בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

בדס"מ ו....נאורות ??? - האם אפשרי השעטנז הבלתי אפשרי ה

מאדאם קירי​(שולטת){אהובי המתו}
לפני 14 שנים • 30 במאי 2010

Re: אוי, שתוק!

פרלין כתב/ה:
האם אפשרי השעטנז הבלתי אפשרי הזה בין "אדון בועל בתשוקה" לבין השקט?
האם המקלדת יכולה לסבול אדונים מסוג אמע"ל (רק לשם קיצור, ר"ת של אימפוטנטים מפטפטים עצמם לדעת.)
אמנם יש בי הבנה למצבו הנואש ולבדידותם העגומה (כמו גם תפקודם הלקוי) של אדונים מסוג אמע"ל, אך הבנה זו אינה מבטלת את דעתי באשר לחוכמה מה היא וטרחנות מה היא וקשקוש-בלבוש מהו.

האם לעד נאלץ לסבול פוסטים ארוכים ונרקיסיסטים של אדונים מסוג אמע"ל? האם בביצה הזו, המתקראת קהילת בדסמ,, יש מקום לאדונים מסוג אמע"ל?

אנחנו (מי שלא נהיה) קוראים ליצירת קהילה חדשה! קהילה בה נבין ונחמול אדונים מסוג אמע"ל, אך נעדיף כאלה שמבינים את המשפט הלא-רלטביסטי "סייג לחכמה-שתיקה."

נמאס לי באמצע. בקיצור, שתוק.
מצטרפת למעריצים.
לפני 14 שנים • 30 במאי 2010
אדון בועל בטרוליוּת,
כנציגת השמ"ד רציתי לדעת, בבקשה, האם אותנו תבעל שלא בתשוקה.

תודה מראש.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
לפני 14 שנים • 31 במאי 2010

Re: אוי, שתוק!

פרלין כתב/ה:
האם אפשרי השעטנז הבלתי אפשרי הזה בין "אדון בועל בתשוקה" לבין השקט?
האם המקלדת יכולה לסבול אדונים מסוג אמע"ל (רק לשם קיצור, ר"ת של אימפוטנטים מפטפטים עצמם לדעת.)
אמנם יש בי הבנה למצבו הנואש ולבדידותם העגומה (כמו גם תפקודם הלקוי) של אדונים מסוג אמע"ל, אך הבנה זו אינה מבטלת את דעתי באשר לחוכמה מה היא וטרחנות מה היא וקשקוש-בלבוש מהו.

האם לעד נאלץ לסבול פוסטים ארוכים ונרקיסיסטים של אדונים מסוג אמע"ל? האם בביצה הזו, המתקראת קהילת בדסמ,, יש מקום לאדונים מסוג אמע"ל?

אנחנו (מי שלא נהיה) קוראים ליצירת קהילה חדשה! קהילה בה נבין ונחמול אדונים מסוג אמע"ל, אך נעדיף כאלה שמבינים את המשפט הלא-רלטביסטי "סייג לחכמה-שתיקה."

נמאס לי באמצע. בקיצור, שתוק.

icon_lol.gif bowdown.gif

פרלין, תתביישי לך!

פרלין, תתביישי לך!

למה נמאס לך באמצע? יצירת מופת שכזו, אסור לה להיקטע באיבה.
פרלין​(נשלטת){ש}

Re: פרלין, תתביישי לך!

פרלין​(נשלטת){ש} • 31 במאי 2010
RIR כתב/ה:
פרלין, תתביישי לך!

זה נורא מעייף לכתוב כמו אדונים מסוג אמע"ל. כל משפט מתפתל סביב עצמו. כל מילה צריכה להיות המילה הכי טרחנית במילון.
וגם כל הארס הזה, זה רע לקארמה ולעור הפנים.
Beta Male

Beta Male • 31 במאי 2010
פרלין כתב/ה:
RIR כתב/ה:
פרלין, תתביישי לך!

זה נורא מעייף לכתוב כמו אדונים מסוג אמע"ל. כל משפט מתפתל סביב עצמו. כל מילה צריכה להיות המילה הכי טרחנית במילון.

אני מכיר כמה דברים טובים לעור הפנים

מצטער,הרמת לי להנחתה

אב"ב,אתה באמת חייב לחדש אחינו

פרלין כתב/ה:
ואחרי כל אלה, אנשים לא טורחים להעריך את הפרסומים שלו. ראו נא כמה הוא השקיע ומשקיע בנו, גולשי וגולשות הכלוב!
פתאום הבנתי, שאותו אדון בועל בתשוקה, על אף עיסוקיו הרבים והמגוונים (שבניגוד לנשות השמ"ד, אינם כוללים התמרמרות יומיומית ואכילת כמויות מטורפות של גלידה. מממ, בא לי גלידה!), טורח לפנות זמן כדי לנסח פוסטים עבורינו. הוא טורח ומחפש את המילה הטרחנית ביותר ואת הניסוחים הנבובים ביותר, שופך ארס ורעל על סביבותיו מבלי לחשוב על קרמתו-הוא ועל עור פניו (שהיה ודאי מושלם אלמלא כל אלה) - וכל זה, רק כדי שכולנו נוכל להנות מהגיגיו!
כשחושבים על כך לעומק, זה מרגש. (*מזילה דמעה נסתרת*)

*לכל אותם אלה הסבורים כי אין מדובר אלא בטרול חסר חיים - אני מזועזעת מההאשמות הנלוזות הללו.
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 31 במאי 2010
וגם קורא בלוגים ומגיב בהם בדבקות וכאשר נחסם, מפרסם תגובות עליהם בתוך הבלוג שלו עצמו כמובן בליווי אדומות שהוא שולח לאותן כותבות. והכל מבלי להזכיר את כל אלו שמתקשרים לפוסטים שלו (אללה יודע מה זה אומר) ואני מניח שהוא זה שעונה.

פאק! הלוואי עלי את הזמן שלו. הייתי מסיים לרצף את השביל בגינה כבר לפני חודש.

עוזרד, תעשה לי שביל.
Brave Dwarf כתב/ה:
הייתי מסיים לרצף את השביל בגינה כבר לפני חודש.
<הכנס בדיחה על גמדי גינה כאן>
אדון בועל בתשוקה
אדון בועל בתשוקה • 31 במאי 2010
RIR כתב/ה:
אדון בועל בטרוליוּת,
כנציגת השמ"ד רציתי לדעת, בבקשה, האם אותנו תבעל שלא בתשוקה.

תודה מראש.

אפילו במקל ארוך עם מסמר חלוד בקצהו - לא הייתי נוגע בנשים מסוג השמ"ד. אבל כאמור זה טעמי האישי...