שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

כמה עוד נמוך אפשר לרדת?

slu
slu
לפני 16 שנים • 17 במאי 2008

בחברווווווווווות

slu • 17 במאי 2008
אולי הוא פשוט ראה אותך עם החוקית והתבלבל? icon_twisted.gif
האיש בשחור​(שולט)

Re: בחברווווווווווות

האיש בשחור​(שולט) • 17 במאי 2008
slu כתב/ה:

SLU, אני מסיר בפנייך את הכובע. סוף סוף דברי טעם. הצלחת לחייך אותי icon_smile.gif
האיש בשחור​(שולט)

Re: בחברווווווווווות

האיש בשחור​(שולט) • 17 במאי 2008
slu כתב/ה:

SLU, אני מסיר בפנייך את הכובע. סוף סוף דברי טעם. הצלחת לחייך אותי icon_smile.gif
slu
slu

נו טוב בלי כוונה..

slu • 17 במאי 2008
כמובן, וכאן ככל הנראה תאדים ותתכעס שוב.
מאחורי דברי מסתתרת גם הקלישאה הקטנה..
בכל צחוק יש מן האמת.
והגם שיש לי עוד לומר,
אני מאמינה גדולה בכך שאנשים מזמנים לעצמם את המגיע להם.
עד כאן לשירשור זה.
S
Lakshmi​(נשלטת)
Lakshmi​(נשלטת) • 17 במאי 2008
נמשכת כתב/ה:
Brave Dwarf כתב/ה:
מה? בכלוב מרכלים, משקרים ומסכסכים? אני נדהם, אני מופתע, אני לא מאמין! ב כ-ל-ו-ב?

תגידו לי, איך אפשר להרוס מערכת יחסים על ידי ריכולים? אם שני אנשים בדקו זה את זו, סמכו זה על זו והחליטו להיות ביחד, מה כבר יכול להאמר שיערער את מערכת היחסים שלהם?

ועוד בכלוב. ניחא אם היה מדובר בחברה שמכבדת את עצמה ואת השותפים בה, חברה המורכבת מאנשים בעלי מילה, יושר וכנות, או לפחות מושתתת על גרעין כזה, אבל ב כ-ל-ו-ב?

תבדקו את עצמכם חבריה. אם קיים חשש שכמה שורות אלמונית בצ'אט תזעזענה לכם את האמון שנתתם האחת בשני, משהו אצלכם לא מי יודע מה כשר.

אני אתמול השתתפתי במפגש של הוכחנים. כווולם התווכחו אתי. לא נתנו לי להגיד מילה בלי להתווכח. כוסומו. מניאקים.

מדובר על מקרים שבהם עדיין בונים את האמון,השלב ההתחלתי ואז דברים יכולים להרוס
ואכן אם במידה וכבר הקשר והאמון נבנה ומושפעים מרכילויות זה בהחלט מראה על בעיה בקשר

איזה בניית אמון ואיזה נעליים,זו רכילות זולה ומי שלוקח את זה ברצינות הוא נאיבי על סף הטיפשות
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 17 במאי 2008
נמשכת כתב/ה:
Brave Dwarf כתב/ה:
מה? בכלוב מרכלים, משקרים ומסכסכים? אני נדהם, אני מופתע, אני לא מאמין! ב כ-ל-ו-ב?

תגידו לי, איך אפשר להרוס מערכת יחסים על ידי ריכולים? אם שני אנשים בדקו זה את זו, סמכו זה על זו והחליטו להיות ביחד, מה כבר יכול להאמר שיערער את מערכת היחסים שלהם?

ועוד בכלוב. ניחא אם היה מדובר בחברה שמכבדת את עצמה ואת השותפים בה, חברה המורכבת מאנשים בעלי מילה, יושר וכנות, או לפחות מושתתת על גרעין כזה, אבל ב כ-ל-ו-ב?

תבדקו את עצמכם חבריה. אם קיים חשש שכמה שורות אלמונית בצ'אט תזעזענה לכם את האמון שנתתם האחת בשני, משהו אצלכם לא מי יודע מה כשר.

אני אתמול השתתפתי במפגש של הוכחנים. כווולם התווכחו אתי. לא נתנו לי להגיד מילה בלי להתווכח. כוסומו. מניאקים.

מדובר על מקרים שבהם עדיין בונים את האמון,השלב ההתחלתי ואז דברים יכולים להרוס
ואכן אם במידה וכבר הקשר והאמון נבנה ומושפעים מרכילויות זה בהחלט מראה על בעיה בקשר

תשמעי. אם מדובר באדם שאת מכבדת, שאת מכירה אותו כבעל מניעים חיוביים ואינטרסים טהורים, אז דבריו יכולים "להזיז" (לגרום לך להיות קשובה יותר בנקודה ספציפית או להסב את תשומת לבך לדבר מה אותו פספסת). אבל כשסתם מישהו שיש לו מקלדת ואצבע אחת לפחות, נשמע לך משכנע יותר מזה שעמו את מתכוונת (לדבריך) לבנות מערכת יחסים, אני חושב שכדאי לעשות בדק בית.
Adonasuy​(שולט)

אם כבר שינית ניק -

Adonasuy​(שולט) • 17 במאי 2008
אז למה לא ל- "אביר העור"?
מה נהיית לנו מואר פתאום?
שולט מנטלי

השרשור המטופש הקבוע

שולט מנטלי • 17 במאי 2008
אכלו לי, שתו לי, בלעו לי, עוד התבכיינות ? עצוב שאנשים מסויימים בעלי רמה מנטלית של גיל 7.
IvoryDom

עוד חצי מטר

IvoryDom • 17 במאי 2008
אם אתה באמת רוצה לדעת.

למרות ששמועות אומרות שאם יורדים לים המלח, זה עלול לשרוף אבל זה לפחות 400 מטר מתחת.

הלכתי לחפש אחר שירשור עם אישיות מעל פני הריכלות ורמת אכלו לי שתו לי.
Josephin​(לא בעסק)
Josephin​(לא בעסק) • 17 במאי 2008
ממש "נשמה טובה" הברנש , אדם עם מצפון icon_smile.gif
תופעה מעצבנת ולא שווה התיחסות .

שחורציקקקקקקקקקקקקק תתחדש על הכינוי icon_smile.gif }{