בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מאפרה אנושית

נולי
לפני 15 שנים • 2 באוק׳ 2008
נולי • 2 באוק׳ 2008
Tish Adams כתב/ה:
אנדרפוט, מה שכתבת מדהים.
קבלו את האתר של ליין הפמדום האנגלי:
http://www.clubpedestal.com/main.html

כעקרון, מומלץ להרשם מראש לפני שמגיעים. אפשר לעשות זאת דרך מייל אחרי שעוברים סוג של
תחקיר. מסיבות הפדסטל מתקיימות פעם ברבעון והסלקציה חמורה!!!
יתכן מצב שתקנו כרטיס ואם לא תתלבשו בדרס קוד (ושחור שם זה לא דרס קוד) תשארו בחוץ.
יש שם כללים מאוד ברורים ומי שלא עומד בהם, לא נכנס או מועף בשניה החוצה.
קחו בחשבון שההוצאה הכספית בערב כזה מאוד גבוהה לנשלטים. אם מישהי שם אומרת לך להביא לה וויסקי שעולה 20 פאונד, אתה תביא ותשתוק.
אישית, אני ממליצה יותר על המסיבות של הטורצ'ר גארדן או פשוט לתזמן להיות בלונדון גם וגם.

http://www.torturegarden.com/home/

לגבי מסיבת פמדום scratchead.gif

מישהו אמר טיש'קה?
אנדרפוט
לפני 15 שנים • 3 באוק׳ 2008
אנדרפוט • 3 באוק׳ 2008
האמת היא שגברים אכן משלמים כרטיס כניסה די גבוה לפדסטל, מסיבת הפאמדום הידועה.

אבל גם נשים משלמות כרטיס, ואפילו בדיוק אותו הסכום. אמנם רבות מקבלות כניסה חינם כי הן מכירות או ידועות או השד יודע למה, אבל בעקרון היחס הוא שוויוני בכניסה. בפנים זה כבר אחרת.

אין הרי סיבה שנשים לא תשלמנה, הן רוצות להיות נערצות ממש כמו שגברים רוצים להעריץ. במסיבה האחרונה היה נדמה אפילו שיש יותר שרוצות להיות מוערצות מאשר מעריצים, כן כן , יותר בנות מבנים.
לעיתים שתי נשים יושבות על כורסא כאשר גבר יחיד טורח על ארבע לספק את צרכיהן.

מסיבת פאמדום בישראל אפשרית לא פחות, רק מישהו צריך לארגן את זה כמו שצריך. או מישהי, אבל צריך ביצים בשביל זה וגם הרבה תמיכה.

טיש, אני תומך בך ומחזק את ידך. מבטיח לנסות ולבוא אם וכאשר.
shuki boy​(נשלט)
shuki boy​(נשלט) • 3 באוק׳ 2008
מסיבת פאמדום זה אחלה.
יאללה טיש!

לא יודע אם זה מתאים גם לשולטות/נשלטות, אבל אם כן, אני אשמח לעזור להפיץ גם בקרב הקהילה הלסבית.
Queencie​(שולטת)
Queencie​(שולטת) • 3 באוק׳ 2008
אנדרפוט כתב/ה:
האמת היא שגברים אכן משלמים כרטיס כניסה די גבוה לפדסטל, מסיבת הפאמדום הידועה.

אבל גם נשים משלמות כרטיס, ואפילו בדיוק אותו הסכום. אמנם רבות מקבלות כניסה חינם כי הן מכירות או ידועות או השד יודע למה, אבל בעקרון היחס הוא שוויוני בכניסה. בפנים זה כבר אחרת.

אין הרי סיבה שנשים לא תשלמנה, הן רוצות להיות נערצות ממש כמו שגברים רוצים להעריץ. במסיבה האחרונה היה נדמה אפילו שיש יותר שרוצות להיות מוערצות מאשר מעריצים, כן כן , יותר בנות מבנים.
לעיתים שתי נשים יושבות על כורסא כאשר גבר יחיד טורח על ארבע לספק את צרכיהן.

מסיבת פאמדום בישראל אפשרית לא פחות, רק מישהו צריך לארגן את זה כמו שצריך. או מישהי, אבל צריך ביצים בשביל זה וגם הרבה תמיכה.

טיש, אני תומך בך ומחזק את ידך. מבטיח לנסות ולבוא אם וכאשר.

אם תחושתי שלי מעידה על משהו, אז בעבור מסיבת פמדום איכותית,
ובפרט כזו שמתקיימת רק אחת ל...,
ואשר באיה נבררו בקפידה כמי שמשתייכים לסצינה ואמיתיים בכוונותיהם,
מה שיאפשר פעילות של ממש - בדיוק כפי שתארת פה אנדרפוט,
אהיה מוכנה לשלם יותר.
אין שום סיבה ש זה לא יקרה גם בארץ.
ואם להעיד על מסיבות הפמדום האחרונות בניצוחה של טיש - ובעיקר זו האחרונה - אנחנו בכיוון....
אז יאללה טיש, הרימי ת'כפפה, ובעיקר הרימי מסיבה שכזו,
הרי ביצים לא חסר לך - יש שם מלוא השחלות icon_wink.gif !!!!
Tish Adams
לפני 15 שנים • 4 באוק׳ 2008
Tish Adams • 4 באוק׳ 2008
עוררתם לי את הביציות.
אנדרפוט, לזה התכוונתי בדיוק שאחרי הכניסה השיוויון נעלם ופה בוכים על כוס קפה שמזמינים.
מה שבטוח זה שהפעם אם אלך על זה (עאלק אם..), הסלקציה שעשיתי בפעם הקודמת זה כלום לעומת מה שילך הפעם.
Tish Adams
tranny boi כתב/ה:
מסיבת פאמדום זה אחלה.
יאללה טיש!

לא יודע אם זה מתאים גם לשולטות/נשלטות, אבל אם כן, אני אשמח לעזור להפיץ גם בקרב הקהילה הלסבית.

זה בהחלט נכנס תחת הגדרת פמדום. שליטה נשית היא גם על גברים וגם על נשים.
infinite​(נשלטת)
infinite​(נשלטת) • 4 באוק׳ 2008
Tish Adams כתב/ה:
עוררתם לי את הביציות.
אנדרפוט, לזה התכוונתי בדיוק שאחרי הכניסה השיוויון נעלם ופה בוכים על כוס קפה שמזמינים.
מה שבטוח זה שהפעם אם אלך על זה (עאלק אם..), הסלקציה שעשיתי בפעם הקודמת זה כלום לעומת מה שילך הפעם.

GO FOR IT GIRL icon_twisted.gif icon_chickkiss.gif
Blondie the good​(מתחלף)
Blondie the good​(מתחלף) • 4 באוק׳ 2008
Tish Adams כתב/ה:
עוררתם לי את הביציות.

נשמע כמו רעיון נהדר - וכמצבעת אני בטוח שזה יהיה יותר מנהדר.
רק עשי לא טובה, לא בתקופת בחינות icon_biggrin.gif
infinite​(נשלטת)
infinite​(נשלטת) • 4 באוק׳ 2008
דיי נגמרו הבחינות לסמסטר
למה אתה מזכיר לי...

טישו ,מחכים icon_twisted.gif
Tish Adams

Re: מאפרה אנושית

אנדרפוט כתב/ה:
שבוע שעבר, מסיבת פטיש, פדסטל, רק פאמדום מותר, איזורי ישיבה לנשים בהם הגברים חייבים להיות על ארבע או שיסולקו החוצה על ידי המאבטחים. יופי של ארוע, מלא אנשים. בחוץ פינת עישון.

שם הוא עמד. מרוחק ומנותק מכל המעשנים, מלכות ועבדים, מדברים, מעשנים, צוחקים, מתכננים משחקים בהמשך הערב, מפלרטטים. הוא בצד. ערום לגמרי, יחף. קר בחוץ. יש רוח.
כשמי מהגבירות נמצאת לקראת סיום הסיגריה שלה הוא ניגש בעדינות, כורע על שתי ברכיים, שנראות קצת מדממות מהרצפה הקשה, ומתחנן שיאפרו בפיו ויכבו הסיגריה על הלשון או הגוף שלו.
הנשים משתפות פעולה, הוא מבקש כל כך יפה, הוא נראה מעורר רחמים עד שזה כבר מכעיס. הן אכזריות אליו. צוחקות עליו בעוד אנחנו הגברים מביטים מהצד ונבוכים.

ואז הוא חוזר לפינה שלו. הוא בעונש. רואים על פניו שהוא עובר דרך עולם של תחושות קשות. פניו מאדימות מכאב. הוא נראה חולה. אומלל מסכן. כך בדיוק הוא רוצה להיות אל מול האישה המטופחת והיפה.

כל פעם שאני יוצא לסיגריה אני רואה אותו. עומד שם. עלוב. ולבי יוצא אליו, לחבק אותו, לעודד אותו. אבל אני גם כועס עליו. הוא מזכיר לי את עצמי. פחות קיצוני אולי בפועל אבל בהחלט מבין מאיפה הוא בא. מהי התחושה אותה הוא מחפש. הדגדוג הזה, ההשפלה האותנטית.

הוא לא יוצא לי מהראש הבחור ההוא. אף אחד לא יודע את שמו, הוא פרצוף מוכר בסצינה אבל אין לו חברים או חברות. על החזה יש לו צלקות, סימנים של סיגריות שכובו עליו. לשונו שחורה וכאשר הוא בולע את הבדל הוא כמעט ומקיא. התבוננתי בו. ראיתי את הבפנים שלו. עולם ללא גבולות, אין קצה לתחתית אליה שואפת פנטזית השליטה להגיע בכדי לסחוט ריגושים עוצמתיים.

הלו, אנחנו סוטים תרתי. נחזור לנושא הפוסט.