בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

איך אתם מרגישות שאתם חודרות לגבר

Winner​(מתחלפת)
לפני 13 שנים • 2 במרץ 2011
Winner​(מתחלפת) • 2 במרץ 2011
ס א ב כתב/ה:
אני תמיד מוכן לשמש כמזכיר(ה) (שלא לאמר מזקירה) icon_wink.gif

icon_smile.gif
הרמאפרודיטה
הרמאפרודיטה • 2 במרץ 2011
קייסי כתב/ה:
למה להסתפק במגירה שהטבע דחף אותנו לתוכה? אני רוצה ארון ארבע דלתות.

צודקת icon_wink.gif icon_wink.gif
שלגי
שלגי • 2 במרץ 2011
Beta Male כתב/ה:
רק לי מפריע שצריך היה להיות כתוב "כשאתן חודרות" ולא "שאתם חודרות"?

לא רק לך.
Snitch__
Snitch__ • 2 במרץ 2011
שלגי כתב/ה:
Beta Male כתב/ה:

לא רק לך.

גם לי!
אך לא רציתי להפריע לדיון העמוק icon_sad.gif
The Fool
לפני 13 שנים • 5 במרץ 2011
The Fool • 5 במרץ 2011
Beta Male כתב/ה:

לא.
מרחפת​(שולטת)
מרחפת​(שולטת) • 5 במרץ 2011
The Fool כתב/ה:
Beta Male כתב/ה:

לא.

שיא הכיבוש, אורגזמה מוחית ופיזית שלובות כהלכה.
אך בהחלט ראוי ליחסים מיוחדים עם אדם מיוחד.
queen rona
queen rona • 5 במרץ 2011
אני נהנת מכל התהליך, מהידיעה המשותפת שאני הולכת לחדור אליו והוא משתוקק להחדר, מהאקט עצמו ובעיקר מתגובותיו והבעות פניו במהלך האקט.
כשאני עושה זאת החיי הפרטיים אני מקפידה להשתמש אך ורק בסטרפאון על מנת לאפשר את הקרבה הגופנית המקסימלית שלי לפרטנר, עבורי הקרבה והתחושה הכרחיים בדיוק כמו בסקס בו האישה היא שנחדרת.
ההתחלה תמיד הדרגתית וכוללת פור פלי רגיל, אחר כך הרחבה מתונה ועדינה על מנת להרגיל את הגוף והראש לחדירה, בשלב הבא לבישת הסטרפאון והתחככות על הישבן שנמרח במעוד מועד בחומר סיכה.
כשאני מרגישה שהגיע הזמן אני ממקמת את קצה האיבר בין ישבניו, נותנת לו לדחוף פנימה בקצב הרצוי ובתנוחה הנוחה לו ביותר. ההקשבה היא המפתח, כי כשזה נעשה בברוטאליות או בתזמון לקוי אין סיכוי להמשיך!
רק לאחר התחלה עדינה והרגלת המקום אני נכנסת לפעולה...ואני יכולה להמשיך כך למעלה משעה...הכל תלוי בכימיה והרצון של הצד השני.
עבורי ה"זיון" איננו דווקא אלמנט של שליטה, שכן במסגרת וונילית היא נועדה אך ורק לצרכי הנאה משותפים. התחושה זהה לזו שמקבל גבר שנכנס למיטה עם אישה במטרה לענג אותה ולפנק אותה, תחושה עילאית של אושר לראות איך מי שאיתך רוטט מהתרגשות והנאה.
ס א ב
לפני 13 שנים • 7 במרץ 2011
ס א ב • 7 במרץ 2011
queen rona כתב/ה:
אני נהנת מכל התהליך, מהידיעה המשותפת שאני הולכת לחדור אליו והוא משתוקק להחדר, מהאקט עצמו ובעיקר מתגובותיו והבעות פניו במהלך האקט.
כשאני עושה זאת החיי הפרטיים אני מקפידה להשתמש אך ורק בסטרפאון על מנת לאפשר את הקרבה הגופנית המקסימלית שלי לפרטנר, עבורי הקרבה והתחושה הכרחיים בדיוק כמו בסקס בו האישה היא שנחדרת.
ההתחלה תמיד הדרגתית וכוללת פור פלי רגיל, אחר כך הרחבה מתונה ועדינה על מנת להרגיל את הגוף והראש לחדירה, בשלב הבא לבישת הסטרפאון והתחככות על הישבן שנמרח במעוד מועד בחומר סיכה.
כשאני מרגישה שהגיע הזמן אני ממקמת את קצה האיבר בין ישבניו, נותנת לו לדחוף פנימה בקצב הרצוי ובתנוחה הנוחה לו ביותר. ההקשבה היא המפתח, כי כשזה נעשה בברוטאליות או בתזמון לקוי אין סיכוי להמשיך!
רק לאחר התחלה עדינה והרגלת המקום אני נכנסת לפעולה...ואני יכולה להמשיך כך למעלה משעה...הכל תלוי בכימיה והרצון של הצד השני.
עבורי ה"זיון" איננו דווקא אלמנט של שליטה, שכן במסגרת וונילית היא נועדה אך ורק לצרכי הנאה משותפים. התחושה זהה לזו שמקבל גבר שנכנס למיטה עם אישה במטרה לענג אותה ולפנק אותה, תחושה עילאית של אושר לראות איך מי שאיתך רוטט מהתרגשות והנאה.

רעד עובר בגופי, רק מלקרוא תיאורייך.
פעם מלכה - תמיד מלכה.
queen rona
לפני 13 שנים • 7 במרץ 2011
queen rona • 7 במרץ 2011
תודה icon_redface.gif
godisafemale​(שולטת)
לפני 13 שנים • 8 במרץ 2011

איך אנחנו מרגישות? אני אגיד לך איך אנחנו מרגישות!

godisafemale​(שולטת) • 8 במרץ 2011
אנחנו מרגישות שהפמיניזם נכשל כשלון חרוץ!

שעכשיו גם את עבודת האגן למרחקים ארוכים אנחנו צריכות לעשות כשאתם על ארבע כמו כ'חבות!

ושאין צדק בעולם! זה מה שאנחנו מרגישות!