בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

חידה: ''מהי התמסרות מוחלטת''

תמונה כפרית
לפני 15 שנים • 5 במרץ 2009

בעיני, ולדעתי התפיסה שלך

תמונה כפרית • 5 במרץ 2009
לגבי טוטאליות ואיך מביעים אותה

מעוותת ולא נכונה, וכבר הסבירו קודמותיי למה.

אני רואה עצמי כמתמסרת מאד, טוטאלית מאד,

אך גם אם תחפש בפינצטה איך זה מופיע כלפי חוץ לא תמצא זאת.

באותה המידה אגב, האדון שלי מסור אלי, לצרכיי, ורצונותיי.

וזהו בדיוק הטנגו המיוחד שלנו.

בתוך המערכת שלנו יש המון מקום למרווח נשימה.

אני לא זקוקה לרשותו על כל צעד ושעל.

עם זאת אני מאד קשובה לו, ועושה את כל המאמצים להיות הכי אני שאני יכולה להיות.

ובכך להיות עבורו, שלו ובשבילו, לשימושו, כרצונו וכחפצו.

בידיעה ובבטחון מוחלט בו.

הבטחון הזה הגיע אחרי הרבה מאד דם יזע ודמעות, הוא נקנה בעמל רב מאד של שנינו,

ואינו דבר של מה בכך (אני מדברת על מונחים של יותר מכמה חודשים, אפילו שנים)

וכאמור הדרך הזו הדדית, היא מפרה את שני הצדדים.

להיות שולט, זה הרבה מעבר להנפת שוט, וטפטוף שעווה.

זה להיות שם, לחבק ולחזק, ללטף, ולאהוב, ולאפשר לכל מי שאתה להתבטא, גם לכעס ולצער, לכאב ו

לזעם, ואפילו לבעוט לפעמים ועוד כהנה וכהנה רגשות אשר אולי עלולים להחשב כ"לא יאים לנשלטת

טוטאלית".

ואני אומרת להפך, ככול שנשלטת תהייה יותר היא עצמה, כך היא תוכל להיות יותר שלמה ויותר

טוטאלית בהתמסרות שלך.
Queencie​(שולטת)

Re: התמסרות מוחלטת

Queencie​(שולטת) • 5 במרץ 2009
היילני כתב/ה:
אנה דן כתב/ה:
זה לא לשאול "למה". ולא להגיד "אבל".

או במילים אחרות איבוד סובייקטיביות. התמסרות מוחלטת, בפועל, היא להיות חיה מאולפת או אוטומט. מכורח זה, אין מקום לרצון ולמודעות, לכן אין כאן באמת התמסרות. זאת בהנחה, כמובן, שהתמסרות היא אקט רצוני ומודע. מכיוון שרק סובייקטים הם מודעים ובעלי רצון, התמסרות מוחלטת אינה אפשרית.

מ.ש.ל

היילני, לא מסכימה. מה שאת מתארת זה ציות, לא התמסרות.
נשלט יכול להיות צייתן מושלם, לבצע כל מה שתאמרי לו, בדיוק איך שתאמרי לו, ועדיין לא להתמסר.
התמסרות משיגה את אותה התוצאה מבחינה ביצועית, אבל מגיעה הרבה יותר מבפנוכו. היא מגיעה לא בגלל ההוראה שלך אלא בגלל הרצון שלו לתת מעצמו ואת עצמו. היא תותאם להוראתך על מנת שלא להחליט בעצמו מה לעשות או מתי (אלא אם תורי לו לעשות אחרת), אבל הביצוע יהיה "עם כל הלב והנשמה" ולא אוטומט.
אגב, טועה לדעתי גם מי שהתייחס לשריקה כמפעילת ההתמסרות. לדעתי היא מפעילה ציות (אם בכלל).
אני מסכימה עם תמונה כפרית בהתייחסותה לרגש והיחס מצד השולט/ת, כמעוררי התמסרות של הנשלט/ת.
כדי שאדם יצא מעורו כדי להנות אדם אחר למקסימום האפשרי מבלי להתחשבן ולהתנות בהנאתו שלו ובצרכיו (שזו לדידי ההתמסרות המוחלטת), הוא צריך לאהוב אותו "עד הקצה" ובכל נימי נפשו, וזה אפשרי רק במצב שהוא מרגיש נאהב ובטוח.

כדי להביא דוגמה להתמסרות טוטאלית מבלי להציג מערכת יחסים שלמה, צריך כביכול להציג דרישה אקסטרימית או בלתי אפשרית בעליל, מה שמפספס את העיקר...

ההתקלות שלי בדבר הכי קרוב לזה היתה (ועדיין):
מסירת שליטה מלאה ולזמן בלתי מוגבל על האורגזמות הגבריות, על המיניות הגברית ועל הגבריות בכלל,
עזיבת העבודה והמשפחה, ו-re-location לארץ זרה, תרבות, דת ושפה זרים, ללא חברים עבודה או אחיזה כלשהי במקום החדש, רק כדי להתמסר באופן ממשי ומלא, וללא כל תנאי.
Lanya Colson

Lanya Colson • 5 במרץ 2009
Queencie כתב/ה:

היילני, לא מסכימה. מה שאת מתארת זה ציות, לא התמסרות.
......

כדי שאדם יצא מעורו כדי להנות אדם אחר למקסימום האפשרי מבלי להתחשבן ולהתנות בהנאתו שלו ובצרכיו (שזו לדידי ההתמסרות המוחלטת), הוא צריך לאהוב אותו "עד הקצה" ובכל נימי נפשו,
...
.

עם קהל הקוראים הסליחה,
אבל ברצוני לציין את המובן מאליו:
הורות.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}

Queencie, אהבתי את מה שכתבת

ואני רוצה להוסיף - שנראה לי קשה על בלתי אפשרי להבדיל בין ציות להתמסרות על פי פעולות. מה שקווינסי ציינה כנראה הכי מתקרב לזה, ועדיין זה נראה לי לא מדוייק.

זה הבדל שרואים אותו כשמסתכלים לתוך העיניים של מי שרוכן בפנייך. זה משהו שכל כך קשה להגדיר (לי בכל אופן, קשה. אולי ימצאו פה כותבים מוכשרים ממני).

(תסלחו לי אני קצת מתרגשת. לפני יומיים הזדמן לי לחזות במו עיני בהבדל הזה. זה לא משהו שקורה כל כך הרבה, אני לא מאמינה שזה יכול לקרות הרבה, אחרת זה לא זה - וזה באמת מרגש לראות את זה. אז אני עדיין אמוציונלית בקשר לזה icon_redface.gif יא אללה, בכלל נהייתי רגשנית לאחרונה, מה יהיה)
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}

Lanya Colson כתב/ה:

עם קהל הקוראים הסליחה,
אבל ברצוני לציין את המובן מאליו:
הורות.

כן כן!
הדוגמה האולטימטיבית.

נראה לי שאם משתמשים בזה כנקודה להשוואה, מבינים שכל השאר זה לא "מוחלטת", אלא מקסימום כמעט (ואין שום צורך שתהיה - כי אנשים בוגרים לא צריכים לשמש הורים זה לזה... נראה לי).
T O M​(שולט)
T O M​(שולט) • 5 במרץ 2009
התמסרות מוחלטת היא לא דבר מדוד או קבוע והיא ניתנת
לפרשנות אישית הן של האומר והן של השומע.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
Tom. כתב/ה:
התמסרות מוחלטת היא לא דבר מדוד או קבוע והיא ניתנת
לפרשנות אישית הן של האומר והן של השומע.

ראובן, תקן אותי אם אני טועה, אבל זה לא היה המקור של השאלה שלך?
ביקשת דוגמאות לאקטים מסויימים שמעידים על המצב הכללי, דברים אינדיווידואלים. לא?
ראובן

רעיונות אינדיווידואלים

ראובן • 5 במרץ 2009
נכון, אנה דן,

ביקשתי יפה דוגמאות אישיות לאקטים של התמסרות טוטאלית. כמובן שזהו רעיון גדול ואינו בר השגה בעולם הגשמי במלואו - לכן ההעדפה הסגנונית שלי לאקט סמלי.

הערות:

הורות הינה טוטאלית אך אינה מביעה בחירה S&Mית בהכרח, נא לשים לב.
200 שיחות טלפון כדי לבקש אישור להזיז שערה, נשמעת לי כמו פולניזם ששכרו גילוח הראש. לעיונך: אישה טובה שערה אסוף ונקי ואם צונח לו תלתל סורר, שם הוא גם יישאר.

אהבתי את הויתור על השוקולד, השריקה והעקירה לארץ זרה, תודה.

אשמח לעוד,
ראובן

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שישי מרץ 06, 2009 2:13 am, סך-הכל נערך פעם אחת
bambit​(נשלטת)
bambit​(נשלטת) • 5 במרץ 2009
התמסרות מוחלטת ? זה קל.

זה שאתה תמיד נמצא שם בשבילה.
Lanya Colson
לפני 15 שנים • 6 במרץ 2009

Re: רעיונות אינדיווידואלים

Lanya Colson • 6 במרץ 2009
ראובן כתב/ה:
נכון, אנה דן,

.....

הערות:

הורות הינה טוטאלית אך אינה מביעה בחירה S&Mית בהכרח, נא לשים לב.
.....

ראובן

לא רק שהטוטאליות של ההורות אינה בדסמית, היא גם אינה בחירה. אני מאמינה כי רוב ההורים לא היו חושבים שניה לפני שהם מסכנים את חייהם שלהם כדי להציל צאצא.

הסיבה שהבאתי את הדוגמא הזו היא, שהורות היא הדבר הכי קרוב להתמסרות טוטאלית שבן אנוש מסוגל לו. נראה לי שאף יחסים בדסמים לא יכולים אפילו להתקרב לעומק ולמידה בה מתמסר הורה לילדו. ואם נדבוק בעולם הדימויים ההורי, טוטאליות בהקשר בדסמי היא משחק בקקי לעומת תרומת כליה לילד שלך (או אפילו לעומת הקדשת 24 שעות ביממה וכל מאמציך לרווחתו של עולל)

זה באמת נוגע ללב לא להזיז תלתל, אבל כפי שאמרת, זו מחווה סימבולית. טוטאליות צריכה להיות הוויה אשר אינה ניתנת לייצוג. ברגע שאתה מסמן משהו, אתה מחוץ לו. ואם אתה מחוץ לו - אז הוא, הדבר, אינו יכול להיות טוטאלי.

אבל זו מחווה סימבולית מאוד חיננית (התלתל, או מה שלא עושה לך את זה)