בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

ימי שלישי במועדון הדאנג'ן - ערבים סגורים לקהילה

009​(אחר)
לפני 17 שנים • 23 בפבר׳ 2007
009​(אחר) • 23 בפבר׳ 2007
ממש מרגיז......אני שוב חולה ועל כן נבצר ממני מלהשתתף במסיבה המדהימה שהולכת להתקיים בלילה הזה בדאנג'ן...........אז תבלו ותחגגו גם בשבילי.............

באהבה

009
O-Dungeon
לפני 17 שנים • 5 במרץ 2007
O-Dungeon • 5 במרץ 2007
והפעם בשלישי:

ערב BDSM איכותי סגור לקהילה

מוזיקת Dark Electro ואייטיז
Dikless בהופעת מדיקל מיוחדת!
החל משעה 23:30
דרס קוד חופשי אך מכובד

O-Dungeon
O-Dungeon • 5 במרץ 2007
נשלט נאה בעדינה כתב/ה:
האם הכניסה היא לכולם (מי שמשלם)או שיש סינון בכניסה למועדון?

הכניסה היא לחברי קהילת ה-BDSM.

לילה חמים!
פסיכו לוג​(שולט)
פסיכו לוג​(שולט) • 5 במרץ 2007
איך יודעים מי שייך לקהילה ומי לא? מה הבעיה ללבוש שחור ולומר "אני אוהב שמרביצים לי"
לא סתם עוד עבד
לא סתם עוד עבד • 5 במרץ 2007
לא יצאתי מהבית מאז יום רביעי שעבר בגלל השפעת הארורה, כך שאני זקוק בדחיפות לאיזו זריקת דאנג'ן חדה ומרוכזת. אינשאללה בלי נדר מחר אני מגיע + דמות שייקספירית ידועה ומוערכת + אופציה להפתעה + חנייה.
קטסטרופה, דיר באלאק אני מגיע חרמן בטירוףףף! (זה או אתה או ישו, מי שיגיע קודם, ואתה תמיד מגיע קודם...)
walking dead
לפני 17 שנים • 6 במרץ 2007
walking dead • 6 במרץ 2007
פסיכולוג בספת עור כתב/ה:
איך יודעים מי שייך לקהילה ומי לא? מה הבעיה ללבוש שחור ולומר "אני אוהב שמרביצים לי"

אתה צודק. אני אציע באמת להנהלת המועדון להעסיק קוראת מחשבות או מתמודד מהתוכנית ה"כוח" כסלקטורים crazzzy.gif
פסיכו לוג​(שולט)
פסיכו לוג​(שולט) • 6 במרץ 2007
free spirit כתב/ה:
פסיכולוג בספת עור כתב/ה:

אתה צודק. אני אציע באמת להנהלת המועדון להעסיק קוראת מחשבות או מתמודד מהתוכנית ה"כוח" כסלקטורים crazzzy.gif

איך אני לא חשבתי על זה... אני כשלון icon_cry.gif
וברצינות. הפעם היחידה שהייתי בדנג'ן איכזבה אותי מאוד. היו שם את כל סוטי המין המוכרים למדע, אבל לא ראיתי אפילו סאדו-מזוכיסט אחד.
walking dead
walking dead • 6 במרץ 2007
פסיכולוג בספת עור כתב/ה:
free spirit כתב/ה:
פסיכולוג בספת עור כתב/ה:

איך אני לא חשבתי על זה... אני כשלון icon_cry.gif
וברצינות. הפעם היחידה שהייתי בדנג'ן איכזבה אותי מאוד. היו שם את כל סוטי המין המוכרים למדע, אבל לא ראיתי אפילו סאדו-מזוכיסט אחד.

אולי זה כי סאדו-מאזוכיזם היא לא סטיית מין. בטח לא כזו שמוכרת באמת למדע. ואולי אם באים למועדון בגישה פחות מתנשאת-אקדמית ויותר פתוחה וליברלית הרבה יותר קל לראות דברים.