צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מונית הכסף - מסיבת סאדו

הסלע האדום
לפני 16 שנים • 21 במאי 2008
הסלע האדום • 21 במאי 2008
הרוב בעיני המתבונן, מון.

בעיניים שלי הן היו מצחיקות, שנונות, מטופחות בלבוש ובעלות בטחון עצמי. לא כולם רגישים לק"ג כמו שאתה. יש גברים שרגישים ויש גברים שלא.

גבר שרגיש למספר הק"ג בוחר נשים לפי המידה. gilsher רגיש קיצונית למשקל ולמידות הגוף. גברים אחרים רגישים יותר לשמחת חיים, שנינות והומור.

במהלך החיים נשים תמיד עולות ויורדות במשקל. כשתלך ברחוב תראה שלא כל הזוגות מדגמנים מידה 36 בג'ינס. יש מכל הסוגים ומכל הטעמים. מונית הכסף פופולרית כי הם מראים אנשים רגילים ולא את מיקל לואיס עם הקוביות.

הפרגון היה לאישיות ולכריזמה. אני חושב שהן עברו מסך יותר טוב מהרבה אחרות שנשמעו כמו נעל.
Mooooon

Re: ללא גבולות

Mooooon • 21 במאי 2008
ללא גבולות כתב/ה:
למה אתה צריך לשתף את העולם בזה שהן שמנות ואתה לא אוהב???
אתה עוזר להן לגלות? לעם? לך? למי בדיוק??
האם צריך להסביר לך (וכן צריך וכן אתה הרי לא תבין ) מה לא בסדר בזה שהחלטת לשתף את העולם בהטפת מוסר לבנות על כך ?

כי אנחנו נמצאים בפורום בו מובעות הדעות, זו מטרתו. לא בפורום פירגונים.
נכתבו אליהן דברים חיובים שעם חלקם אני מסכים וחלקם לא. ואם יש לי מה שהוא להגיד בנושא, אז זה המקום, ולא רק דברים חיובים. מה את לא מבינה ?
diamond

Re: dimond

diamond • 21 במאי 2008
IO moon כתב/ה:
בפנים לא הייתי אומר דבר כזה לאישה, כי היא הייתה מתה מעלבון.
אבל פורום מאפשר מגע פחות ישיר, ולכן גם (כך נדמה לי) פגוע פחות.

אני לא מסכימה עימך .
העובדה שאתה לא שם , פנים מול פנים ,בשביל לראות את התגובה ,
לא עושה זאת לפוגע פחות .
ההיפך הוא הנכון , אם אתה אומר זאת למישו בפנים , זה אישי , מראה עוד על סוג של אכפתיות , דאגה או וואטאבר , אבל לחשוב שאותו בן אדם קורא את זה , ויודע שעוד אלפים אחרים קוראים זאת ,
משפיל הרבה יותר בעיניי .

בברכת ,
יש דרכים מעודנות יותר , מעודנות בכלל , להעביר מסרים (גם אם הם לא נכונים...)
Inside your head
Inside your head • 21 במאי 2008
אולי, אולי, אולי... אולי בתקופה מסויימת הייתי רואה בדבריו של moon כעלבון, בתקופה שהדימוי העצמי שלי גירד מסטיקים מהמדרכות של אלנבי.
באותה תקופה, אולי, הייתי מחפשת דרכים להתגונן, בדר"כ במעטה של מתקפה מילולית, פסדו-שנונה, אך בעיקר מלאת מרמור ותסכול.

כיום, לא אולי, אני מרגישה איך אני נוגעת בעננים עם קצות האצבעות, ובדבריו של moon אני רואה רק השלכה של עצמו עלינו, אולי הוא לא שמן, אולי הטבע עשה עמו חסד ומצא אותו אטרקטיבי מבחינה פיזית, אבל מעוות בצורה שונה, העיוות נורא בולט.

אני, להבדיל מאחרים, רואה בדבריו של moon דאגה כנה, עצומה, אבל לא כלפינו או כלפי החברה, אלא כלפי עצמו.

moon, אני איתך, לא נגדך.
אם לא למעני, למען החברה, רק מבט חטוף שלך בעצמך והמציאות תעיף לך כאפה ותסובב אותך 180 מעלות.
לא פיזית, אלא תקרא אותך כאן ואז תבין, שהתקופה שבה אני גירדתי מסטיקים ממדרכות אלנבי עם דימוי עצמי מעורר חמלה, זה מה שקורה איתך כרגע, רק בהיבט אחר.

icon_wink.gif

בכל מקרה, חבל להרוס שרשור כ"כ מפרגן על פלפולי שומן. icon_smile.gif
תודה לאלו שפרגנו באמת וגם לאלו שבחרו להראות את הצד השני של התמונה, בכל מקרה את הכסף לקחנו והחוויה הייתה מעוררת ומדהימה.
עלומה​(אחרת)

למען

עלומה​(אחרת) • 21 במאי 2008
טיגריס כחולה כתב/ה:
סתם נדחפת לרגע מתוך שיעמום גרידא..
ואם.. סתם נניח..
שיש אדם שלא יודע לכתוב , גם לא בגילו המופלג, וכותב בשגיאות איומות שמכאיבות לי באופן פיזי ממשי בעיניים, ואם נניח אותו אדם גם מנסה ליפות את דבריו בשפה כביכול גבוהה , אך גם שם נופל ונקרא כעילג, האם מחובתי לומר לו שהוא נקרא כמו אנלפבית אינפנטיל ?

כן

חיובי, נכון, אמת, אכן, אמנם; אז, גם

--------------------------------------------------------------------------------

אמיתי, נכון, ישר, מהימן, הגון, צודק, אמין, גלוי, פתוח, פיו ולבו שווים, לא צבוע

--------------------------------------------------------------------------------

כנה, תחתית, בסיס, יסוד, מקבע, מרכב, פלטפורמה, מעמד, חצובה, תומך, אושיה
TheCMan

ברווזונת...את בחורה סקסית בטירוף :)))

TheCMan • 21 במאי 2008
ראיתי את התוכנית וחבל על הזמן...איזה סקסיות...איזו נשיות...איזה יופי icon_smile.gif
ולכל מי שמודד את הבחורות שלו לפי הק"ג אין לו מושג מה הוא מפסיד...כשאתה אוכל בשר אפשר שתהנה מכנפיים, אפשר שתהנה מחזה עוף, אבל הכי מהנה זה סטייק אנטריקוט עסיסי...icon_wink.gif
Bloody
Bloody • 21 במאי 2008
IO moon כתב/ה:
Bloody כתב/ה:
IO moon, אל תהיה חפרן קטנוני, הן שומרות את המשקל, עליהן.
ובנות, ישר כוח icon_smile.gif

בלודי, נושא אחר לגמרה ...
גם אני מחיפה ...
לפני שבוע פגשתי ברחוב קיפוד
הארחתי אותו בביתי למשך מספר שעות
לפני יומיים פגשתי קיפוד אחר (אני מסוגל להבדיל)
וגם אותו הארחתי למשך זמן קצר.

האם אחד מהם זה הייתה אתה ???

מסופקני. אני קיפוד רק פה, ביתר המקומות אני נמיה.
TV_Eye​(שולט)
TV_Eye​(שולט) • 21 במאי 2008
מון תסלח לי אבל אתה חתיכת אפס קטן (הנה לכל מי שהתגעגע לתגובות האמוציונאליות שלי). אתה יושב מתחבא מאחורי מחשב מפחד מהצל של עצמך ושל אשתך (שתבדה לחיים ארוכים, מסכנה). הייתי רוצה לראות אותך יושב שם מישר מבט למצלמה ואומר "וואלה אני בעל נטייה מינית אחרת מהרוב ואני גאה בזה!" אתה אפילו לא יכול לעשות את זה לאשתך.

אתה אדם קטן, כמה קטן? כל כך קטן שאתה מגדיר את עצמך כשולט בשביל שיהיה לך במי לרדות ולהרגיש גדול עליו.

אז עם כל הכבוד הן עשו כבוד גדול ושירות ענק לקהילה, אם אתה רוצה לעשות גם משהו קטן אתה תיקח את עצמך ושכמותך ותצאו מהקהילה הזו שעזרתם להרוס.

אז לפני שאתה מתלכלך על בחורות שמנות לך תסתכל במראה ותראה באמת מזה כיעור.
נולי
נולי • 21 במאי 2008
אני שמנה גאה!
עובדת קשה לשמור על כל גרם ואפילו נהנת מזה.
מי שהמראה מפריע שיכוון מחדש את מגיני העינים.
N

לא רואה טלויזיה אבל בטוחה שהיתן מוצלחות לפי הקטעים שיאמי הביא כאן.
ים_yam​(לא בעסק)
ים_yam​(לא בעסק) • 21 במאי 2008
ישבתי לראות את התוכנית עם אמא שלי, שיודעת שאני מסתובבת פה בכלוב ובמסיבות סאדו ופטיש.
אחרי ששאלה אותי אם אני מכירה אותן ועניתי בחיוב, חוץ מלהתפלא לרגע על חוסר הבקיאות לגבי ווילי ושכונת חיים (פליאה שנעלמה בשניה שהסברתי לה שהעלמות צעירות ממני בעשור בערך) גם היא וגם אני נהנינו מההומור המשובח ומהפתיחות לנושאים שאחרים רואים בהם טאבו.

בנות, הייתן גדולות (ואני לא מתכוונת לכך בצורה המגעילה שמון מבטא כאן) וייצגתן בכבוד את אנשי הכלוב ובלייני מסיבות הסאדו!
אני ממש שמחה שזכיתן בכסף ובחשיפה היפה שרק הראתה עד כמה אתן בטוחות במי שאתן, ומלאות שמחת חיים והומור.

גאה בכן!!!