אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

לכלוא אותך בעצמך.

Mooooon
לפני 16 שנים • 18 במרץ 2008
Mooooon • 18 במרץ 2008
1. חור בניילון, יא נעל-מקבי-ע'בוק
2. מתח היוצא לרמקול הוא די נמוך. בעצם, לטגן - למה לא ?
Mooooon

איך אתה יודע מה אני נושם ?

Mooooon • 18 במרץ 2008
zboy כתב/ה:
לא משנה איפה תהיה ומה תעשה אתה קודם כל בעל חיים, נושם חמצן, פולט פחמן דו-חמצני

טעות בידך, ידידי הנשלט,
אני בוט רשת, שזה עתה עבר מבחן טורינג.
טוב, הייתה קצת בעיה עם רמת הבוחן, יתכן שההישג לא ירשם.
James Bondage​(מתחלף)
James Bondage​(מתחלף) • 18 במרץ 2008
מקבי כתב/ה:
ציטוט: מורידים את הרמקול למים.

אתה רוצה שהיא תטגן את הבחור?! icon_mad.gif

אז זהו, שלא. הזרם שמגיע לרמקול הוא ממש נמוך, אבל אפילו עם טוסטר לא קל לצלות אדם באמבטיה -- ואתן את רשות הדיבור לפרופסור בלדד השוחי:

http://news.nana10.co.il/Article/?ArticleID=94613&sid=126

מומלץ לקרוא עד הפיסקה האחרונה.
amazing grace​(שולטת)

Re: והנה תשובה לחן מדהים

amazing grace​(שולטת) • 18 במרץ 2008
IO moon כתב/ה:
חן מדהים

תקראי את ההודעה הקודמת (לטיגריסית) שפרסמתי זה עתה, היא תבהיר לך מעט את המצב ואת השקפת עולמי.

אך מה שמטריד אותי באמת זו הבורות שלך בכל הנוגע להתנהגות ויכולות של בעלי חיים.
אז אני רוצה להבהיר כמה דברים.
שימי לב: נמר זה חייה מטומטמת. מהירה – כן. יפה – כן. קטלנית ? תלוי למי, אולי לנחותים ממנה. חכמה – לא. דעי לך, גם בסוונה ובג'ונגל, השליטה היא לא שלו. יש איזה פרימאט, קטן כזה והולך על שתיים, שבמראה ראשון של התקרבותו הנמרים נעלמים בשיחים. גם אם הפרימאט הוא קטן, שחור ונושא חנית. על רובה צייד אני כבר לא מדבר בכלל. הנמרים לא "פוחדים" מבני האדם. הבריחה שלהם היא תכונת הישרדות בסיסית ואינסטינקטיבית – אלו שלא ברחו – לא העבירו את הצופן הגנטי לדור הבא. כי לנמר אין אפשרות להתמודד עם בני האדם, חסרות לו תכונות כמו ניהול אסטרטגיה, תכנון לתווך ארוך, יכולת פענוח של מצב מורכב, וגם חמלה. נמר מונע על ידי דחפים, ואינו מסוגל לשלוט על יצריו. מה שהופך אותו ללא יותר ממכונה מטומטמת, שקל להתמודד איתה ברגע שלומדים את המתכונת.

גם במקרה הנדון, הנמר כבר מזמן לא יצא מהשיחים. לא מאז שנפצה קשה מדקירת אנטילופה.

ובנוגע לחלוקת התפקידים בג'ונגל – אני לא נמנע שם עם בעלי החיים.

icon_wink.gif אתה משעשע אותי.
במיוחד השורה האחרונה. "ובנוגע לחלוקת התפקידים בג'ונגל-אני לא נמנה שם עם בעלי החיים."

כתבת את התסריט שאתה רואה:
IO moon כתב/ה:

אענה לך במטאפורה:
את חושבת שלצייד המסתכל דרך כוונת על נמרה
באמת משנה מי הוא הזכר שלה ..

IO moon כתב/ה:
צייד מזדווג עם נמרה ? זה מה שראית ב National Geographics ?
צייד צד נמרה. לגמרה לא לצרכי הזדווגות ...

אני ראיתי תסריט אחר:

amazing grace כתב/ה:
icon_cool.gif אם למישהו יש אשליות שתפקיד הצייד פנוי בתסריט הזה של ה nashinal geografic הוא צריך להביט שוב על התסריט והבימוי.

תפקידי הנמר והנמרה כבר מלוהקים ונשאר תפקיד קטן של טרף המשחק לזוג הנמרים.

לא שהתפקיד לא יכול לקסום למיני טרף, שאוהבים שיני נמרים בעורפם, אבל קריאת התסריט שלך...

מי בתפקיד הצייד אצלך בתסריט? הנשלט שעושים לו את הסשן? icon_cool.gif

אתה קורא את המשך התסריט:

IO moon כתב/ה:

בהיכרותי את הדינמיקה של רומן מופת כשלכם, אני מניח שלאחר תקופת "ירח דבש" הראשונית, תהייה תקופת התפקחות, אשר תלווה במתיחויות הכוללת עליות וירידות. יש להניח שלאחר מכן תפרדו. אותי אישית מעניין השלב של עליות וירידות. כי באותו שלב, סביר להניח שתרצי להחליף איתו תפקידים, בטענה שהדדיות תורמת להמשכיות היחסים. וכאן מגיע התרומה הקטנה שלי. תוכלי ליישם את ההצעה שלי על בן זוגך !
רק אל תשכחי באותו שלב להתייעץ לגבי טמפרטורת מים המקסימלית המותרת. אני כבר אומר לך, 95 מעלות זה לא !
סתאאאאם. אני דווקא די מחבב את הדפוק, משעמם כאן בלעדיו.. ...

יש לך גם הצעה לסשן:

IO moon כתב/ה:
טיגריסית,

כתבתי לך קודם הודעה בפרטי עם הצעה לתת להדרכה בנושא. זה היה לפי ששמתי לב באיזה מסגרת את רוצה ליישם את הסשן הנדון, שעבור המסגרת הזאת הצעתי אינה תקפה כמובן. לכן אציעה מספר הצעות כאן. הנה אחת.

מתחילים במימיפקציה מלא, כולל ראש. קווים מנחים לממיפיקציה מלא הם:
* לא לניילן ישר על הגוף. קודם שכבת בגדים צמודים.
* מניילנים את רגליים, ידיים והגוף בנפרד, ואז מניילנים את הכל ביחד.
אם לא תניילני לפי המתכונת נכונה, העבד יוכל לזוז בתוך הניילון, מה שיהיה מאוד מצער.
מניילנים גם את הראש. מה לגבי הנשימה ? אז ככה: מלפפים 3-4 שכבות, מה שלוקח פחות מדקה שבה העבד לא נושם, ואז עושים חור באזור הפה ונותנים לעבד לסדר את הנשימה. חוזרים על התהליך מספר פעמים, עד שהראש מנויילן ומקובע יחד אם הצוואר.
בסוף יוצאה עבד שנראה בערך כמו גולם של פרפר.

לוקחים שנורקל של צלילה ודוחפים לו בפה. משכיבים את העבד באמבטיה. אני מקווה שיש לך אמבטיה גדולה דייה. ממלאים את האמבטיה במים. רצוי לקשור לו משקולות, אחרת הוא יצוף.

כעקרון מה שכתבתי עד כאן כבר יביא את רוב העבדים לרמת חרדה בלתי נסבלת, במיוחד כאשר מפלס המים יעלה מעל ראשם והם יהיו בחרדת טביעה מתמדת. אם יש צורך להרחיב מעבר לנקודה הזאת, אז אלמנטים האפשריים הנוספים:

אפשר לפתוח חור באזור התחת ולהחדיר דילדו.
אפשר לשחק עם טמפרטורת המים. מעניין יהיה לראות אותו רועד הצורה בלתי נשלטת במים קפואים.
אפשר "למעוך" אותו. לוקחים 4-5 חגורות עור עם אבזם (אפשר חגורות מכנסיים או מה שהוא יותר מקצועי), מלפפים כל אחד מהם בנפרד סביב לגולם, בחזה, במותניים וברגליים, ומותחים. ככל שתמתחי יותר, כך העבד יסבול יותר.
אפשר להשמיע לו מוזיקה "איכותית". לוקחים רמקול, שמים אותו בשקית ניילון וקושרים אותה היטב, כדי שהמים לא יחדרו פנימה. מורידים את הרמקול למים. המים מעבירים קול מצוין, והמוסיקה תהייה מסביבו בכול, ללא צורך באוזניות. כשאני אומר מוזיקה אני מתכוון בעיקר לצרחות אימה.

אני יכול להמשיך לפרט, יש כאן אין סוף אפשרויות.
אני כמובן מקווה שלא תיישמי את זה על איזה עבד מסכן, ולו מחשש שיצא מסשן כזה כשחום גופו תואם את טמפרטורת הסביבה (ואני לא מדבר רק על היפוטרמיה)

הסיבה שאני כותב את ההצעה שלי היא אחרת לגמרה.

בהיכרותי את הדינמיקה של רומן מופת כשלכם, אני מניח שלאחר תקופת "ירח דבש" הראשונית, תהייה תקופת התפקחות, אשר תלווה במתיחויות הכוללת עליות וירידות. יש להניח שלאחר מכן תפרדו. אותי אישית מעניין השלב של עליות וירידות. כי באותו שלב, סביר להניח שתרצי להחליף איתו תפקידים, בטענה שהדדיות תורמת להמשכיות היחסים. וכאן מגיע התרומה הקטנה שלי. תוכלי ליישם את ההצעה שלי על בן זוגך !
רק אל תשכחי באותו שלב להתייעץ לגבי טמפרטורת מים המקסימלית המותרת. אני כבר אומר לך, 95 מעלות זה לא !
סתאאאאם. אני דווקא די מחבב את הדפוק, משעמם כאן בלעדיו.

אני לא חושבת ש"היודע איך" יהיה בתפקיד המומיה באמבטיה.

אני מציעה גם פאראמדיק צמוד כי תמיד ההארקות לא עובדות כשצריך אותן ושכחו לרענן את המפסק נגד התחשמלות בזמן..
כשרוצים לרצוח אדם באמבטיה לא הולך, אבל כשלא רוצים שהוא ימות יש קריאות במדא על התחשמלות באמבטיה.

יש לך הצעות לטיגריס כחול מי בתפקיד "הצייד", שמגיע לסשן כנשלט, אבל הופך תפקידים לג'ק ניקולסון בסרט "הדוור מצלצל רק פעמיים" ?? הבעל ניצל מההתחשמלות רק כי לא עבר ממופיקציה. בממופיקציה יש הזעה מוגברת של הגוף ובהזעה מופרשים מלחים, שהם אלקטרוליטים טובים ומוליכי חשמל.
טעות של ג'סיקה לאנג. icon_cool.gif אתה מתקן אותה בהצעות שלך.

icon_wink.gif

איך ממשיך הסיפור שלך עם ה"נשלט" שהגיע לטגריס כחול אחרי ש"היודע" הושם באמבטיה?
icon_cool.gif
Mooooon

ל- חן

Mooooon • 18 במרץ 2008

תמיד יש להשאיר מקום לתקווה.

אני מציעה גם פאראמדיק צמוד כי תמיד ההארקות לא עובדות כשצריך אותן ושכחו לרענן את המפסק נגד התחשמלות בזמן..
כשרוצים לרצוח אדם באמבטיה לא הולך, אבל כשלא רוצים שהוא ימות יש קריאות במדא על התחשמלות באמבטיה.
יש לך הצעות לטיגריס כחול מי בתפקיד "הצייד", שמגיע לסשן כנשלט, אבל הופך תפקידים לג'ק ניקולסון בסרט "הדוור מצלצל רק פעמיים" ?? הבעל ניצל מההתחשמלות רק כי לא עבר ממופיקציה. בממופיקציה יש הזעה מוגברת של הגוף ובהזעה מופרשים מלחים, שהם אלקטרוליטים טובים ומוליכי חשמל.
טעות של ג'סיקה לאנג. אתה מתקן אותה בהצעות שלך.

את לא מתחזה ? יש לך מוח של גבר. (זאת מחמאה. וכן, אני שוביניסט)

נחכה כמה חודשים ואז נדע.
amazing grace​(שולטת)

Re: ל- חן

amazing grace​(שולטת) • 18 במרץ 2008
IO moon כתב/ה:

נחכה כמה חודשים ואז נדע.

שינית את תרגום השם. אם אתה מתרגם לפחות "חן המדהימה". icon_wink.gif
מקור הניק הוא אחר, אבל התרגום הראשון שלך היה יותר טוב.

נחכה בתנאי שטגריס כחול לא תשתמש ברעיון לסשן, כי אחרת יהיה בסיפור תפקיד פאראמדיק פנוי.
icon_cool.gif
שוביניזם הוא מפלטם של הגברים כי נשים תמיד יותר יצירתיות מגברים וקוראות יותר טוב מה קורה.

כשמגיעים לביצוע במציאות הנשים יותר זהירות.
הנשלט שלי לא יהיה לעולם בסכנת התחשמלות או בכל סכנה לבריאותו הגופנית או הנפשית.
רצה עם זאבים​(נשלטת)

Re: ל- חן

amazing grace כתב/ה:
IO moon כתב/ה:

נחכה כמה חודשים ואז נדע.

שינית את תרגום השם. אם אתה מתרגם לפחות "חן המדהימה". icon_wink.gif

נחכה בתנאי שטגריס כחול לא תשתמש ברעיון לסשן, כי אחרת יהיה בסיפור תפקיד פאראמדיק פנוי.
icon_cool.gif
שוביניזם הוא מפלטם של הגברים כי נשים תמיד יותר יצירתיות מגברים וקוראות יותר טוב מה קורה.

את מדהימה icon_redface.gif
Mooooon

Re: ל- חן המדהימה

Mooooon • 18 במרץ 2008
amazing grace כתב/ה:

שינית את תרגום השם. אם אתה מתרגם לפחות "חן המדהימה".

חס וחלילה, לא שיניתי, רק קיצרתי. לא נהוג לחזור על המובן מעליו.

amazing grace כתב/ה:

אמממ, הסטטיסטיקה היבשה לא לצידך.
נכון שיש הרבה גברים דפוקים, ויש הרבה תכונות החזקות יותר אצל נשים, במיוחד בתחומים כמו אנטליגנציה רגשית וקישורי התקשורת. אבל בתחומי אנאליזה וסינטזה הן די חלשות. כמובן, תמיד יש יוצאות מן הכלל. אם את זקוקה לפרגון, אני יכול לפרט (לגבי היוצאות מהכלל)
אני שוביניסט לא לצרך מפלט, אלא מתוך ייאוש ממצב השוק.

amazing grace כתב/ה:

קודם כל, זהירות היא תכונה מבורכת. במיוחד כשהיא בא כתכונה משלימה לבורות.
במילים אחרות, ככל שמתמצאים פחות בתחום מסויים, כך ממולץ להיות יותר זהיר בו, כדי לא להגיע
לגבולות הסכנה.
אני גם מעולם לא אסכן שלמות גופנית ונפשית של מי שהוא אחר.
יחד עם זאת, ראיתי לא פעם אנשים הנוקטים עמדות של זהירות יתר כתחליף להבנת התהליכים.
מלך הארץ​(לא בעסק)
מלך הארץ​(לא בעסק) • 18 במרץ 2008
בסשן כזה שהנשלט חסר אונים עם שנורקל מתחת למים, צריך לדעתי לחבר אותו למוניטור ואם אין דופק יותר מכמה שניות ישר נשלח sms אוטומטית לשולטת.

מצופה גם משולטת אחראית שלא תתרחק יותר מדי מהבית.

מצופה משולטת אחראית במיוחד שתישאר גם בסמוך כדי לוודא שלא נכנס שום זבוב , לשנורקל.
Mooooon
Mooooon • 18 במרץ 2008
Sigurd כתב/ה:
בסשן כזה שהנשלט חסר אונים עם שנורקל מתחת למים, צריך לדעתי לחבר אותו למוניטור ואם אין דופק יותר מכמה שניות ישר נשלח sms אוטומטית לשולטת.

מצופה גם משולטת אחראית שלא תתרחק יותר מדי מהבית.

מצופה משולטת אחראית במיוחד שתישאר גם בסמוך כדי לוודא שלא נכנס שום זבוב , לשנורקל.

יש לי הרגשה שמה שכתבת היה ברצינות, למרות שזה נראה כמו בדיחה.
לידיעתך, כשלב עוצר כתוצאה מחנק, ברוב המקרים כבר אין מה לעשות.
חנק גורם לעלית ריכוז פד"ח, המשנה את רמת PH של הדם. התהליך מביא להרס תאים,
שהפסקת פעילות הלב היא שלב אחרון שבהם. גם אם ינקטו צעדים מיידים של הנשמה והחייה,
הנזק כבר יהיה בלתי הפיך.
יש להקפיד על וודוי נשימה תקינה.