שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

פרופיל של אדון

מלכה מלקה​(אחרת)
לפני 20 שנים • 16 במרץ 2004

פרופיל של אדון

מלכה מלקה​(אחרת) • 16 במרץ 2004
שמתי לב שיש כאן המון אדונים או בכלל גברים שמהללים את עצמם בפרופיל .
מספרים על האינטילגנציה האין סופית שלהם , על העבודה המכובדת , על כמה הם שונים מאדונים אחרים ובעצם מחפשים שליטה מיוחדת "ואחריה את הליטוף " ( כמה פעמים קראתי את המשפט הזה פה ! ) מספרים על מראם המחוטב ועוד ועוד .
למה בעצם ?
אשמח לשמוע מהאדונים עצמם יותר מאשר תאוריות פרוידיאניות למיניהן על תסביכי ילדות שלא התרחשו שגרמו להם לכתוב את זה.
מסתקרנת לשמוע תגובות
icon_twisted.gif
מלקושית
חצי אדון
חצי אדון • 16 במרץ 2004
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 16 במרץ 2004
הסיבה מאד פשוטה - שיווק עצמי. אתה משווק את עצמך בהתאם למה שהלקוחות דורשים, או מה שאתה חושב שהם דורשים. דום שיכתוב "מחפש שפחה לסשנים בלבד ואחר כך שתלך לחפש מי ינענע אותה , ואגב - אני גמד שמן ומכוער", סביר שסיכוייו למצוא סאבית לא יהיו מי יודע מה.
לנושא הדברים הספציפיים שכתבת - נשים, למרות שהן שטחיות לא פחות מגברים, אוהבות להגיד שהן מעדיפות גברים חכמים ועל כן חתך האינטליגנציה המופלא של הדומים. תחום שבו השטחיות הנשית כן מתבטאת הוא השיפוט של הגבר לפי העבודה שלו (טייס?! איזה כיף לך, לי יש פקיד מעפן), ולפיכך לכולם יש עבודות מכובדות. אם הם לא שונים מאדונים אחרים (ואם תדברי איתם הם יספרו לך כמה האדונים האחרים הם חיות רעות, כך שהם שונים לטובה) למה שתקחי אותם ולא את האחרים? והליטוף נועד לומר שהם בכלל גברים רגישים ומתחשבים וזה לא רק סקס, מה שכידוע נשים אוהבות לשמוע. אגב, שכחת את השליטה המנטלית המדהימה שכולם מבטיחים (וסאביות אוהבות).

לא תמיד מדובר רק בפרסום עצמי. לפעמים יש גם גרעיני אמת במידע בפרופיל, ולפעמים גם חסרים בו דברים למרות שבעל הפרופיל מודע מאד לכך שהם דווקא אטרקטיביים, אבל הם פשוט לא הוא. אני מודע לעובדה שגם הפרופיל שלי (ואפילו החתימה) לוקים חלקית בסינדרומים שהרגע קטלתי, ואם יש בהם אמת או לא - יגידו אלה שהכירו אותי. כנ"ל לגבי כל דום, ולא רק דומים, שכן התכונה הזו נמצאת גם אצל דומיות, ואף אצל סאבים וסאביות. כולנו משרדי פרסום.
היצור
לפני 20 שנים • 17 במרץ 2004
היצור • 17 במרץ 2004
השאלה היא-
האם הפרסום הזה באמת עובד ?
עצם העובדה שמלכה מלקה, שאלה את שאלתה ככה,
מראה שעליה זה לא עובד.
האם על סאביות זה עובד ?
האם סאביות, ועבדים מושפעים ישירות משיווק עצמי
של אדונים ומלכות בפרופיל ?

אני חושב שזה עניין של ניסוח.
ניסוח יבש וישיר עלול לעבוד, אבל יותר מסתכן.
יכול להיות שישכילו לעשות, אלו שינסו לעניין או לשעשע,
בשווקם העצמי, מבח\לי להגזים.

היצור icon_mrgreen.gif
היצור
היצור • 17 במרץ 2004
בלי להגזים icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif

(ערפילי בוקר במוח = טעויות הקלדה)

היצור icon_mrgreen.gif
abcd

זאלופון,

abcd • 17 במרץ 2004
בזה הרגע כשאני קוראת את דבריך, הרסת לי את כלללל העניין פה באדונים.

וואי כמה שזה נכון..."מחפש שיפחה לסשנים ואחרי זה לכי חפשי ...."

טוב נו בדומה לעולם הונילי שבחוץ, למה שפה יהיה משהו שונה ויותר רציני..

שזה דווקא חבל, כי אני בכרטיס שלי כל מילה אמת. לא עיוותתי כלום. את כל מה שרשמתי אני באמת רוצה. icon_cool.gif

אבל בטח יש שני אדונים וחצי שכן כתבו דברי אמת..אני אבדוק את העניין לעומקו..
Tame
Tame • 17 במרץ 2004
תמיד צריך לדעת לקרוא בין השורות, במיוחד כשאנשים כותבים על עצמם...
אנשים לא יודעים כמה הם מגלים.

ואגב, אני לא מוצא הבדלים בשיטות השיווק בין פרופילים גבריים/נשיים/דומיננטיים/סאבמיסיים.
האיש​(נשלט)
לפני 20 שנים • 18 במרץ 2004

מלכת הרוח

האיש​(נשלט) • 18 במרץ 2004
מלכה מלקה
מקריאת הפרופיל שלך את ראוייה להיקרא מלכת הרוח
כמה מלל שפכת ולו רק להגיד שאת לא מעוניינת שיפנו אלייך
לא היה יותר פשוט להתעלם ממהודעות שאת מקבלת
מלכה מלקה​(אחרת)
לפני 20 שנים • 18 במרץ 2004

אתה חוצפן לא קטן

מלכה מלקה​(אחרת) • 18 במרץ 2004
ותהיתי אם לענות או לא
בסוף החלטתי שכן -
אני לא אתחיל לפרט על כל משפט בפרופיל שלי מדוע הוא רשום ,
אבל אם אנשים היו מבינים מה זה אומר נא לא לפנות אלי זה היה נשאר בגדר זה .
אם אנשים נשואים היו מבינים למה הכוונה בנשואים מחוץ לתמונה , זה דוחה אותי ולא היו פונים לא הייתי צריכה לחזור על עצמי ולהדגיש שוב ושוב את הפרופיל שלי בנוסחים שונים .
יתרה מזאת עדיין פונים אלי לא אחת .
אישית אני מאמינה בגישה אנושית כלפי אנשים ולכן אין לי רצון בסיסי בלהתעלם מאנשים , אני לא חושבת שזו התנהגות הולמת .
אני מאמינה שצריך לכוון בפרופיל למה שאתה רוצה , ושוב - אם הייתי רואה שמבינים את כוונתי בפעם אחת לא היה צורך בחזרה עצמית שאני מאד לא מחבבת .

אותי מעניין לדעת איך הגעת מהפרופיל שלי לנושא הפורום הנל ?
מה הקשר שמצאת בכדי להעלות את תוכן הפרופיל שלי ?