סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

בוקי נאה והדאנג'ן

לא סתם עוד עבד
לפני 11 שנים • 21 ביולי 2012
לא סתם עוד עבד • 21 ביולי 2012
לגבי הסיורים של בוקי נאה בדאנג'ן - חשוב להדגיש שהסיורים מתקיימים תמיד בשעות שבהן המועדון סגור לקהל, וללא נוכחות לקוחות המועדון. האנשים שמשתתפים בסיורים של בוקי הם רבים ומגוונים, ומשתייכים לכל שכבות האוכלוסיה. בהתאם, חלקם מגיבים בתדהמה, בבהלה או בגיחוך למה שהם רואים ושומעים, וחלקם האחר מגיבים בעניין, שואלים שאלות, מבקשים באמת לדעת ולהבין. לכל ביקור של בוקי במועדון מתלווה איש/אשת צוות של המועדון שנמצא שם כדי להסביר, לספק מידע ולענות על שאלות.

ובתגובה ל"שולטת ומתחלף", שזה בעצם המתחלף - ניסיונות הניגוח שלך את הדאנג'ן לאחרונה בכל הזדמנות כאן ובפייסבוק, ללא הצדקה נראית לעין (כשהגעתם אלינו בעבר מס' פעמים התקבלתם תמיד בברכה ובסבר פנים יפות), תמוהים. אבל תמוהה לא פחות העובדה שאין לך בעיה במקביל לפרגן ברוחב לב למקום, שהבעלים שלו עשתה אאוטינג פומבי חמור ויוצא דופן ללקוח שלה, ממש כאן באתר הזה. אני יכול רק לאחל לך שלא תעשה או תאמר משהו שיעצבן אותה. לך תדע מה היא עלולה לעשות...

אני, בכל אופן, מפרגן לבוקי בכל לבי, מאחל לו הגעה לגמר של הישרדות VIP, ומתכוון לצפות בתוכנית של אמנון לוי היום ב-21:00 בערוץ 10.
מלכתא
לפני 11 שנים • 22 ביולי 2012
מלכתא • 22 ביולי 2012
לא סתם עוד עבד כתב/ה:

אני, בכל אופן, מפרגן לבוקי בכל לבי, מאחל לו הגעה לגמר של הישרדות VIP, ומתכוון לצפות בתוכנית של אמנון לוי היום ב-21:00 בערוץ 10.

תכלס, בשורה התחתונה.
פסיכו מנייאק
פסיכו מנייאק • 22 ביולי 2012
תכלס-
צוחקים עליכם כאילו הייתם עבמים וחולי נפש במקרה הטוב או עלובים במקרה הפחות טוב.
מזכיר לי את הטיפשים באיזו שכונת מצוקה באיזו עיירת פיתוח נטולת פיתוח שצוהלים כשבאים לצלם אותם לאיזו תוכנית דוקו של איזו נקבה הומנית שמבינה את ליבם.

מי שיהנה מזה : קשת/רשת, אמנון לוי ( שנגמרו לו התכנים )בוקי נאה שיוסיף לרייטינג שלו עוד כמה נקודות ואילו אתם ( אלו שהסכימו לתת במה לאלו שצוחקים עליהם) תשארו באותה קוביה עלובה, עלאק אפלה,עלאק מעוררת סקרנות.

גועל נפש.
Winner​(מתחלפת)

תכלס, אתה טועה מותק.

Winner​(מתחלפת) • 22 ביולי 2012
פסיכו מנייאק כתב/ה:
תכלס-
מזכיר לי את הטיפשים באיזו שכונת מצוקה באיזו עיירת פיתוח נטולת פיתוח שצוהלים כשבאים לצלם אותם לאיזו תוכנית דוקו של איזו נקבה הומנית שמבינה את ליבם.

מי שיהנה מזה : קשת/רשת, אמנון לוי ( שנגמרו לו התכנים )בוקי נאה שיוסיף לרייטינג שלו עוד כמה נקודות ואילו אתם ( אלו שהסכימו לתת במה לאלו שצוחקים עליהם) תשארו באותה קוביה עלובה, עלאק אפלה,עלאק מעוררת סקרנות.

גועל נפש.

גם במצעד הגאווה מוצגים לראווה ההומואים ותמיד יהיה מי שיחשוב שהם עבמים או חולי נפש ולא יתחבר אז מה ? בעייה שלו.
לספר מה זה בדסם לקהל הרחב זה בהחלט שירות טוב לפתיחת הראש של האוכלוסייה בישראל בכלל וגם לקהילה בפרט.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך ראשון יול' 22, 2012 8:38 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
Dungeon
Dungeon • 22 ביולי 2012
שולטת ומתחלף כתב/ה:
Dungeon כתב/ה:
נולי כתב/ה:
מה מפתיע?10 שניות על הסוטים בכלובים? זה לא איזו כתבה אוהדת שמראה שלאנשים שונים צרכים שונים.זה לגמרי הסוטים בכלובים,שולי החברה,הסרוחים.ריטינג ותו לא.

איך את יודעת לפני שזה כלל פורסם מה יהיה בתוכנית?
את צריכה אהדה ציבורית למה שאת רוצה או עושה?

כי הוא אומר שהוא עובד בחרא, דומה למשהו שאחד הבעלים של הדאנג'ן אמר על הלקוחות שלו,לא?לפחות עם בוקי אפשר להגיד שהוא התכוון לתחנה אחרת בסיור icon_eek.gif

מי מהבעלים של הדאנג'ן אמר משהו מסוג זה?
פסיכו מנייאק

Re: תכלס, אתה טועה מותק.

פסיכו מנייאק • 22 ביולי 2012
the winner takes it all כתב/ה:
פסיכו מנייאק כתב/ה:
תכלס-

גועל נפש.

גם במצעד הגאווה מוצגים לראווה ההומואים ותמיד יהיה מי שיחשוב שהם עבמים או חולי נפש ולא יתחבר אז מה ? בעייה שלו.
לספר מה זה בדסם לקהל הרחב זה בהחלט שירות טוב לפתיחת הראש של האוכלוסייה בישראל בכלל וגם לקהילה בפרט.

נשמה יפה. הכתבה באה ללכלך על בוקי ולהראות באיזו זוהמה הוא חי. בוקי מצידו זורם והעיקר שיהיה עוד רייטינג. אבל הפואנטה של הכתבה זה להבליט ולהראות שאנשי הקהילה חיה בזוהמה. ומי כמוך יודעת שלא. אז מכאן את אמורה להבין שהם באו לקלל ולא לברך...
A v​(שולט)
A v​(שולט) • 22 ביולי 2012
בוקי הוא בעל עסק,

וכנראה עסק רווחי מאוד.

ולפי דבריו הוא משלם לכל מקום אליו הוא מגיע.

ואין מה לעשות הדאנגן הוא מקום שאליו באים ה"סוטים" ואם אנשים נגעלים מובכים מתעניינים

ב"סוטים" עדיין הם רוצים לראות..להסתכל על צלב או מבוך..ולשמוע איך משתמשים בהם,יש אנשים

שמבלים או לא,זה בכלל לא העניין.

זה שבוקי קורא לזה "הצצה בפחי הזבל" והדאנגן משתף פעולה זו כן בעיה.

אבל הדאנגן זה עסק וזכותו להרויח(גם במחיר הזה)

הוא כמו כל אחד אחר,רוצה להרויח. וגם מצא עם מה להרויח...
שוטרת*
שוטרת* • 22 ביולי 2012
אז הנה
ישבתי בשקט, חיכיתי לשידור עצמו, לראות ולשמוע מה שידעתי מראש שיושמע.

אם לבעל הדאנג'ן אין בעיה להיכלל ב'ליל סיורי האימה של בוקי', ושעל רקע צילומי המועדון יאמרו מילים כמו "עולם הג'יפה של תל אביב" ,"אתרי פשע וזנות","חורים שכאלה" ועוד שאר פנינים, אז לי יש בעיה עם הדאנג'ן ומה שהוא מתיימר לייצג.ולא רק בגלל שהיתה כתבה, ולא רק בגלל השידור.
לאפשר סיורים כאלו בכלל, שבהגדרתם הינם "סיורים באתרי פשע וזנות בעולם הג'יפה של תל אביב", במועדון שאמור להוות סוג של מקום מפגש חם ולא שיפוטי- עושה לי בחילה.
    התגובה האהובה בשרשור
Winner​(מתחלפת)
מורן החשפנית הציגה לדעתי יפה מאוד את מה שהיא עושה ובהחלט היה אפשר להבדיל בינה לבין זונות הרחוב שהיו בכתבה, גם אני (לדעתי icon_smile.gif) הצגתי מאוד יפה מה זה בדסם ,דנג'ן וכו אבל (אולי בגלל שבקשתי גם טשטוש פנים וגם טישטוש קול) לא שידרו זאת, והסתפקו רק בכמה צילומים אטרקטיבים בלי להזכיר כלל את הדנגן או בדסם .
בכל מיקרה, היה אפשר להבחין בוודאות בין זונות הרחוב לבין מועדון הגוגו ואת הדנגן בכלל לא הזכירו. זה שבעריכה השתמשו בכמה תמונות בשביל הריטינג- ככה זה טלוויזה ולא צריך להתרגש ובטח לא לשלול את המועדון שעושה ככ הרבה למען הבדסם ובשביל הרבה מאוד אנשים הוא בהחלט מקום מפגש חם ולא שיפוטי.
Winner​(מתחלפת)

יתרה מיכך

אני ויתר הבנות שמסבירות לקהל בסיורים של בוקי מה זה בדסם ומה עושים במסיבות בדנגן, כן עושים שירות גם לאולוסייה בישראל "שנפתח" לה קצת הראש גם למה שלא הכי מקובל, וגם לקהילת הבדסם שתוכל בעזרת השם יותר ויותר "לצאת מהארון" .
ואני שעברתי גירושים מאוד קשים והרגשתי כמה המדינה שלנו לפעמים קרובה לאירן בדעות שלה מרגישה מעיין שליחות קטנה בסיורים האלו.
נכון שלא הראו את זה בכתבה. אז מה.