שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

Fun strangers or loving relationships?

Melody303​(נשלטת)
לפני 11 שנים • 21 ביולי 2012

Fun strangers or loving relationships?

Melody303​(נשלטת) • 21 ביולי 2012

So... you're a recently single subbie chick, and you feel like experimenting with all sorts of things, but at the same time, a new relationship would be good for you too.

Do you go have sessions with everyone interested to get to know your own likes and dislikes better? Or do you find a new Dom/Domina to guide you through this wonderful world of ours?

Go casual with strangers, and maybe something will develop along the way?
Or go the monogamous/semi-monogamous way and hope you get to experience everything new and fun along the way?

icon_smile.gif
Crybaby​(נשלטת)
Crybaby​(נשלטת) • 21 ביולי 2012
בתור סאבית צעירה לאחרונה-פנויה,אחת הסיבות שעוד לא קפצתי למים זה בגלל שאני מחכה למערכת יחסים שבתוכה אוכל לשלב את הבדסמ שלי.
אני חושבת שלחוות בהתחלה את העולם הזה ,עדיף בתוך מערכת יחסים ולא עם בן אדם רנדומלי שאלוהים יודע עד כמה באמת אכפת לו.
צריך הרבה סבלנות והקשבה,שזה לרוב מה שיש במערכת יחסים [בריאה לפחות]

אבל זה רק ההעדפה שלי.
    התגובה האהובה בשרשור
הוא​(שולט)

מערכת

הוא​(שולט) • 21 ביולי 2012
יחסים אינה ערובה לאיכפתיות או אמפטיה
בעייתית
לפני 11 שנים • 29 ביולי 2012
בעייתית • 29 ביולי 2012
אני חושבת שזה תלוי באיזה שלב של ניסיון הבן אדם בתוך העסק.

למתחילים לדעתי האישית, צריך להתחיל ממערכת יחסים רגילה ובתוכה לזרום ולא לחפש את אנשים מנוסים מהעולם הזה. ביחד לדעתי ניתן ללמוד ולטעות בכיף ובלי הרבה ציפייה וחוסר סבלנות מהצד השני.

הכי חשוב - מה הצדדים רוצים.

בדסמ זה לא אהבה, זו דרך/שיטה/צורה לקיים בה יחסי שליטה ו/או מין.

בחורה יכולה ליפול ובגדול אם תתחיל בקשר שהוא נטו מכוון לכאב והשפלה ממעמד נמוך ומשם תנסה לצמוח ולפתח רגש. אני לא אומרת שזה לא יכול לקרות, אני אומרת שרוב הסיכויים הם שהצד הנשלט ישאר בוכה.

מי שמחפשת אהבה, שתמצא מישהו נורמלי ותשחית אותו לאט לאטicon_smile.gif
Truth Seeker
Truth Seeker • 29 ביולי 2012
אני חושב שכשמישהי הולכת לסשן עם מישהו, לא כחלק מקשר זוגי, בזמן שהיא מרגישה שמה שהיא צריכה זה דווקא כן משהו רציני יותר, היא צריכה לשאול את עצמה איך היא תרגיש עם עצמה אחר כך. אני חושב שלמפגשים כאלה יש יותר סיכוי להשאיר טעם לא טוב. אני לא חושב ש"חוויה" כזו או אחרת שווה את התחושה הזאת.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
הכי טוב זה ללכת עם האינסטטינקטים שלך ולחפש את מה שאת מרגישה שמתאים לך.
העצה הגלובלית שלי היא שהנסיון הכי ראשוני לא יהיה עם סשנים קיצוניים ועמוסים אלא להגביר את רמת הקינק בהדרגה, כדי לא להעמיס על התודעה יותר מידי רשמים חדשים בבת אחת אלא לאפשר לעצמך להתנסות בכל אלמנט בנפרד, כדי שיהיה יותר קל לבחון עם עצמך איך הוא גורם לך להרגיש.

לפעמים דווקא טוב להתנסות עם מישהו חסר ניסיון, כדי לא להרגיש שמצפים ממך למשהו מיוחד לפני שאת מוכנה.

אני באופן אישי, את הנסיון הכי ראשוני שלי חוויתי בסטוצים, כי הרגשתי שזה מאפשר לי להיות בשליטה ומאפשר לי יותר לבדוק עם עצמי מה מתאים לי ולהגביר את רמת איבוד השליטה בהדרגה כך שאדע למה אני נכנסת. כשלא הייתה מחוייבות - היה לי את החופש להקשיב לתחושות הבטן שלי בלבד. לי אישית היה יותר קל "לחפש את עצמי" בדרך הזאת מאשר לשלב את שלב הניסוי והטעיה עם הצורך לנהל מערכת יחסים. כמובן שיש פה סיכוי מבחינת הבטחון האישי, אבל אם נוקטים אמצעי בטיחות מסויימים אפשר להסתדר.
ואחרי שכבר ביררתי מול עצמי פחות או יותר מה עושה לי טוב, היה לי את הבטחון לשלב את הצרכים האלה במערכת יחסים מורכבת יותר שמערבת גם רגש ולא רק סיפוק הדדי.

בקיצור, להקשיב לאינטואיציה. תמיד טוב לנסות דברים חדשים מול בן אדם שבאמת אכפת לו ממך ושמשרה תחושת בטחון, אבל אני לא חושבת שמערכת יחסים זה הכרח. יש כאלה שצריכות כמה שיותר סביבה תומכת ורגש ויש כאלה שאת הבירורים שלהן מול עצמן צריכות לעשות לבד.
Melody303​(נשלטת)
לפני 11 שנים • 30 ביולי 2012
Melody303​(נשלטת) • 30 ביולי 2012

Interesting perspectives. icon_smile.gif
Meanwhile, I'm trying out a little of both. icon_smile.gif