שיקי
נשלט

גיל
51
מי אני
אני פה לא מהיום, וגיליתי שככל שעובר הזמן, אפשר וצריך ללמוד עוד דברים על השליטה ואני בעצמי משתנה כל הזמן, דברים שלא אהבתי בעבר עכשיו נשמעים מדהימים ולהפך. 
חשוב לי להבהיר מראש, אין לי כוח ל"דומיות שרוצות להיות" ל"טרמפיסטיות בכלוב" ולכל מי שעניין השליטה לא בוער בה מבפנים והיא פה כי היא שמעה ממישהו שזה "נחמד כזה"...
אגב בשביל אלו הנזכרות לעיל יש פה המון "עבדים" שרק תספרו להם שאתן דומיות והם ישר יבקשו ללקק לכן את הרגליים... זה קהל היעד שלכן - בבקשה פנו אליהם, או השיבו לאינספור הפניות שלהם אליכן ----> ועזבו אותי בשקט.

בחיים ה"רגילים" שלי אני דיי דומיננטי, עובד במקצועי שמחייב את זה, ויודע להתנהל לא רע בחיי העיסקיים, מאמין שלא היית מנחשת שאני נשלט אם היית פוגשת אותי לא פה. בחיים ה"פרטיים" שלי אני מחפש להתמסר לאחת (ורק לאחת) שיש בה את הצורך הזה לשלוט בצורה טוטאלית ולעצב לעצמה את הנשלט שלה לפי צרכיה. 

לכן אני בד"כ פה לא מתרפס לכל מי שמכנה את עצמה "שולטת" מאחר ובעיניים שלי - נשלט "אמיתי" יהיה כזה רק עבור גבירתו ולא עבור כל אחת או כל מי שטוענת שהיא שולטת. מי שנשלט כלפי כל העולם... הוא בעצם סמרטוט, שלא יהיו אי הבנות, גם כאלו יש פה בק"ג - תבחרו אחד כזה לא רקוב מדי והסתדרתן...

לא מחפש שולטת שיש לה מליון נשלטים, לא מאמין שבאמת ניתן לשלוט על כמה במקביל, כמו שלא חושב שניתן לשרת מספר שולטות במקביל - מאחר ולא ניתן לחלק את האנרגיה, הזמן והמאמץ על מספר בני אדם שונים.
השקפות על עולם השליטה
עולם מדהים כששני האנשים (שולטת - נשלט במקרה שלי) יוצרים כימיה מעולה, כמעט ואין גבולות...
גבולות יש. ומי שיגיד שאין לו... תיזהרי ממנו. אבל לא נראה לי שזה המקום לפרט אותם.

חדשות
נראה שהמדינה כולה השתגעה... הוירוס הזה השפיע בדרכים שאף אחד לא יכול היה לחזות (פוליטית למשל?)... מי יודע... אולי זה קדימון למשהו יותר גרוע? 
סדרות מד"ב אפלות ומוגזמות נראות כעת יותר אמינות בעיניי.... 
תאריך עדכון
27 ביולי 2020
תאריך הצטרפות
21 ביוני 2003
  שלחי הודעה