צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

אז כמו שהבטחתי - חזית נפתחת!

Homelander​(שולט)
לפני 15 שנים • 15 באוק׳ 2008

אני מוכרח לציין, שהשרשור התארך בחוסר-טעם...

Homelander​(שולט) • 15 באוק׳ 2008
יען כי- התגובה האחרונה שלך שוטרת, הייתה יכולה להיאמר בתחילת השרשור במקום בסוף ובכך הכל היה נפתר לדידי...

היות והפתרון הוא פשוט- בגלל כל-מיני זכויות דמוקרטיות שטותיות של חופש הביטוי וכאלה, עם רוצים לשמור על האתר פעיל וכביכול ברוח חופשייה, אין אפשרות 'אתית' לחסום משתמשים רק כי הם חושבים מחשבות המנוקדות לענייננו; במצב כזה גם ווניל חוצפן שקיבתו חלשה מדי לעמוד בתופעות האיומות שהוא רואה כאן ולמרות זאת הוא עדיין נכנס וקורא, אי-אפשר לחסום אותו רק כי אמר 'זה איכסה'. לדאבוננו הדמוקרטיה שולטת בעולם המערבי גם כשלא ראוי שכך יקרה...

אבל, היות וזה המצב, אין כל בעיה מאידך לומר לאותו וונילי חוצפן- 'אתה איכסה' ולדעת שלאן שזה לא יתדרדר בהמשך אין כל טעם לקחת אותו ברצינות כי הוא פשוט לא מבין. לכן, אני מעודד כל גינוי של כל מגנינו והכל טוב ויפה.

באשר לביזוי הקילור- אולי, רק אולי, יש סיבה לחזור כל פעם במשך 8 דפים על אותן 'סיבות ותוצאות' שאת שוטרת מגנה את ביזוי הקילור ואחרים טוענים שאת עושה עוול לאנשים שהחליטו לשייך את עצמם לבונבונירות...
אבל אני נוטה להאמין שדי בהבנה שבקהילת הBDSM תפיסות רבות, שונות ומגוונות לתחום, ויש דברים שפשוט אין טעם להתווכח עליהם; אני נגד ביזוי קילור, אני נגד ביזוי תרבות הBDSM בכלל, אבל אם את ממשיכה להסביר זאת ואנשים ממשיכים להתווכח, זה סר-טעם ולכן דינו בפעם אחת שיצאנו נגד ביזוי הקילור בפומבי ובפעם אחת שאיזה זב-חוטם יצא כנגדנו.
Halrloprillalar
Halrloprillalar • 15 באוק׳ 2008
Tish Adams כתב/ה:
שוטרת, יש לי שאלה פשוטה:
קילור של גיטרה זה לא בסדר אבל, טרוליזציה כמו שאת עשית והסתובבת פה תחת ניק בדוי,
ניהלת בלוג פעיל, הגבת נמרצות בפורום ובצ'ט, זה כן נראה לך בסדר?
הפוסל, במומו פוסל.

icon_biggrin.gif חחח, זה באמת פוסט מצחיק !
מה זה "ניק בדוי" ? הרי כל הניקים בדויים !
את הרי לא באמת טיש אדאמס (אני מקווה)
ואני לא, אבל ממש לא, דולפין.
שוטרת*

Re: אני מוכרח לציין, שהשרשור התארך בחוסר-טעם...

שוטרת* • 15 באוק׳ 2008
כן, הוא התארך. כמו כן, זה בהחלט לא הפתיע אותי, בהינתן העובדה שאני צדיקה ובהמות לא חסר כאן. הכל נלקח בחשבון icon_wink.gif
לגבי התגובה שלך, אני דיי מבינה את רובה, למעט המשפט הבא:
princeOFdream כתב/ה:
ווניל חוצפן שקיבתו חלשה מדי לעמוד בתופעות האיומות שהוא רואה כאן ולמרות זאת הוא עדיין נכנס וקורא, אי-אפשר לחסום אותו רק כי אמר 'זה איכסה'.

כי לתפישתי, אותו ווניל חצוף, נכנס לשטח שתכניו ידועים מראש, ולכן אין לו שום היתר להתלונן. אם כבר התלונן, בטח ובטח שלא יאופשר לו לאותו אורח ,לבזות.
hun
hun

דולפין בבקשה ממך

hun • 15 באוק׳ 2008
הניק שלי אינו בדוי , אני באמת מובל (בחיי) ואישית אני בעד ריבוי ניקים זה דווקא נחמד לגלות את אותה הגברת בשינוי האדרת , מה שכן אני נגד גסות רוח ואי הכללתו של תחום הפטיש והקינק לאתר זה .

אני ממליץ לאנשי הכלוב לצאת קצת החוצה אל העולם הגדול ולגלות כי יש מספר רב של קהילות אשר עוסקות בשליטה (נשית ,גברית ) אשר מגדירות את עצמן אחרת מעולם המושגים של ה-BDSM : בחלקן הדגש הוא על משמעת , שימוש באביזרים ביתיים , שליטה א - מינית , השפלה בלבד ועוד שילוב של נושאים שונים ומגוונים .

טוב עכשיו שאמרתי את דבריי , אני אגש לקלר את הכלב שלי , אנשים משום מה חוששים מאמסטף לא מקולר וחופשי ...

מועדים לשמחה .
Queencie​(שולטת)
Queencie​(שולטת) • 15 באוק׳ 2008
שוטרת* כתב/ה:
קוויסי יקירה, אין שום ניגוד למה שכתבתי. אם היית פונה אלי, אחד מהשניים היה קורה: או שלא הייתי עונה לך, או שהייתי מספרת לך. לגבי התגובות שלך, אם את מגיבה לפי ניק.. לא יודעת עד כמה שווה תגובתך, אם את מגיבה למה שנכתב, לא אמור לשנות לך מי עומד מאחוריו.
האנשים המעטים שקרובים אלי, יודעים '*בדיוק* מה הסיבה, והאמת, שמלבד אותם מעטים- אני לא ממש סופרת אף אחד אחר.
אז קילור של נעל מרופטת או גיטרה או דגיג, זה הרבה יותר ממגוחך בעיני. למה?כבר הסברתי.
לעומת זאת, השימוש שעשיתי בניק "האחר" היה בגדר מאסט, היה יעיל, היה משחרר, היה כי בדס"מ זורם לי בדם. (ובניגוד אלייך, נותרה לי עוד הערכה כלפייך, ואני מאמינה שאם ממש תנסי, את תוכלי להיזכר במה שזה אומר.)

MisTreat כתב/ה:
מה שביזיון זה השרשור הזה עצמו!!!

מה קרה אז קילר את עצמו לגיטרה מה אכפת לך?!
תחיי את החיים שלך בלי להסתכל על אחרים ולהשוות
לא כל דבר שווה ו/או מחייב התייחסות ותגובה
ולפי דעתי את סתם מבזבזת אנרגיות לריק...

ולכל השאר די להזכיר את הניק הכפול ולמתקפות האישיות זה לא קשור לנושא
ואם יש טענות בשביל זה יש הודעות פרטיות תשתמשו...

חג שמח לכולם

מוזרה בעיניי ההיתממות.
זהו לא אתר של טוקבקים שבו אין משמעות לניק אלא רק לתוכן התגובה. זהו אתר שבו לניק יש משמעות של אישיות אינדיבידואלית של האדם העומד מאחוריו. על בסיס הניק נוצרת תקשורת ודינמיקה בין הגולשים, והעובדה ששוטרת מתנסחת באופן מסויים ואילו טיגריס מתנסחת בסיגנון שונה לחלוטין, שכלל גם השתלחות בסותרי דעתה ותוקפנות מילולית כלפיהם, זה רק מוכיח זאת (בהנחה שאין פה מצב של פיצול אישיות).

התגובה שלי לגבי ניקים כפולים אינה אישית כלפי שוטרת, ועכשיו גם לא כלפי מיז-אבלון-טריט, אלא לגבי התופעה שהפכה לנפוצה כל כך עד כי באמת שגם בארזים נפלה השלהבת!

אז זהו, נמאס לי המצב הזה שבו אני משוחחת שעות עם מישהו, ורק במקרה מתברר לי לאחר מכן שזה מישהו שהכיר אותי לפני זמן רב, ושהעפתי אותו לכל הרוחות, ועכשיו במסווה של הניק החדש הוא זוחל חזרה...
נמאס לי לקרוא תגובות של גולשת, להגיב לה, לגבש כלפיה דעה ויחס על בסיס התגובות שלה, ואז לגלות שהיא בכלל מישהי שאני מכירה ומוקירה ובכלל הדעה שלי עליה בניק האחר שונה לחלוטין - ולא בגלל הניק השונה - אלא בגלל ההנהלות האחרת, שהופכת לאפשרית בזכות או בגלל השימוש בניק הכפול.
T O M​(שולט)
T O M​(שולט) • 15 באוק׳ 2008
כשאדם פותח עוד כינוי בכלוב, בוודאי שלא מצפים ממנו שיודיע בהודעה אישית
לכל חברי הפורום, דהיינו לכל ה-20 אלף הפעילים והלא פעילים.
(להודיע בבלוג לא יספק אנשים.. מספיק שאחד יטען שהוא לא קורא בבלוגים
ולכן נמנעה ממנו "הזכות" לדעת ואז חוזרים לאותה נקודה של להיעלב)

מצב שקווינסי תיארה קצת מציק.
כי זה נותן אסוציאציה של הורדת מסיכה וכאילו להגיד: אני עוד מישהו.
זה מרגיש כמו הטעייה קטנה, בילבול.
משהו מעין "בשביל מה זה היה טוב?"

אבל להיעלב או להיפגע מזה זה כבר לקחת יותר מדי רחוק.
רק אלה הנמנים על החברים הקרובים יכולים להיפגע ולהיעלב, אם לא ידעו.

כל השאר - הרי הם עם האדם ביחסים וירטואלים או ביחסים מאוד שטחיים
של "שלום שלום מה שלומך טוב בסדר" אז למה לקחת זאת כל כך קשה?
אומרים "לא אהבתי את זה" וממשיכים הלאה כרגיל.
כשמדברים עם מישהו באופן שטחי, אפשר לא לאהוב דברים מסוימים אצלו
ולשמור פחות או יותר על אותו קשר.

כל מה שאמרתי למעלה, נאמר על כינוי חדש, אשר לא נפתח
כדי להיכנס באנשים או לעשות טרוליזציה.

ובמקרה הזה - הכינוי היה בין היתר כדי לפרוק דברים מעל הלב,
כמו שעושים אחרים פה באנונימיות של שם אחר, שזה לגיטימי בעיניי.

-----------------------------------------

ובאשר לנושא העיקרי, אני מסכים עם השוטרת שיש אלמנט של ביזוי וחוסר כבוד,
(אם הדבר נעשה בתדירות ולצורך צחוקים כל הזמן)
אך אני לא מסכים עם הגישה המרחיקת לכת שלה לגבי הרחקה של אנשים כאלה.

בסך הכל, אני חושב שזה עניין של כל אחד להחליט בעצמו מה הוא שם בקילור
ואם זה סתם לצורך הצחוק, שיהנה. אנשים יסיקו מסקנות לגביו איך שהם רוצים.
זה לא משהו שקשה לי לראות, אלא סתם סתמי ולא לעניין עבורי.

אם הקילור הסתמי נשאר לכמה ימים - מילא
אך אם הוא נשאר לאורך זמן, זה לא משדר רצינות בעיניי.

זה לא כזה אסון אבל...
מה שאתה רושם משקף לגביך ואני משער
שאלה שעושים זאת לוקחים זאת בחשבון
ועושים את השיקול שלהם..

לסיכום בקצרה:
אם נבחרת ישראל לא תנצח היום את לטביה החלשה - זה ביזיון!!!
אחת כזו

על ניקים כפולים, קולרים ונבחרת ישראל

אחת כזו • 15 באוק׳ 2008
האמת היא שלא ידעתי באיזה מהניקים שלי להגיב כאן, אבל זרקתי קוביה בעלת 7 צלעות,
והנה, אני בניק הזה כאן.

לעניין בחינת הטוב מול הנזק של ניקים כפולים, הבחינה היא אותה בחינה כמו בכל עניין,
והוא קם ונופל על עקרון תום הלב ואילוצים שיש לבקש בעניינם פתרונות כאלה ואחרים, באופן מידתי.

אם מישהו מקים ניק נוסף כדי לכתוב בלוג חושפני ששופך את קרביו,
אם מבקשים להתנהל בכלוב מבלי שהאקס הקודם יוכל לעקוב על כל פיפס,
אם למישהו בא לגהץ או לשנות תדמית ישנה,
אם מישהו מנסה לבדוק את הצד השני של השוט מבלי לחשוף את הניק המרכזי שלו להלכי רוח שטרם נבדקו,
אם מישהו מעוניין לחשוף פן נוסף שלו במקביל לאחר הקיים -

אם נשמר בעניין הזה עקרון תום הלב והדבר לא נעשה לצרכי מרמה והתחזות - למה לא?
אם הפתרונות לאילוץ נעשים באופן מידתי שאינו פוגע באחרים - למה לא?

מדובר בקהילה וירטואלית המשלחת ענפים שונים אל המציאות - ממש כמו ברוב הקהילות הוירטואליות, אבלל בבסיסה מדובר על קהילה וירטואלית שחבריה נמצאים בה גם משום ה"הטבות" הוירטואליות: אנונימיות, שליטה במעבר למציאות אם בכלל, חופש להבחן ע"פ אמירותיך, תפישותיך וכתביך, ולא ע"פ הבחינות המקובלות במרחב ה"מציאות", כפי שהיא באה לידי ביטוי בחיי היום יום.

מיותר לציין כי באתר מהסוג הזה להטבות הוירטואליות שנמנו לעי"ל יש משקל כבד יותר מבאתר המיועד לקהילת אופנועני הארלי דיווידסון, או קהילת מקפלי אוריגמי. במקום כזה היתרונות הוירטואלים חשובים עד מאוד, גם אם הם באים על חשבון איזו פליאה בעניין התפישה האישית של בעל ניק נוסף שאינו מיישר קו עם הניק הקודם...

ואחרי שהצלחתי להסביר כל כך יפה את העניין הזה, אני אנסה את כוחי גם בעניין החלק השני -

שוטרת פתחה כאן פוסט שעיקרו, אם הבנתי נכון, הוא פשוט : - -

קמה לה כאן קהילה המתעניינת בבדס"ם על גוונין השונים, קהילה שהיא גם וירטואלית וגם מציאותית במקביל, שמאמינה שיש מקום לאתר שבו מחליפים דעות, מכירים בעלי עניין דומה, קושרים קשרים עמוקים יותר ועמוקים פחות.
באופן טבעי לקהילה כזו נאסף מילון מינוחים שמותאם לו, וקודים שקשורים להתנהלות והתנהגות בין אנשי הקהילה, נוסף על קודים כלליים להתנהלות והתנהגות בין בני אדם.

ככה זה עובד בכל מקום, ככה זה עובד גם כאן.
כדי לאפשר יצירת כלי בעל תוכן, רצוי כפי הנראה שבני הקהילה יכירו בקיומם של הקודים שאוזכרו לעי"ל, על מנת שתוכל להיווצר קהילה, המאמינה שיש לה זכות קיום ברמה כזו, שהם יכולים להתייחס אל עצמם ברצינות ברמה כזו או אחרת.

בעניין הזה באה שוטרת והציגה דעתה. היא אמרה שלפי תפישתה חיים תחת איצטלת הבדס"ם הם משהו ממשי בעיניה, דבר הרציני וחשוב לתפישתה.

עוד היא אמרה, אם הבנתי נכון שוב, שאחד הקודים המשמעותיים בעיניה הוא עניין הקולר.
קולר ע"פ תפישתי הוא סמל בעל משמעות כפולה, פנימי וחיצוני -

המשמעות הפנימית היא המשמעות בין המקלר למקולר - בעניין זה כל אחד יוצק תוכן בהתאם לתפישותיו, אמונותיו והבנותיו.

המשמעות החיצונית היא המשמעות של הקולר בקהילה - תפישה כללית זו זולגת ויוצרת השפעה גם על המשמעות הפנימית של מקולרים באשר הם, אבל גם על תפישת הקהילה את הקוד המדובר, ואולי גם על התפישה בעניין המדובר מחוץ לקהילה.

כשלעצמי אני חושבת שאני יכולה לבודד את הזליגה הפנימית של הזילות לעניין קולר בפן הפנימי אישי. קולר הוא בעל משמעות אמיתית לסימונו של קשר עמוק ומחייב.

אלא שראשית, לא כולם חשים כמוני בעניין זה, ונפגעים מן הזליגה הפנימית הזו.
ונשאלת השאלה כיצד מאזנים בין הזכויות כאן - הזכות לעשות מה שבא לחלק כאן בסוגריים מסולסלים (אחרים יכולים לראות את זה כחופש הביטוי, רק שנשאלת השאלה - אין עוד דרכי ביטוי המקיימים את החופש מחוץ לסוגריים המסולסלים...?), מול הזכות לכבד אחרים שעניין זה הוא בעל ערך בשבילם. לי נדמה שבבחינת הזכויות שעל המאזניים די ברור מה התשובה, אבל ממתי אני שופטת?

מצד שני, לא בדקנו את עניין הסמל כסמל חיצוני. בעניין הזה הדרך הקולקטיבית בה מתייחסים לעניין, הוא הדרך בו הוא נתפש. יכול שיהיה מי שאין קולר ענוד לצווארו הוירטואלי ויחוש זילות -
ממילא ככה מתייחסים לקולר כאן, וממילא למנעד היחסים מהסוג שחוסה תחת איזו איצטלת בדס"ם...

האם בעניין זה ניתן לקבל החלטות? האם אכן מדובר בקהילה אמיתית ולא במהגרי צאט תפוז וואלה לדורותיהם שפשטו עם שחר על הכלוב כי זה מגניב? האם מותר לשתות מים אחרי שאוכלים אבטיח?

שאלות מהסוג הזה תענינה ע"פ יחסי הכוחות בכלוב, בסופו של עניין, ובטח לא לי הפתרונים.

אבל מכאן לבוא ולהתקיף מישהו שאוחז בגישה הזו הדרך ארוכה - ארוכה ומתלהמת, וחבל.

ועכשיו לנושא השלישי - נבחרת ישראל

אני יכולה להרגיע אותך תום -
ניצחנו 1-1.

חבל שאני לא זוכרת את שמו של המאמן ההוא בעל הזקן שאמר: גם אם תהיו בפיגור של 0-0 תמשיכו להלחם...: )

חג שמח.
אדם'
אדם' • 15 באוק׳ 2008
בעניין הניקים הכפולים, דעתי היא כדעת אחת כזו, בעלת 7 הניקים- ואחרי ש"היא הצליחה להסביר
כל כך יפה את העניין הזה", אעבור גם אני לנושא השני.
אך לפני הנושא השני, אעזור לאחת כזו (מגיע לה אחרי ההסבר היפה נכון?), אם כי מדובר רק בזכרון שלי ותו לאו.
עד כמה שאני זוכר המשפט הוא: "אם אתם משחקים והדקה היא הדקה התשעים, ואתם מובילים 0-0..."
מי אמר אותו? אני זוכר את האיש והשפם, אבל השם לא עולה לי בראש, ניסיתי.

ועכשיו, בשעה טובה לנושא השני.
שוטרת* כתב/ה:
לא אדם, שום דבר ואף אחד לא יהיה מסוגל לעולם לגעת במשמעות של הקילור האישי שלי.
אבל זו לא הנקודה.
למשל, זה שמישהו לוקח את דגל ישראל (כן כן, אני מקצינה קצת), ושורף אותו ודורך עליו - לא מוריד לי כהוא זה ממה שאני מרגישה אליו ומהכבוד שטבוע בי. אבל זה מאוד מעצבן אותי לראות זילות שכזו.
מקווה שהדוגמא קצת עזרה.
*שוטרת, שדווקא מאוד התרשמה ממשפט מאוד ספציפי בפרופיל של אדם.

אוקיי, הדוגמא עזרה, אך כמו שכתבת היא קצת מוקצנת, מכיוון ששריפת דגל ישראל היא סימבולית,
והמשמעות שלה היא חיסול המדינה ו/או אזרחיה.
לא דומה המקרה כשמדובר בקילור לגיטרה או למלחיה- כאן המקלר אינו רוצה, להבנתי, לפגוע באיש.
בכל מקרה, אכן הובנת, אם כי במקומך, לא הייתי מתרגש יותר מדי מהעניין הזה icon_cool.gif .
*אדם, שאוהב את כל הפרופיל שלו, סקרן לדעת לאיזה משפט התכוונה שוטרת*
אם כי יש לו הימור די ברור בעניין icon_wink.gif
Mercenary​(אחר)

קצת מהחיים

Mercenary​(אחר) • 15 באוק׳ 2008
שוטרת* כתב/ה:
אז קילור של נעל מרופטת או גיטרה או דגיג, זה הרבה יותר ממגוחך בעיני. למה?כבר הסברתי.
לעומת זאת, השימוש שעשיתי בניק "האחר" היה בגדר מאסט, היה יעיל, היה משחרר, היה כי בדס"מ זורם לי בדם. (ובניגוד אלייך, נותרה לי עוד הערכה כלפייך, ואני מאמינה שאם ממש תנסי, את תוכלי להיזכר במה שזה אומר.)[/b]

החיים הבדסמים של אנשים הם לאו דווקא ביחסי אדם לאדם וצריך להעריך מטרה שאדם מציב לעצמו ומחוייב לה שלעיתים זה אפילו מעט סיזיפי
אבל אם תשבי לדוגמה עם מוזיקאי כל שהוא ותלמדי יצירה תביני כמה זה קשה ומייסר לתרגל איצבוע נכון או לנגן סולו במהירות של 160 BPM כשכל האצבעות נשרפות מהמיתרים
או לתופף רוק כבד ששם הרגליים שלך כבר לא צריכות מכון כושר על הבס
או ללמוד פיזיקה מאפס או להתלות בחפץ כזה או אחר
עם אנשים בדסמ זה נחמד
אבל החיים והרצון והחלום לפעמים יוצרים מציאות שונה גיטריסט מקולר לגיטרה
כמו שלוחם מקולר לנשק שלו
וזו לא זכות ,זאת חובה
אבל הם לא משטים באנשים ומוליכים אותם שולל במציאות מדומה
את יכולה לקחת ולטפח אומן אבל אל תטפחי לו בפנים זה לא ראוי
שוטרת*
שוטרת* • 15 באוק׳ 2008
זה בסדר אדם, את ההתרגשות האמיתית אני שומרת לדברים אמיתיים.
(הייתי ממליצה לכל מיני נשים בעלות רגשי נחיתות שסובלות מפוביות ובכיינות יתר לנהוג כמוני)
ולגבי המשפט, אני לא חושפת קלפים כל כך מהר, מה ההימור ומה מונח על השולחן? icon_wink.gif