בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

ליין חדש מגיע לשכונה האפלה

MrSA​(מתחלף)
לפני 15 שנים • 17 בנוב׳ 2008
MrSA​(מתחלף) • 17 בנוב׳ 2008
Victim כתב/ה:
גם אני מצטרף לאלו המבקשים מסיבה ללא עישון...

רבים שואלים אותי לאן נעלמתי בשנה האחרונה - אז הסיבה העיקרית שנעלמתי היא שנמאס לי לצאת למקומות שמעשנים בהם... שזה כל המקומות שאני יכול לחשוב עליהם... icon_mad.gif

גם אני בעד מקום ללא עישון. יכול להיות שמקום ללא עישון ימשוך את כל אלה שנמאס להם להסריח, וכן את אלה הנחנקים מהסיבות הלא נכונות.

בהצלחה!
Tainted​(לא בעסק)
Tainted​(לא בעסק) • 17 בנוב׳ 2008
אתם שוכחים כמה דברים קטנים....

חלק מהסשנים הרבה פעמים זה עישון, שימוש בסאב כמאפרה לדוגמא או אנשים עם פטיש לצפיה בנשים או גברים מעשנים.

חלק מהסשן זה לזחול על רצפה מטונפת....

צריך לחשוב על דרך לרצות את כולם (וגם זה לא ממש אפשרי... אי אפשר לרצות את כווולם)
מכיוון שאי אפשר להגיד לאחד כן לעשן (כי זה בסשן לדוגמא) ולשני לא כי זה סתם עם בירה...

חבל לפלג את המסיבות למעשנים ולא מעשנים זה ממש ... טיפשי לטעמי.

אני מבינה את שני הצדדים שבעניין (מעשנים ולא מעשנים) וצריך לחשוב על דרך לעשות טוב לשני הצדדים. גם אני כמעשנת כמעט ולא מעשנת במועדונים מכיוון שהעישון הפאסיבי מספיק לי.

אין לי פאנצ' ליין לכל זה, רק רציתי להזכיר לכם שגם במעשנים יש להתחשב icon_smile.gif (בנוסף ללא מעשנים, לא לקפוץ עלי עם כמה שמעשנים לא מתחשבים- תודה)
Black Lotus​(מתחלפת){זאלופון}
domme כתב/ה:
אתם שוכחים כמה דברים קטנים....

חלק מהסשנים הרבה פעמים זה עישון, שימוש בסאב כמאפרה לדוגמא או אנשים עם פטיש לצפיה בנשים או גברים מעשנים.

חלק מהסשן זה לזחול על רצפה מטונפת....

צריך לחשוב על דרך לרצות את כולם (וגם זה לא ממש אפשרי... אי אפשר לרצות את כווולם)
מכיוון שאי אפשר להגיד לאחד כן לעשן (כי זה בסשן לדוגמא) ולשני לא כי זה סתם עם בירה...

חבל לפלג את המסיבות למעשנים ולא מעשנים זה ממש ... טיפשי לטעמי.

אני מבינה את שני הצדדים שבעניין (מעשנים ולא מעשנים) וצריך לחשוב על דרך לעשות טוב לשני הצדדים. גם אני כמעשנת כמעט ולא מעשנת במועדונים מכיוון שהעישון הפאסיבי מספיק לי.

אין לי פאנצ' ליין לכל זה, רק רציתי להזכיר לכם שגם במעשנים יש להתחשב icon_smile.gif (בנוסף ללא מעשנים, לא לקפוץ עלי עם כמה שמעשנים לא מתחשבים- תודה)

דווקא אותם הכי לא שוכחים - בסה"כ מי שממש מתחשק לו להשתמש בסאב כמאפרה יכול לעשות את זה באזור העישון, או במסיבה שבה מותר לעשן בכל המקום. גם למי שנהנה לזחול בג'יפה יש את ההזדמנות לעשות זאת במסיבות שמאפשרות עישון, אך למי שעבורו ג'יפה זה טרן אוף אין כיום אלטרנטיבה.

מבחינה עסקית מדובר על פניה לפלח שוק שאין לו כיום מענה בסצנת המסיבות הבדס"מיות, ולכן לדעתי הוא עשוי להיות רווחי וחשוב. המטרה היא לא פילוג אלא לתת מענה גם לאלו שלא רואים אותם כיום במסיבות בגלל העישון.
Victim​(נשלט)
Victim​(נשלט) • 17 בנוב׳ 2008
domme כתב/ה:
רק רציתי להזכיר לכם שגם במעשנים יש להתחשב

מה להתחשב?!? שיעשנו בבית ! icon_razz.gif
slu
slu

סשנים וזימה

slu • 17 בנוב׳ 2008
חלילה לי מלחזור על מה שבעיני לפחות הוא המובן מאליו...

אבל בכל זאת לכל חברי ה"תשושים", ממסיבות "ריקודים" שבהן אפשר גם לעשות בדסמ..
כמו כמעט בכל תחום בחיים מדובר באחריות אישית - רוצים יותר סשנים - תתחילו לעשות!
בכל מסיבה ישנם סשנים מרכזיים על הבמה, כל השאר תלוי חד וחלק בקהל המשתתפים.

קשה לי מאוד להאמין שליין דוגמאת מסיבות מיילדום, יחזיק לאורך תקופה ביחס למקום שאנו חיים בו, ולאנשי התחום.
מה שאתם מתארים מתאים אולי למועדונים בחו"ל שם לרוב יש קהל מתחלף ומגוון יותר.
או למסיבות פליי פארטי אינטמיות יותר, שגם אותן ,אם היו מקיימים כרוטינה.. ללא ספק היו עולים קולות הצועקים "משעמם".

מעבר לזאת וכמי שמבלה בעיקר בזמן האחרון במסיבות לא מעט, אני חושבת שממש כן יש מסיבות בדסמ טובות בארץ.
שם בדיוק כמו שצריך להיות בבדסמ אמיתי, כל אחד עושה כטוב בעיניו.
מי שעל הבר על הבר, מי שבריקודים שירקוד ומי שרוצה לסשן, הרי שאין לו מקום בטוח יותר ושבו יתקבל בברכה.
אם כוונתכם לנוחות מקום וכד' - הרי שזו כבר לוגיסטיקה וכל מועדון נותן מענה אחר.
כפייה לעריכת סשנים נוגדת מעט את כל נושא הssc אתם לא חושבים?

אם החתולה בת העין הירוקה רוצה ליין טוב, שתקשיב כמובן לבקשות הקהל היעודי שלה (מוזיקה טובה, תמחור סביר, מקום רבגוני מבחינת המבנה, ואני גם מוסיפה, מיני "צעצועים" ורהיטים יעודיים שעושים חשק להשתמש)
וכמובן מעבר להכל, שתזכור שבסוף כל ערב, תמיד יהיה מישהו שיאמר "אצל ההם היה יותר טוב".
slu
האמפרי
האמפרי • 17 בנוב׳ 2008
בכלל אני חושב שהגיע הזמן להקים מועדון בדסם ישראלי כחול לבן על טהרת
המגל והחרב. ביפו העתיקה, למשל, עם כל בתי האבן הבזוזים בטוח שניתן לאתר
מקום טוב ומרתק המייצר אוירה אפלה רק מאופיו הפיסי. "המרתף" או "הצינוק"
נראה לי שם ראוי ואטרקטיבי.
בואו בנים !
בואו עברים!
הבה נבנה לנו את בית מקדשנו העברי הראשון וברבות השנים נשלחהו לקולג'
מרוחק ונתרפק על שנות ילדותו הראשונות.

(ראבאק, אני חייב ללכת לישון עם כל ה"טוני & דאג" הזה. זה ישרת הרבה יותר טוב את
כולם).
אדון עזריאל
לפני 15 שנים • 8 בדצמ׳ 2008
אדון עזריאל • 8 בדצמ׳ 2008
חבר'ה הבחורה סך הכל באה להקים משהו,
אי אפשר ישר להעיף את כל המעשנים או לצפות להופעות וכל מיני דברים לפני שקם פה משהו בכלל.
אדון עזריאל

יום רביעי 10 בדצמבר???

אדון עזריאל • 8 בדצמ׳ 2008
יש עדכונים לגבי מסיבה כל שהיא?

10 בדצמבר-זה עוד 3 ימים!
kinkycat

הצעות

kinkycat • 8 בדצמ׳ 2008
כבר כתבתי את זה בשרשור אחר, אבל מכיוון ששאלת, הנה ה-Wish List שלי:

( 1 ) מערכת מיזוג ראויה לשמה - שאפשר יהיה לבוא בלייטקס גם באמצע אוגוסט.
( 2 ) מלתחה / חדרי הלבשה עם כסאות ומראות (ובכלל זה גם לוקרים) - מאותה סיבה... [שירותים זה לא חדרי הלבשה]
( 3 ) ציוד BDSM: צלבי קשירה, כלובים, ווים בקירות ובתקרה, כננת למשחקי suspention, ספסלים, סדים וכו' - כל המרבה הרי זה משובח.
( 4 ) חדר התארגנות למי שמופיע (כסאות, מראה גדולה).
( 5 ) במה להופעות. (מוגבהת - במרכז)
( 6 ) מערכת סאונד (4 קופסאות מחרישות אוזניים בגודל של מקרר זה לא מע' סאונד, 15~20 רמקולים טובים וממוקמים נכון עושים עבודה הרבה יותר טובה, ומאפשרים שלמוע מוסיקה וגם לנהל שחה מבלי לחזור צרוד/חרש.
( 7 ) כללי התנהגות SSC לאלו שעוד לא יודעים ולאלו שהספיקו לשכוח. גם בכניסה וגם במספר מקומות בולטים.
( 8 ) לפעול גם, אבל לא רק בימי שישי.
( 9 ) כרטיס מועדון בעיצוב דיסקרטי.
( 10 ) השכרת / מכירת ציוד וגם כרטיסי מנוי לאתר הכלוב.
( 11 ) מקומות ישיבה - והרבה.

וחוץ מזה - ברכות על היוזמה והמון בהצלחה
submissive

.
Tish Adams
Tish Adams • 8 בדצמ׳ 2008
האמפרי כתב/ה:

"המרתף" או "הצינוק"
נראה לי שם ראוי ואטרקטיבי.

(ראבאק, אני חייב ללכת לישון עם כל ה"טוני & דאג" הזה. זה ישרת הרבה יותר טוב את
כולם).

חופשי הבאת בטוני ודאג.
הצינוק היה המועדון הראשון אליו יצאתי ואחריו בא המרתף, מרתף הברון.
מי שאקס חיפה ויליד הסבנטיז, יעשה עכשיו כזה אוווווווווו נוסטלגי.