לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

Sunday 08.06.08 - Aliens Party

SoftwareBaby
לפני 16 שנים • 28 במאי 2008

Sunday 08.06.08 - Aliens Party

SoftwareBaby • 28 במאי 2008
ליין מסיבות הקונספט "Hellektro" שפועל בקופנהאגן שבדנמרק במקביל לתל-אביב, יגיע בערב שבועות לביקור נוסף במועדון הכי אנדרגראונד שיש, מועדון הסלואו-משה שבפלורנטין. ביחד עם ליין הדארק-רבולושן הישראלי הותיק, נביא לכם את מיטב להיטי האינדאסטריאל והדארק-אלקטרו, כל זאת בערב חג השבועות, יום ראשון ה-08 ליוני.

ללילה אחד נוסף, נהפוך כולנו ביחד את מועדון הסלואו-משה לחלל ביזארי ואפל כמו שכולנו ביחד יודעים לעשות ועשינו כבר במסיבות הקודמות של הליין. תאורת לייזר ואולטרה סגול יוצבו במועדון, ביחד עם תפאורה באווירת קונספט המסיבה ובהתאם לתאורה המיוחדת, אז הכינו את בגדי הסייבר שלכם ואת תוספות השיער, הפירסינגים וכל מה שיש לכם שזוהר באולטרה-סגול!!!

כולנו מתראים ביום ראשון 08.06.08 ערב חג שבועות בשעה חצות, במועדון הסלואו-משה, רחוב המחוגה 4 פלורנטין תל-אביב. שימו לב למחירי האלכוהול המוזלים!!!

www.myspace.com/hellektro_parties
SoftwareBaby
לפני 16 שנים • 8 ביוני 2008
SoftwareBaby • 8 ביוני 2008
זה היום ^^ icon_biggrin.gif
slingshot

וזה על הפנים!!!

slingshot • 8 ביוני 2008
אל תסתחררו מכל הפרומו הנוצץ,מנסיוני האישי:סתם מסיבה וממש סתם מקום
לא סתם עוד עבד
לא סתם עוד עבד • 8 ביוני 2008
slingshot, הבנו כבר שכל מה שהוא לא שלומי קאופמן זה איכסה ופיכסה. אני מקווה שאתה מבין לפחות כמה הפוסטים שלך לא אמינים, אם כי אני בכלל לא בטוח שאתה מבין.

טל, שיהיה בהצלחה עם המסיבה הערב. וחג שמח icon_smile.gif
slingshot

מה הקשר??

slingshot • 8 ביוני 2008
אני לא נהנתי מהמסיבות של החברה האלה גם שקאופמן תיקלט עבורם.
כנראה שמעולם לא יצא לך להיות באחת מהם ולהבין על מה אני מדבר,חוץ מיזה הסלואו משה הוא מקום נטול ווייב,נטול נשמה ונטול ניקוטין.
פשוט לא מעניין למרות ששווה לבוא רק בשביל טל אורלב שלדעתי הוא תקליטן מצויין.וגם אני רוצה לאחל לו בהצלחה(האמן לי הוא יזדקק לזה כשמערכת ההגברה תיפול בשלוש בבוקר).