שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

איך אתם מרגישות שאתם חודרות לגבר

בריזיט
לפני 13 שנים • 1 במרץ 2011
בריזיט • 1 במרץ 2011
אריאל111 כתב/ה:
כואב...

אריאל .... לי זה לא כואב (:

לי זה נעים
עוצמה מרגשת
Bullitt​(נשלט)
Bullitt​(נשלט) • 1 במרץ 2011
בריזיט כתב/ה:
אריאל111 כתב/ה:
כואב...

אריאל .... לי זה לא כואב (:

לי זה נעים
עוצמה מרגשת

גם הכאב עצמו...כאב נעים.
אני בעד כאב, כל המרבה הרי זה משובח.

לצערי עדיין לא השכלתי ולא הגעתי לרמות שבו אני יכול לקבל בתחת בקלות, לצערי.
הרמאפרודיטה
הרמאפרודיטה • 1 במרץ 2011
קודם כל זו באמת אחת השאלות המעניינות.
לראשונה אני עונה בתור הביולוגית איזה מלחיץ...

Amphitryon כתב/ה:
פרט לבטי-בום עם הכפול שלה, אין זה מוזר בעיניכן שאתן צריכות לעשות אקט שמבחינה טבעית מוגדר כגברי (לחדור) בשביל להרגיש עליונות?
איפה כאן השליטה הנשית?
icon_smile.gif

מסכימה. בעיני שליטה נשית מתבטאת בהעצמת הנשיות, ולא ע"י אימוץ תכונות או מאפיינים גבריים. אני לא נהנית לחדור לגבר. כפי שצוין לעיל - האקט, גם מבחינתי, מוגדר כגברי, וגבריות לא גורמת לי לחוש עליונה.

למרות זאת, אנקדוטה מהעבר הרחוק מאוד.
כשהכרתי את הנשלט הראשון שלי, לפני מספר שנים, לא הייתי בכלל בעניין השליטה, וזה אף דחה אותי. הוא פתח לי את הצוהר לעולם הזה, ובסערות ועוצמות גיליתי שאני מפיקה הנאה מלהשפיל אותו וכיו"ב. גם אז הייתי פסיבית בלבד, מלבד כאשר הייתי איתו.
הנשלט הראשון היה היחיד שחדרתי אליו, וגם כאשר נוספו לי אחרים במקביל אליו, לא חדרתי אליהם.
כשהייתי מזיינת אותו בכוח על הרצפה מול המראה כשהוא מילל, אני זוכרת בבירור עד כמה הגוף שלי לא נהנה מהתחושה הפיזית (שכן חדירה הייתה זרה לי מהצד הזה ולא למדתי ליהנות ממנה פיזית כפי שאני נהנית מאוראלי), וחששתי לאבד זקפה כי זה פשוט לא כיף לי למטה. מצד שני המוח שלי השתולל כל כך, ובזכותו החלקים הזקורים נותרו זקורים במשך האקט.
אני מניחה שהחוויה והאגו טריפ שהוביל אליה היו כל כך ראשוניים בעיני, שהצלחתי ליהנות מהאקט בראש, אפילו שלא בזין. אבל זה לא חזר על עצמו.
הרמאפרודיטה
לפני 13 שנים • 2 במרץ 2011
הרמאפרודיטה • 2 במרץ 2011
אריאל111 כתב/ה:

גם הכאב עצמו...כאב נעים.
אני בעד כאב, כל המרבה הרי זה משובח.

לצערי עדיין לא השכלתי ולא הגעתי לרמות שבו אני יכול לקבל בתחת בקלות, לצערי.

חדירה אנאלית זה טעם נרכש, שגם לי לקח זמן להתרגל אליו, וגם לי קשה כעת כשאני נתקלת במגודלים יתר על המידה. הגבול דקיק בין "כואב מענג" לבין "כואב תצא ממני מיד!".
אתה צריך להיות משוחרר ורגוע בראש. הכי חשוב זה איך שזה נכנס בשניה הראשונה. אם זה רע, זה יישאר רע. לי קל ונעים יותר בהתחלה כשאני למעלה וקובעת את הקצב. לא יודעת אם זה אפשרי אצלך. בכל זאת, מניסיוני הדל כאקטיבית - לגברים היה קל יותר דווקא בדוגי בהתחלה. (בעוד שבמקרה שלי זו תנוחה שאני יחסית מתקשה איתה).

תחדיר לעצמך משהו לפני, רצוי אצבעות, כדי לא להיבהל ולהתרחב בקלות. וגם אם זה כואב - אם זה לא כאב מזעזע - זה כאב שתלמד להסתגל אליו וליהנות ממנו.
מרב ההנאה הוא בפסיכולוגיה של רעיון החדירה לגופך. מהפן הפיזי לומדים ליהנות כשנוגעים לך בנקודות הנכונות, וזה לא קורה עם זין מפלסטיק.
גברברון

מגעיל - פשוט מגעיל -דוחה לחלוטין ואין בזה שום סמן שליטה נשית

גברברון • 2 במרץ 2011
icon_idea.gif זו עבירה משפטית וניתן לשפוט עליה על אינוס הקורבן אפילו אם שילם עליה כסף פציעה פגיעה ויותר גרועה מאינוס עוד נשמע על כך בעתיד. זו פגיעה גופנית פיזית בקורבן תמים שרצה רק העריץ את האישה הפכה אותו לקורבן מסכן מי שעשו לו את זה מתוך ניצול כספי מובהק ואני חושב שזו עברה פלילית ותחשבו על זה icon_idea.gif
וגורם לזלזול בכבוד האישה כמו שגבר שפוגע באישה מתוך זלזול שני המקרים לא שייכים לשליטה בשום צורה אלר זה נחשב למעשה !!!
Winner​(מתחלפת)

Re: מגעיל - פשוט מגעיל -דוחה לחלוטין ואין בזה שום סמן שליטה

Winner​(מתחלפת) • 2 במרץ 2011
גברברון כתב/ה:
icon_idea.gif זו עבירה משפטית וניתן לשפוט עליה על אינוס הקורבן אפילו אם שילם עליה כסף פציעה פגיעה ויותר גרועה מאינוס עוד נשמע על כך בעתיד. זו פגיעה גופנית פיזית בקורבן תמים שרצה רק העריץ את האישה הפכה אותו לקורבן מסכן מי שעשו לו את זה מתוך ניצול כספי מובהק ואני חושב שזו עברה פלילית ותחשבו על זה icon_idea.gif
וגורם לזלזול בכבוד האישה כמו שגבר שפוגע באישה מתוך זלזול שני המקרים לא שייכים לשליטה בשום צורה אלר זה נחשב למעשה !!!

לעניות דעתי הלא מלומדת (יש פה מומחים ממני) אם יש הסכמה אז אין עברה משפטית מותק.
מגעיל ודוחה?- על טעם וריח אין מה להתווכח icon_biggrin.gif
קייסי
קייסי • 2 במרץ 2011
תחושת העליונות בסקס מושגת אצלי במגוון דרכים שחדירה היא רק אחת מהן. בעילת גבר אינה גורמת לי לחוש גברית בשום צורה. היא מחלצת אותי מההגדרה הסטריאוטיפית הנשית ואת הגבר שלי מההגדרה הסטריאוטיפית הגברית.

היא הופכת אותי (במוחי, כמובן, לא אחראית למוחות אחרים) לעל-אשה. לעל-אדם, או ל'לא-בהכרח-אשה'. למשהו שחורג מהפורמט הנשי העתיק של כניעות ונחדרות ופותח מינעד רחב ומגוון יותר של תחושות שאינן קשורות למיגדר.

הענין שלי הוא בכוח, בתחושת בעלות, בניכוס, במסע משותף אל מעבר לתיוג המקובל ומעבר למשחק התפקידים הנהוג בסקס רגיל.

וגם אני לא נוהגת לזיין כל אחד. אני מתענגת וגומרת מירידות, אבל מזיינת באופנים שונים (פנים, זין, תחת) כשמתחשק לי לסמן טריטוריה.
נשלט על ידי מלכה​(נשלט)
אני אישית מאוד אוהב להישלט ... מאוד אוהב שבחורה חודרת אלי . ההרגשה של כאב ועונג זה משהו משגע והתחושה שבחורה מזיינת אותך כמו שאתה הייתה רוצה לזיין אותה . ואתה רק הכלב שלה זה משהו ..

שיהיה לנו המשך שבוע טוב
ס א ב

Re: ת'אמת

ס א ב • 2 במרץ 2011
the winner takes it all כתב/ה:
אני אוהבת לזיין רק במיקרים מיוחדים ורק אנשים מיוחדים, אני לא עושה את זה הרבה כי זה מעייף אותי ואחרי כמה דק כבר בא לי להתחלף icon_smile.gif. באקט עצמו אני לא מרגישה הרבה, מלבד את הסבל\הנאה של הניבחר.
בקיצור, הניבחר צריך להעריך ולהודות על כל זיון שהוא מקבל.

תמיד קיימת האפשרות שתתישבי/תשכבי ותתני לנשלט הנבחר לעשות את העבודה בעצמו.