סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מלכות המחפשות עבדים לעבודות שרות

דני בוי
לפני 20 שנים • 5 במרץ 2004

מלכות המחפשות עבדים לעבודות שרות

דני בוי • 5 במרץ 2004
לא אחת ניתן לגלות בכמה פרופילים של מלכות כאלו ואחרות אשר מחפשות עבדים לעבודות שרות בלבד כגון : ניקיונות ,הסעות ממקום למקום , בישולים ,קניות ובקיצור תחזוקת הבית השוטפת בתפקיד של משרת (באטלר) ונהג צמוד בלבד.

המושג עבודות שרות מזכיר את העונש המוטל בגזרי הדין של בתי המשפט לעבריינים מה שמעלה את השאלה האם מדובר בעונש כלפי אותם עבדים או בעצם פרס ? icon_rolleyes.gif icon_twisted.gif

יש כאלו שגם מציינות עוד בפרופיל או לאחר מכן כי מדובר גם על תמיכה כספית.

ואף גם יצא לי לראות פרופיל שמצויינת המילה ניצול שבמקרה הזה מגיע קרדיט לאותה מלכה שציינה זאת מראש למניעת אי הבנות , מרמורים ותסכולים של עבדים לאחר מכן בטענה שנוצלו בלי תמורה.

מה שכן שמתי לב באותו פרופיל ספציפי ובעוד פרופילים בעלי סגנון דומה שיש דרישה לשליחת תמונה.

א. האם שליחת תמונה היא לצורך בדיקת אמינותו ורצינותו של העבד הפונה ?

ב. האם עבד אשר אמור לבצע עבודות שרות בלבד ללא שום מגע עם המלכה משנה בכלל איך העבד נראה ? האם באופן כללי מלכה תעדיף עבד לעבודות שרות שלא נראה טוב בעיניה למניעת התסכנות במשיכה מינית כלשהי אליו ?

מאד מעניין שעבדים האוהבים את סוג הניצול הזה ללא תמורה או בתמורה חלקית ממה שציפו
באים ומתלוננים אח"כ כאן בפתיחת פוסטים מתוך מרמור כנגד מלכה כזו או אחרת והיו לא מעט מקרים כאלו בפורומים השונים.

איך אפשר אם בכלל לצמצם את התופעה הזו ?
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 5 במרץ 2004
ציטוט: מאד מעניין שעבדים האוהבים את סוג הניצול הזה ללא תמורה או בתמורה חלקית ממה שציפו
באים ומתלוננים אח"כ כאן בפתיחת פוסטים מתוך מרמור כנגד מלכה כזו או אחרת והיו לא מעט מקרים כאלו בפורומים השונים

על מה הם מתלוננים?
דני בוי
דני בוי • 5 במרץ 2004
על ניצול כזה או אחר , אך אם להיות פייר בחלק מהמקרים יש איתם צדק ובחלק לא.
PsychoDemi
PsychoDemi • 5 במרץ 2004
אם מישהי אומרת במפורש - כל מה שאני רוצה ממך זה לנקות לי את הבית - לא ערום, לא עם חוטיני, ולא אני לא אצליף בך תוך כדי אלא אתה רק תגיד (לבוש), תנקה את הבית ותלך וזה כל מה שאני רוצה וכל מה שאני מחפשת --- אז איך אתה יכול לבוא בטענות?

אבל, אם היא אומרת שאחרי כמה וכמה פעמים אולי ואם תיראה לה ואם תעשה את העבודות לשביעות רצונה ותמלא אחרי ההוראות אז היא תעשה איתך משהו (סשן אולי?)........ אז כאן מתחילות כל הבעיות כי העבד יגיד - השקעתי בשביל משהו שאני לא מקבל, והמלכה תגיד - זה לא מגיע לו
ואז השאלה היא אם היא מראש חשבה ככה לנצל את העבד או שפשוט לא בא לה, זה עניין של כוונה

ולכן אני ממליץ למי שרואה שעליו להשקיע יותר מידי בשביל דבר שהוא אולי ובספק יקבל פשוט לא להשקיע ולעבור הלאה ותמיד לזכור שלא חסרות מלכות.

כמובן שבשביל כל דבר בחיים צריכים להשקיע, גם בחברה, גם בזיון ונילי ועוד ועוד, אבל השאלה היא מידת ההשקעה - האם מידת ההשקעה נראה לי סבירה וכמה זמן יהיה עלי להמתין לתמורה, האם אני נהנה מההשקעה כל כך שהתמורה כבר מקבלת גוון שולי?

לדעתי אלו הן השאלות החשובות ועליהן כל אחד צריך לענות בשביל עצמו
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 5 במרץ 2004
אני יכול לחשוב על שני גורמים עיקריים לתלונות:

א. הניצול - אמת שאם מלכה מסוימת מצהירה מראש שהיא רוצה רק מישהו שינקה לה את הבית, ללא שום התחייבות נוספת, ועבד מסוים מסכים - הוא צריך לבוא בטענות בעיקר לעצמו אם אמנם לא הביא לו הדבר סיפוק. אמת גם שהמצב הזה שמלכות מחפשות משרתים נטו הוא תוצאה נצלנית משהו של היחס הכמותי, ועובדה שלא קיים דבר כזה במיילדום. הפתרון לכך הוא, כמו תמיד במקרים הללו, לא לתת לזין לעשות את החשיבה במקומך. אמנם
ציטוט: לזכור שלא חסרות מלכות
כפי שכתב דמי זו לא ממש עובדה שתואמת את המציאות, אבל זה לא אומר שצריך להתפשר , ואם כבר להתפשר - לפחות בצורה שגם לך ייצא מזה משהו.

ב. הפער בין הרצוי למצוי - נדמה לי, ותקן אותי אם אני טועה, שלא תמיד ה"עבודות שירות" כפי שהן לובשות צורה במציאות עונות על הפנטזיה של העבד. כאן לא מדובר בעבד שהתפשר על עבודות שירות למרות שרצה יותר מכך, אלא בעבד שבאמת חשב שעבודות שירות כאלה הן מה שהוא רוצה ומחפש ויעשה לו את זה. המציאות אפורה יותר, מעייפת יותר ומרגשת פחות, וטבעי לחוש תסכול עקב כך. הכתובת הטבעית לתסכול היא המלכה, שלכאורה קיבלה מהעבד מבלי שהוא קיבל ממנה דבר בתמורה. הפתרון לדעתי הוא פשוט ללמוד מנסיון ולא לחזור על אותן טעויות.
009​(אחר)
009​(אחר) • 5 במרץ 2004
בשביל לנקות וכו' יש עוזרות בית ולא מעט כושים שיעשו את העבודה המאוסה הזו תמורת תשלום הוגן..... ולי בכלל אין ספק שמדובר בניצול ושוב פעם ניצול ועוד פעם ניצול...... והסיפורים שזה מה שרוצה העבד הם אשכרה חירטוט לשמו...... ואם יש עבד שלא רוצה סקס אחרי שהוא מנקה לה את הבית אז שילך לפסיכו דמי לטיפול ............על מנת לבדוק בדיוק היכן ההפרעה......שאני אבין בדיוק את הדינמיקה של הסיפור הזה.....איך אפשר בלי סקס ובלי אהבה?............

009

עבד הבית ומפיק המופעים של מועדון הדאנג'ן
PsychoDemi
PsychoDemi • 5 במרץ 2004
קודם כל עניין ה'תמורה'
למה אנחנו בכלל צריכים תמורה?
האם קשר אישי, 'זוגי' (כאילו זוגי), קשר של עבד ומלכה, האם הוא קשר שאמור לכלול תמורה כל שהיא?
לדעתי התמורה הגדולה ביותר שיכול עבד לצפות לה היא הזכות להשתעבד למלכה ושזה יעשה לו טוב בלב. שהוא יעריץ את האדמה עליה היא עומדת, שהוא יקדש את האוויר שהיא נושמת היא זאת היא והיא מיוחדת בשבילו, ושהוא יסגוד לה בכזאת צורה שאם הוא יקבל הוראה לחתוך ורידים אז הוא אפילו לא יחזוב פעמיים (בדיוק כפי שאברהם אבינו לא פיקפק באלוהים ולא היסס לעקוד את יצחק כשקיבל הוראה)
הצגתי מקום קיצוני, 'אידאי', השתעבדות טוטאלית מרצון כי ככה טוב לעבד והוא מודה למלכה על שהיא בכלל הסכימה לשייך אותו, והוא עבד בלי תנאים.
ואם זאת המציאות בשביל אותו עבד..... הרי ולא רק שהוא שמח לנקות למלכה את הבית בלי לקבל תמורה, להיפך, הוא שמח ומאושר על כך שהמלכה שלו בכלל משתמשת בו

אז כן, אני יודע שהצגתי מקום מאוד קיצוני, מקום שלא תמיד מתישב עם המציאות אבל, הרעיון של התמורה בקשר אישי, או בקשרים בדסמים הוא לדעתי מופרך לחלוטין
--אנחנו לא עושקים במשחק בעבדים ו/או מלכות!!!!!!!
ובדסמ עושים מאהבה/חרמנות/יצרים וכדומה, לא כעניין של תן וקח, את זה אני משאיר לשוק (וזה נכון למעט מלכות בתשלום)
ולכן עניין התמורה לא מקובל עלי לחלוטין, התמורה היא עצם קיומו של הקשר!

009, אני חייב להגיד לך שבגדול אני מסכים איתך (ואשמח אם תפנה אלי מטופלים ובעיקר מטופלות) אבל, וכן זה נשמע לי תמוהה אבל כן, יצא לי להכיר אנשים שלעבוד בשביל מישהי עושה להם את זה - זה הפטיש שלהם.
להסיע אותן, לנקות את הבית, לעשות כביסה, כלים..... ורק את זה בלי שום דבר אחר

למה זה עושה להם את זה ואיך זה יתכן? - אין לי מושג
מצד שני, מה עושה לך את זה בללקק רגליים??? גם אין לי מושג

בקיצור
בקרוב מאוד אני מתכוון לפתוח קליניקה שתכלול טיפולים באמבטיות קרח ושוקיפ חשמליים וכולכם מוזמנים לצפות ב'טיפולים' ולהשוות בין - לפני לאחרי icon_smile.gif (אחרי זה נעשה מזה פרסומת - הקליניקה של פסיכודמי - לפני ואחרי )
PsychoDemi
PsychoDemi • 5 במרץ 2004
PsychoDemi כתב/ה:
אז כן, אני יודע שהצגתי מקום מאוד קיצוני, מקום שלא תמיד מתישב עם המציאות אבל, הרעיון של התמורה בקשר אישי, או בקשרים בדסמים הוא לדעתי מופרך לחלוטין
--אנחנו לא עושקים במשחק בעבדים ו/או מלכות!!!!!!!
ובדסמ עושים מאהבה/חרמנות/יצרים וכדומה, לא כעניין של תן וקח, את זה אני משאיר לשוק (וזה נכון למעט מלכות בתשלום)
ולכן עניין התמורה לא מקובל עלי לחלוטין, התמורה היא עצם קיומו של הקשר!

אוי ואבוי
ועכשיו אי אפשר לערוך כאן, אז הנה תיקון:

--אנחנו לא עוסקים במסחר בעבדים ו/או מלכות!!!!!!!
009​(אחר)
009​(אחר) • 5 במרץ 2004
תיקון טעות

כושים הכוונה לעובדים זרים נקודה

ובכלל לגבי העניין עצמו.......הרי סימטרייה ויחסים של תן וכך הם תמצית החיים...........נראה לכם שאני אהיה מוכן לעבוד כל החודש למען הלקוחות שלי ולא לקבל את שכרי על מנת לספק את הפטיש שלי?

נראה לכם שאהיה מוכן לחיות עם אשתי ללא יחסי מין על מנת לספק את הרצון שלי להשתעבד לה?

בקיצור זה לא עובד! וזה ניצול אשכרה ניצול ואם לא ניצול אז אשכרה משהו שמחייב טיפול.........אצל פסיכו דמי.דרך אגב אחי דמי....יש לי ים של מטופלים ומטופלות שמפרסמות הודעות מן הסוג הזה ...טוב לדעת.רשמתי את השם שלך אצלי .הם כולם יהיו לקוחות שלך .......... ורק שישלמו לך על הטיפול..... אל תשכח לגבות את שכרך.......רגע .אולי זה הפטיש שלך.לטפל בהם ולהשאר בלי הפרנסה

009