צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

גואל רצון - מעצר עד תום ההליכים. דום מסוכן?

אדון בועל בתשוקה
לפני 14 שנים • 1 במאי 2010
אדון בועל בתשוקה • 1 במאי 2010
צ'יטה כתב/ה:
לדעתי יש כאן מקרה ברור של העברת כוח. אותן נשים נתנו לאותו גואל רצון את הכוח לשלוט בחייהן. בדומה לנשלטות/ים אצלנו בסצינה. למה הם נותנים את הכוח הזה ? כי זה הגיג שלהם. שאלת המיליון דולר היא: האם ההסכמה הזו תקפה ? איזה אמצעים ננקטו בכדי לקבל אותה, ויתר על כן, לשמור את אותה הסכמה לאורך זמן באותם יחסים.

בעיני העברת כוח = בדסם, נקודה. הוא יכול להיות בדסם טוב ומוסרי, והוא גם יכול להיות בדסם רע שגורם נזק. אין בכך לשנות את העובדה שזה בדסם. כדאי להבחין בעובדה המצערת אולי: מידת הבדסמיות של דום לא נמדדת במידה שהוא מסוכן או הדום הכי טוב בעולם. לא רק שכך, יצא לי להכיר מספר דומים מסוכנים שהיו בעיני בדסמיים יותר מהרבה מאד שהכרתי שאני מעריך מוסרית אותם ואת היחסים שהם מקימים.

כשמישהו נותן למישהו אחר את השליטה, הוא יכול לעשות זאת מפני שזה מדליק אותו, גורם לשני הצדדים הנאה. אני רוצה לעשות כאן הבחנה בין ההתחלה של היחסים, לבין ביסוס יחסים עמוקים לאורך זמן. כדי לשמור על השליטה לאורך זמן, יש כאלה שעושים שימוש בלחצים שונים ומשונים. החל ממניפולציות של דומים, לעשות פרצוף כשמשהו לא מוצא חן, אמירות את לא סאבית באמת, את לא באמת רוצה להיות סאבית, עונשי הרחקה, וכולי תקווה שלא נרחיק לכת לאיומים בעזיבה.

בעיני אופן שימור השליטה הוא זה שקובע את מידת התקפות של אותה הסכמה. לדעתי, מרגע שנלקחה אותה שליטה על ידי הצד השולט, אם הוא יודע לשלוט, הוא יכול בקלות לעשות בה שימוש בכדי להעמיק אותה, לשמר אותה, ואף להשתמש בה להגיע למקומות שעלולים להיות נוראיים. מה שמפריד שולט טוב מכזה שלא, זה מה שהוא עושה עם אותה שליטה שקיבל. האם הוא מצליח להשאר מוסרי ובאמת לדאוג לאותו נשלט שמסר את נשמתו בידיו, או שהוא מנצל אותו לתועלתו האישית בעיקר או בלבד.

יש פה עניין נוסף חשוב ביותר: זה מקרה ברור של כת. אז מה ? אז זהו שלא אז מה לגמרי בכלל. כת מהווה מקור תמיכה כמעט עיקרי, לביסוס אתה שליטה. בכת יש כוח עצום להפעיל לחצים כבדים ביותר על הפרטים שבה, בכדי להשיג מהפרט את רצונות הקבוצה. במקרה הזה, רצונותיו של אותו גואל רצון.

האם שולט פוליגמי שיש לו שלוש סאביות מקיים את האבחנה של כת. אציין כמה נקודות למחשבה: האם ישנה הפעלת לחץ בתוך אותה קבוצה של הסאביות אחת על השניה בכדי לרצות את המאסטר שלהן ? בכדי להראות למאסטר שהיא זו שמשרתת אותו טוב יותר ? האם לא ניתן להבחין בהרבה מאד מקרים בתופעה של הסאבית הראשית, זו שמנהלת את האחרות ? האם כל המנגנון הזה לא מפעיל לחץ בדומה לכת ? לדעתי זה תלוי במקרה, וראיתי כבר מקרים שמוקמו באופן שונה על אותה סקלה מפורסמת בין הלבן לשחור.
מבלי קשר לבדסם ופוליגמיה, האם הייתם אומרים שכת זה בהכרח דבר רע ?

וכך הגענו אל "המוסרי" הזה. "המוסרי " שצריך לתת ערך עודף על פני הפרדיגמה של גואל רצון. אבל "מוסרי" בעיני מי ? - בואו נניח לרגע שלפני בית משפט יובאו 2 מקרים שונים. האחד פולימוריות ואאנילית מהסוג של סרטי הבית של גואל רצון שכבר נחשפנו להם ומקרה שני של פולימוריות בדסמ"ית עם אינוונטאר פרקטיקות מיניות של קשיורת , הצלפות, וכו וכו' ( כל הרפרטואר הבדסמ"י המוכר לנו ) - איזה דגם ייראה "מוסרי" יותר בעיני בית המשפט ( אפשר כמובן לחמוק מן השאלה הזאת ולומר שבית משפט מתעסק בשאלות של חוק ולא מוסר - אך אי אפשר לחמוק מגזר הדין )
לא צריך להיות בעל דמיון רב כדי לדעת איזה דום יחטוף עונש חמור יותר
ונשארנו עם ענין "הכת" . הכת כידוע מעניקה איזה מימד קריטי לכמות. ( 37 נשים זה רע אבל 3 נשים אולי זה בסדר - ) עם העקמומיות הרעיונית הזאת מיותר להתווכח אותן אינטראקציות חברתיות פועלות בקבוצה של 4 או בקבוצה של 38.
צ'יטה​(שולט)
צ'יטה​(שולט) • 1 במאי 2010
אני מסכים שההיבט השיפוטי של העניין מורכב יותר מאשר תיארתי כאן. אני גם מסכים שאם הפוליגמיה הזו היתה בדסמית, המקרה היה נראה הרבה יותר "גרוע" בעיני בית המשפט.

אני לא מבין כמעט כלום בבתי משפט ולכן לא עוסק בכלל בהיבט השיפוטי של המקרה. הבעתי את דעתי רק על השאלה האם זה בדסם. ובהגדרה שלי (ולא רק) מה עושה את זה בדסם.

אגב, newoldone היא בחורה ולא בחור. למרות שדעותינו היו חלוקות פה ושם לאורך השנים, מצאתי את תגובותיה מעניינות ומשכילות.
מלכה לב אדום

גואל רצון

מלכה לב אדום • 1 במאי 2010
הינו מניפולטור שפל
שלקח נערות מוחלשות חברתית כלכלית ללא רשת תמיכה
וינצל אותן למטרותיו
הוא הפך אותן לתלויות בו כלכלית רגשית ונפשית
הוא אסר עליהן לדבר או לתקשר עם אחרים
ניתק אותן מהסביבה
בתוך הבית הוא שלט בשיטת הפרד ומשול.
הוא טיפח היטב את דמות האב כלפי אותן נערות במצוקה
וניצל את סמכותו.
בית המשפט השכיל להבין היטב, שהסכמה לא היתה כאן
אלא שטיפת מח ומניפולציה, כפי ניתן לראות
בלא מעט מערכות יחסים בעלות אופי מתעלל.
קרי הן היו נתונות לאלימות מינית נפשית רגשית כלכלית
וזה עוד בלי שיוכח שהוא אי פעם נהג באלימות פיזית

אין שום קשר כזה או אחר בין מעשיו של אותו נבל לבין בדס"ם
ובטח ובטח שאין קשר בין הכת אותה ניהל
לבין פוליאמוריות.

יותר ויותר נדמה לי שיש כאן לא מעט אנשים שעיניהם צרה וליבם גס
ורק הקנאה נוטפת רעל מפיהם.

כי נראה לי פתאום שלכל שרשור שני פה מישהו דוחף
רמיזות בקורתיות כלפי אדם מאד ספציפי כאן.

אינני מכירה אישית את כל המרובע המרתק הזה
אז עלעלתי בבלוגן של אותן סאביות ועולה מהן התמונה הבאה

כל אחת מהן נראית אשה דעתנית, עצמאית המנהלת חיים שלמים
בלי שום קשר לאדון שלהן (בעוד שילדותיו נשותיו של גואל הגיעו אליו בשנות העשרה לחייהן והיות תלויות בו מכל כיוון אפשרי)

נראה שכל אחת מהן חוותה ניסיון חיים שלם עם יותר ממערכת זוגית משמעותית אחת
(בעוד שילדותיו נשותיו של אותו גואל היו כאמור רק בתחילת חיההן הבוגרים)

בעוד שנשמעו כאן רמיזות על כך שאותו דום הינו שקרן בוגדני המנהל
מערכות יחסים מאחורי גבה של אשתו האומללה שאינה יודעת דבר
ושאיך ייתכן שאותו מגדלור נוהג כך, מתברר שלהד"ם
לא רק שאשתו יודעת, מ(כמה מפליא) אלא שהיא בקשרים טובים עם אותן אחרות.
כלומר האיש שומר על יושרה כנות ואמינות, ואילו מלעיזיו יוצאים בעיני נלעגים.

צ'יטה כמדומני רמז לתחרותיות סמויה בין כולן, אבל שוב, קריאה מקיפה
גלתה לי כתיבה כנה אמיצה שנוגעת בעצבים החשופים
יש כאב לפעמים כעס אבל יש גם כבוד אהבה והערכה
ומה שבטוח הוא שאין כאן סתימת פיות.
כיוון שאני רואה כאן מכלול כל כך רחב של רגשות
ולא עוד בלוג "איזה אדון נפלא מקסים מושלם יש לי"
אני נוטה להאמין שאני קוראת דברי אמת ולא מה שרוצים נראה

ולכן אני חושבת שנראה שכל אחת מקבלת את מה שהיא צריכה
אז לאיזה צורך ואיזו עילה יש לתחרותיות להתקיים?
אני אישית לא ממש הבחנתי בה
אבל אתם כולכם מוזמנים לחפש.
צ'יטה​(שולט)
צ'יטה​(שולט) • 1 במאי 2010
מלכה לב אדום, כתבת: "אין שום קשר כזה או אחר בין מעשיו של אותו נבל לבין בדס"ם
ובטח ובטח שאין קשר בין הכת אותה ניהל לבין פוליאמוריות."

קודם כל נבהיר שאין אני מצדיק את מה שקורה שם במיל. אני אפילו אצהיר בזאת שהמקרה מזעזע אותי קשות.

אין בכך כדי לומר שאין שם פולי-אמוריות, שלדעתי קיימת שם.
לגבי בדסם, אמרתי כבר את דעתי: העברת כח = בדסם. זה אמנם בדסם קלוקל בעיני, אך עדיין בדסם.

יש לנו נטייה לראות בבדסם משהו מקסים כזה, ובכל מקרה שאנחנו נתקלים במשהו שהוא "לא מקסים" להתכחש לעובדה שזה שייך לתדמית שיצרנו בעיני רוחנו של בדסם מקסים. אז זהו שהעולם לא כזה פשוט בעיני, ויש בדסם חרבאנה לגמרי, שהוא בעיני בדסם לכל דבר ועניין (לצערי הגלוי).

לגבי מה יש שם שמושך את אותן נשים, אגיד לך, שיש ים שלם ורב של סיבות אפשריות לכך, וקטונתי.
Brave Dwarf
לפני 14 שנים • 2 במאי 2010
Brave Dwarf • 2 במאי 2010
מה הקשר לכמות או להסכמה? גם מערכת המשפט אינה מתעסקת באלו למרות שלכאורה נראה כי זה מה שלכד את עינה והעניק לכל הסיפור סביב גואל נופך של התנכלות.

"רצון מואשם בעבירות של החזקה בתנאי עבדות, עבירות מין במשפחה, אונס, מעשי סדום, מעשים מגונים, בעילה אסורה בהסכמה וקבלת דבר במרמה."

רוב הנשים היו קטינות כאשר סופחו למשפחתו המורחבת. הוא ניתק אותן מהסביבה בה חיו, כולל חברים ומשפחה ולא רק שחינך אותן לסגידה לעצמו אלא אף (ובעיניי זה הגרוע מכל) חינך את הילדים לסגוד לו. ראיתי סרט בו הצוציקים מזנקים על נעליו ונושקים לרגליו עם כניסתו הביתה.

לא משנה כמה אני מסכים עם עניין ההסכמה שאין בה לנקות או להשאיר אותי או כל דום אחר בקהילה חף בפני מצפונו שלו, החוק ו/או הציבור, אני לא הייתי ממהר כל כך להסתכל על מה שהתרחש שם דרך אותה פריזמה בה אנחנו מסתכלים על מערכת יחסים BDsMית.

לו היה מגיע לכאן אדם שבחסות BDsM מחזיק שפחה בת 16 אותה ניתק מסביבתה, חי על חשבונה ומחנך את ילדיהם המשותפים לנשק את נעליו והיה מתקבל פה בברכה כחלק מהקהילה, הייתי מתנער מכל קשר שלי אל BDsM.
אדון בועל בתשוקה

Re: גואל רצון

אדון בועל בתשוקה • 2 במאי 2010
מלכה לב אדום כתב/ה:
הינו מניפולטור שפל
שלקח נערות מוחלשות חברתית כלכלית ללא רשת תמיכה
וינצל אותן למטרותיו
הוא הפך אותן לתלויות בו כלכלית רגשית ונפשית
הוא אסר עליהן לדבר או לתקשר עם אחרים
ניתק אותן מהסביבה
בתוך הבית הוא שלט בשיטת הפרד ומשול.
הוא טיפח היטב את דמות האב כלפי אותן נערות במצוקה
וניצל את סמכותו.
בית המשפט השכיל להבין היטב, שהסכמה לא היתה כאן
אלא שטיפת מח ומניפולציה, כפי ניתן לראות
בלא מעט מערכות יחסים בעלות אופי מתעלל.
קרי הן היו נתונות לאלימות מינית נפשית רגשית כלכלית
וזה עוד בלי שיוכח שהוא אי פעם נהג באלימות פיזית

אין שום קשר כזה או אחר בין מעשיו של אותו נבל לבין בדס"ם
ובטח ובטח שאין קשר בין הכת אותה ניהל
לבין פוליאמוריות.

יותר ויותר נדמה לי שיש כאן לא מעט אנשים שעיניהם צרה וליבם גס
ורק הקנאה נוטפת רעל מפיהם.

כי נראה לי פתאום שלכל שרשור שני פה מישהו דוחף
רמיזות בקורתיות כלפי אדם מאד ספציפי כאן.

אינני מכירה אישית את כל המרובע המרתק הזה
אז עלעלתי בבלוגן של אותן סאביות ועולה מהן התמונה הבאה

כל אחת מהן נראית אשה דעתנית, עצמאית המנהלת חיים שלמים
בלי שום קשר לאדון שלהן (בעוד שילדותיו נשותיו של גואל הגיעו אליו בשנות העשרה לחייהן והיות תלויות בו מכל כיוון אפשרי)

נראה שכל אחת מהן חוותה ניסיון חיים שלם עם יותר ממערכת זוגית משמעותית אחת
(בעוד שילדותיו נשותיו של אותו גואל היו כאמור רק בתחילת חיההן הבוגרים)

בעוד שנשמעו כאן רמיזות על כך שאותו דום הינו שקרן בוגדני המנהל
מערכות יחסים מאחורי גבה של אשתו האומללה שאינה יודעת דבר
ושאיך ייתכן שאותו מגדלור נוהג כך, מתברר שלהד"ם
לא רק שאשתו יודעת, מ(כמה מפליא) אלא שהיא בקשרים טובים עם אותן אחרות.
כלומר האיש שומר על יושרה כנות ואמינות, ואילו מלעיזיו יוצאים בעיני נלעגים.

צ'יטה כמדומני רמז לתחרותיות סמויה בין כולן, אבל שוב, קריאה מקיפה
גלתה לי כתיבה כנה אמיצה שנוגעת בעצבים החשופים
יש כאב לפעמים כעס אבל יש גם כבוד אהבה והערכה
ומה שבטוח הוא שאין כאן סתימת פיות.
כיוון שאני רואה כאן מכלול כל כך רחב של רגשות
ולא עוד בלוג "איזה אדון נפלא מקסים מושלם יש לי"
אני נוטה להאמין שאני קוראת דברי אמת ולא מה שרוצים נראה

ולכן אני חושבת שנראה שכל אחת מקבלת את מה שהיא צריכה
אז לאיזה צורך ואיזו עילה יש לתחרותיות להתקיים?
אני אישית לא ממש הבחנתי בה
אבל אתם כולכם מוזמנים לחפש.

רק הדמיון שלך מייצר "עובדות" שאין להן שום אחיזה במציאות של ממש

1. "נערות מוחלשות חברתית " ? - ומנין לדעתך מגויס המיליה של הסאביות ? - די במבט מהיר בכל אירוע חברתי בדסמ"י או בכל מועדון בדס"מי כדי לדעת שהסאביות רובן ככולן הן נשים מסוג השמ"ד ( רק לצרכי קיצור- ר"ת של "השמנות, מכוערות , דחויות " ) שהמרחב הבדס"מי הוא עבורן בבחינת המוצא האחרון להשיג גבר...
2. "אסר עליהן לדבר ולתקשר עם אחרים " - כזב. למיטב ידיעתינו נשותיו של גואל רצון הלכו מידי יום לעבודה, לקחו את ילידהן לגני ילדים ובתי ספר ובהתאם קיימו גם אינטראקציות חברתיות. כן. הם לא דיברו עם עיתונאים על טיב חייהם. גם חברי הקהילה הבדסמי"ת לא פורסים את זהותם לעיני כל.

3. "אלימות" ??? - נו מי שמדברים. לו היתה מוצגת בבית המשפט האלימות הבדסמית כי אז גואל רצון היה נראה כחסיד אומות העולם בעיני הציבור

4. "הסכמה" - מופרכת כאן ושם.
5. אבל יש משהו חשוב יותר בתגובה שלך - אותה פירכה שבה הבלוג הוירטואלי אמור להוכיח משהו שכולו נטוע בממשי של החיים . ובכן זו פארודיה על ההגיון. רק המעש ( הפרקסיס) מוכיח משהו בחיים הממשיים ולא הכתיבה הוירטואלית בבלוג . אני מציע לך לחשוב מעט על ההגיון העקמומי שלך.
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 2 במאי 2010
עוזרד האקדמאי כתב/ה:

". "אסר עליהן לדבר ולתקשר עם אחרים " - כזב. למיטב ידיעתינו נשותיו של גואל רצון הלכו מידי יום לעבודה, לקחו את ילידהן לגני ילדים ובתי ספר ובהתאם קיימו גם אינטראקציות חברתיות. כן. הם לא דיברו עם עיתונאים על טיב חייהם. גם חברי הקהילה הבדסמי"ת לא פורסים את זהותם לעיני כל.

מה אתה אומר?
למיטב ידיעתנו? ואללה אני אמנם לא אקדמאי אבל לקרוא עברית אני יודע ולכן ממליץ לך לבדוק את מיטב ידיעתך. נשותיו של גואל קטעו את הקשר עם משפחותיהן(פרט לאחת שמופיעה באחד הסרטים ומביאה עמה את חברתה לבקר את הוריה מכיוון שחברתה לא ראתה את שלה מזה שנים) על פי דרישתו של גואל רצון וחלקן כיום מקבלות עזרה נפשית, הן והמשפחות שלהן אליהן שבו אחרי שגואל רצון נעצר, כדי לגשר על הפערים.

אבות הצמידו בלשים פרטיים לתחת של גואל רצון כדי לדלות ולו מעט מידע לגבי מה מתרחש עם בנותיהם וחייהן. והנשים עצמן לא רק שנאסר עליהן לדבר על מערכת היחסים שלהן עם גואל עם אותם האנשים שהן פגשו, אלא גם נאסר עליהן להתבודד בזוגות ושלשות ולחלוק כל מידע שהוא בנדון ביניהן.

תגיד לי, עד מתי תמשיך להתאים את המציאות לתיאוריות שלך?
פרלין​(נשלטת){ש}

האמת שקצת נשבר לי מהמגמה החדשה הזו

פרלין​(נשלטת){ש} • 2 במאי 2010
של הלקאה עצמית ודחיפת מראות מעוותות לפניה הנדהמות של הקהילה. "אתם חושבים שX הוא חרא? הו, לא! אתם החארות פה! אתם והתשוקות הבזויות שלכם והסטיות האיומות שלכם!"
יפה מאוד. השמרנות המינית היפה והטובה במסווה של ציניות מפוכחת: הסכמה היא חסרת חשיבות, אשה בוגרת ומיושבת בדעתה היא תמיד ילדה מפוחדת ובדס"מ הוא נבזות איומה, לא משנה איך נסובב את זה.
לכוונה ולהסכמה ולשכל ישר כבר אין שום חשיבות.

נו! אז בשביל מה אנחנו פה בכלל? אולי הגיע הזמן ללכת הביתה?

(כי אם אתם אנסים ומניפולטורים לא משנה מה אז אני קורבן לא משנה מה. ופאק איט, אני ממש לא קורבן. אנחנו לא קורבן. )
SPENKY{שייכת}

Re: האמת שקצת נשבר לי מהמגמה החדשה הזו

SPENKY{שייכת} • 2 במאי 2010
פרלין כתב/ה:
של הלקאה עצמית ודחיפת מראות מעוותות לפניה הנדהמות של הקהילה. "אתם חושבים שX הוא חרא? הו, לא! אתם החארות פה! אתם והתשוקות הבזויות שלכם והסטיות האיומות שלכם!"
יפה מאוד. השמרנות המינית היפה והטובה במסווה של ציניות מפוכחת: הסכמה היא חסרת חשיבות, אשה בוגרת ומיושבת בדעתה היא תמיד ילדה מפוחדת ובדס"מ הוא נבזות איומה, לא משנה איך נסובב את זה.
לכוונה ולהסכמה ולשכל ישר כבר אין שום חשיבות.

נו! אז בשביל מה אנחנו פה בכלל? אולי הגיע הזמן ללכת הביתה?

(כי אם אתם אנסים ומניפולטורים לא משנה מה אז אני קורבן לא משנה מה. ופאק איט, אני ממש לא קורבן. אנחנו לא קורבן. )

ופרלין, מה שעוד יותר כואב זה שהם מאמינים לעצמם- ההלקאה העצמית הזו מתפשטת ואם הייתי נשלטת שמחפשת לה שולט היום במרחב הזה הייתי מתה מפחד לצאת מהבית
אני לא יודעת מתי פינו השולטים הטובים פה את הבמה לטובת חיות אגרסיביות, בוטות ואלימות שכאלה
ואני לא יודעת למה אף אחד פה לא קם ומודיע שהכיתתיות של גואל רצון זה לא בדסמ
מטרידה אותי המגמה פה
מטרידה אותי ההתגברות של שנאת הנשים
שנאת האדם באשר הוא אדם
אני קוראת שרשור כזה וחרדה, עוד יקרה פה אסון- אתם יכולים לקרוא לי אובר דרמטית
המקום הזה הפך לבור של שנאה ובורות
אם אדם שבכסות של מילים אקדמיות משתלח פה בכל יצור חי (בעיקר אם הוא אשה שלא לובדת מידה 3icon_cool.gif
אם בכל שרשור שנפתח אף אדם לא יכול לנהל פה שיחה תרבותית
אתם חושבים מה קורה לצעירה המגלה בעצמה נטיות בדסמיות ובאה לחקור קצת באתר? חשבתם מה קורה לגבר המגלה בעצמו שולט, מגיע לפה ונתקל בכל האפלה הזו? אתם יכולים לתאר לעצמכם כמה גועל בטח מרגישים בתוכם?
צ'יטה עם כל הכבוד- ויש המון- גואל רצון הוא לא דום- הוא איש נצלן ועלוב
הבנות שלו לא הגיעו מתוך מודעות מלאה ולא יכולות לעזוב וא.ב. ב יכול ללהג פה כמה שהוא רוצה על סאביות חסרות ישע- אין שום ואני חוזרת שום!! קווים דומים
עשו חשבון נפש יקיריי
אני כבר לא רוצה להיות פה
צ'יטה​(שולט)
צ'יטה​(שולט) • 2 במאי 2010
ספאנקי מתוקה
כתבת: "צ'יטה עם כל הכבוד- ויש המון- גואל רצון הוא לא דום- הוא איש נצלן ועלוב"
אני מסכים איתך לחלוטין, הוא איש נצלן ועלוב. עדיין אין בכך כדי לומר שזה לא בדסם. זה לא בדסם כמו שאנחנו היינו רוצים לראות אותו, אבל עדיין, זה בדסם בעיני.
יש עוד אנשים טובים פה בסצינה, הם אמנם נחבאים אל הכלים בעת האחרונה, אבל הם עדיין קיימים. אחרוני המוהיקנים.
}{