לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

כפתור ה-like: סכנת ברורה ומיידית

Beta Male
לפני 13 שנים • 27 ביולי 2010

כפתור ה-like: סכנת ברורה ומיידית

Beta Male • 27 ביולי 2010
למיטב הבנתי הפייסבוקית,ברגע שאני אלחץ על כפתור הלייק בכניסה לאתר או בצד השמאלי של העמוד הראשי,תופיע מיד הודעה בפרופיל הפייסבוק שלי ש-ל.פ ליקלק את הכלוב. עכשיו כאדם שפוי כביכול בעל מקצוע מכובד נניח המקובל ואהוב על הבריות ותורם מזמנו לקהילה (פחחחח) יש לי עם זה בעיה ענקית,לא בא לי שחבריי הנורמטיבים/משפחתי הונילית יידעו שפה אני מסתובב.
אז ברור שלא אעשה את זה בכוונה אבל מה יקרה אם בטעות יחליק העכבריקו לשם והלייק יילחץ? אני חושב שבשלב הראשון גם אני אלחץ.מאד
באמאש'ך כלובי,תעשה לפחות שאחרי לחיצה על הלייק יופיע חלון "האם אתה בטוח שברצונך לעשות לייק?"
James Bondage​(מתחלף)
James Bondage​(מתחלף) • 27 ביולי 2010
פתרון שאני משתמש בו מזה 10 שנים בערך: (מצריך קצת כישורים טכניים)
ברוב מערכות ההפעלה, ניתו להגדיר משתמש נוסף לצורכי זימה, בצורה כזאת שאין משותף בין המשתמשים, ולמרות זאת אפשר לראות חלונות של שני המשתמשים באותו מסך.

בלינוקס פותחים חלון של משתמש נוסף בעזרת sux
בחלונות עושים זאת בעזרת runas (ואולי יש עוד אפשרויות)
ובטוח שגם מקים יודעים לעשות זאת.

בצורה כזאת, העוגיות (cookies) הסוטות והנורמטיביות לא מתערבבות, וכפועל יוצא, Like שנלחץ בטעות בחשבון הזימה לא יודע מחשבון הפייסבוק של הראשי, ולהיפך.

מומלץ בחום, מפריע לאתרים להצליב מידע עליך (יש לי עוד כמה חשבונות -- לענייני עבודה, זימה, בדיקות, וכו).

ישנו גם בדור החדש של הדפדפנים משהו שנקרא "Private Mode" או "Incognito" שמתנהג כמו חשבון נוסף -- אך, חשוב לציין, שזה חשבון חדש בכל פעם שמשתמשים בו, כך שאי אפשר להישאר logged in בכלוב לדוגמא, וזה הרבה פחות נוח.
שרמומית
שרמומית • 27 ביולי 2010
בכוח המוח כתב/ה:
אה? איפה יש לייק?

בראשי, מתחת לבילויים.
ialda​(נשלטת)
ialda​(נשלטת) • 27 ביולי 2010
אם נלחץ לך בטעות לייק....
אז תעשה אנלייק...או הסר.. וזה יעלם...
לא צריך שתי משתמשים ולא כלום...
Beta Male
Beta Male • 27 ביולי 2010
עד האנלייק יילך שמי הטוב כמדומני

וג'יימס,אני מודה לך אבל לא הבנתי מילה.מאותגר טכנולוגית וזה
זרלילה​(נשלטת){מקצועי}
כשתלחץ בטעות על הלייק זה יביא אותך לדף שלך בפייסבוק (בהנחה שאתה מחובר) ואז הוא ישאל אותך שוב אם לפרסם או משו כזה.
שורה תחתונה, אם תלחץ פה לייק זה לא יופיע מייד בקיר, אז הסר דאגה מליבך.
Beta Male
לפני 13 שנים • 28 ביולי 2010
Beta Male • 28 ביולי 2010
נכנסתי לשם ,בלי ללייקק כמובן. יש שם 533 חברים,נראה לך שאעבור על כולם?
ואיך אני זהיר עם מקש הלייק,כמו מנקה בכור האטומי שעושה אבק מסביב לכפתור האדום
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
לפני 13 שנים • 28 ביולי 2010
little pet כתב/ה:
נכנסתי לשם ,בלי ללייקק כמובן. יש שם 533 חברים,נראה לך שאעבור על כולם?
ואיך אני זהיר עם מקש הלייק,כמו מנקה בכור האטומי שעושה אבק מסביב לכפתור האדום

אהבתי icon_smile.gif

אבל קל לנחש מי אני. תוריד את כל החברים שרשומים בניק ולא בשמם האמיתי, תוריד את הגברים, תסנן גילאים... ישאר לך הרבה פחות. עכשיו נשארת עם רשימת בחורות באמצע שנות העשרים שלהן. עכשיו כל מה שנשאר לך זה לשלוח הצעות חברות לכולן. זאת שמאשרת אותך - זאת אני icon_smile.gif