בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

בעבודה

אלימלך
לפני 13 שנים • 24 בספט׳ 2010
אלימלך • 24 בספט׳ 2010
סיפור נחמד , זורם יפה, ונותן חשק לקרוא עוד,
למרות שבגילי המופלג אני מאד סקפטי לגבי אמיתות הסיפורים האלו,
אם כי יכול מאד להיות שבמקרה הזה (ובמו במקרים רבים אחרים icon_smile.gif ) אני טועה בגדול.

לגבי השליטה מלמטה, אני מסכים עם קודמותי שהסיפור הזה מריח שליטה מלמטה למרחוק.
ולמרות שסוס בלי שם טוען שזה רק לשם הנעת הסיפור,
פיסקה 6 מהודעתו האחרונה של סוס בלי שם-

"6. לא מדובר בצוות עובדים של 50 איש, אלא פחות מעשרה, ואיני חושש שמישהו יזלזל בי,
מכיוון שגם היא לא תאפשר זאת לטובת העסק, ואם יהיה צורך לעשות סדר, הוא ייעשה." -

לדעתי לפחות מוכיחה שהשליטה תמיד תישאר בידיו של סוס בלי שם.

אני בכל מקרה הייתי שמח לקרוא עוד מהסיפור הזה, בסוף עוד כולנו נראה שיצאנו פארשים ...
סוס בלי שם, תודה על השיתוף.
בכוח המוח{Aion}
לפני 13 שנים • 25 בספט׳ 2010
בכוח המוח{Aion} • 25 בספט׳ 2010
מבלי להכנס לעניין אמיתות הסיפור -

כל עניין השליטה מלמטה , או הצורך להציג את העניין כאילו שנשלט "טוב" לא שולט מלמטה
כלל לא ברור לי.
לנשלט יש צרכים, יוצאי דופן ויחודיים ביחס לאוכלוסיה.

האם בגלל שהוא נשלט הוא לא צריך להתנהל בדרך בו הוא ממקסם את האפשרות להיות מסופק?

אני יודעת שיענו לי שיש כאן דיסוננס, אבל מסתבר שזה עניין של נקודת מבט -
נשלט אינו צריך שישלטו בו, ואינו זקוק לחוסר אונים בחייו. שני הדברים יכולים לייצר נזקים,
ובגדול - כולנו מנסים לשלוט בחיינו ולא להיות חסרי אונים ברוב הסיטואציות.

מה שנשלט, לדעתי כמובן, צריך -
זה רק את התחושה הזו של חוסר אונים, ושל שליטה בו ובגחמותיו.
יש עוד דרכים להשיג את התחושות האלה, ולא רק בייצור חוסר אונים שמסוגל להרוס חיים.

בגלל זה בדס"ם הוא סוג של משחק, ובדר"כ אף תחום בזמן ועם מילת בטחון שמשאירה את השליטה אצל הנשלט בסופו של דבר. ממילא אם בחיבור הבדסמי שלו לא יסופקו גם צרכיו, הרי שמערכת זו לא תתקיים לאורך זמן.

אני יודעת, והכרתי נשלטים שנשבעו לי שכל מה שהם צריכים זה לשרת אותי ואת צרכי, אבל הוכחתי בכל המקרים שזה שקר עצמי בו נוח לנשלט להאמין לטובת הפנטזיה בה הוא חי וממנה הוא ניזון.

די כבר עם הפנטזיה הזו שיש נשלטים שלא שולטים מלמטה.

ולעניין הסיפור - אם הוא אמיתי, ובכן, זה אכן סיכון גדול. כאמור - להיות חסר אונים באמת זה לא מגרה. זה כמו לפנטז על אונס ולהאנס בפועל. כלום לא קורה במציאות לפי מה שאתה רוצה, בניגוד לפנטזית חוסר האונים, שם אתה עצמך הרי קובע מה יהיה...

אם הוא פנטזיה, זו פנטזיה שכיחה ונחמדה. הייתי שמחה אם הבחורה היתה הופכת לדמות עגולה יותר על מנת להבין למה בחרת דווקא בה, מהן התכונות שבגללן אתה מייעד לה כזה כוח עליך.
    התגובה האהובה בשרשור
daniboi

כל מילה בסלע

daniboi • 25 בספט׳ 2010
כל מילה בסלע, בכוח המוח.
תחרה שחורה​(נשלט)
תחרה שחורה​(נשלט) • 25 בספט׳ 2010
הרעיון נחמד, לא רואה כאן שום שליטה מלמטה, המניפולציה שלו די מתוחכמת ונועדה באמת
להתניע את התהליך שבסופו היא תלמד על נטייתו להשלט ועל יכולתה לשלוט בו ולהשפיע עליו.
הוא לא יכול לגשת ולומר לה "אני מת להשלט על ידך - בואי תשלטי בי" בעיקר בהנחה שכל
עולם השליטה או הבדסמ לא מוכר לה. למעשה הוא חושף את עצמו מבלי להחשף.. בתקוה
שהיא תיגרר לתוך הפנטזיה שלו, מה שלא מובטח כלל אם אין היא שולטת באופייה.
אולי היה מוקדם מדי להתחיל בסיפור מאחר והתהליך עדיין בחיתוליו.
בהצלחה !!
המלט
המלט • 25 בספט׳ 2010
יפה כתבת בכח המוח. המושגים 'שליטה מלמטה', 'מלכה אמיתית', 'דום מסוכן', ודומיהם - יותר מאשר הם
מתארים איזושהי מציאות מממשית ומוחלטת, באים לצייר את קוי המסגרת של עולם המושגים, של השפה.
בכל פעם שמבקשים להחילם על עולמו הפרטי של מאן-דהו -- בהכרח יאבדו מושגים אלה את הכלליות שלהם, ויהפכו ליחסיים: 'לא דומה 'מלכה אמיתית' של אלימלך ל'מלכה אמיתית' של אנדרפוט; לא דומה 'שליטה
מלמטה' אצל בכח המח ל'שליטה מלמטה' אצל מורטישה, וכן הלאה. הרוב המכריע של הויכוחים המרים ביותר
בכלוב הוא על רקע זה בדיוק: הפער בין הכלליות של המושג כמסמן בשפה, לבין היחסיות שלו בחיי כל
פרט ופרט.

פרט אחד פעוט תפס את תשומת ליבי: אם אכן ההודעות נכתבות באנגלית, כמו שנאמר בהודעה החמישית
לשרשור זה, אז איך אפשר לכתוב במין נקבה, כמו שנטען בהודעה השישית? מעבר לכך,
ללא ספק חומר משובח לאוננות אחה"צ מרעננת.
סוס בלי שם
סוס בלי שם • 25 בספט׳ 2010
ראשית כל, אני מעוניין להבהיר, הסיפור הוא סיפור אמיתי.
אני לא רואה כל סיבה להציג פנטזיה כמציאות, מה הטעם לעשות זאת?

אלימלך כתב/ה:

לגבי השליטה מלמטה, אני מסכים עם קודמותי שהסיפור הזה מריח שליטה מלמטה למרחוק.
ולמרות שסוס בלי שם טוען שזה רק לשם הנעת הסיפור,
פיסקה 6 מהודעתו האחרונה של סוס בלי שם-

"6. לא מדובר בצוות עובדים של 50 איש, אלא פחות מעשרה, ואיני חושש שמישהו יזלזל בי,
מכיוון שגם היא לא תאפשר זאת לטובת העסק, ואם יהיה צורך לעשות סדר, הוא ייעשה." -

לדעתי לפחות מוכיחה שהשליטה תמיד תישאר בידיו של סוס בלי שם.

אלימלך,
לא מדובר פה בשליטה טוטאלית, ובכוונה להתמסר לכל גחמותיה, לתת לה את הרכב שלי, ולהעביר לבעלותה את העסק שלי.
מדובר בכוונה לעורר את הצד הדומיננטי שלה, ולחוות הישלטות ברמה מוגבלת, בכל הקשור להתנהלות בין מעסיק לעובדת, ובגבולות המרות.
לבטח ובטח אין לי כל כוונה להפוך לעבד הבית של כלל המועסקים על ידי.
ולפיכך הדגשתי את אשר הדגשתי בפיסקה אותה צוטטת.

בכוח המוח כתב/ה:
לנשלט יש צרכים, יוצאי דופן ויחודיים ביחס לאוכלוסיה.
האם בגלל שהוא נשלט הוא לא צריך להתנהל בדרך בו הוא ממקסם את האפשרות להיות מסופק?

מה שנשלט, לדעתי כמובן, צריך -
זה רק את התחושה הזו של חוסר אונים, ושל שליטה בו ובגחמותיו.
יש עוד דרכים להשיג את התחושות האלה, ולא רק בייצור חוסר אונים שמסוגל להרוס חיים.

בכוח המוח,
תודה על התגובה, אני חושב שרוב רובינו אכן חושבים כמוך, או לפחות מבינים זאת בתת המודע שלנו.
ואולם רבים מעדיפים להתכחש לאמת, או פשוט להתחסד.
ויש מעטים, מטי מעט, שבפנטזיה מעוניינים לאבד את שליטתם בצורה מוחלטת, בנסיבות מסויימות, ובאמת ובתמים מעוניינים להתנסות בכך.

בכוח המוח כתב/ה:
ולעניין הסיפור - אם הוא אמיתי, ובכן, זה אכן סיכון גדול. כאמור - להיות חסר אונים באמת זה לא מגרה.
אם הוא פנטזיה, זו פנטזיה שכיחה ונחמדה. הייתי שמחה אם הבחורה היתה הופכת לדמות עגולה יותר על מנת להבין למה בחרת דווקא בה, מהן התכונות שבגללן אתה מייעד לה כזה כוח עליך.

שוב,
הסיפור אכן אמיתי,
חוסר אונים מוחלט הוא דרגה קיצונית של הישלטות, לא כל שליטה אמורה להביא את הנשלט לחוסר אונים. אני מאד מאמין ומאד מקווה, שגם עם התעוררות הצד הדומיננטי, ועם ההנאות שתוכל להפיק מכך, היא תדע להגביל את השליטה שתבקש להשיג.
אבל איני יכול להיות בטוח לאן זה הולך...

לגבי הבחורה,
בחרתי בה מכיוון שזו בחורה מאד עצמאית ואסרטיבית, עזבה את בית הוריה בגיל 16, ומאז מסתדרת די בכוחות עצמה. התחילה לעבוד אצלי לפני כשנה וכיום כבר נמצאת בעמדה ניהולית כיד ימיני.
בנוסף, לא אחת שמעתי אותה מדברת בצורה "שונה" על גברים, על האינטליגנציה שלהם ועל היחס בו הם צריכים לזכות... כאשר היא מציינת עד כמה זה נוח שיש בחורים שניתן לתמרן, ונחמד שמספיקה מילה אחת על מנת לזכות במבוקשה.
מעבר לכך אני נזכר כיצד העזה לא אחת לדבר אלי בצורה מתריסה וכאילו לקרוא תיגר, עד שחשבתי שאני עומד לפטר אותה בפעם הבאה שהיא רק תעיז...
אני מקווה שעכשיו הדמות מספיק עגולה... icon_rolleyes.gif

המלט כתב/ה:
פרט אחד פעוט תפס את תשומת ליבי: אם אכן ההודעות נכתבות באנגלית, כמו שנאמר בהודעה החמישית
לשרשור זה, אז איך אפשר לכתוב במין נקבה, כמו שנטען בהודעה השישית? מעבר לכך,
ללא ספק חומר משובח לאוננות אחה"צ מרעננת.

המלט,
אתה אכן חד אבחנה, אבל חשדן יתר על המידה,
השימוש בלשון נקבה, נעשה אך ורק בתרגום כמובן
שכן בתרגום לעברית היה עלי לבחור בין שתי אפשרויות, והואיל ובשלב זה אני מאמין שכבר יצרתי את התחושה שמידע שהועבר אליה הועבר ע"י בחורה, החלטתי לעשות שימוש בלשון נקבה בכתיבת הסיפור.
סוס בלי שם
המשך:

באי מייל נוסף אותו שלחה לי לאחר מכן, היא כתבה:
"
תכתבי לי עוד בבקשה ותרחיבי על דרכים ואפשרויות,
מה לדעתך עלי לעשות על מנת לשבור את המחסום של מועסקת,
כיצד להתחיל לסובב את הגלגל ולגרום לו לעשות את מה שאני רוצה?"

עניתי:
"
לדעתי הדרך הטובה ביותר היא דרך העבודה,
תנסי לגרום לו לעשות דברים שבדר"כ הוא לא צריך לעשות,
אולם דברים קטנים הקשורים במהלך העסקים, ואשר לא יעוררו בו חשד או התנגדות.
לדוגמא:
1. השאירי מידי פעם מסמכים על שולחנו, ואז בזמן שאת עסוקה ועובדת, שאלי אותו אם הוא רואה מסמך כזה או אחר על השולחן, אימרי לו שאת צריכה אותו, ובקשי ממנו להביא לך אותו.

2. ייעצי לו או בקשי ממנו לעשות מספר דברים, חיוניים לעסק ולקידומו, אשר מתוקף תפקידו רק הוא יכול לעשות, ולאחר זמן מה שאלי ובקשי את המידע שהיה אמור להפיק. במידה ולא עשה זאת, תאמרי לו שהוא פוגע בעבודה ובעסק של עצמו, וגם מעכב אותך ומייתר עבודת הכנה שעשית, והתעקשי שיעשה את שביקשת באופן מיידי.

3. ציינת כי לעיתים הדרישות שלו ממך גדולות מידי, ולמרות שהינך בסה"כ בחורה,ועל אף שעבודתך מצריכה הופעה ייצוגית, בשל אילוצים מסויימים את נדרשת לעשות עבודות ש"לא מתאימות לך".
אם כך, בכל פעם שתקבלי מטלה שכזו, בקשי ממנו עזרה כמעט בכל פעולה, וכך למעשה תגרמי לו לעשות את הדבר בעצמו, בזמן שאת צופה בו עושה את מה שאת דורשת ממנו.
זו אחת הדרכים בהן את יכולה להביא לידי ביטוי את העובדה שלמרות שבאופן רשמי הוא ימשיך להיות בעל הבית שלך, בפועל את תהיי הבוסית שלו, והוא יעשה מה שאת מורה לו... icon_wink.gif "

בנוסף נהגי עימו כפי שסיפרת שהוא נוהג עם אחרים, אל תגלי סובלנות יתר בנוגע לדרישותייך, וגרמי לו תחושה מתמדת שהוא יכול לעשות דברים מהר יותר, וטוב יותר.

הפרטים לעיל הינם רק דוגמאות, ועלייך לעשות הרבה דברים נוספים.
עלייך תמיד לזכור שהמטרה היא לשחרר את עצמך ממרותו, ולגרום לו לסור למרותך.
סוס בלי שם
תגובתה היתה מאכזבת במקצת,
והיא כתבה לי שהיא אינה מבינה מדוע אני כותב לה ומספר לה את כל הדברים הללו.
היא הוסיפה ואמרה שאינה מרגישה בנוח לנהל שיחות כאלה עליי מאחורי גבי,
וכי למען האמת תחילה חשדה כי בעל הבית שלה בודק אותה ואת אמינותה.

מאמר סגור כתב/ה:
למען האמת יתכן והיא אכן עלתה עליי, ומשחקת את המשחק.
מצד אחד מפגינה נאמנות במידה וזה מבחן ובדיקה, מצד שני מיידעת אותי כי הוא חושדת שאני עומד מאחורי זה...

מה דעתכם?

בתגובה כתבתי לה:
"
אני יכולה להבין איך את מרגישה ומדוע אינך בוטחת בי.
אני רוצה להדגיש שהמטרה שלי היא לא לפגוע בבעל הבית שלך
מהיכרותי עימו אני פשוט סבורה שעדיף שיהיה מי שיפקח עליו, ישים לו גבולות, ויגרום לו לזכור תמיד שעובדת היותו בעל עסק, אינו מקנה לו זכות לעשות כל מה שהוא רוצה. (ולמעשה אני בכלל בדעה שגברים לבטח לא אמורים להורות לבחורות מה עליהן לעשות).

כאשר סיפרת לי שהוא נוהג לעיתים להרים את קולו כאשר הוא עצבני ופונה לעובדים, רק חיזקת אותי ועזרת לי להבין עד כמה אני צודקת בכל הנוגע למה שכתבתי לעיל. וזה רק עשוי להתדרדר.
המצב הזה לא טוב לבעל הבית עצמו, ואני מתארת לעצמי שזה לא ממש "גן עדן" עבורך.

דרך אגב,
אני לא באמת סבורה שבעל הבית שלך או מישהו אחר היה בחור לבדוק אותך בצורה כזו,
הרי חשפתי בפנייך את חולשותיו. אנשים לא נוהגים כך בד"כ.
באמת שאין לי כל רצון או כוונה לפגוע בו, אבל זכרי שאם תצליחי הוא יהיה בידיים שלך.

בנוסף, זכרי שבמידע שיש בידייך עכשיו, (שבעל הבית שלך מכבד נשים חזקות שיודעות לעמוד על שלהן ולהעמיד גברים במקומם), את יכולה לעשות שימוש ולנצל לטובתך כשתראי לנכון.
במידה ואת חוששת או אינך בוטחת בי, את יכולה לנסות לעשות צעדים קטנים ומינימליים ולראות כיצד הוא מגיב.

לסיכום,
למרות הודעתך האחרונה, שמתי לב שעדיין לא ענית בשלילה, ולא כתבת לי שאינך מעוניינת, ולא רוצה לעשות זאת..

האם את רוצה שאפסיק ליצור עימך קשר?"

--------------------------------------
תגובתה היתה קצרה מאד הפעם,
"או.קיי. אני אנסה, אבל בלאו-הכי כרגע אני יוצאת למספר ימי חופשה, אכתוב בעוד שבוע איך הולך."

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שבת ספט' 25, 2010 2:19 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
סוטה​(נשלט)
סוטה​(נשלט) • 25 בספט׳ 2010
ענק. פשוט ענק, אני נכנס פעמיים ביום להתעדכן.

" לחיי התמימים ודוברי האמת
וכל החיים את חייהם באמת"

פנטזיה ריאלית או ריאליות פנטסטית: אני מציע לחברים לעזוב בצד את הנושא (הרבה מכותבים פה שהתייחסו להיבט הנ"ל כבר הוכיחו בעבר את חוכמתם וחדות הבחנתם, ואני מניח שנותרו מעטים שמפקפקים בכךן), ופשוט להנות.

הרבה בהצלחה סוס בלי שם, אל תשכח לעדכן...
ballbust slave​(נשלט)
ballbust slave​(נשלט) • 25 בספט׳ 2010
סוס בלי שם.. אם זה אמיתי או פנטזיה זה ממש לא מעניין אותי..

הסיפור והרעיון פשוט מרתקים.

מחכה בקוצר רוח להמשך, פשוט חבל על הזמן , אין לי מילים. icon_smile.gif