לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מלכתי באה לפני חברתי הונילית

Victoria Frances​(שולטת)
לפני 15 שנים • 24 בפבר׳ 2009

ובכן..

Victoria Frances​(שולטת) • 24 בפבר׳ 2009
אני לא חושבת שמה שהכאיב לקרוא היה העיניין שיש לך מלכה בנוסף לחברה
אלא העובדה שאתה מעדיף, את המלכה.

כלומר..יצאת עם החברה פרק זמן הרבה יותר ממושך, והיא אכן קיבלה את הדברים שהצגת בפנייה..
ועכשיו אתה מוכן לוותר עליה, מה שנשמע בפשטות. (ויש סיכוי שאני טועה)
מילא היית מרגיש אל שתיהן באופן שווה הייתי יכולה לקבל..
אבל כמובן שלי אין בחירה לגבי הדברים שאתה מרגיש
ולי באופן אישי היה מכאיב מאד אם היו אומרים לי דבר כזה

אבל, מקווה בשבילך, שתהיה מאושר בכל בחירה שהיא.
בסך הכל כולנו בני אדם
חושבים ומרגישים שונה.
שיקי​(נשלט)

מבין על מה אתה מדבר ... אבל

שיקי​(נשלט) • 24 בפבר׳ 2009
מחד אני בהחלט יכול להבין על מה אתה מדבר, שהרי בכל זאת כאשר מדובר בקשר שליטה אמיתי וטוטאלי... אכן אתה אמור להעמיד את מלכתך מעל הכל.

אבל מאחר וגם אני מאמין במונוגמיה ולא חושב שקשר אחר יהיה בריא לשני הצדדים, אני סבור שאתה עושה טעות ואפילו טעות קשה.

לא טעות בבחירה שלך - הרי את הבחירה שלך רק אתה יכול לעשות.

טעות בדרך בה ביצעת את הבחירה שלך.

אני לא חושב שנשלט יכול להיות בקשר ונילי ובמקביל בקשר שליטה עם מלכה, כלומר טכנית זה אפשרי, נפשית, מעשית ומהותית יש עם זה בעיה רצינית.

אתה כמו מנסה לרקוד בשתי חתונות בו זמנית... מתי שהוא, באחת החתונות יבינו שהחתן הבריז...

כשאתה בתוך קשר שליטה שבו החלטת ללכת עד הסוף - ראוי שתלך עד הסוף, ותהיה עם מלכתך ותקדיש לה את מלוא זמנך, אתה לא תוכל לחלק את זמנך עם אחרת (גם חברה ונילית = אחרת) וגם בחורה אחרת לא סביר שתסכים - בכל אופן גם אם "רשמית" תקבל את הסכמתה, הרי באופן לא פורמלי... אתה מפסיד אותה וגורם לה עגמת נפש.

אני חושב שאתה תחטא לשתי הנשים שבחייך: למלכתך - מאחר ואתה לא ממש באופן בלעדי שייך לה וחייב להקדיש גם זמן לבת זוגתך, וכלפי בת זוגתך - מאחר וגם עבורה אתה לא יכול להשקיע את כל כולך - אפילו לאור הצהרתך הנ"ל.

אף קשר, לא ונילי, ולא בידיסמי, לא יכול לעבוד בחצי משרה - אם אתה לוקח את הקשרים בחיים שלך ברצינות, אתה צריך להקדיש להם את מלוא זמנך ותשומת ליבך ולא לחלק את תשומת ליבך בין בנות הזוג השונות שלך - קשר פוליגמי שכזה אולי נשמע קול, מעניין... יש שיגידו טרנדי אפילו... אבל באופן מעשי זה פשוט יגרום נזק כבד, אם לא לך אז למישהו אחר מהמשולש הזה.

אגב... אני חושב את אותו הדבר גם לגבי הצד השני - "הדומיות הפוליגמיות"... דיי תעשו לי טובה, אל תספרו לי שאתן סופר וומניות, שמסוגלות לנהל מספר עבדים בו זמנית, כל היום, אף אחד לא יכול לעשות את זה בצורה מושלמת ולאורך זמן, זה מעייף ואפילו מתיש, ובאיזשהו מקום אתן תפגעו באחד מהעבדים שלכן, ואפילו אתן עצמכן עלולות לגלות שזה הרס לכן קשר, מאחר ובין היתר, אתן משדרות לעבדים שלכן שזה לא הכי רציני בעולם - והרי יחס גורר יחס.

אגב, אני בטוח שההצהרה שלך בפורום כללי בכלוב גרמה למלכתך להשמין מעונג, אבל... תחשוב מה הצהרה שכזו תעשה לבת זוגתך, אילו היא הייתה קוראת את ההצהרה הזו שלך? אתה חושב שהיא לא תפגע מזה? אתה טועה! אפילו אם כאמור לעיל באופן "רשמי" היא תגיד לך שזה "בסדר" - הודעה כזו כמו שכתבת היא כמו חץ שקלעת ישר לתוך הלב של בת זוגתך.

מצד אחד אני מקווה (לטובת בת זוגתך), שלא הכנסת אותה לכאן לקרא את ההצהרה הזו שלך, רק כי אני די מרחם עליה במקרה שכזה, מאידך, אם אתה מסתיר ממנה את זה זו אתה יוצר בכך סוג של צביעות וחוסר כנות שעדיף להמנע ממנה בקשר בין בני זוג.

מאחר ואני רואה בקשר שליטה - קשר רציני בעל תוכן ומהות, אני לא מסוגל לדמיין קשר כזה בצורה פוליגמית וכשאני נתקל (בתקופה האחרונה יותר ויותר), בדומיות שבמשנתן הסדורה ברור, כי הן מתכננות להחזיק מינימום 17 עבדים בו זמנית, אני מחייך לעצמי, ומבין כי קשר עמוק לא יצא מזה, מכסימום משהו שטחי, רגעי לשבוע שבועיים... (אין בזה דבר רע אם מחפשים את רק את זה - אלא שבד"כ באותה נשימה ואפילו באותו משפט הן כותבות שהן מחפשות עבד טוטאלי, שיעשה עבורן ה-כ-ל ואם אפשרי, שיטוס לירח לחפש להן כמה אבנים שאין בכדור הארץ, ובדרך יקפוץ למאדים להביא גזים מיוחדים בצבעים חמים).

הסיבה שהתחלתי את ההודעה שלי בכך שאני סבור שטעית בדרך היא, שהבנתי שאתה בחרת כבר במלכתך, על פני בת זוגתך ולכן, מן ההגינות היה שקודם כל תפרד מבת זוגתך, ורק לאחר מכן תצא בהצהרות מעין אלו - כך לפחות תחסוך לבת זוגתך את עגמת הנפש, עמה עליה להתמודד כעת.

בשולי הדברים אוסיף, שמעט צרם לי לקרא את תגובותיה של מלכתך המנסה בכל כוחה להצדיק את הצעד שעשית, שהרי ללא ספק, היא צד לעניין, וברור לאיזה צד היא תנטה... אף אחד לא ציפה ממנה שתגנה את הצעד הזה שלך... ובכל זאת לפעמים שתיקה שווה זהב...

שיקי
Morticia
Morticia • 24 בפבר׳ 2009
ונשאלת גם השאלה מי תהיה אם הילדים של גבר המבקש "לרקד על שתי החתונות"

הכרתי בחיי "נשלטים" שניסו להזיז אותי מלמטה והצהירו קבל עם ועדה שבחיים לא יתחתנו עם אישה שהם משחקים אתה במלכה

עבורם המשחק במלכה הוא סיפוק צורך מיני, גס ומכוער כמעט, שלהם
ובמקום הזה אישה מרגישה משרתת
ולא מלכה

זה בסדר שיש נשים שלא אכפת להן מההפרדה
זה בסדר שיש גם גברים כאלה
אני בכלל לא שופטת אף אחד

אני רואה את הכאב של כל הנוגעים בדבר
ושונאת את הצורך הזה של גברים להפריד בין הליידי לבין הזונה

לא יתכן והאישה שעושה לך ככה תהיה גם אם ילדיך

וזו פשרה איומה והתנהגות נלוזה כלפי אישה

כפי שאני חווה את עצמי כלומר

והאם טוטאליות היא לא בלעדית במהותה?

אני כמובן מספרת רק על השקפותיי בעניין

ובאמת מבקשת שלא לשמוע בהן שיפוט
צר או בכלל

כי איש באמונתו יחיה

אבל חברים טובים באמת
לא צבועים
ולא מפרגנים על עיוור

אלא אומרים את האמת
ואף אחד לא מושלם
כולנו לפעמים טועים

ולא צריך לפחד שלא יקבלו אותנו כי עשינו אולי קצת רע

מי לא עשה לפעמים רע?
ולהצטער זה טוב

להבין איפה אנחנו פוגעים באחרים
זו גדולה

לגעת בחולשה
זו עוצמה לשמה

וחברים אוהבים וטובים באמת
נשארים גם במקומות בהם אנחנו לא מושלמים
ויש לנו קשיים

ואת זה גם חשוב לזכור ולהבין...

חבל שקולומבוס לא כאן לספר את הסיפור המקסים עליו ועל מלכתו
שהיה יכול לתרום רבות כאן להבנת העניין
...
Moonchild'​(לא בעסק)
Moonchild'​(לא בעסק) • 24 בפבר׳ 2009
שיקי , אתה צודק בדבר אחד .

הצורה בה התחלתי את הפוסט העצם ההשוווה כל כך מיותרת .ואני חוזר חוזר בי בצורה שעשיתי זאת .

מבין את הטעות כלפי החברה זה באמת נוראי איך שהצגתי את זה בהתחלה .... בני אדם עושים טעויות לפעמים...

לא הייתי פותח שוב פוסט כזה ולא מצגי את העניין כפי שהצגתי בוודאות .

מלבד זאת לא היית צריך לרדת בכלל ובשום אופן לפסים אישיים כלפי מלכתי.

כל טוב
שיקי​(נשלט)
שיקי​(נשלט) • 24 בפבר׳ 2009
Moonchild' כתב/ה:
שיקי , אתה צודק בדבר אחד .

הצורה בה התחלתי את הפוסט העצם ההשוווה כל כך מיותרת .ואני חוזר חוזר בי בצורה שעשיתי זאת .

מבין את הטעות כלפי החברה זה באמת נוראי איך שהצגתי את זה בהתחלה .... בני אדם עושים טעויות לפעמים...

לא הייתי פותח שוב פוסט כזה ולא מצגי את העניין כפי שהצגתי בוודאות .

מלבד זאת לא היית צריך לרדת בכלל ובשום אופן לפסים אישיים כלפי מלכתי.

כל טוב

ראשית, אף לגישתך אני צודק בהרבה דברים ולא בדבר אחד icon_smile.gif

שנית, תראה, בכל זאת הצלחת להוציא ממני תגובה, זה לא משהו שקורה כל יום, וכשאני מביע את דעתי, אני מביע את כולה, לטוב ולרע - אני סברתי (באופן כללי ולאו דווקא במקרה של מלכתך), שיש איזה משהו צורם, תרצה, ניגוד עניינים לא ראוי בתגובתה - ולכן כתבתי מה שכתבתי.

ועוד דבר אחרון קטן, עברתי מעט על השרשור לפני שהגבתי, והבחנתי בנימה מתגוננת משהו מצידך ומצד מלכתך, נימה שלפעמים נשמעה אפילו מעט תוקפנית כנגד אנשים שבסך הכל הביעו בפניך את דעתם השונה ממך.

קח בחשבון, שרוב האנשים שהגיבו לך בשרשור הזה, מדברים מניסיון ולא של חודש חודשיים, אלא של שנים רבות בתחום, והייתי מציע לך לקרא היטב מה שכתבו, ולנסות להפנים מעט מהניסיון של האנשים האלו, ולא לקחת את זה כביקורת הורסת, מאחר והרוב דיברו לעניין ומנסיון חיים ארוך (ראה למשל תגובותיה של טיש).

שיקי
מלך הארץ​(לא בעסק)
מלך הארץ​(לא בעסק) • 24 בפבר׳ 2009
כל הסדר/מצב/מבנה שבו - בהסכמה - רבות הנשים על הגברים תואם את הצורך הטבעי הקיומי בריבוי טבעי יעיל ומהיר ועל כן יש בו הגיון.

מצב של גבר אחד שסביבו שתי נשים או יותר, ולא משנה מי שולט במי וכמה, אינו "מבזבז" את יכולת הקבוצה להתרבות ולהביא הרבה ילדים.

מצב הפוך בו יש מספר גברים על אישה אחת - גם אם היא שולטת בהם ביד רמה - מבזבז את יכולתם של הגברים להעמיד צאצאים ולכן גם בד"כ יראה פחות הגיוני.

גם בהיסטוריה האנושית וגם בקרב בעלי חיים נדיר אם בכלל שיהיו מספר זכרים על נקבה אחת בעוד שמספר נקבות על זכר אחד זה מחזה נפוץ (נפרץ אומרים?).

אני די חריג בעניין, אני בעד זוגיות שבה האשה שווה או שווה יותר.
Morticia
Morticia • 24 בפבר׳ 2009
Sigurd כתב/ה:
כל הסדר/מצב/מבנה שבו - בהסכמה - רבות הנשים על הגברים תואם את הצורך הטבעי הקיומי בריבוי טבעי יעיל ומהיר ועל כן יש בו הגיון.

מצב של גבר אחד שסביבו שתי נשים או יותר, ולא משנה מי שולט במי וכמה, אינו "מבזבז" את יכולת הקבוצה להתרבות ולהביא הרבה ילדים.

מצב הפוך בו יש מספר גברים על אישה אחת - גם אם היא שולטת בהם ביד רמה - מבזבז את יכולתם של הגברים להעמיד צאצאים ולכן גם בד"כ יראה פחות הגיוני.

גם בהיסטוריה האנושית וגם בקרב בעלי חיים נדיר אם בכלל שיהיו מספר זכרים על נקבה אחת בעוד שמספר נקבות על זכר אחד זה מחזה נפוץ (נפרץ אומרים?).

רוצה להתחתן אתי?
icon_wink.gif

תחשוב שאם האישה שווה מלא
זה משאיר המון מקום גם לך להיות שווה
...

לחיי האופטימיות!
מלך הארץ​(לא בעסק)
לפני 15 שנים • 25 בפבר׳ 2009
מלך הארץ​(לא בעסק) • 25 בפבר׳ 2009
Morticia כתב/ה:
Sigurd כתב/ה:

רוצה להתחתן אתי?
icon_wink.gif

תחשוב שאם האישה שווה מלא
...

לחיי האופטימיות!

בנסיבות הקיימות הייתי אומר שמדובר ב-

an offer you can't refuse

http://www.youtube.com/watch?v=G4KRDVsSsKE

/
Morticia
לפני 15 שנים • 25 בפבר׳ 2009
Morticia • 25 בפבר׳ 2009
Sigurd כתב/ה:
Morticia כתב/ה:
Sigurd כתב/ה:

רוצה להתחתן אתי?
icon_wink.gif

תחשוב שאם האישה שווה מלא
...

לחיי האופטימיות!

בנסיבות הקיימות הייתי אומר שמדובר ב-

an offer you can't refuse

http://www.youtube.com/watch?v=G4KRDVsSsKE

/

The horror is taking over the entire city Agnes!

Oh well
there goes the neighbourhood
!

{איזה רייד מטורף!}

icon_lol.gif

http://www.youtube.com/watch?v=BqUNMGcFLts

{ד"ש מהשועל}