סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מסירת כל רכושו

הרמאפרודיטה
לפני 13 שנים • 18 בדצמ׳ 2010

חפירה

הרמאפרודיטה • 18 בדצמ׳ 2010
כחולית כתב/ה:
המלט, תודה, שקלתי להיות חוקרת במשטרה icon_smile.gif

כספומט, לדעתי אתה טועה.
אני מאוד מקבלת ומכילה שונות של אחרים. יש פה מיליון ואחת פנטזיות שאני לא מתחברת אליהן והן לא מגרות אותי, אבל אני מקבלת אותן כל עוד הן נשמעות לי הגיוניות, מוסריות ובהסכמה.

כחולית, אני רואה היגיון מסויים בדברייך, אבל נאלצת לחלוק. אם בנושא סחיטה עסקינן, אני מתחברת לנכתב על ידי בכוח המוח על מימוש פנטזיות. בגלגול קודם נפגשתי עם קליינט שחלם על מין אוראלי עם טרנסית. (מתנצלת על הגרוטסקיות אבל) הוא מצץ ומצץ ומצץ... עד שגמר. היה לו מבט מאוכזב. תהיתי אם עשיתי משהו לא בסדר. הוא אמר לי בפשטות "את מושלמת, משהו לא בסדר אצלי. התחושה של למצוץ זין שונה ממה שדמיינתי וזה מרגיש פחות כיף ממה שחשבתי".
לפעמים הולכים לאיבוד בפנטזיה. לפעמים הרעיון מגרה בראש והמימוש שלו במציאות מרתיע מדי, או לא מענג כמו שחשבנו. לפעמים יש פנטזיות שכדאי להשאיר בראש. ולאו דווקא בבדס"מ כפי שתיארתי.

נחסוך ממני את השיפטיות לרגע - כן הייתי נערה בתשלום וגם קצת מלכה בתשלום, וואטאבר, אולי דווקא בגלל זה אני בקיאה קצת בנושא הכלכלי, ובעיקר בסחיטות וניצול.

אחלוק סיפור בנדון:
לפני מספר חודשים חברה טרנסית שלי תפסה לעצמה קליינט לתפארת. בחור חמוד ותמים בעל פנטזיות שליטה שיצאו מכלל שליטה. הוא נהנה מסחיטה. נתן לה ברגע הראשון את הפייסבוק של חברה שלו, את המייל והטלפון שלה ובתמורה לכך היא סחטה ממנו אלפי שקלים במשך יומיים שלושה, עד שהוא התחנן בפניה לנתק את הקשר וכמעט פנה למשטרה לשמחתה הרבה, כי כבר נמאס לה ממנו והכושי עשה את שלו.
היא הציעה לי אותו במספר הזדמנויות ובחרתי לוותר על התענוג מאחר והוא לא מענג אותי. העלילה מפוקפקת בעיני ואפילו נכמרו רחמי על הכלבלב הטיפש והאבוד הזה שבחוסר מזלו נמשך לטרנסיות, רובן מלכות למען התשלום בלבד, וידועות כחסרות לב ורגש בנושאי הכלכלה.
אחרי חודשים רבים ובעקבות גבר אחר לגמרי, מצאתי את עצמי בכלוב. אותו כלבלב אבוד ואמיד יש לציין פנה אלי ביוזמתו. ביקש שאסחט אותו, אוציא ממנו כספים כאוות נפשי וכו'.
אומר שבאופן אישי אינני נהנית מסחיטות. כפי שרבים וטובים אמרו לפני, גם אני נהנית מהכניעה שלו מולי מרצון. אוהבת כל כך לסטור לגברים המגודלים והמאיימים ביותר, שיכולים בהינד קמיצה להעיף אותי לטיזינאבי, כי זה בעצם מה שמגרה אותי בסיטואציה. שהוא יכול לקרוע אותי אבל בוחר להישאר ארבע ולא משנה מה אעשה לו. זו מהות השליטה בעיני, וכל אחד רואה את זה אחרת.
את הכלבלב האבוד לא סחטתי. הצלחתי להראות לו דרך אחרת וללמד אותו כיצד לפרש את הפנטזיה הזו של השליטה למקום חיובי, ממנו הוא לא יילחץ וייעלם כפי שהוא רגיל. להתאים את הרצון לשרת ולהיות מנוצל ומושפל למציאות בה הוא מרגיש מוגן ונותן כי זה עושה לו טוב, לא רע.
בתום הקשר הקצר שלנו הוא אמר לי שרק בזכותי הוא סיים עם נושא הסחיטות והמלכות בתשלום ושהוא לא יחזור לשם יותר. מקווה בשבילו שזה נכון, ושהוא אכן הפנים ולמד.

אותו סיפור מזווית אחרת לגמרי:
הנשלט הותיק ביותר שלי - איש מפוקס שנמצא שנים בתוך העולם הזה של הבדס"מ, יודע טוב מאוד מה הוא רוצה, מה עושה לו את זה וכיצד לממש את הפנטזיות שלו כראוי - נהנה מאוד ממשחקי הסחיטה הללו. ואכן סחטתי אותו לתקופה מסויימת ביחסינו עד שהשתעממתי מהעניין, כי ההתעסקות בזה שיעממה אותי מאז ומעולם. הוא, בניגוד לבחור התמים, מאוד נהנה מהסחיטה (בגבולות הטעם הטוב) וידע להפיק ממנה את המירב. הוא טוען שהתקופה של הסחיטה בזמנו הייתה גורם מקרב בעיניו, וגרמה לו לחוש הרבה יותר משוייך אלי עד עצם היום הזה.

אסיים בקלישאה מעצבנת בהתייחס לדבריה של צעיף אדום. לכל סיר, עקום ככל שיהיה, יש את המכסה העקום שלו. (מקווה שהשימוש בציניות ברור לכל, וכי לא יתפרש כרמיזה שצעיף אדום עקומה בעיני חלילה, כי ההפך הוא הנכון) אם היא מסתקרנת מהעניין ומהסיטואציה, בטוח שקיים אי שם הנשלט המתאים. אולי לאורך זמן התלות הכלכלית תסתיים ביוזמת שני הצדדים ברגע שהפנטזיה תמומש, אולי הם דווקא ימצאו דרכים לשכלל אותה ולקחת אותה צעד אחד יותר אקסטרים.
מה שבטוח הוא שאי אפשר לשפוט פנטזיה של אחר, ולהחליט אם היא הגיונית, מוסרית או בהסכמה.
מאסטר לימד אותי פעם שפנטזיות הן פנטזיות, ובעולם של בדס"מ אסור לשפוט אותן, ואסור לשפוט את המפנטזים. והדגש הוא במיוחד לא בעולם שנקרא בדס"מ.
Aציבעוני​(אחר)

ואני חוזר ואומר

Aציבעוני​(אחר) • 18 בדצמ׳ 2010
תיתמודדו icon_exclaim.gif
פנטזיה או לא
הדבר האמיתי היגיע icon_idea.gif
Brave Dwarf

Re: ואני חוזר ואומר

Brave Dwarf • 18 בדצמ׳ 2010
הפרש כתב/ה:
פנטזיה או לא

ויש לו צורה של נורה?
פחד icon_idea.gif אלוהים
daniel222

daniel222 • 18 בדצמ׳ 2010
Brave Dwarf כתב/ה:
הפרש כתב/ה:
פנטזיה או לא

ויש לו צורה של נורה?
פחד icon_idea.gif אלוהים

כנראה שהמנורה מסנוורת אותך
צריך להסתכל מתחת למנורה, שם תראה שהיא דולקת
על ראשו של ארכימדס.
Brave Dwarf

daniel222 כתב/ה:
Brave Dwarf כתב/ה:
הפרש כתב/ה:
פנטזיה או לא

ויש לו צורה של נורה?
פחד icon_idea.gif אלוהים

כנראה שהמנורה מסנוורת אותך
צריך להסתכל מתחת למנורה, שם תראה שהיא דולקת
על ראשו של ארכימדס.

אופס...
daniel222
daniel222 • 18 בדצמ׳ 2010
אני לא רואה כאן ניצול.
הרי היא מצהירה שלא תשתמש בכספו וכשדרכיהם יפרדו הוא יקבל את כולו חזרה.
אם מאמינים לה או לא זו כבר שאלה אחרת, אני מניח שאלו שמכירים אותה טוב יוכלו לענות על כך.

איך זה יתבצע במציאות, האם כל ההוצאות שלו בתקופה הנ"ל יהיו על חשבונך ?

מבחינת פנטזיה בדסמית, היא לגיטימית לחלוטין, היא רואה עבד פשוט לפי ההגדרה.
הוא שייך לגבירתו וכך גם כל רכושו, היא היחידה שקובעת בכל דבר.
זה שהיא רוצה לשמוע את דעתו זו רק פריבילגיה.
האם יש כאן עבדים כאלה ? אני לא ממש יודע, לדעתי הרוב כאן נשלטים ואינני יודע
אם מישהו מהם יהיה מוכן לעבדות כזו.

בכל מקרה, מאחל לך למצוא את העבד המושלם עבורך icon_smile.gif
Brave Dwarf
daniel222 כתב/ה:
אני לא רואה כאן ניצול.
הרי היא מצהירה שלא תשתמש בכספו וכשדרכיהם יפרדו הוא יקבל את כולו חזרה.
אם מאמינים לה או לא זו כבר שאלה אחרת, אני מניח שאלו שמכירים אותה טוב יוכלו לענות על כך.

איך זה יתבצע במציאות, האם כל ההוצאות שלו בתקופה הנ"ל יהיו על חשבונך ?

מבחינת פנטזיה בדסמית, היא לגיטימית לחלוטין, היא רואה עבד פשוט לפי ההגדרה.
הוא שייך לגבירתו וכך גם כל רכושו, היא היחידה שקובעת בכל דבר.
זה שהיא רוצה לשמוע את דעתו זו רק פריבילגיה.
האם יש כאן עבדים כאלה ? אני לא ממש יודע, לדעתי הרוב כאן נשלטים ואינני יודע
אם מישהו מהם יהיה מוכן לעבדות כזו.

בכל מקרה, מאחל לך למצוא את העבד המושלם עבורך icon_smile.gif

אני חושב שיותר כיף לכלוא אותם בכלוב פתוח מאשר בזה בעל מנעול כבד בתוכו יקמלו. כי אין עצוב מעבד המשרת את מלכתו תוך שהוא מייחל לה להחנק או לעצמו.
המלט

Re: מדהים

המלט • 18 בדצמ׳ 2010
כספומט כתב/ה:
קצת תמוה בעיני שבאתר שחורט על דגלו את קבלת האחר, פתיחות וגמישות מחשבתית, כולם כה נחרדים ומבטלים בקלות את הרעיון של צעיף אדום מדם.

מדהים בעיניי שלאנשים קשה עם המחשבה שיש כאלה שמחפשים יותר מריגוש מיני נקודתי, אלא משהו עמוק, חזק ויצירתי יותר.

יש רמות שונות של שליטה, וכל אחד שייקח את זה למקומות שמתאימים לו. אם יש שולטת שמחפשת שליטה טוטאלית-אבסולוטית, ומישהו שנפשית מוכן ורוצה ומרגיש שזה מקומו ויעודו, אז קדימה.

עבד אמיתי - לפחות בהגדרה - הוא כזה שנטול זכויות, חירויות ורכוש.

עד שאנשים באתר הזה לא יבינו שהרעיון הזה הוא לגיטימי ואפשרי והגיוני (יתכן שהוא ביזארי, יתכן שהוא מטורף, יתכן שהוא קיצוני), אז סצנת הבדס"ם בארץ טעונה עוד התפתחות.

שורה תחתונה - מכעיס אותי הזלזול והקלות בה אנשים מבטלים את הרעיון היפה, היצירתי, ההגיוני והלוגי של צעיף אדום מדם.

בברכת אדום עולה,

סופש נעים

התגובות לרשימות פרובוקטיביות בכלוב נחלקות לשני סוגים. האחד מלא אהדה ותשבחות על
האומץ להתבטא מחוץ לקונצנזוס. לא אחת דומה כאילו מרעיפי תשבחות אלה מאבדים את אחיזתם
במציאות במידה המצויה ביחס הפוך לכמות הדם המפעמת באיבריהם המוצנעים. הם מיד
מתחברים לפנטזייה ומפליגים על כנפיה הרחק אל מעבר להררי המציאות המשמימה העוטפת
אותם. לרגע קט, הם מ א ו ש ר י ם. הסוג השני מתקיף חזיתית ובאופן בוטה את הכותבים על
פגיעה באושיות החוק, המוסר, SSC, הסדר הפרטי והציבורי, על טעם רע בכלל, וכלובי הוא בעל
האתר! שוטרי מחשבות אלה זקוקים בכל מאודם למערכת חוקים ברורה ומציאותית. אי הוודאות
המעורפלת של הפנטזיה מאיימת על עולמם הקטן והמוכר. הם מחוברים למציאות בשלשלאות עבות
של ברזל חלוד, חוששים לאבד שליטה על המפתח למנעול. הם חדורי שליחות חברתית ובאמת
מאמינים שהם מגינים בגופם ובנפשם על נשמת אפו של העולם כפי שהם מכירים אותו. אם
הראשונים מאבדים את אחיזתם במציאות, הרי שהאחרונים מאבדים את אחיזתם בפנטזיה.

ומן הכלל אל הפרט.

על אף שהאתר חורת על דגלו את כל מה שאמרת, אני עדיין לא חושב שהרעיון (שעבוד נכסים) הוא
לגיטימי. לא כל דבר שאדם על מעלה על דעתו הופך ללגיטימי רק משום שהועלה באתר המתיימר
להיות פתוח ומקבל את האחר. קבלת האחר פירושה לקבל את חירותו וזכותו להתבטא ולהגן על אלה
מפני בריוני רשת, אך אין פירושה להסכים אוטומטית לכל רעיון או ביטוי שכזה, רק משום שהוא
'אחר'. מותר להגיד למישהו שהרעיון שלו רע בעיניי גם אם הרעיון מועלה באתר הכי חתרני
שאפשר להעלות על הדעת. לדעתי, שלילת נכסיו של מישהו הוא רעיון רע ולא לגיטימי. כמו כן,
שעבודו של מישהו במובן המילוני של "עבד" שציינת לעיל - גם הוא רעיון רע ולא לגיטימי.

ובכל זאת, מסקרן אותי תמיד לקרוא על פנטזיות על שעבוד מילוני ומוחלט משום שביטוי מילולי של
פנטזיות כאלה הוא החומר מהם עשויים חלומות, פשוטו ומשמעו. כל אחד יסכים שחלק ניכר
מהריגוש הבדסמי מצוי בגבול הלא-ברור בין פנטזיה ומציאות. האתר הזה הוא אולי האתר היחידי
בעברית בו אפשר להתבטא באופן חופשי באיזור הגבול הלא-ברור הזה, וכביטוי כזה אני מבין את מה
שכתבה צעיף אדום. אני לא חושב שהיא תממש אותו, אבל זה בסדר. מימוש חשוב, אבל גם החלום
חשוב. משהו מעין זה כבר כתבה קייסי לפניי. כרגע נראה לי שצעיף מפנזטת בחינניות על הקצה
של הגבול ואין לי עם זה שום בעייה, כי אם היא לא תפנטז בחופשיות כאן בכלוב אז איפה בדיוק היא
תפנטז? מצד שני, אם מישהו , בריא בגופו ובנפשו לכאורה, יספר לי שמסר את כל נכסיו לרשותה
של מישהי אחוש כלפיו אמפטיה מסויימת, אך בעיקר חמלה אינסופית על שני אלה שנטלו כל הרבה
טמטום.

על דבר אחד אני מסכים איתך לחלוטין, ואלחם בכל הצהוב מסביב בחירוף נפש כדי שתוכל להגיד זאת בכל מקום: אדום עולה!
ראובן

אופרציה

ראובן • 18 בדצמ׳ 2010
צעיף,

יש טעם בכל האופרציה הזו, רק אם את רואה כי זה נשלט לטווח ארוך, מה שנקרא ''נכס מניב''.
מצורפים בקווים כלליים, שלבי התהליך, המאפשר עבדות כספית תוך הישארות בצד הנכון של החוק:

1. פתיחת חברה בע''מ, אשר הצ'רטר שלה מאפשר תחום פעילות נרחב ככל האפשר.
2. רישומך כבעלת עיקר המניות והקצאת אחוז קטן של המניות לנשלט. בהיותו בעל מניות, אין צורך לשלם לו משכורת.
3. חילוט נכסי הנשלט לחברה: העברת בעלות על כל נכסיו בהדרגה, כהשקעת בעלים.
4. העסקת הנשלט: הוצאת חשבוניות על עבודתו (אצל גורמים חיצוניים), וקבלת התשלום לחשבון החברה וכו'.
5. הבטחת תנאים סוציאליים לנשלט, כפי המינימום הקבוע בחוק: ביטוח לאומי, ביטוח בריאות, פנסיה, דמי הבראה.

אלו עיקרי הדברים. ישנם עוד היבטים רבים שיש להידרש אליהם, כגון הצהרות הון, שימוש בהון חוזר,
רישום הוצאות הבית השוטפות כחלק מפעילות החברה, ועוד כל מיני כאבי-ראש קטנים... אבל אלו דברים שכל רואה חשבון יוכל לסדר.

עניין רואה החשבון הינו חשוב מאוד - עליך למצוא ממש איש-אמון למשימה זו.
עליו להיות נבון ו''כריש'', ואיש סודך, אבל אסור שהוא יהיה ''רואה חשבון יצירתי''.

כל הדברים האמורים הינם בגדר קווים כלליים כאמור,
ודורשים בדיקה זהירה של איש מקצוע. אל לך לשגות בכך.

בהצלחה,
R
צעיף אדום מדם

Re: אופרציה

צעיף אדום מדם • 18 בדצמ׳ 2010
ראובן כתב/ה:
צעיף,

יש טעם בכל האופרציה הזו, רק אם את רואה כי זה נשלט לטווח ארוך, מה שנקרא ''נכס מניב''.
מצורפים בקווים כלליים, שלבי התהליך, המאפשר עבדות כספית תוך הישארות בצד הנכון של החוק:

1. פתיחת חברה בע''מ, אשר הצ'רטר שלה מאפשר תחום פעילות נרחב ככל האפשר.
2. רישומך כבעלת עיקר המניות והקצאת אחוז קטן של המניות לנשלט. בהיותו בעל מניות, אין צורך לשלם לו משכורת.
3. חילוט נכסי הנשלט לחברה: העברת בעלות על כל נכסיו בהדרגה, כהשקעת בעלים.
4. העסקת הנשלט: הוצאת חשבוניות על עבודתו (אצל גורמים חיצוניים), וקבלת התשלום לחשבון החברה וכו'.
5. הבטחת תנאים סוציאליים לנשלט, כפי המינימום הקבוע בחוק: ביטוח לאומי, ביטוח בריאות, פנסיה, דמי הבראה.

אלו עיקרי הדברים. ישנם עוד היבטים רבים שיש להידרש אליהם, כגון הצהרות הון, שימוש בהון חוזר,
רישום הוצאות הבית השוטפות כחלק מפעילות החברה, ועוד כל מיני כאבי-ראש קטנים... אבל אלו דברים שכל רואה חשבון יוכל לסדר.

עניין רואה החשבון הינו חשוב מאוד - עליך למצוא ממש איש-אמון למשימה זו.
עליו להיות נבון ו''כריש'', ואיש סודך, אבל אסור שהוא יהיה ''רואה חשבון יצירתי''.

כל הדברים האמורים הינם בגדר קווים כלליים כאמור,
ודורשים בדיקה זהירה של איש מקצוע. אל לך לשגות בכך.

בהצלחה,
R

ראובן שלום. תמיד כיף לקרוא אותך.
קודם כל אומר, שמציאת אשת מקצוע בנושא הנ"ל שתבדוק את הדברים הוא הבעייה האחרונה שעומדת על הפרק. icon_smile.gif
מבחינת החוק, עצם תוקפה של ה"חברה בערבון מוגבל" לא מאפשרת לחברה לנכס את כל רכושו של בעל המניות. החלק החמישי של חוק החברות מ-1999 קובע את זכויות בעלי המניות בחברה. לענייננו המוצג בשרשור הזה, הוא והתקדימים המשפטיים המגבים אותו, יקבעו כל "חברה" בישראל כחברה בערבון מוגבל. כך שהרעיון נופל מעל הפרק. אני מקווה שתבין, ולא תכעס, שאין צורך לדון בפרטים האחרים שפרטת.
יש לי עוד המון להרחיב (רעיונות מגניבים אחרים שיש לי, כאילו), אבל מסיבה שאני מקווה שאתה מבין, לא אפרט כרגע כאן. אבל אתם כן יכולים לפרט..

באופן כללי רציתי להגיב לעיניין רואה החשבון, והנה"ח שהוזכרה קודם - סביר שהעבדים יהיו בגיל שלי, ובמעמד מעט יותר נמוך משלי. כך שהנכסים לא יהיו "כבדים".
יש לי עוד חוב עצום לתגובות האחרות. בהמשך, וכשאהיה קצת יותר סגורה על התשובה שלי (:.