בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

נילון נצמד

HotQueen​(שולטת){תחת השמש}
לפני 20 שנים • 24 באפר׳ 2004

נילון נצמד

רוצה לעשות סשן עם ניילון נצמד,
והייתי רוצה לשמוע על זה הכל
משני הצדדים (שולט/נשלט)
וכמובן סיכונים.
אז קדימה לדרך, העזרה מתבקשת...
תודה

flower3.gif
המכשפה בג'ינס​(שולטת)
HotQueen יקירתי

שוקולית ואינפי עשו סאשן כזה תקראי ותראי תמונות איפה שהוא בחוויות כואבותicon_smile.gif.

אלזה סטריקס שמככבת בהרבה סרטי "סאדו" עושה סאשנים כאלו אז בטח למישהו יש איזה סרט להוריד לך.

וחוץ מזה מנסיוני כל עוד לא שמים על הפנים ניילון נצמד אין שום סיכונים תהי רגועה, לגבי הגוף, נכון זה "מונע מהעור לנשום" ומונע מהזיעה שהגוף פולט להתאדות כראוי, אבל בשביל להסב נזק לעור צריך להשאיר מישהו בניילון כמה חודשיםicon_smile.gificon_smile.gif
אם מחליטים גם לשים ניילון סביב הפנים אז כדאי מיד אחרי הגילגול הראשון לעשות חור באיזור הפה והאף icon_smile.gif
וכמובן שתמיד כדאי לשים מספריים על השולחן לידicon_smile.gif ולסכם על סימן בטחון בנוסף למילהicon_smile.gif

נ.ב
ומנסיוני עדיף להשמש בגליל ענק של ניילון נצמד "תעשייתי" או כזה על מתקן עם ידית ולא בגליל לשימוש בייתי.

בהצלחה!
יש כבר את האביזרים הנכונים.
ניילון נצמד תעשייתי , מספרים
והרבה חשק...
מעבר לזה, אין לי כוונה לכסות את הפנים.
עוד תגובות.
קדימה!!
אחד שמבין​(נשלט)
אחד שמבין​(נשלט) • 24 באפר׳ 2004
אם את עושה את זה עם עבד שגם לו אין ניסיון, אז לא להגזים עם הזמן, אלא להתקדם לאט לאט.
בכל מקרה כשהרגלים והידים צמודות, מאבדים את שיווי המשקל, ובקלות אפשר ליפול גם על הפרצוף, כי הרי אין שום אפשרות להתגונן מהנפילה. לכן, חשוב מאוד לדאוג לתמיכה או השגחה צמודה לעבד הקשור.
מאיה​(נשלטת)
מאיה​(נשלטת) • 24 באפר׳ 2004
בגלל ההזעה שלא מרגישים אותה צריך לשתות , גם אם הוא לא רוצה icon_smile.gif
עוד משהו מתוך נסיון , הניילון שומר על חום מסויים של הגוף
כאשר מסירים את הניילון יש תחושה מטורפת של קור , כמו לצאת מהאמבטיה בחורף.
ובאותו הרגע עדיף לכסות במשהו , או עדיף...לחבק חזק! icon_smile.gif

עוד משהו ששמעתי פעם שאם צבע העור מתחלף אז זה מסוכן , אבל לי אישית אין מושג
איך רואים את זה ומתי צבע העור מתחלף , מה לעשות שאני זאת שהייתה בתוך הניילון
וגם לא ממש מעניין אותי איך אתם עושים את זה icon_smile.gif

לגבי עוד עצות , אם את רוצה להגיע לאפקט יותר טוב אז עדיף קודם לעטוף רגל רגל , יד יד וגם את הגוף ורק אז לעטוף את כולם יחד. כך כאשר הניילון נצמד לניילון התחושה היא יותר של חוסר אונים ואי יכולת תזוזה בפנים. במקומות כמו מרפקים או ברכיים וכאלה כדי שלא יהיה חיכוך לא נכון עדיף לשים חתיכת בד.
אם את עוטפת אבל במטרה שלך להשאיר חורים שמעניינים אותך , אז במקום להסתבך ולעשות חורים בניילון שעוד לא נצמד אפשר לעשות את זה כך: לשים צמר גפן באזורים אלה , במקרה שלי icon_smile.gif הכוס והפיטמות נגיד. ותכף אסביר בשביל מה הצמר גפן. פשוט כדי אח"כ לא לפצוע עם המספריים אזורים כה רגישים וכדי שהמספריים בטעות לא ישרטו או יפגעו כאשר תרצי להסיר את הניילון רק בעיגול מסויים. ככה הן נוגעות בצמר גפן וזה לא מסוכן. אח"כ פשוט מוציאים את הצמר גפן והמקומות הרצויים בחוץ.

מה שעוד וזה בשביל בטיחות שתמיד המספריים יהיו בהשג יד. פעם שמעתי שעדיף מספריים כאלה עם להב אחד שלא חותך מלמטה שמכוסה בפלסטיק.

אוף , עשיתי לעצמי חשק!
גבר עוצמתי
לפני 20 שנים • 27 באפר׳ 2004

GOOD LUCK

גבר עוצמתי • 27 באפר׳ 2004
חשוב שתוך כדי הסשן תסתכלי לאפסון בעיניים אם תראי שהוא בוהה סתם או מעין עייפות סימן שהגזמתם
לגבי הצבע הכחול הוא מופיע בד"כ באזור השפתיים קודם כל לכן צריך להתבונן גם במקום הזה
אם יש לך כוונות לבצע את הסשן מעל ל-45 דקות כדאי שהניילון לא יהיה מהודק מדי זה עוצר את זרימת הדם ונותן אפקט כמו של חוסם עורקים
תבלי
לפני 20 שנים • 27 באפר׳ 2004
אנשים יקרים,
תודה על התגובות.
זה היה סשן מדהים. אחד המדהימים שלי.
נהנתי בטירוף ו"לצערי" גם הוא.. icon_wink.gif
יש עוד הרבה ללמוד ולהתאמן,
וכמה כיף שכך.
ושוב תודה
{dOmCruise{A
לפני 20 שנים • 30 באפר׳ 2004