ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

"כי כבר אנחנו עייפים מאוד..."

מלכתא
לפני 11 שנים • 27 באוק׳ 2012
מלכתא • 27 באוק׳ 2012
אולי במקום לענות ולתרץ לנו מדוע כוווולנו טועים,
תנסה להקשיב קצת ולשנות משהו בגישה שלך?

20 שנה אתה מנסה ולא מצליח? קשה לי להאמין.
אני חיפשתי שנתיים, יש כאן אנשים שחיפשו הרבה יותר ממני... ועובדה שמוצאים.
אם מנסים באמת, מצליחים.

אז תפתח קצת את הראש,ותנסה גישות שונות. כל אחד הציע לך כאן רעיון אחר ודרך אחרת, תנסה... מה יש לך להפסיד?

ואגב, גם אותי הקניטו בזמנו שאני מחפשת אחר משהו שלא קיים, זוגיות עם שליטה. ומצאתי את זה במקום הכי לא צפוי. אתה תופתע כמה שולטות צריכות את זה. וגם אם תמצא שולטת שמחפשת זוגיות, זה ממש לא הכל.
אביב39
לפני 11 שנים • 27 באוק׳ 2012

המתחילה במצווה תסכים לעזור במובן הפרקטי? בת'כלס?

אביב39 • 27 באוק׳ 2012
ניסיתי בעבר ליצור קשר עם נשים שונות. המילים "נדיב", "אמיד בלבד", "בתשלום" ו"שכיסו פתוח לרווחה" היו נפוצות מאוד כאן ובכל אתר אחר הקשור לסוגיה זו. האמינו לי, נ י ס י ת י !

לא רוצה לקנות אהבה. לא קונה יחסים ולא מערכת יחסים. כשתגיע, אם תגיע האהבה, תזכה האישה להמוווווון ממני, רק...לא כתנאי מקדים...

אני מודה לך על הנחיותייך, אך מתן עזרה בפועל, קרי, "שידוך" עם אישה שמבינה יעשה את העבודה. ברכות "הצלחה" והנחיות למיניהן נשארות בגדר תיאוריה גרידא - מפרגן, נחמד, אך לא פרודוקטיבי ואפקטיבי כלל ועיקר. כולם יכולים לייעץ. כולם יכולים לאחל - לא בעיה, מילה פה, משפט שם, אבל...איפה התוצר...? איפה ה"אני מכיר מישהי בשם...שאשמח להכיר ביניכם..."?

איש לא חייב לי דבר, אני יודע. עדיין, עם ברכות לא מגיעים לחופה וקידושיו, למרות שאני מעריך מאוד את המאחלים.

נקודה לחשיבה icon_smile.gif
Mr Sassy Pants​(אחר){Pixie}
לפני 11 שנים • 28 באוק׳ 2012

Re: לא

Mr Sassy Pants​(אחר){Pixie} • 28 באוק׳ 2012
[quote="אביב39"]זה מולד גרידא. מניסיון.

שחור-לבן

מי שלבן, פשוט יש לה את זה. היא אמיתית. היא אפילו מובילה ומלמדת ונהנית.

שחור - מה שלא תעשה, זה תמיד ייראה מזויף. מניסיון ("אבל אני משתדלת...")

לבן - יש לה תובנה מלאה לעמוד על ההבדלים, אין כאן כל השפלה, ובאמת אין השפלה.

שחור - "לעולם לא 'תשפיל' גבר שהיא אוהבת". "הגבר שלה צריך להיות מלך", ולא במובן הבדס"מי.
אין לה תובנה, ואני לא מזלזל חלילה. היא פשוט "לא מבינה מה אני רוצה ממנה" גם לאחר שנה.

("ל, ל , למה לא יביא כמה ל ל למד את נשינו הגאות")

מכל מקום, אשמח להכיר אנשים בתחום באופן כללי - "אנשים שמבינים סינית". יש מצב? אולי בדרך זו אצליח להכיר ולפתח מערכת יחסים כזו עם דגש כל המילה "מערכת".
צר לי להודיע לך שאתה מדבר שטויות. מניסיון. אני לא אכנס לפרטים רק אומר שאתה מדבר כמו אחד ללא תקווה. אם כבר אז תוותר על כל החלומות שלך למה לעצור בבדסם. תוותר גם על החיים בדרך.
אתה צודק בחורות נולדות עם זה, לא תמיד מודאות לעובדה אז צריך להעיר אותן זה הכל.
בכל מקרה אל תיהיה חלש! אל תוותר, אם זה לא היה קשה זה לא היה שווה את זה
ואגב. זה לא רק שחור ולבן, יש גם אפור.
אביב39

שחור - לבן

אביב39 • 28 באוק׳ 2012
מניסיון רב, רב, רב... icon_cry.gif
בכוח המוח{Aion}

Re: שחור - לבן

בכוח המוח{Aion} • 28 באוק׳ 2012
אביב39 כתב/ה:
מניסיון רב, רב, רב... icon_cry.gif

אתה פשוט עובר בלתי נסבל. יהיר, עקשן, לא מקשיב, רואה רק שחור לבן (אני לא מתכוונת לנתח אותך ואת התכונה הזו), עונה תשובות מזלזלות וחד משמעיות, וחושב שמישהו חייב לו משהו.
אני בטוחה שיש לך גם המון תכונות מצוינות, אבל יכול להיות שזו הסיבה שאתה לא מוצא?

כלום לא שחור ולבן. מציאות ופנטזיה הם דברים שונים. אתה מחפש קשר אמיתי. חיבור ונילי הוא בר חשיבות עליונה, ומנסיון (רב, רב, רב..) כשאישה עם נטיות דומיננטיות אוהבת באמת (ויש המון נשים כאלה), הצרכים האלה יכולים להתפתח למקומות קיצוניים מאוד.

היו כאן כמה עצות טובות, אולי תקרא את השרשור שוב, כי נדמה לי שבמקום להקשיב היית עסוק בלתת תשובות שנונות.
ואחרי כל זה אני מאחלת לך המון הצלחה. (:
אביב39

"מאחלת לך המון הצלחה..."

אביב39 • 28 באוק׳ 2012
כה מקורי ויצירתי...

למדי אותי יצירתיות מהי, אני מתחנן!
אביב39

נ.ב היכן את רואה זלזול? אם כבר, תגובתך מזלזלת.

אביב39 • 28 באוק׳ 2012
עיינתי שוב בשרשור, ולא ראיתי אף תגובה מזלזלת א-חת! למה סתם לגדף? היכן את רואה שכתבתי שמישהו חייב לי משהו?

לא יפה... icon_cry.gif
אביב39

נ.ב. 2 הערכה רבה לכולם, אך אנא...

אביב39 • 28 באוק׳ 2012
יש הבדל מהותי בין אישה שהפמדום מובנה בה. היא מביאה אותך לשכרון חושים שלא ניתן להסביר במילים. היא "יודעת את העבודה היטב" מתוך כישרון מולד - היא הורסת! מסחררת! היא אפילו לא מתאמצת בשביל זה - השליטה בדמה. (..."ויודעות, יודעות, יודעות, יודעות..." מכירים את השיר?).

לעומת זאת, יש נשים, רובן, שזה פשוט לא עושה להן את זה חרף הדומיננטיות הטבועה בהן. "אני לא בקטע" היא טוענת, והצדק עימה...("אני לא צריכה שישתחוו בפני..." - אבל רגע, הרגע הרמת עלי את הקול! מה קורה פה?).

אולי אני לא הצלחתי להסביר את עצמי כיאות, אך האמינו לי..."נשים שיודעות" הן גולת הכותרת. הדובדבן. הייתי שם...
הן לא צריכות הסברים. הן לא אומרות "אבל כל מה שאני עושה לא מספיק לך, מה אתה רוצה?" "מה זה הקטע הזה עם הרגליים, מה אני לא מספיק יפה בשבילך?" "די, כפות רגליים זה סוטה, אני מספיק יפה".
DomMale4fem

לא פ(א)מדום, לא בדס"מ

DomMale4fem • 28 באוק׳ 2012
Air כתב/ה:
the rain song כתב/ה:
את הפאמדום הכי עוצמתי אני פוגשת שוב ושוב בווניליות.
בזוגות בעלי ותק בעיקר.
נשים מדברות מגעיל לגברים שלהן
משתיקות אותם ללא בושה, משפילות אותם במקומות הכי פומביים ושגרתיים.
בסופר, בקולנוע, ברחוב, באוטובוס, הן פנים אל פנים והן בטלפון.
הן המחליטות האחרונות על רוב ההחלטת בבית ובחיי המשפחה
אין לי מושג מה קורה במיטה שלהם

אולי זה הפתרון:/

זה לא פמדום
זה סתם התעללות

מסכים עם אייר,
גם אם ממבט מבחוץ זה נראה דומה, מזכיר, מעלה אסוציאציה וכו', עצם העובדה שבטבע (האנושי) מתקיימת סימביוזה בין בהמה לרכיכה, לא עושה את זה לפ(א)מדומי או בדס"מי.
שלגי
שלגי • 28 באוק׳ 2012
האמת, לגמרי מבינה את הבחור. נשים דומיננטיות במובן הבידיאסאמי הן יחסית נדירות.
גם כאן בכלוב נדמה לי שהן הנדירות ביותר (וזה מבלי להוציא מהרשימה את אלו שמצויות כאן מסיבות כלכליות בעיקר).

מי שמתקשה לעשות פשרות מסוימות, מתקשה למצוא פרטנר גם בחיים הונילים - ואני מהצד המאוד מתקשה בפשרות אז זו ביקורת גם עלי.

החיים מורכבים מפשרות. ככה זה.

וסלחו לי נא כל הזוגות ברי המזל שהגיבו פה - אתם עדיין המיעוט נשמות שלי - בטח בעולם הפמדום.
אני יכולה להבין את התסכול של אביב כשהוא שומע מכם שאם יתאמץ ימצא. זה לא בדיוק ככה כשהסטטיסטיקה מלכתחילה משחקת נגדו.

בברכת שבוע טוב מלא אור ואהבה וזוגיות לרוב (למבקשים אותה)