ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

גארסון!

The Naked Butler
לפני 12 שנים • 12 באוג׳ 2011

WTF?

The Naked Butler • 12 באוג׳ 2011
לא מובן לי בכלל מה המטרה של Morticia עם השרשור הזה.
teacher​(שולט)
teacher​(שולט) • 12 באוג׳ 2011
שי ודרור תמיד אהבו לשחוט פרות - קדושות...
מישלי

Re: WTF?

מישלי • 12 באוג׳ 2011
The Naked Butler כתב/ה:
לא מובן לי בכלל מה המטרה של Morticia עם השרשור הזה.

ונראה לך שלנו מובן ? icon_eek.gif ומה זה בכלל משנה ? icon_rolleyes.gif (אל תנסה להבין... חבל על הקלוריות) icon_arrow.gif
משרת מכובדות​(נשלט)

תודה

משרת מכובדות​(נשלט) • 12 באוג׳ 2011
אכן הודעתי נכתבה בהומור ולא הייתה כל כוונה לפגוע במורטישה אותה אני מאוד מעריך ומחבב ונדמה לי שגם היא תפסה את זה בהומור.

irrelevant2 כתב/ה:
חחח לא חייבים לקבל הכל ברצינות, אני חשבתי שלאור מה שכתבת, ההודעה של משרת מכובדות היית דווקא מאוד חביבה ומצחיקה ולאו דווקא רצינית... בכל מקרה לי לא היית שום כוונה לפגוע.

לא שאני כזה מבין בשליטה אבל גם אני חושב שההודעה שאחריה היית פוגענית ובהחלט חושב שהיא לא היית במקום למרות שזכותו של הבחור לדעתי לכתוב תגובה פגענית בפורום.

מעבר לזה אני חושב שכל אחד ראשי לשים בפרופיל שלו איזה תמונה שירצה, אבל כמובן שאם תוסיפי תמונה של איבר המין שלך זה לא יוסיף לך נקודות אצלי כמו גם אם אני אראה תמונה של איבר מין זכרי של מישהו פה בפרופיל, לא נראה לי שזה קשור כל כך לכל מיני מלחמות מינים אבל על אחרים קטונתי מלדבר.

בכל מקרה מקווה שהתישרו ההדורים והמשך לילה מופלא icon_smile.gif.
Morticia

Re: תודה

Morticia • 12 באוג׳ 2011
משרת מכובדות כתב/ה:
אכן הודעתי נכתבה בהומור ולא הייתה כל כוונה לפגוע במורטישה אותה אני מאוד מעריך ומחבב ונדמה לי שגם היא תפסה את זה בהומור.

irrelevant2 כתב/ה:
חחח לא חייבים לקבל הכל ברצינות, אני חשבתי שלאור מה שכתבת, ההודעה של משרת מכובדות היית דווקא מאוד חביבה ומצחיקה ולאו דווקא רצינית... בכל מקרה לי לא היית שום כוונה לפגוע.

לא שאני כזה מבין בשליטה אבל גם אני חושב שההודעה שאחריה היית פוגענית ובהחלט חושב שהיא לא היית במקום למרות שזכותו של הבחור לדעתי לכתוב תגובה פגענית בפורום.

מעבר לזה אני חושב שכל אחד ראשי לשים בפרופיל שלו איזה תמונה שירצה, אבל כמובן שאם תוסיפי תמונה של איבר המין שלך זה לא יוסיף לך נקודות אצלי כמו גם אם אני אראה תמונה של איבר מין זכרי של מישהו פה בפרופיל, לא נראה לי שזה קשור כל כך לכל מיני מלחמות מינים אבל על אחרים קטונתי מלדבר.

בכל מקרה מקווה שהתישרו ההדורים והמשך לילה מופלא icon_smile.gif.

תודה לשניכם על ההבהרה שהנעימה מעט את זמני
והאמת שאני בטח יכולה להבין את ההומור שבזה
רק שבין רוע אחד לשני לפעמים מתפספסים גם האנשים הטובים.

סוג של מעליב שיש פה מישהו שחושב שאני לא מעריכה הומור סאטירי כמו זה של החמישייה הקאמרית או של שי ודרור.
זה מאוד מצחיק אותי

ואני בטוחה שהם אפילו מבינים את זה והיו מסוגלים להעריך אפילו את חוש ההומור שלי.

המערכון של שי ודרור ממש לא לועג לנשים
ובטח שצחקתי אתו

מה אתם נורמאליים?
zev12
zev12 • 12 באוג׳ 2011
שבת שלום וסוף שבוע רגוע ונעים לכולם

תרגעו החיים יפים .... icon_biggrin.gif
Morticia

Re: בואו נחזור לנושא השרשור

Morticia • 12 באוג׳ 2011