שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

מה עושה ולא עושה לנו את זה במסיבות בדסמיות

מיתוסית​(שולטת)
לפני 17 שנים • 19 בדצמ׳ 2006
מיתוסית​(שולטת) • 19 בדצמ׳ 2006
מסכיהמ עם כל מה שאמרו לי, אבל בסופו של דבר לדעתי מה שהכי הרבה עושה מבחינתי מסיבה טובה זה דברים שהם בשליטת האמרגנים כמו (לא בהכרח לפי סדר חשיבות):

1) מוזיקה טובה שאפשר לרקוד איתה אבל גם טובה לסשנים וכמובן בווליום סביר.

2) מתקנים בדס"מים שאפשר לעשות עליהם סשנים ואם אפשר שיהיו במקומות בהם אין גדוד מסביב כשאתה עושה סשן, כך שאתה מרגיש כמו פריק שואו בקרקס.

3) שלא יהיו מטרידנים ולא ונילים חרמנים ומציקנים.

4) שתיה במחיר סביר.

5) כניסה במחיר סביר (כצפונית וסטודנטית נראה לי לא לעניין לשלם מעל 40-50 ש"ח למסיבה ולצערי זו הסיבה העיקרית שבגלל אני נמנעת להגיע לנו לימיט).

6) מספיק חנייה ולא בתשלום במרחק הליכה סביר.

7) שמירת חפצים זה נחמד, במחיר סמלי אם לא משלמים כניסה או שמחיר הכניסה נמוך כמו במסיבות של אייר או בחינם במסיבות יקרות קצת יותר כמו בנו לימיט.

icon_cool.gif בלי מכונות עשן!!!

9) מיזוג ואיוורור טוב. כשרוקדים וחרמנים, חם מידי וזה מעצבן שנאלצים לצאת החוצה להתאוורר.

10) שירותים נקיים עם נייר טואלט וסבון.

מכיוון הבליינים:שיתנו אווירה שזה משהו שאי אפשר לשלוט בו מי שמארגן. שיתלבשו סקסי ובדסמי/קינקי אם אפשר, שיהיו נחמדים ולא מטרידנים, שיעשו סשנים שיהיה כיף להסתכל ולא רק יתלוננו: "אבל איזה שיעמום, אין פה סשנים בכלל- זה כמו מסיבה רגילה".
הציעו פה יפה, שאם המועדון מארגן הופעות, אז עדיף שיהיו הופעות כאילו ספונטניות מטעם אנשים של המועדון ואולי אפילו הבעלים (אהם! אהם!).

אם יש לי מוזיקה טובה ואווירת בדסמ, זה כעיקרון הכי יגרום לי להיות מרוצה.
מאי
לפני 17 שנים • 20 בדצמ׳ 2006
מאי • 20 בדצמ׳ 2006
מה עושה מסיבה לטובה בשבילי:

המוסיקה!!
אנשים (פרצופים מוכרים + חדשים)
תאורה (לא חשוך מידי ולא מואר מידי. בקיצור - אדום)
הלבוש (מכניס לאוירה מיוחדת וסקסית)
מיזוג מתאים (לא קר מידי ולא חם מידי)
ובכלל האנרגיות, החיוכים והקוורבו גולד כמובן....
icon_biggrin.gif
walking dead
walking dead • 20 בדצמ׳ 2006
בשביל נושא כה חשוב אני שוברת שתיקה...

קודם כל, אני רוצה לציין לחיוב את השיפור האדיר שיש ברמת המסיבות בכל המקומות.
אני חושבת שהמצב הקיים, בו יש אלטרנטיבות שונות לבילוי איכותי בדס"מי בהחלט נותן מענה מצויין לצרכי הקהילה שהולכת וגודלת עם הזמן.
עוד שיפור שנעשה בשנה האחרונה וגם הוא ראוי לציון הוא מסיבות שממוקמות בצפון הארץ ונותנות מענה לחברי קהילה רבים שנבצר מהם מלהגיע לאזור המרכז כל שבוע.
אני מאוד מרוצה מהנושא של DM במסיבות. אולי במקרים בהם יש כמות גדולה של משתתפים כדאי להעסיק מספר רב יותר של DM וכמו שהוצע כאן - שגם יסתובבו בחדרים כדי לראות אם יש בעיות נקודתיות.

דברים שלי אישית חשובים:
- אוורור מספיק של עשן סיגריות.
- מחירים סבירים של משקאות.
- תאורה.
- מוסיקה שלא תהיה רועשת מדי ולא מסוג מסיבת-טבע-בחורשה-נידחת-בנגב-המערבי-בה-גיל-המשתתפים-הממוצע-הוא-18-סטייל.
- שמירה על דיסקרטיות - איסור מוחלט על צילומים או הקצאת אזור ספציפי שמי שמעוניין בלבד מגיע לשם להצטלם.
- שיתוף פעולה מצד המשתתפים: חברים - איך שלא יהיה, שיתוף הפעולה שלכם הוא זה שיקבע בוספו של דבר את איכות האירוע. תכבדו אנשים אחרים, תכבדו את הפרטיות של אנשים אחרים על אחת כמה וכמה אם הם מבקשים מכם.
זאלופון​(שולט)

סיכום ביניים:

זאלופון​(שולט) • 20 בדצמ׳ 2006
יש פה כמה מגמות שראוי לציין:

1) הדברים שנראים כחשובים ביותר לבליינים, או לפחות לסוטים שהגיבו בשרשור הזה הם:

מוזיקה בווליום סביר, ורצוי גם שתהיה טובה (כן, בעיה להגדיר מה זה בדיוק טובה, אבל את הווליום בלי ספק צריך לשמור ברמה נורמלית).

נקיון! כאשר חלק מתייחסים ספציפית לשירותים וחלק באופן כללי.

קהל - נחלק לשניים: מאד מפריעים מטרידנים או אנשים שסתם באים לראות סוטים או לאונן על ערומות. מאד רצויים אנשים בדסמיים פעילים שנותנים אווירה בדסמית וסקסית המעודדת סשנים והפקרות icon_wink.gif

מחירים נוחים בבר - האמת שלי אישית זה לא נורא משנה, אבל העם אמר דברו.

אוורור - חשוב אפילו למעשנים.

חניה נוחה במרחק סביר.

2) כמו כן צוינו:

דרס קוד - מפריע שאנשים מגיעים בבגדי יום יום. לא ברור אם יש רצון לחייב להגיע בצורת לבוש כלשהי, אבל בהחלט יש שאיפה שאנשים יבואו סקסיים בבגדי יציאה.

תאורה - חושך מוחלט לא עושה את זה. הסוטים רוצים תאורה, ורצוי כזו שתתרום לאווירה.

מקומות שבהם אפשר לעשות סשן - טוב גם לאלה שרוצים לסשן וגם לאלה שרוצים קהל בדסמי פעיל icon_smile.gif

מחיר כניסה נוח - טוב, ברור שנרצה כזה. מפתיע שזה לא תחת סעיף מספר 1. מחירי האלכוהול יותר מטרידים, מסתבר.

שמירת חפצים - יצורים ממין זכר, כמוני, פחות נזקקים לזה בדרך כלל, אבל הנקבות שבינינו דורשות.

דיסקרטיות - צילום נייט.

3) יש ששמים דגש על: צוות חיובי ומקצועי, הופעות ספונטניות, מקומות ישיבה. לגבי התפאורה, מספר אנשים כולל אותי ציינו אותה כמשהו נחמד, אבל לא קריטי.

4) אם שכחתי משהו שנאמר פה או שלא שמתי לב שנושא מסוים קיבל יותר דגש משנתתי לו, עם הנשכחים הסליחה.
נילי ונילי
לפני 17 שנים • 23 בדצמ׳ 2006

ועוד משהו קטן

נילי ונילי • 23 בדצמ׳ 2006
מסיבה עברית.
בבקשה? מישהו?

היה כל כך כיף לרקוד אתמול משינה בנו לימיט.
Toxic Princess
לפני 17 שנים • 24 בדצמ׳ 2006
Toxic Princess • 24 בדצמ׳ 2006
אני מסכימה עם כל הקריטריונים שהציגו בשרשור... אבל מה, בקשר לסוג המוזיקה זה מאוד בעייתי לקלוע לטעם של כל אחד. כי מוזיקה שזאלופון קרא לה אינפנטילית, היא אישית המוזיקה שאני נהנית לשמוע כשאני יוצאת. מוזיקת האוס ודאנס והיפ הופ, זה מה שעושה לי את זה. ולא רוק כבד..
מצד שני, אני מוכנה להסתפק בכיף גם ב80 ודארק 80.. אני בנאדם נינוח icon_rolleyes.gif
אבל מה, אני הכי הכי נהנית כשיש את המוזיקה שאני הכי אוהבת. כששמים לי מוזיקה שחורה אני מתחילה לרקוד. ביום שישי של שבוע שעבר הייתי בנו לימיטס והמוזיקה הייתה פשוט מושלמת לטעמי... לא יכלתי להפסיק לרקוד!! וזה כיף. אבל שוב, בגלל שכל אחד והטעם שלו, אני חושבת שחכם מה שהם עושים שם.. משלבים. שעה מוזיקת האוס, שעה מוזיקת היפ הופ, שעה 80 ודארק 80 וכו'.. זה מעולה לדעתי. ככה לכולם יוצא להנות מהמוזיקה בד"כ..

והאנשים, הם בהחלט מה שעושה את המסיבות. ברגע שאדם בא כדי להנות ולהיות עם אנשים ולא בשביל לבקר כל דבר אפשרי ולמצוא מה חסר לו.... תמיד תיהיה יותר הנאה.
אז תחשבו על זה- באים להנות? תבואו במצב רוח של הנאה. לא במצב רוח של ביקורת או באסה או עצבים. (למרות שגם פה, האלכוהול יכול לעזור)