בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

האם כל פרסום הוא פרסום טוב?

בלוסום​(לא בעסק)
לפני 14 שנים • 4 ביוני 2010

Re: מה פתאום שולחים כותבים להתחבא בבלוג?

בלוסום​(לא בעסק) • 4 ביוני 2010
בשקט כתב/ה:
הפורום הוא מקום נפלא לפרסם טקסטים. תיקון - הפורום הוא המקום!
נכון, זה מיושן מצידי לחשוב כך. מודה, אני מיושנת.
לפני היות בלוגים כשהפורום היה זירת המפגש היחידה - היה מאד נעים ל"פגוש" את הכותבים ב"רחבה המרכזית".
היום זה סוג של משימה בלתי אפשרית. כל קורא נדרש להתחיל לחפור בעשרות בלוגים, עד שבמקרה נופלים על יוצר/ת בעלי אמירה מעניינת (שלא לומר הרבה מעבר).
וכן, אם משהו בפורום או בבלוג או במגזין, או בכלל בחיים - לא מוצא חן בעיני מישהו, שידלג בבקשה. זו הפריוילגיה של הקורא.

למה את חושבת שלכתוב בבלוג הוא להתחבא?

ואיך אפשר להתחמק ממשהו עם כותרת מושכת אבל התוכן - אבוי ואויה - וכבר התחלת לקרוא וכבר נתקלת בתוכן פוגע? icon_rolleyes.gif
אדון בועל בתשוקה

ההבדל בין החומרים המיועדים לפירסום בבלוג לעומת הפורום

אדון בועל בתשוקה • 4 ביוני 2010
נראה לי שהשתבשה כאן האבחנה בין מה ראוי לפירסום בבלוג אישי לבין החומרים האמורים לאכלס את הפורום.
ובכן , מה שמיועד לפורום הוא מה שמעורר דיון , מה שנושא עימו סימן שאלה בסופו , ולא רישום חוויות סתם שמקומם בבלוג האישי.
היה ראוי שמנהלי הפורומים יקפידו מעט על הענין הזה. לא באופן דרקוני בתחילה, אבל על ידי הבהרה של ההבדלים בין סוגי החומרים.
בריז'יט​(אחרת)

Re: * עגבניה בשלה מדי *

בריז'יט​(אחרת) • 4 ביוני 2010
JabberwockY כתב/ה:
'מינרווה' כתב/ה:
אני רוצה לנצל את הבמה הזו...

[כלובי, זה הזמן להמציא אייקון של השלכת עגבניות.]

חתולונת (במרכאות או לא, מינרווה כבר לא תהיי), בכל הכבוד הראוי,

עופי מהבמה.

[ואני אסביר: את פאשיסטית בארון, חתולונת. את בטוחה שדרכך היא הצודקת ואת מנסה לכפות אותה בכל דרך אפשרית על שאר שועי העולם. הפוסט של Ladybug, שהיה מהמשובחים שנראו כאן לאחרונה אגב, קיבל תגובות מעולות ברובו. והנה, את מתעלמת לחלוטין מדעתם של שאר הקוראים ומעזה לכנות את השולט שלה בכל מיני שמות, מבלי לחשוב על ההשלכות, כי בעינייך זה לא מוצא חן וכי את פשוט לא יכולה להתאפק מלפתוח את הפה "מעל במה זו". ובכן, מעל במה זו, הרשי גם לי להביע את דעתי כקורא מן השורה: דעותייך לא מעניינות. הן סתמיות, מתלהמות ומלאות חשיבות עצמית שרק אלוהים יודע מאיפה קיבלת. איכשהו את מצליחה להיות דעת מיעוט מבלי להיות האנדר-דוג האהוב או המנהיג בפונטציה. מילא אם היית מתבטאת פה ושם, זורקת איזו מילה כדי שנדע מה את חושבת ולא נחייה בערפל תמידי, אבל את פשוט לא סותמת את הפה! שקט, חתולה, מספיק לזהם את הסביבה. בימיי היותר פאשיסטים הייתי מעלה כאן משאל לגבי כמה אנשים מעוניינים לקרוא את דעותייך, אבל בחייאת, אלת החכמה, תביני לבד.]

בברכה,

ג"ו, שבאמת השתדל מאד להיות עדין ככל האפשר ושיודע בוודאות שהוא לא מדבר רק בשם עצמו.

זה לא יעזור. היא הכי חכמה, הכי יודעת, הכי מחוברת לעצמה, הכי אמיתית, היחידה שרואה "שהמלך הוא ערום", תמיד הקורבן שמחפשים איך להרע לו, לא פוגעת באיש, תמיד צודקת וכל כוונותיה טוהר ותום .
Rise
Rise • 4 ביוני 2010
ליידי, המשיכי לכתוב סיפורים מחרמנים שעלולים להטריד כמה מבאי הכלוב. לא נורא שחלקם לא מסוגלים להפסיק לקרוא באמצע, לסגור את החלון, או להתנסח בהיגיון כשהם מעבירים ביקורת.
לא חסרים כאלה שיגיבו לתכנים חריגים בצורה דומה להודעה של מינרווה, והיא עוד רשומה בקהילה של סוטים.
הכי הרבה שאפשר לעשות זה להשתעשע או להתרגז מכך, ולחזור לכתוב. השרשור מראה שיש מספיק קהל להכל. גם אם הוא לא חובב השפלות פומביות כמוך, הוא לפחות יודע להתבטא.
בלוסום​(לא בעסק)

בלוסום​(לא בעסק) • 4 ביוני 2010
בריז'יט כתב/ה:
היא הכי חכמה, הכי יודעת, הכי מחוברת לעצמה, הכי אמיתית, היחידה שרואה "שהמלך הוא ערום", תמיד הקורבן שמחפשים איך להרע לו, לא פוגעת באיש, תמיד צודקת וכל כוונותיה טוהר ותום .

יא, תודה... (:
בריז'יט​(אחרת)

בריז'יט​(אחרת) • 4 ביוני 2010
'מינרווה' כתב/ה:
בריז'יט כתב/ה:
היא הכי חכמה, הכי יודעת, הכי מחוברת לעצמה, הכי אמיתית, היחידה שרואה "שהמלך הוא ערום", תמיד הקורבן שמחפשים איך להרע לו, לא פוגעת באיש, תמיד צודקת וכל כוונותיה טוהר ותום .

יא, תודה... (:

מכל הלב icon_lol.gif
Josephin​(לא בעסק)
Josephin​(לא בעסק) • 4 ביוני 2010

אני בוחרת להגיב לגופו של ענין ולא לגופו של כותב או מגיב.

לדעתי אדם צריך לפרסם את מה שהוא רוצה היכן שהוא רוצה.
אין קריטוריונים לפיהם יוחלט אם לפרסם בבלוג או בפורום.
פירסום בבלוג נותן בידי הבלוגיסט אפשרות שליטה עם התגובות שהוא מקבל לפוסט. כגון חסימה מחיקה.
ברגע שמפורסם משהו בפורומים לאותו כותב אין אפשרות שליטה על תגובות האנשים שקוראים ומגיבים כראות עיניהם.
וכן צריך להיות מוכנים לזה שלא כל התגובות תהינה בהם אמפטיה ומחיאות כפיים על האומץ וכו.
צריך לקחת בחשבון גם תגובות של חוסר הסכמה גועל וכו.
לדעתי האישיו הוא איך מגיבים גם כאשר לא מסכימים לפוסט.
אפשר להגיב בחוסר הסכמה בצורה מכובדת, למגיב, ולכותבת הפוסט, ולא משנה עד כמה הפוסט מרגיז והופך את הבטן.
אין כאן מרחב פרטי, מרחב פרטי זה בבית של כל אחד ואחד מאתנו.

קצת טאקט אנשים, לא חייבים להסכים עם כל מה שכתוב אבל בהחלט אפשר לומר זאת בצורה נעימה ומכובדת.

Uranus

מקרה אבוד

Uranus • 4 ביוני 2010
מינרווה/חתולונת וואטאבר,

אם מודעות עצמית היא גיהנום, את ממש חיה בגן עדן...
(ותודה לצדי צרפתי על משפט המחץ)

כנראה שבאמת אין טעם...

חברים שקלו את האנרגיה שאתם משקיעים על חורים שחורים.
תניחו לזה ותפסיקו להאכיל.
פשוט אחרת
פשוט אחרת • 4 ביוני 2010
החלטתי לא לכתוב.
כמעט לא לכתוב, כי מאוד קל לי לא להתערב ולא להיגרר ולא בכלל,
אבל מודה, הפעם, חוסר היכולת שלי להתאפק תפסה אותי עם השחלות בין הידיים.
אז כבר המון זמן שעולים לי המון דברים שאני רוצה להגיד ואני מתאפקת.
גם כי זה לא יפה, וגם כי זו לא אני וגם כי אני רוצה להיות פוליטקלי קורקט כזו.
אבל בעיקר כי ראבק, תכלס מותר לה והיא לא אשמה שהיא כזו, וזו זכותה.
אני חייבת להגיד שאני כבר חודשים מתחמקת מכל פרסום הן בבלוג והן בפורומים למיניהם של חתולונת. ויש לי עדה לכך שכל פעם שאני נתקלת בתגובות שלה בבלוגים של אחרים אני סובלת למשך דקה וחצי מתופעות לוואי, אבל אף פעם לא חשבתי על הפתרון הפשוט הזה שהיא מציעה:
לכתוב לה מסר אישי ולומר לה שמאוד קשה לי לראות את ההידחפות שלה לכל מיניי מקומות שאין לה ולו שמץ של הבנה מה קורה שם, ובטח שאין לה תגובה חכמה או בונה להעיר אבל היא כותבת, העיקר לכתוב משהו.
איך לא חשבתי על זה? הייתי יכולה לכתוב לה בפרטי שזה נורא מפריע לי ושאני מבקשת שתפסיק להגיב בכל מיניי מקומות, שתעשה את זה בבקשה רק בבלוג שלה,
כי זה מאוד יעזור לי לא לראות את הטיפשות מציצה מכל מיניי חורים.
בתומי נתקלתי בשירשור הזה, ועוד לפני שסיימתי לקרוא את ההודעה הראשונה היה ברור לי במי מדובר, כי בינינו, לא כל כך קשה לזהות למי יש בעיה חמורה כל כך עם המילה כלבה.
למרות שכלב הוא חיה מאוד חמה וחכמה, מאוד נאמנה ומתמסרת, אחראית מאוד ואסירת תודה (ההפך הגמור מחתולים).
ובכלל אני רואה שאפילו העניין של החתולה לא כל כך הסתדר.
אז חשבתי שאולי בהמה יכול לעזור קצת. כי זה לא עניין של מראה חיצוני, ובטח לא קשור לקילוגרמים עודפים, זה פשוט עניין של אופי. זה לא משהו שאפשר לשנות, ואת הגסות הזו אי אפשר לרכך, ושום שינוי חיצוני לא יעזור במקרה הזה.
גסות רוח וראיה כל כך צרת אופקים שלא לומר חוסר אינטלגנציה רגשית מינימלית, הם
ALL INCLUSIVE במקרה הזה.
אתם מבינים, לכן החלטתי לא לכתוב.
למה בכל זאת כתבתי? כדי לומר לליידי באג שגם אם לא הגבתי בפוסט עצמו, קראתי אותו
ולא התעכבתי לשניה לברר אם זו מציאות או פנטזיה. אני פשוט נהנית לקרוא אנשים שכותבים בצורה כזו על התשוקות שלהם על החוויות שלהם, על הפנטזיות שלהם. ואני מאוד מקווה שלא רק שתמשיכי לכתוב אלא שתמשיכי לפרסם את זה בדיוק שם,
לאן שזה שייך.
שלא תחשבו שאני כל כך גרועה בלהתאפק, כי יש לי עוד המון שאלות שהייתי שואלת את החתולה,
כמו למה היא לא כתבה את ההודעה שלה מלכתחילה על גבי הפורום, או למה היא רוצה עכשיו להמשיך בפרטי, אבל אני מתאפקת icon_smile.gif
לא רק כי אני טובה בלהתאפק
אלא בעיקר כי זה לא יהיה פייר מצידי מכיוון שהיא תהייה מנועה מלענות לי בפרטי
ואני לא אוהבת להיות לא פיירית.
ולא, זה לא משהו אישי נגדה (אנחנו אפילו החלפנו פעם מזמן כמה הודעות), זה סתם בכללי.
פרלין​(נשלטת){ש}
פרלין​(נשלטת){ש} • 4 ביוני 2010
'מינרווה' כתב/ה:
JabberwockY כתב/ה:
'מינרווה' כתב/ה:

התלונה שלי היא לא רק על מה שהיא פרסמה אלא בעיקר על איפה.

פורום "הבנים על הבנות" הוא בדיוק, אבל בדיוק המקום לכתוב את מה שהיא כתבה.

אוח מתי תבין, קשקשן, שהבלוג שלה הוא המקום לכך ולא פורום פומבי?... על החתום - מינרווה. (תפנים, תפנים, למרות שקשה לך...).

שטויות במיץ עגבניות!!!

(זו התגובה הכי אינטיליגנטית שהצלחתי להפיק לאור כל זה.)