סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

הבעיה כאן אינה עם "מלכות בתשלום"

ממש גרוע​(אחר)
לפני 16 שנים • 20 באוג׳ 2007

הבעיה כאן אינה עם "מלכות בתשלום"

ממש גרוע​(אחר) • 20 באוג׳ 2007
יש כאן התרעמות ווויכוחים על "מלכות בתשלום",

"הבנות על הבנים" די חסר עניין,

אכן יש פה בעיה .

ולא עם מלכות בתשלום לדעתי.

אני חושב שהבעיה פה בכלוב, אחרת.

הבעיה היא לא מי אשר מצהירה בפרופיל שהיא מלכה בתשלום,

איתן אין לי שום בעיה.

הבעיה היא על כל מיני ישויות של נשים מתוסכלות ונצלניות, שונאות גברים, המכנות עצמן "שולטות",
אשר לא כותבות על עצמן "מלכה בתשלום",
אלא מתחזות ל"מלכה", ואחמ"כ מתחילות לנצל כל מיני עבדים להוציא עליהן כספים וכד', בטענה כי ל"מלכה" מגיע כל מה שהיא דורשת.
או לחלופין, כל מיני יצורות מוזרות אשר חושבות כי הגיעו לארץ העושר,
אשר חושבות כי ימצאו פה עבדים עשירים , וכותבות בפרופיל כי הן "מקבלות" אך ורק עבדים אמידים אשר יקנו להן כל אשר יחפצו וכד',

2 סוגים אלה של "מלכות" אשר התפשטו באתר הזה מבחינתי די מגעילות,
לא הייתי רוצה להכיר אותן ולא להתקרב אליהן.

יתכן אף שזו אשה מתוסכלת/שונאת גברים אחת או כמה בודדות אשר פותחות להן כמה וכמה פרופילים עם דרישות דומות.

לקרוא להן "מלכה בתשלום" זה עוול למלכות בתשלום,
מלכות בתשלום אינן עובדות על אנשים, אינן סוחטות כספים, ואינן רואות עצמן כאיזו ישות עליונה,
יתרה מזאת,
הן גם כותבות בדיוק איך הן נראות,

בניגוד ליצורות המוזרות והנצלניות אשר מתאר אני לעצמי כי וודאי הגורל לא האיר להן פנים בענייני יופי.

בקיצור,
הייתי מציע לכל שומר נפשו לא להתקרב לאחת כזו.
רחפנית-הדומית המרחפת​(שולטת)

Re: הבעיה כאן אינה עם "מלכות בתשלום"

עבד אינטימי כתב/ה:
בניגוד ליצורות המוזרות והנצלניות אשר מתאר אני לעצמי כי וודאי הגורל לא האיר להן פנים בענייני יופי..

אינטימי,

עם רוב דבריך מסכימה למעט המשפט הנ"ל.
אכן התופעה הזו של גרידיות זולה במסווה של שליטה הינה תופעה דוחה, אשר מעידה
ולא מעט על אופי האדם המסתתר מאחורי הניק,

אך לבוא ולומר משפט כל כך רדוד וטיפשי, משפט שכמו רווח אצל הרבה כאן
ולאוו דווקא רק לגבי אלו שהן גרידיות ונצלניות, אלא לגבי שולטות בכללי-
את דומית? קרי את בוודאי כונפה/מכוערת/שמנה/מבוגרת/מקומטת/
נואשת/טיפשה - מחק את המיותר (שעל פי דעתכם אין מיותר).
וזה באמת מתחיל להיות מעייף ופאתטי איך כל דבר אתם משייכים כאן לויזואליות,
ומילא לויזואליות, ההנחות הגורפות שלכם הינן על כל דבר כמעט בהן מעורבת שליטה נשית.
אז אינטימי,
נכון שזו תכונה דוחה לנצל "סו קולד" מעמד של שליטה על מנת לחפש מממן,
אבל בחייך, אם יש נשלטים שזה הפטיש שלהם או אם יש כאלו שמספיק
טיפשים ליפול בפח הזה-זו בעיה שלהם, לא זה לא מצדיק את התופעה הנ"ל
אך בטח הנחה כל כך רדודה ואינפנטילית כמו שאתה וחבריך לנשלטות
מניחים תדיר לגבי הויזואליות של שולטות כאלו ואחרות אינה מעלה
את קרנכם בתור נושאי דגל המוסריות (באתר סוטים, כמה עוד אוקסימורון
זה יכול להיות) הפיננסית לסוגיה.

*השולטת דנן מצהירה שכרטיסי לוטו זוכים יתקבלו בברכה* icon_lol.gif icon_lol.gif
עבד מחמד​(נשלט)
עבד מחמד​(נשלט) • 20 באוג׳ 2007
בפעם האחרונה שבדקתי זה היה אתר למבוגרים , מי שמגדיר את עצמו כבוגר ומבוגר לוקח על עצמו את האחריות על מעשיו ועל טעויותיו.
מי שנופל ברשתה של אחת שכזו ( ראה תאור למעלה) נפל שם כי לא היה מספיק ביקורתי , כי לא שמר על עצמו ואו כי רצה ליפול לשם.
ישנם אנשים רעים וטובים , רמאים וישרים , נוכלים וטהורים וזה נכון לכל תחום בחיים כולל לפמדום icon_smile.gif
ללא גבולות'

Re: הבעיה כאן אינה עם "מלכות בתשלום"

ללא גבולות' • 20 באוג׳ 2007
עבד אינטימי כתב/ה:
.

הבעיה היא על כל מיני ישויות של נשים מתוסכלות ונצלניות, שונאות גברים, המכנות עצמן "שולטות",
אשר לא כותבות על עצמן "מלכה בתשלום",
אלא מתחזות ל"מלכה", ואחמ"כ מתחילות לנצל כל מיני עבדים להוציא עליהן כספים וכד', בטענה כי ל"מלכה" מגיע כל מה שהיא דורשת.
או לחלופין, כל מיני יצורות מוזרות אשר חושבות כי הגיעו לארץ העושר,
אשר חושבות כי ימצאו פה עבדים עשירים , וכותבות בפרופיל כי הן "מקבלות" אך ורק עבדים אמידים אשר יקנו להן כל אשר יחפצו וכד',

.

נניח עוד שיש לך בעיה עם נשים שמתחזות והעבד האומלל חושב שמצא את אהבת חייו(האומנם ?) ואז היא לוקחת ממנו כסף ...עם הטייפ הזה נניח שיש לך בעיה
אבל יש לך בעיה עם הטייפ השני <???? למה ?? אתה סבלני לאדם שרוצה שיחרבנו עליו אבל לא סבלני לאישה שרוצה עבד עשיר שיקנה לה כל מה שהיא מבקשת וכותבת את זה בפרופיל ??? למה ?? זה מה שהיא רוצה והיא מצהירה על זה , איפה כאן הבעיה ?
אני מסוגלת להבחין בין זה שלא הייתי נוהגת כך לבין זה שכאשר אישה מצהירה שהיא רוצה עבד עשיר , זה בדיוק כמו כל אישה וגבר שיש להם רשימת נתונים חשובה , יש כאלה שיצאו רק עם בעלי תואר ראשון יש כאלה שיזדיינו רק עם נשים CAP C ומעלה ....
כל אחד יעשה מה שרוצה , בוודאי כשהוא מכריז זאת ויש מי שמעוניין .
ורק לידיעתך, כמות הגברים שפונה אלי ומציע לי כסף ללא הפסקה וללא שום אינדיקציה בפרופיל שלי לזה שאני מחפשת משהו , היא האינדקציה האמיתית לכוחות השוק. אלה הגברים שמחפשים בעיקר לסרסר כאן בנשים ולא להיפך. זה לא סותר את קיומן של נשים שמתעניינות רק בכסף אבל סטטסטית מספרן דל לעומת הגברים שמציעים כסף .
אומרת אני כי ראוי שתחפש את מקור הבעיה במקום הנכון, דהיינו אצל הגברים .
חתול צללים​(לא בעסק){Cypris}
בהחלט מעניין ויש לציין
כי אכן הגברים רק רוצים לזיין
ולכן כנראה לא נמצא בזירה
גברים ששוטחים מרכולתם למכירה
אך הגיע הזמן לעשות מעשה
ולכן ברשותכם גם אני מנסה
את עצמי להציע למרבה במחיר
מקבל המחאות, מזומן וסחיר
ולכל הרוצות לחוש קצת ניצול
אני כאן בשבילכן מחכה לצלצול
רק נראה שקיימת בעיית מסרים
כי בינתיים אלי רק גברים מתקשרים
huan
huan • 20 באוג׳ 2007
ללא גבולות
אני אגיד לך מה הבעיה שלי עם נצלניות בניגוד לכאלה שאוהבים שמחרבנים אליהם
נצלנית פוגעת באדם אחר - כזה שמחרבנים אליו אינו פוגע באיש.

כמובן שעם לא היו גברים נלוזים שהיו מציאים כסף והיו "נופלים" בפח הזה - לנצלניות לא היה מה לעשות פה. אבל גברים מטומטמים ונצלניות קיימות ולמרות שכולם פה מבוגרים אין זה אומר שכולם יודעים מה הם עושים וצריכים לקחת על כך אחריות שכן גם המפגרים זכאים להגנה כלשהי - בדיוק כמו סאביות "מפגרות" שבמקום לאבד כמה שקלים עוברות התעללות כי אין להם מושג ירוק למה הן נכנסות ועם מי יש להם עסק.
הגנה על מפגרים ולא מיודעים היא נוהג מקובל,ראוי והוגן בחברה שלנו - החל מחוקי הגנה על קטינים ועד לצרכנות. טיפשות או אי ידיעה לא אמורים לתת אור ירוק לניצול בטענה ש"מגיע להם" - זה לא פשע להיות טיפש זה כן פשע לנצל עובדה זו לצורך רווחתך האישית - ואין זה משנה עם הדבר נעשה בבורסה, בסופרמרקט, בכת או בבדסמ.
המקרה הנ"ל אינו שונה...
אני כמובן לא מדבר על כאלה שניצול הוא פטיש שלהם אך סטטיסטית כמות האנשים המחזיקים בפטיש זה קטנה. חוקי השוק אינם ערך עליון ובדרך כלל דרושה רגולציה והדבר נכון גם במקרה הזה.
דוכיפת​(נשלט)
דוכיפת​(נשלט) • 20 באוג׳ 2007
אינטימי
אין לי כל בעיה עם שולטות שמכריזות ומודיעות על כוונותיהן..
אם כסף היא רוצה,תגמול,פינוק ולא חשוב איך נקרא לילד,זכותה,אבל שלא תסתיר את זה,וידע הסאב החכם לאן פניו.
ירצה-יאכל
לא ירצה...
ובכלל,ויתכןבגלל שאני מדבר ממקומו של נשוי,זה בסה"כ כיף לפנק ולתת,ככה שהענין בהחלט יכול להשתלב ביחסים,אך כאמור כנשוי שמוגבל בזמן ואיני יכול להקדיש לשולטת, אלא חלק ממנו,אולי זו דרך הפיצוי שלי על כך...
ללא גבולות'

יקיריי

ללא גבולות' • 20 באוג׳ 2007
אני אחזור...
כמות הגברים שפנתה אלי והציעה לי כסף ולא זה לא היה פטיש, היא ענקית .
ולא, לא נראה לי שמדובר במפגרים מנוצלים...
אלא באנשים שמבקשים לשלם .
דוכיפת​(נשלט)

Re: יקיריי

דוכיפת​(נשלט) • 20 באוג׳ 2007
ללא גבולות כתב/ה:
אני אחזור...
כמות הגברים שפנתה אלי והציעה לי כסף ולא זה לא היה פטיש, היא ענקית .
ולא, לא נראה לי שמדובר במפגרים מנוצלים...
אלא באנשים שמבקשים לשלם .

פשוט גברים נלוזים icon_lol.gif
red-cell​(מזוכיסט)
red-cell​(מזוכיסט) • 20 באוג׳ 2007
ואני אצטט את דברי החכם דוכיפת:

"ירצו יאכלו, לא ירצו לא יאכלו"

אנחנו אנשים מבוגרים, אמנם גברים ומוגבלים, אבל בכל זאת מבוגרים ואמורים לקחת את ההחלטות שלנו בעצמנו, ועל אחריותינו. אם אתה פוגש אישה כזאת וטוב לך ככה, סבבה, לא טוב לך, תלך. אז הוצאת כמה לירות, מה קרה? כסף בא וכסף הולך. מה שכן, למדת ממה להזהר ובפעם הבאה לא תעשה את אותה טעות. תסתכל על זה ככה, אולי בעצם הרווחת משהו? למדת משהו על עצמך ועל החיים, מה מתאים לך ומה לא.

ללא גבולות, אני רק רוצה לתקן אותך תיקון קטן לגבי גברים שרוצים לסרסר כאן בנשים. אני כמעט משוכנע שאם תעשי ניסוי קטן ותנהגי כמו אותה אחת "נצלנית", אותם אלו שמציעים לך כסף יברחו במהירות שיא. הכסף, בשבילם, נועד להקנות שליטה מסויימת (ככה הם חושבים לפחות) ברגע שזה יצא משליטתם הם יברחו. כמובן שיש כאלו שהפטיש שלהם הוא להיות מנוצלים כספית, אבל זה כבר משהו אחר.