בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

אני לא ממש מבין מה זה "מתחלף"

shybar​(נשלט)
לפני 16 שנים • 1 באפר׳ 2008

אני לא ממש מבין מה זה "מתחלף"

shybar​(נשלט) • 1 באפר׳ 2008
לפני הכל, מעצם היותי, אני אתייחס לנשלט כזכר ולמלכה כנקבה, ויסלחו לי האדונים והשפחות.

ההגדרה המקובלת למלכה היא בחורה שאוהבת לשלוט, וההגדרה של נשלט היא של גבר שאוהב שמלכה שולטת בו. על זה כולם מסכימים. אבל -
לדעתי ההגדרה יותר רחבה מזה: מלכה אמנם נהנית לשלוט, אבל בנוסף - וזה החלק החשוב - היא לא מוכנה שישלטו בה. היא לא תיתן לאדון להשפיל אותה או להכאיב לה. אותו דבר לגבי הנשלט: הוא אוהב לשרת מלכה, לציית לכל פקודה שלה, לקבל באהבה כל מה שהיא מחליטה לעולל לו להנאתה, אבל בנוסף לכל זה, נשלט אמיתי לא אוהב להשפיל/להכאיב או לשלוט במישהי, זה פשוט לא הוא.

מה שמחזיר אותי לנושא - המתחלפים. הם אוהבים לשלוט, וגם להישלט. לפעמים.
אין לי דבר נגד גיוון בחיי המין, נהפוך הוא. אבל כשמתחלפת מחזיקה בשוט, היא אף פעם לא תהיה *באמת* מלכה, ומתחלף שכרגע נמצא על ארבע למרגלות מלכתו, לעולם לא יהיה נשלט *אמיתי*. בכל אופן, לא לפי ההגדרה הרחבה יותר.

ומשפט אחרון, מילת התנצלות אולי: אני לא מתכוון לשלול את מושג המתחלפים, ובטח לא להביא על עצמי שלל תגובות נאצה מכל המתחלפים באתר. כשאני מסתכל על עצמי, אני רואה נשלט במובן הרחב של המילה, כזה שלא נהנה לצוות על אחרות, אלא רק לציית להן.
מכאן מגיעה השאלה - מי אתם, המתחלפים?
James Bondage​(מתחלף)
לפני 16 שנים • 2 באפר׳ 2008
James Bondage​(מתחלף) • 2 באפר׳ 2008
אם תוסף "מטיפוס shybar-1" אחרי כל פעם שאתה כותב 'מלכה' או 'נשלט', אז הפוסט שלך יהיה קצת יותר מדויק.

הגדרה רחבה יותר? ממש לא. למעשה, במתמטיקה קוראים להגדרות האלה הגדרות מובן צר (Strict' Sense', להבדיל מ- 'Wide Sense' שזה מובן רחב) מכיוון שהן מגדירות קבוצה קטנה יותר. ואכן, מתחלפת או מתחלף לא עונים להגדרה הצרה שלך של מלכה או נשלט.

בפנטזיה שלך, אי אפשר להחליף תפקידים. איזה בעסה. זה בערך כמו שתגיד שמורה אמיתי לעולם לא ילך ללמוד, ותלמיד אמיתי לעולם לא ילך ללמד, או ששחקן אמיתי לא יביים, ובמאי אמיתי לא ישחק. נכון, רוב המורים לא הולכים ללמוד (אני לא חושב שצריך לזקוף את זה לזכותם) ורוב התלמידים לא הולכים ללמד; כמו כן, רוב השחקנים לא מביימים, ורוב הבמאים לא משחקים. אז מה.

במציאות, כולנו בני אדם. וחלקנו נהנים להיות בשני הצדדים -- בד''כ לא באותו סשן, אבל בהחלט בשני הצדדים.

מומלץ בחום לקרוא את שני הפוסטים האחרונים של זאלו על המיתוסים בבדסמ. במיוחד מי שהמחשבה הראשונה שלו בזמן קריאת שורות אלה היא 'אמא שלך פנטזיה, אצלי זה אמיתי'.
Madame T​(שולטת)

עושים סוויץ'

Madame T​(שולטת) • 2 באפר׳ 2008
נראה לי כי בפורום הנ"ל - פורום המתחלפים - תמצא תשובות לחלק משאלותיך. כמו לדוגמה השרשורים הבאים:

http://www.thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?t=18147&start=0

http://www.thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?t=13914&start=0
שלגי
שלגי • 2 באפר׳ 2008
James Bondage כתב/ה:
'אמא שלך פנטזיה, אצלי זה אמיתי'.

למה לערב הורים ג'יימס?

(למען הסר ספק, אהבתי)
המלכה ננה NNA
לפני 16 שנים • 4 באפר׳ 2008

בוא נראה

המלכה ננה NNA • 4 באפר׳ 2008
נגיד שאתה צייתן גדול והכרת מלכה מדהימה
מזיינת אותך, מכאיבה לך, משפילה אותך ,משתינה עליך, יושבת לך על הפרצוף ,מביאה את האקס שלה כדי שתמצוץ לו ,ואז יורקת לך לתוך הפה ,בול מה שחיפשת .
ונגיד שכדי לגמור (לא סתם אורגזמה בינונית אלא ממש שרשרת של אורגזמות קסומות שמרעידות את גופה באופן מוחלט והזוי)היא צריכה שהידיים שלה יהיו קשורות זו לזו בחבל ואז אתה אמור ללקק לה את הכוס בדרך מסויימת נגיד מעגלים ואז לצייר על הדגדגן שלה את האלף בית מהסוף להתחלה.
ללקק במעגלים אין לך בעיה נכון ?(האלף בית מהסוף להתחלה טיפה יותר מסובך אבל גם על זה תתגבר )
אבל לקשור את המלכה שלך ?
אבל מצד שני מה אתה "תסרב פקודה"?
מה אתה רוצה שהיא תעבור מאורגזמה בינונית אחת לשניה?
אז זהו שאם אתה באמת צייתן אתה תקשור ותעשה בדיוק מה שמבקשים ממך ,נכון ?
איפה זה שם אותך?
פנטזיות של אנשים הן הדבר הלא ברור ביותר בעולם , אבל הן באמת באמת מגוונות והשוני בינהן רב ,וזה בסדר אתה לא חייב להתחבר להכל או להבין הכל ובלבד שתדע שהכל קיים והכל לגיטימי.
מאדאם קירי​(שולטת){אהובי המתו}
לפני 16 שנים • 4 באפר׳ 2008
מצטרפת לשאלה...

אני לא חושבת שסוויצ'ר לעולם לא יוכל להיות עבד/שולט אמיתי. אני פשוט מתקשה להבין: אצלי, למשל, שליטה זה עניין של אופי - אני בחורה שתלטנית בכל תחום ולא מסוגלת לראות את עצמי נשלטת. חשבתי שכדי להיות שולט או נשלט צריך סוג מאוד מסויים של אופי... אבל מסתבר שטעיתי.
אשמח אם מישהו יוכל להסביר לי את העניין הזה.
מאדאם איקס
לפני 16 שנים • 5 באפר׳ 2008
מאדאם איקס • 5 באפר׳ 2008
את לא יכולה להבין מה הוא סוויץ' כי את לא מבינה מה הוא שולט או שולטת.

שליטה היא העדפה מינית ולא קשורה לאופי או לתכונות אישיות.

סוויץ' בזמן אחד מעדיף בסשן לקבל כאב או הוראות, לקיים סקס אנאלי שלו, רוצה לרצות את השולטת ובזמן אחר הוא ירצה לגרום כאב, לתת הוראות ולהיות השולט.

כתבת שאצלך "שליטה זה עניין של אופי".
את מתכוונת שבסקס את רוצה להגיד לגבר מה לעשות, לגרום לגבר כאב, להשפיל אותו ולחדור אליו אנאלית?
הדברים האלה הם העדפה מינית ולא אופי.

מתחלף לעיתים רוצה שיעשו לו את הדברים האלה ולרצות את האישה ולעיתים רוצה לעשות את הדברים לאישה.

אני חושדת שיש לך אי הבנה בסיסית מה הם שולטים.

ראיתי שולטות צעירות ויפות בנות 20, משתמשות בסמים, לא יכולות להתמיד בעבודה, אבל הגבר רוצה לרצות אותה ויהיה מוכן לעשות כל מה שהן אומרות.
הן שולטות בגלל ההעדפה המינית שלהן ושל הגבר.

האופי בתחומים האחרים בחיים לא עוזר לה לשקם את החיים שלה או להפסיק להשתמש בסמים.

יש שולטות שחייבות להרויח כסף מהשליטה ולא אוהבות את המקצוע אבל ההעדפה שלהן היא שליטה. הן שולטות.
במקצוע הן לא יכולות לשלוט.
יש שולטות שאוהבות לעסוק כמקצוע במה שהן אוהבות, הן מלכות בתשלום ששולטות בחייהן ואוהבות את מקצוען. גם הן שולטות.
שליטה לא אומרת שום דבר על החיים מחוץ להעדפה המינית.

אותו הדבר אצל השולטים.
יש שולטים שגרים בגיל מבוגר בבית ההורים והם מפרנסים אותם. הם ללא עבודה ולא שולטים בחייהם, אבל בהעדפה המינית הם שולטים.
יש שולטים שלא מסוגלים למצוא מקום עבודה קבוע, אבל הנשלטת תקבל מהם הצלפות והוראות.

כתבת שאת בחורה שתלטנית. במה זה מתבטא?
את לא מסוגלת לקבל הוראות ממעביד? את מנסה לשלוט בבני המשפחה שלך?

אני בעצמי שולטת אבל השליטה היא ההעדפה המינית שלי.
בחיים אני מסוגלת להקשיב, לקבל הוראות מהמעביד שלי ואני לא מנסה לשלוט בכל מי שנמצא לידי.
שולטים מנסים לשלוט רק על אנשים שהם בקשרים מיניים איתם.

התואר של השתלטנות הוא במישור המיני.
אנדרפוט
אנדרפוט • 5 באפר׳ 2008
בתוך הפאמדום האידאולוגי קצת קשה לקבל את תופעת הסוויץ'. לא ניתן בכלל לקבל את האפשרות שהתפקיד של השולטת הוא סוג של משחק שמוגדר ומצומצם לתוך משחקי המין. זה עלול להחריב את כל הטוטאליות של הפנטזיה ולשבור לרסיסים את הדימוי העל-טבעי, פנטסטי, של הנשיות.

פאמדומיסט סוגד לא רק למלכתו אלא לכל הגילוי המופלא והיפה של הנשיות, הוא סוגד לרעיון שעומד מאחורי התפקיד ואפילו אם זו פנטזיה ומשחק תפקידים, אסור לזה להיות יותר מדי שברירי.
הסוויצ'רים שוברים את הטאבו הזה ולכן קשה לאנשים להבין אותם מתוך עולם המושגים של השליטה הנשית.

מעבר להכל עומדת העובדה שיש שונות אדירה בין אנשים ותשוקותיהם ושלמרות שצריך ומוטב לקבל ולכבד כל אדם וחשקיו המיניים, לא בהכרח חייבים להבין את כולם. אני אישית לא מבין את הסוויץ', זה לא מדבר אלי ולרוב נשמע לי כמו אנשים שאוהבים יותר סליז ומין קינקי מאשר אוהבים שליטה. כמובן שאני טועה לחלוטין באבחנה שלי מכיוון שלסוויצ'רים עצמם יש רעיונות אחרים לגמרי לגבי כל העניין.

שליטה יכול להיות אופי, הצגה לצרכי מין, פסיכודרמה או מכשיר לניהול משאבי אנוש ופוליטיקה, ואף אחד, גם לא חוקי השפיות של הבדסמ יכולים לתת הגדרה קולעת ובלעדית לדבר הזה שמתקיים בעיקר בתוך מוחם של אנשים וגורם להם לפעול בדרכים שונות.
Bloody
Bloody • 5 באפר׳ 2008
אנדרפוט כתב/ה:

פאמדומיסט סוגד לא רק למלכתו אלא לכל הגילוי המופלא והיפה של הנשיות, הוא סוגד לרעיון שעומד מאחורי התפקיד ואפילו אם זו פנטזיה ומשחק תפקידים, אסור לזה להיות יותר מדי שברירי.
הסוויצ'רים שוברים את הטאבו הזה ולכן קשה לאנשים להבין אותם מתוך עולם המושגים של השליטה הנשית.

היי, אני סוגד לכל גילוי מופלא של נשיות, במיוחד כשהיא קשורה למיטה ואני מכאיב לה עד שהיא בוכה icon_smile.gif
Blondie the good​(מתחלף)
Blondie the good​(מתחלף) • 5 באפר׳ 2008
RIR כתב/ה:
מצטרפת לשאלה...

אני לא חושבת שסוויצ'ר לעולם לא יוכל להיות עבד/שולט אמיתי. אני פשוט מתקשה להבין: אצלי, למשל, שליטה זה עניין של אופי - אני בחורה שתלטנית בכל תחום ולא מסוגלת לראות את עצמי נשלטת. חשבתי שכדי להיות שולט או נשלט צריך סוג מאוד מסויים של אופי... אבל מסתבר שטעיתי.
אשמח אם מישהו יוכל להסביר לי את העניין הזה.

http://www.thecage.co.il/blog/userblog.php?blog_id=1574
הבלוג של זאלופון בהחלט מעמיד דברים על דיוקם.