שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

כמה מהבנות באמת נהנות מאנאלי?

יעלי המלכה​(שולטת)
לפני 14 שנים • 17 ביולי 2010

הבהרה לתגובה

יעלי המלכה​(שולטת) • 17 ביולי 2010
GlenRoth כתב/ה:
יעלי, פיספסת קצת את הנקודה..
נכתב כאן בשרשור דבר מה. דבר שהוא לא אמת, בלשון עדינה.
כלובי פשוט הבהיר זאת, כדי למנוע אי הבנות.

כוונתי היתה למטרידנים ...
ואין לי בעיה עם מספר פרופילים כל זמן שמכבדים חוקים וכללים
שלא פוגע ומסכן אותנו כאן .
לגביי כלובי ...שמחה שהוא דיסקרטי וחשוב מאוד שיהיה .
אך עדיין קיימים כאלה שפשוט המטרות שלהם ממש לא בדס"מ
גם לא למצוא קשרים קינקים.
דליה26
לפני 14 שנים • 19 ביולי 2010

האם בנות נהנות מאנאלי???

דליה26 • 19 ביולי 2010
תשמעו, זה תלוי, כי זה משתנה, יצא לי לנסות את זה בעיקר מסקרנות וחרמנות, אם נהניתי או לא זה היה תלוי הרבה בפרטנר ובמבנה האנטומי של האיבר שלו, וכנראה במוכנות ובמצב הרוח שלי. עיקר הכייף זה כנראה פסיכולוגי שעושים משהו חריג ופרוע ומתוך שטף של חרמנות. יותר מדי כאב מקלקל את כל העסק, אבל טיפה כאב בהתחלה זה לא ממש נורא.

ולדעתי זה מאד תלוי על כמה הבחורה משוחררת ונינוחה. ואפשר לגמור לא מהחדירה האנאלית עצמה, אלה משילוב של יד על המקום האסטרטגי שנשאר חופשי וחשוף, ואפשר לטפל בו תוך כדי.
L איה
לפני 14 שנים • 19 ביולי 2010

בעינין ברומו של עולם מעיין זה כלובי החליט לזמן מומחה...

L איה • 19 ביולי 2010
הלגה שוורצנהווזר-חברת הכלוב הברלינאי ועורכת התחקיר לסרט התעודה 'אנאליות לוהטות5' עונה:
"שמחתי להיחשף לכך שישנם סדיסטים ישראלים שאינם בשירות צבאי. ומלבד רצח עם אתם מכים גם האחד את השניה ולהיפך.- האמת היא שרק המחשבה על מה שאתם עושים עם רצועות הגמלים גורמת לי להתכווץ באופן שיגרום לי לפלוט את הפלאג... כאן בברלין מאוד אוהבים לפתוח ישראלים.
לדברים חדשים כמובן. ועל כן אשמש מורה נבוכים...
ההוא שאל "כמה נשים באמת נהנות מאנאלי בלה בלה בלה.."
התשובה פשוטה : מספר הנשים שנהנות מסקס אנאלי הוא מספר הנשים המקיימות סקס אנאלי עם גבר שיודע להרפות נכון.
אבל אתן היהודיות שועלות ערמומיות , וניצלתן במה זו לשיווק ישבנכן ע"י התפקדות חובבות האנאלי באתר.
שמחתי על פנייתכם, בוודאי נפגש בקרוב- אני מצטרפת למשט הבא לעזה , אוי יההה... מה שאני הולכת לעשות עם השיי'ח ראיד סאלח וזכרייה זביידי...
    התגובה האהובה בשרשור
דליה26
לפני 14 שנים • 20 ביולי 2010

סרטון ושיר חמוד מאד,....

דליה26 • 20 ביולי 2010
DO YOU TAKE IT IN THE ASS ???
דליה26
לפני 14 שנים • 22 ביולי 2010

חשבתי על התנאים שצריכים כדי להנות מאנאלי,....

דליה26 • 22 ביולי 2010
חשבתי על התנאים שצריכים כדי להנות מאנאלי, אז ככה : בפורום אחר הזכרתי את "פנטזית האונס", שלמרות שידוע שאונס אמיתי זה נורא ואיום ודבר נתעב ביותר, למרות כל זה נשים רבות נהנות לפנטז שהן נאנסות. אז בפנטזיה אני "מבננת" את גורם הפחד, מפנטזת שמי שאונס אותי זה שכן חביב ומושך, שכב מראש נמשכתי אליו, אבל לא אמרתי לו, ואז נוצרת סיטואציה של אונס, וזה קורא מהר וללא הכנות והתלבטויות, ולא אכפת לי, כי אני כב רחרמנית ומוכנה, והוא זורק אותי על המיטה, נזרק עלי, ותוך שניה כבר חודר אלי אנאלי, טוב, בפנטזיה יש יותר גמישות ופחות מגבלות, ובפנטזיה בטח ובטח שאפשר להנות מאנאלי.
socken​(אחר)
לפני 14 שנים • 23 ביולי 2010

למרות שאני סולד מנושא השרשור...

socken​(אחר) • 23 ביולי 2010
...רציתי להגיב לדברים קשורים שהוזכרו כאן:
ונילי\בדסמי? אני נוטה לסווג ענייני מין שאינם הגיוניים מבחינה ביולוגית כבדסמים או לפחות כפרוורטיים.
לכן משיכה לשדיים ולאקט היניקה (על אף שאינם קשורים לתהליך ההפריה) עדיין נחשביים לוניליים בעיני (כיוון שביולוגית כל אדם נצרך לכך בתחילת חייו) בעוד שהמשיכה לסקס אנאלי, שההסבר היחיד שמצאתי לו הוא החשש הגדול בימי קדם מביתוק הבתולין שדחק לאלטרנטיבות - היא יותר עניין של היסטוריה מביולוגיה.
כמובן שזוהי רק דעתי חסרת הנסיון (והבתולה) אבל זה מה שכיף בפורום - גם קטן כמוני יכול לבטא את עצמו בדיוק כמו מנוסים ממני כגון בועל בתשוקה שמשוכנע כנראה שאין עוררין לכך שהעניין ונילי...
ואולי ישנה הסכמה כלל עולמית ומנומקת לדעתו? (ואל תגידו לי שזה כבר נהיה מקובל בעולם הונילי, השתכנעתי שכאן זה לא המקום למוסכמות ומקובלות).
ועוד מילה לבעל הבועל (ומזל שבתשוקה, חבל לעשות דברים סתם בלי סיבה) - אסכים איתך שפותח השרשור אוויל, גם בגלל שהוא הסגיר את עצמו בצורה די לא אינטילגנטית (נא לקבל בהבנה - זה מבלבל לשטות באחרים בצורה עקבית...) אבל בעיקר מפני שהוא כל כך מפחד להודות שהוא מתחלף עד שהוא דחק את עצמו לפינה ההיא (כרגע אני מעדיף לדון לכף זכות ולקוות שמדובר בשתי כינויים בלבד ובסיבה הנ"ל בלבד).
עם זאת תהית מה מוכיחה לנו התמשכותו של הדיון למרות שהתשובה ריצדה מול עיניך, איך אתה לא יודע שגם בנושא הכי ונילי תמיד אפשר למצוא פנים בדסמים?
ועוד משהו - אולי אתה בוחר לעשות הפרדה מוחלטת בין התחומים אבל אני תחת הרושם שהרב כאן דוקא משלבים אותם בשמחה.
ולסיום - למרות כל האש וגופרית דלעיל אני מאד מעריך את כשרון הכתיבה שלך רק חבל שאתה מבזבז אותו על התמקדות בלהשפיל ציבור שהגדרת מראש (ומכאן ואילך הייתי מוותר על סגנון ר"ת דו משמעיים ברמת קלטות של חזרה בתשובה... מה הלאה? גימטריות בסגנון ה"בבא בובה"!?), התמקדות אובססיבית כזאת (כן, הצלחת לקשר את זה לנושא איכשהו אבל כבר מזמן איבדת את עניין הקורא\ת ומכאן סוג התגובות שקיבלת) עלולה להעיד עליך הרבה מעבר למה שנדמה לי שרצית, וגם אם אתה מודע להכל ומדובר בעצם בטקטיקה מתוחכמת ומתוכננת המטרה לא מקדשת אמצעים כמו אופי התבטאות שכזה וכיעור הפורום בכלל.
דובדבן

דליה

דובדבן • 23 ביולי 2010
דליה26 כתב/ה:
חשבתי על התנאים שצריכים כדי להנות מאנאלי, אז ככה : בפורום אחר הזכרתי את "פנטזית האונס", שלמרות שידוע שאונס אמיתי זה נורא ואיום ודבר נתעב ביותר, למרות כל זה נשים רבות נהנות לפנטז שהן נאנסות. אז בפנטזיה אני "מבננת" את גורם הפחד, מפנטזת שמי שאונס אותי זה שכן חביב ומושך, שכב מראש נמשכתי אליו, אבל לא אמרתי לו, ואז נוצרת סיטואציה של אונס, וזה קורא מהר וללא הכנות והתלבטויות, ולא אכפת לי, כי אני כב רחרמנית ומוכנה, והוא זורק אותי על המיטה, נזרק עלי, ותוך שניה כבר חודר אלי אנאלי, טוב, בפנטזיה יש יותר גמישות ופחות מגבלות, ובפנטזיה בטח ובטח שאפשר להנות מאנאלי.

"...אני מבננת את גורם הפחד?"

???

האם את רואה באנס החביב בננה?

או שהוא עט עלייך עם קליפת בננה פרושה על ראשו?

וקצה הקליפה נכנס לו לעין שמאל?

והוא נושף בה (לשווא) מזוית הפה ומנסה להרחיקה?

ובטעות הוא לא רואה לאן הוא חודר?

אני מאמצת לי את הפועל. ברשותך.

ואקפיד לצטט את המקור.
דליה26

דובדבן יקרה, "מבטלת" ! מבטלת ומנטרלת את גורם הפחד.

דליה26 • 23 ביולי 2010
דובדבן יקרה, "מבטלתת" ! מבטלת ומנטרלת את גורם הפחד שיש באונס אמיתי,

מתנצלת על שיבוש וטעות ההקלדה, שיצא לי מבוננת במקום מבטלת. בכל מקרה כתבת על זה פיליטון או שיר בהחלט מצחיק ויפה.
מאדאם קירי​(שולטת){אהובי המתו}

Re: דובדבן יקרה, "מבטלת" ! מבטלת ומנטרלת את גורם ה

דליה26 כתב/ה:
דובדבן יקרה, "מבטלתת" ! מבטלת ומנטרלת את גורם הפחד שיש באונס אמיתי,

מתנצלת על שיבוש וטעות ההקלדה, שיצא לי מבוננת במקום מבטלת. בכל מקרה כתבת על זה פיליטון או שיר בהחלט מצחיק ויפה.
חשבתי שזה צריך להיות "מסננת". אני בעד לפתוח הצבעה בנושא.