שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

המזווג

יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
לפני 13 שנים • 28 ביולי 2011
בכח, כרגיל כל פסקה היא פתח לדיון נפרד icon_smile.gif אם היינו משחקים ב"בחר את השורה האהובה עליך בתגובה" (לא שאנחנו צריכים לשחק בזה, סתם צורת ניסוח) הייתי בוחרת את זה:
בכוח המוח כתב/ה:

אם היא היתה סוטרת לבעלה ומורידה אותו אל בין ירכיה, נכון שכל השאלות האלה בכלל לא היו עולות? היה ברור שהיא "שולטת"?

אבל לא בהפרש גדול מהשאר.
Mary Jane
Mary Jane • 28 ביולי 2011
בכוח המוח כתב/ה:
[,,,..

אני חושבת שיש המון נשים אמיתיות בלי שוט שיודעות להוביל את הגבר שלהן לביצוע רצונן, כמו שיש אחרים שמתמסרים לאשה שלהם באמת. לא כי היא מכריחה אותם לעשות את מה שהם רוצים, אלא כי היא גורמת להם, והם גם רוצים, לעשות את מה שהיא רוצה ומבקשת. ולא, מרי ג'ין, לא כולנו כאן כי הרצונות שלנו מסתנכרנים. זה פשטני מדי. זה באמת מאיין את הכל מתוכן של "שליטה" בכל מרחב, והנה הדוגמה של המלט הופכת מתאימה כאן.

אני רוצה להוסיף לדבריי עוד משהו, למען תושלם התמונה.
יש להפריד בין שליטה להתמסרות. התמסרות היא עניין שכיח למדי, אך שליטה באדם אחר, שליטה באמת ובתמים, היא דבר שכמעט ולא מתרחש. האדם **נידון להיות חופשי** (בין אם הוא מעוניין בכך ובין אם לאו), כבר אמרו גדולים ממני. לכן, לטעמי, שליטה על אחר מתקיימת רק בנקודות קיצון דומות למה שתיארתי, וגם את זה צריך לחזור ולחדש חזור ושנה.

לכך התכוונתי כשתיארתי כורח/ כפיה, לעניין נקודתי, רגעי, באקטים ספציפיים. מעבר לכך, כמובן שלא צריך להכריח שפוט להיות שפוט. הוא עושה את רצונו.
פרלין​(נשלטת){ש}
פרלין​(נשלטת){ש} • 28 ביולי 2011
מה! עוד אף אחד לא דיבר על ג'ודית באטלר?

נו, באמת. איזה מין דיון בפרקטיקות זה. (בקיצור, שמישהו ירים את הכפפה, חם לי נורא.)
ניק דרייק

Re: בעיני

ניק דרייק • 28 ביולי 2011
יולי Yuli כתב/ה:
ניק דרייק כתב/ה:
הכל קשור להבדל בין נשים לגברים.
יש גברים שמתגרים מנשים שולטות ויש נשים שמתגרות מלשלוט על גברים.
ברגע שנכנס גבר שולט לתמונה של אישה שולטת, המאזן מתערער. יש לזה תופעה, זה נקרא קוקהולד, אבל היא לא קשורה לפמדום בעיני.
היא גם לא קשורה למיילדום. היא פשוט קטגוריה נפרדת.
ולמה אנחנו צריכים קטגוריות? כי אנחנו עדיין בני אדם. עם יצרים ורצונות וגירויים.
אני מניח שלרוב הנשלטים לא תהיה בעיה ששולטת נוספת תצטרף לשולטת שהם מכירים. זה הכל בבסיס של משיכה מינית. משיכה לגבר או לאישה. ככה פשוט.
אז אם בעולם הקטגוריות הן פשוטות. הטרו, בי והומו.
פה יש גם שלוש קטגוריות. בנים על בנות, בנות על בנים וקוקהולד. מתחלפים מתבקשים לתפוס את מקומם בקהל לפי מקום הימצאות האונה שלהם באותו בוקר.

אם אתה מתעקש למיין את האנשים/החוויות האנושיות למספר קטן של קטגוריות, או מתעקש על כך שזה פשוט, או על כך שיש דברים שאי אפשר להשתמש בהם באופן פמדומי או מיילדומי -

הסיכוי שלך להגיד משהו נכון הופך לקטן למדי.

אין בעיה. אפשר לרדת מההגדרות של הומוסקסואל, הטרוסקסואל וכו'. זה באמת קצת מפריע פה בדרך.
הדורבנים​(נשלט)
לפני 13 שנים • 29 ביולי 2011
הדורבנים​(נשלט) • 29 ביולי 2011
יולי Yuli כתב/ה:
בכח, כרגיל כל פסקה היא פתח לדיון נפרד icon_smile.gif אם היינו משחקים ב"בחר את השורה האהובה עליך בתגובה" (לא שאנחנו צריכים לשחק בזה, סתם צורת ניסוח) הייתי בוחרת את זה:
בכוח המוח כתב/ה:

אם היא היתה סוטרת לבעלה ומורידה אותו אל בין ירכיה, נכון שכל השאלות האלה בכלל לא היו עולות? היה ברור שהיא "שולטת"?

אבל לא בהפרש גדול מהשאר.

תראי בכוח, יש פה קצר בתקשורת. גם ניק וגם אני לא דיברנו בכלל על מלכות בתשלום, או על שוט, אלא הפריע לנו משהו אחר בכלל - נוכחותו של השולט. את לעומת זאת, חוזרת ומתעקשת שמה שאנחנו רוצים בעצם זה אישה "שולטת" פלקטית שמבצעת את הגחמות של הגבר, ותו לא. את טוענת שהכל נובע שיש לנו הנשלטים דמות נשית אחת, שטוחה בפמדום, ואת כל השאר דמויות הנשים השולטות אנחנו מבטלים.
התשובה שלי לשאלתך היא לא. זה לא היה משנה לי הרבה. אני מסכים בזה עם דבריה של מרי ג'ין, בעצם.
לראייה, בין שני הקטעים הבאים, הראשון הוא לא פמדום בעיניי (והוא שקול בעיניי מינית לסיפור שלך), ולא מתאים לפורום הזה, והקטע השני הוא מאוד כן. וזאת למרות שבראשון יש שוט, והורדה אקטיבית לכיוון המפשעה, ובשני לא. אני מקווה שהם יבהירו לך יותר את כוונתי.

1) היא נכנסה עירומה לחדר, ומייד ספגה סטירה צורבת, מטלטלת. היא נאחנה אנחת רווחה. האדון שלה כאן, והוא עדיין חושק בה. היא עדיין שלו. גלים של תשוקה הכו בה מייד, תוצאה של התנייה בת שבועות.
באותה יד שסתרה, בלי לאבד רגע, הוא משך בשיערה והוביל אותה, כפופה, אל מרכז החדר. נחוש, מהיר, ומבין, כמו שאהבה. התאוששה מעט מהסטירה, ומהתשוקה הסוערת שערפלה אותה, כך שהצליחה להבחין בשני הכיסאות. זה מול זה. על הכסא הראשון, מסודרים כאילו לתצוגה, היו מכנסי עור ישובים על המושב, וחזיית עור תלויה על המסעד. בינהם, על המושב קרוב למסעד, היה שוט. "במקום תחתונים" חשבה לעצמה. בכסא השני ישב גבר ערום, קשור, עם עיניים עצובות. זה שעד ההתאהבות באדון, היה הנשלט שלה.
"היום תהיי בובה מסוג שונה" אמר לה, והצביע על הבגדים. "זריז, זונה שלי" אמר. היא התלבשה מהר. בלי לחשוב, רק לנטוף. כל הזמן.
מייד שסיימה משך שוב בשיערה. "את יודעת את העבודה היטב, נכון, זונה? מטרת הסשן היא לימודית. לך ולו. אני מלמד כאן את החבר שלנו, ואותך, את האמת. שנשים שולטות הן, קודם כל, קודם כל! נשים. קדימה. אני מסתכל."
הצליפה מייד על כפות רגליו של הנשלט הקשור, והוא זעק בכאב. "ששש" אמר האדון. "אתם עושים רעש, ילדים". מייד גהרה מעל הנשלט, תפסה את ראשו בכוח והצמידה את פיו למפשעתה המאוד ריחנית, המכוסה במכנסי עור. הזעקות הפכו לאנקות. "שקט. לקק ומצוץ, כלב" פקדה.

2) המזווג נכנס לחדר, אחרי ההפרייה השלישית לאותו היום. סוף החודש. דוח חודשי בפני הוועדה המלווה. אירנה הייתה המלווה הרגילה שלו. אישה מלאה בגיל העמידה, בעלת מבטא רוסי כבד, ושיער בלונדיני קצר מדובלל, עם מעט גוונים. הוא למד להבין אותה מפגישה לפגישה. למד להחניק את הבושה, ולהבין שהיא בסך הכל מבצעת את עבודתה בצורה הנכונה ביותר. לידה ישבה ברוריה. גם אותה הוא ראה מדוחות קודמים. היא כנראה הייתה הבוסית של אירנה - המזווג אף פעם לא הבין את ההיררכיה בדיוק. את השלישית לא הכיר כלל. בחורה בת עשרים ומשהו, בעל מראה עדין ונוגה, חמודה מאוד.
ברוריה הביטה באירנה, שפתחה, תוך שהיא מעיינת בניירות, בשאלה-אמירה.
- שלום מושיק. איך אתה מרגיש.
- בסדר גמור. התעמלתי החודש, כפי ששמתם לב אולי, בעקבות הדוח הקודם.
- כמה?
- בדרך כלל ארבע פעמים בשבוע. דגש על שרירי החזה, כמו שאמרת לי.
- כן (ביובש משהו, ובעילגות). הפעם יש בעיות רציני יותר. אבל נתחיל בפרטים. משקל.
- 90
- 90 (רושמת). אורך וקוטר?
- 20/3.8
- 20/3.8. מינוס סנטימטר. (רושמת). מחלות?
- שפעת באמצע החודש. חמישה ימים. דיווחתי.
- טוב. (לא מניחה את העט, אבל מרימה את עיניה מהדפים). החודש יש בעיות עם כמה מופרות, שאומרות שהרגישו שלא חשקת בהם. שזה היה טכני מדי. ש.. (מדפדפת) "ראו עליך".
הוא הופתע, מאוד, שכח את עצמו לרגע, ופער את פיו. הסתכל על הבחורה השלישית, הצעירה. האם היא קשורה לזה? הוא לא זכר אותה, היא כנראה שייכת למדור שעוסק בבעיות כאלו, או משהו. למראה תגובתו, הבחורה השלישית קימטה את מצחה שוקלת את הדברים, וברוריה "לקחה את המושכות" של הישיבה והמשיכה בקול רם מדי, ומעט ציני,
- הן חוששות לעתיד העובר. ואם עשית להם את המימיקה ואת הפרצוף שעשית לנו הרגע, אני יכולה להבין אותן.
מייד נזכר ותיקן, עמד זקוף, חתיך, וקר. היישיר אליהם מבט ונזכר לקרוא להם בשמותיהן.
- אירנה וברוריה, אני ממש מופתע...
- אתה מרגיש שאתה לא יכול לשלוט בעצמך? מדובר פה על עתיד של ילדים. אני מזכירה לך שעוד אין לך קביעות.
המזווג קצת נלחץ אבל אסור בשום פנים למזווג להראות לחץ. דיבר בקול רגוע וקר, ומעט מפתה, כפי שלמד.
- אני כן, ברוריה. המימיקה חשובה גם לי. שיעורי מימיקה הם שיעורים חשובים. אם זאת, אני אקפיד אבצע אותה טוב יותר בעתיד.
הבחורה השלישית שאלה בקול שקט, מלא תוכחה נשית אבל חמוד מאוד, תוך כדי שהיא תולה בו מבט ומסמיקה מעט.
- תפרט, תסביר לנו איך.
...
Mary Jane
לפני 13 שנים • 29 ביולי 2011
Mary Jane • 29 ביולי 2011
[quote="fog"]
ציטוט: ,,,,,,,,,,
מייד נזכר ותיקן, עמד זקוף, חתיך, וקר. היישיר אליהם מבט ונזכר לקרוא להם בשמותיהן.
- אירנה וברוריה, אני ממש מופתע...
- אתה מרגיש שאתה לא יכול לשלוט בעצמך? מדובר פה על עתיד של ילדים. אני מזכירה לך שעוד אין לך קביעות.
המזווג קצת נלחץ אבל אסור בשום פנים למזווג להראות לחץ. דיבר בקול רגוע וקר, ומעט מפתה, כפי שלמד.
- אני כן, ברוריה. המימיקה חשובה גם לי. שיעורי מימיקה הם שיעורים חשובים. אם זאת, אני אקפיד אבצע אותה טוב יותר בעתיד.
הבחורה השלישית שאלה בקול שקט, מלא תוכחה נשית אבל חמוד מאוד, תוך כדי שהיא תולה בו מבט ומסמיקה מעט.
- תפרט, תסביר לנו איך.
...

מצחיק icon_smile.gif icon_smile.gif
The Naked Butler
לפני 13 שנים • 2 באוג׳ 2011

חזק

The Naked Butler • 2 באוג׳ 2011
נשמע לי קצת חריף מדי, ולא ברור לי מי זה "הממשלה" שמחליטה מי טוב ומי לא.
נזמית לופתת
לפני 13 שנים • 13 באוג׳ 2011

השבחה גנטית ואפקט ראשוניות ואחרוניות

נזמית לופתת • 13 באוג׳ 2011
נהניתי מאד מההבזק הקצר הזה שלך, שהזכיר לי את גטקה. אמנם אני סולדת מכל קונספט ההשבחה הגנטית, אבל משהו בי ניאות לקבל אותו כשהוא אמצעי נוסף להגבלת ילודה. אחד הדיונים האתיים בביולוגיה הוא שהשבחה גנטית עשויה להביא דווקא לתוצאות הפוכות ובלתי מיוחלות, היינו להכחדתו של הזן האנושי (מכיוון שאחד הדברים הטובים והחשובים בביולוגיה הוא דווקא יצירת המגוון והשונות).

על כל פנים, אני יכולה להבין את מורת רוחם של באי הצ'אט, אנשים נוטים לזכור את מה שכתוב בהתחלה ובסוף ולכן נחרטה בדמיונם הדמות הדומיננטיות הגברית המוצלחת והאישה שמבליגה בשתיקה על החסרונות שמגיעים עם היתרונות. זה סיפור מסגרת (שבתוכו עוד סיפור מסגרת) שהוא גם בעיניי מיותר, אף כי שעשעה אותי המחשבה שהיא בטח מתנחמת בזה שיהיו להם ילדים מוצלחים, מה? icon_wink.gif
SWAY
לפני 13 שנים • 18 בספט׳ 2011

אחלה הבזק!!

SWAY • 18 בספט׳ 2011
מחרמן ומעניין
למי אכפת אם זה פמדום מיילדום או סתם אובגקטיביזציה של בני אדם...
LIKE
icon_exclaim.gif