד אפשר לעשות משו...

כל מה שאני קיבלתי מהמצעד ומההכנות אליו בתקשורת זה שנאה ,רוע , עצבים ולכלוך. מעבר לזה? נאדה. כ"כ התרכזו בחרדים של י-ם ועשו מהם מי שישמע כל העיר כולה.

עקשנית יקרה- אני חושבת שטעית בפירוש... המצעד הוא לא כדי לגרום לחרידים, או המתנגדים להבין אותנו ולשנות את דעתם עלינו.. כי הרי זה בלתי אפשרי וחבל לנסות בכלל, כי רוב ה"אלימים" והקיצוניים בינהם פשוט מאמינים שאין לנו זכות לחיים, ואין מה לדבר על זה... המצעד הוא כדי לעמוד על זכותנו לצעוד בעיר הבירה שלנו כמו כל אדם אחר, ולהראות שאיוומים על חיינו, ופגיעה אנושה בדמוקרטיה לא יגרמו לנו לותר על השיוון שמגיע לנו.

-חיילת-
toy-dyke

הממממ

toy-dyke • 3 בנוב׳ 2006
לא כל ההומואים נראים "נורמליים" כמו הידיד שלך.

יש הומואים נשיים, יש לסביות גבריות, יש הומואים מכוערים ולסביות שמנות.
הבעיה מתחילה ונגמרת בזה שהחֶברה מוכנה לקבל רק את אלו שנראים "נורמלים".
חלקנו מאוד מוחצנים.
חלקנו מסתובבים ברחוב עם צעיפי נוצות ורודים ואיםור מוגזם.
חלקנו לא מגלחות אף שערה בגוף, מלבד השיער שעל הפדחת.
המוחצנות שלנו היא לא סיבה לשלול מאיתנו קבלה ושיוויון זכויות.

את יכולה בבקשה לארגן לי איזה אחת כזאת..?
עוף חול
לפני 17 שנים • 6 בנוב׳ 2006
עוף חול • 6 בנוב׳ 2006
אני מצטערת, אם אני מעלה שוב נושא שנראה שהוא כבר שוקע... אבל הצגתי פה דעה מאוד נחרצת בנושא הנידון... ומפאת שינויים אחרונים... רציתי והיה לי חשוב לפרסם שוב את דעתי החדשה/ דיי דומה אבל גם קצת יותר אובייקטיבית על הנושא...
פרסמתי את זה גם בבלוג... אבל משום מה היה לי חשוב להוסיף את זה גם פה:

האמת היא... שאני כבר לא יודעת כלום...
חשבתי שאני בטוחה... שהכל ברור לי, ובעצם הכל ברור כשמש... אבל מסתבר שלמטבע יש הרבה, הרבה יותר מרק שני צדדים... משהו אחד אני יודעת... אנו חיים במדינה דמוקרטית... ואנחנו חייבים לכבד אותה, ואת המדיניות שלה... אם נדיין על כל קונפליקט בעל צד נגדי לדמוקרטיה, אבל ייתכן שצודק, מול חוקי הדמוקרטיה, הרי לא תהיה לדמוקרטיה שלנו שום משמעות... לכן אני נשארת בדעתי שיש לקיים את המצעד ולהגן על הצועדים בכל דרך אפשרית...
מצד שני אני כבר לא כל כך בטוחה שהצועדים במצעד כל כך צודקים בעקשנות הנזעקת שלהם דווקא לעשות זאת בי"ם... אני יכולה להבין מצד אחד למה... אבל יכולה לראות כל כך הרבה כיוונים וגם את זה של החרדים... וגם את זה של הנפגעים מזה...
יש לי תכונה דיי מעצבנת לראות את כל התמונה לפחות זה מה שיוצא בסוף בדרך כלל...
וזה עושה לי יותר מדי קונפליקטים פנימיים ומונע ממני המון פעמים לנקוט דעה ברורה... אז אני נוקטת... ואז היא משתנה.. מקיצוניות לקיציוניות ובסוף לבלבלות גדולות מאוד...
בדבר אחד אני בטוחה אם כן, שוב... דמוקרטיה היא דמוקרטיה... והיא דרך המשטר שלנו... ולא, היא לא תמיד צודקת... והיא המון פעמים פוגעת וקשה... אבל אם לא נעמוד מאחוריה היא לא שווה כלום...
לגבי השאר- יש כל כך הרבה צדדים למטבע, והאמת כולם צודקים... גם אם הם לא יודעים להביע את זה בצורה הנכונה...

-חיילת-
אוהב שולטות​(מתחלף)
לפני 17 שנים • 7 בנוב׳ 2006

וואללא צודקת

אוהב שולטות​(מתחלף) • 7 בנוב׳ 2006
(אפילו לא קראתי לגמרי מה כתבת) קחי אלה ותכניסי לדתיים האלו בת..ח..ת. לתפארת מדינת ישראל. חחחח.
electro-z
לפני 17 שנים • 7 בנוב׳ 2006

Re: וואללא צודקת

electro-z • 7 בנוב׳ 2006
אוהב שולטות כתב/ה:
(אפילו לא קראתי לגמרי מה כתבת) קחי אלה ותכניסי לדתיים האלו בת..ח..ת. לתפארת מדינת ישראל. חחחח.

האלימות המילולית שלך לא לא שונה בהרבה מהאלימות הפיזית שמפגינים חרדים בירושלים בימים אלה.

אולי כדאי לך בכל זאת להשקיע מעט בקריאה לפני שאתה מגיב?