סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

סיסי - טוב או רע?

המלכה ננה NNA
לפני 16 שנים • 10 בפבר׳ 2008

דווקא

המלכה ננה NNA • 10 בפבר׳ 2008
אחד החמודים שהכרתי והמשרתים היותר נאמנים ששמחו לעשות עבורי כל שירות וכל דבר שביקתי היה בחור חמוד עם חצאית של משרתת וחולצה ורדרדה קול טיפה דקיק
הוא היה סיסי מדהים הלוואי שהיה חוזר
cai
cai
cai • 10 בפבר׳ 2008
אני לא חושבת שזה קשור לצבא או למודלים מודרנים אחרים כלשהם. קלישאתי כמה שתרצה, זאת אמא אבולוציה מדברת.
אני רוצה שהצאצאים שלי ישרדו. בשביל זה אני אבחר להם גנים טובים. גניב טובים אני אקבל, לרוב, מבחור גבוה ורחב.
daniellecd​(נשלט)

אני גבר שרירי מאודשאוהב להיות כוסית

daniellecd​(נשלט) • 10 בפבר׳ 2008
למרות שאני מפתח את שרירי אני אוהב מבחינה מינית להיות הקבה ולובש תמיד הלבשה תחתונה סקסית ונהנה שמתייחסית לי כאל נקבה סיסית דווקא הניגוד הזה מגרה אותי ומגרה אחרים
רק מזל
רק מזל • 10 בפבר׳ 2008
cai כתב/ה:
אני לא חושבת שזה קשור לצבא או למודלים מודרנים אחרים כלשהם. קלישאתי כמה שתרצה, זאת אמא אבולוציה מדברת.
אני רוצה שהצאצאים שלי ישרדו. בשביל זה אני אבחר להם גנים טובים. גניב טובים אני אקבל, לרוב, מבחור גבוה ורחב.

באופו כללי אני די מסכים עם מה שאת אומרת לגבי הבחירה של מאגר הגנים, העניין הוא שבני אדם כבר מזמן מזמן התרחקו מהאבולוציה וממה ש"טבעי" ודווקא היום הגבר המצליח יותר וזה שבסופו של דבר יכול לספק את הצרכים לצאצאים הוא החנון הלבנבן והרגיש - ראי מקרה ביל גייטס לדוגמא. אה ועוד משהו - לפני שבעים שנה היה דילול מאוד מאוד מהותי של בריכת הגנים בקרב יהודי אירופה, רק החזקים ביותר שרדו... כל הסבים והסבתות שלי - ואף אחד מהם לא גבוהה...
Bloody
Bloody • 10 בפבר׳ 2008
View From Nihil כתב/ה:

באופו כללי אני די מסכים עם מה שאת אומרת לגבי הבחירה של מאגר הגנים, העניין הוא שבני אדם כבר מזמן מזמן התרחקו מהאבולוציה וממה ש"טבעי" ודווקא היום הגבר המצליח יותר וזה שבסופו של דבר יכול לספק את הצרכים לצאצאים הוא החנון הלבנבן והרגיש - ראי מקרה ביל גייטס לדוגמא. אה ועוד משהו - לפני שבעים שנה היה דילול מאוד מאוד מהותי של בריכת הגנים בקרב יהודי אירופה, רק החזקים ביותר שרדו... כל הסבים והסבתות שלי - ואף אחד מהם לא גבוהה...

זה שחנונים רגישים מסתדרים, זה רק עד המלחמה הגרעינית שתבוא עלינו לטובה. אח"כ, בעולם הפוסט אפוקליפטי שבו אדם לאדם זאב, נראה אותך icon_smile.gif
cai
cai
cai • 10 בפבר׳ 2008
View From Nihil כתב/ה:
cai כתב/ה:

ביל גייטס הוא מקרה מיוחד מאוד. אי אפשר להסתמך עליו כדי לפתח תיאוריה אבולוציונית חדשה.
אל תתבלבל- לא כל בחור גבוה ורחב הוא גורילה חסרת רגישות. זה לא חד-חד ערכי. ואני לא חושבת שביל גייטס הוא בחור רגיש במיוחד, בא לא נשכח שהוא איש עסקים ממולח ורציני ביותר.

בענייני הישרדות: לא החזק שורד, אלא המסתגל באופן הטוב ביותר לשינויים. היכולת הפיזית היא חלק מהתכונות שמקלות עלינו להסתגל לשינויים.
Queencie​(שולטת)
Queencie​(שולטת) • 10 בפבר׳ 2008
חבר'ה אל תתבלבלו,
אבולוציה ומאגר גנים הינם רלוונטיים על פני תקופה של מליוני שנים. אין לזה משמעות בטווחי זמן של שנים ספורות, אפילו לא בטווח של שנות דור. ומהן התכונות המקנות ייתרון אבולוציוני אפשר להסיק רק בראי הזמן ובדיעבד ולא בהסתכלות לעתיד לבוא.
אף פילה לא "בחרה" את בן זוגה הפיל בגלל שהיה לו חדק ארוך... או ג'ירפה בג'ירף ארוך צוואר - אלא ששינוי גנטי שהוביל לתכונות אלה איפשר את הישרדותם בתנאי השטח שנוצרו בעקבות שינויסביבתי משמעותי.

לא נראה לי שכתפיים רחבות וקומה גבוהה יהיו המאפיינים הבולטים של מי שעשוי לשרוד במצב של לחץ סביבתי משמעותי מסוג זה שצפוי לאנושות (ובכלל... מושון, האופורטיוניסט חסר עמוד השדרה והבלתי מאיים לכאורה, הוא השורד האולטימטיבי.... icon_wink.gif )
רק מזל
רק מזל • 10 בפבר׳ 2008
ביל גייטס הוא ממש לא מיוחד במינו....
רוב משרות ההי טק מאוכלסות על ידיד דומיו... בכל אופן נדמה לי שכל העניין הזה לא כל כך מדיד.
כי את תגיד שביל גייטס הוא לא רגיש ואני אגיד שאתה לא יכול להיות איש עסקים מצליח ללא אינטלגנציה רגשית גבוהה... ואז אולי תגידי שאתה דווקא צריך להיות רע לב...

Bloody קודם כל אני לא חושב שהשואה הגרעינית תגיע כל כך מהר, דבר שני מי שהמציא את פצצת הגרעין היה חנון גדול וידוע, וכנראה גם מי שימציא את הדרך להתגונן מפניה... מי שיוכל להרשות לעצמו לקנות - יהיה דווקא זה עם הכסף... הוא יכול להיות ערס שודד או זונת צמרת... כל עוד יש לו את הכסף. ואם אתה כבר מדבר על מצב שבו לכסף לא יהיה ערך אני ממש לא חושב שדווקא הבחורים בעלי תווי הפנים וההתנהגות הנשית הם אלו שיכחדו קודם...אם כבר נצמיח גם שדיים ווגינה ונוכל להתחיל להתרבות לבדנו. icon_cool.gif

ועוד דבר שצריך פה להפנים - זה אתה נראה או מתנהג נשי לא אומר שאתה לא מסוגל לספק את צרכיי זוגתך... אולי אתה לא מושך כגבר מבחינה חיצונית, אבל זה לא אומר שלא תוכל לדאוג, לכלכל אותה, להיות חזק כשהיא צריכה או אפילו לגונן עליה פיזית (אם אתה לא רכרוכי ממש ממש).
cai
cai
לפני 16 שנים • 11 בפבר׳ 2008
cai • 11 בפבר׳ 2008
Queencie כתב/ה:
חבר'ה אל תתבלבלו,
אבולוציה ומאגר גנים הינם רלוונטיים על פני תקופה של מליוני שנים. אין לזה משמעות בטווחי זמן של שנים ספורות, אפילו לא בטווח של שנות דור. ומהן התכונות המקנות ייתרון אבולוציוני אפשר להסיק רק בראי הזמן ובדיעבד ולא בהסתכלות לעתיד לבוא. icon_wink.gif )

יש הבדל בין אבולוציה למאגר גנים.
סיפור קצר: בשנות ה-60 של המאה הקודמת (לפני 50 שנה בלבד), רצו לפתח בדרום ארגנטינה את תיירות הציד. לצורך כך לקחו איזה אי (יש שם מלא כאלה הרי) שהייתה בו בין היתר אוכלוסיית צבאים מכובדת והביא לשם, ביבוא מיוחד מארה"ב, צבאים אחרים- ככה, להגדיל את האוכלוסיה ושיהיה אפשר לפתח שם מרכז ציד ראוי לשמו.
למה הם לא שמו לב? הם לא שמו לב שהצבאים המיובאים גדולים יותר מהמקומיים, ובניגוד למקומיים- הם גם יכולים לשחות. לא רק שהצבאים המיובאים יכלו להתחמק טוב יותר מהטורף המקומי (הם פשוט קצפו למים בשעת הצורך)- הנקובות פשוט העדיפו להזדווג איתם. את הצבי המקומי (שהוא נורא חמוד, אגב), מגדלים היום בחוות.
תהליכים אבולוציונים אכן ניתן לבחון לאורך מליוני שנות אבולוציה, אבל על מאגר הגנים אנחנו שולטות בכל דור. כל נקבה בוחרת את מה שנראה לה טוב יותר לדור הבא.
huan
לפני 16 שנים • 11 בפבר׳ 2008
huan • 11 בפבר׳ 2008
קאי, מה שנקבה בוחרת שיהיה "טוב יותר לדור הבא" הוא כבר מזמן לא עניין ביולוגי אלה יותר עניין חברתי. עם מגיל קטן החברה היתה מתמיע בל את הידיעה שביל גייטס הוא כוסון על - היית מתחתנן איתו גם בלי הכסף. ההשפעה של החברה על העדפות מיניות וזוגיות ניתן לראות בכל מקום - החל מה"שיגעון" האמרקאי אחרי נשים עם חזה ענקי, דרך נשים המעדיפות אותם "אקזוטיים" (אני בטוח שהסיכויים של ילדים מוקה הם גדולים בהרבה מילדים לבנים) ועד לסין בה קשרו את כפות הרגליים בצורה כזאת שהם יהיו קטנות (ושבורות) ככל האפשר והנשים הכי נחשקות היו אלה שבקושי יכלו ללכת ונשים שאנו תופסים ככוסיות היו זוכות ליחס של הגיבן מנוטרדם רק בגלל שהם לובשות מידה 40.

אל תכניסו את הטבע למקום שהוא לא שייך אליו. הוא קצת יותר מורכב מי מה שהפסאדו מדע גורם לנו לחשוב.