ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

בזיון!! כנסו...

המלט
לפני 11 שנים • 6 בדצמ׳ 2012

Re: גועל גועל גועל...

המלט • 6 בדצמ׳ 2012
מוחטוסיק כתב/ה:
לא דופקת חשבון כתב/ה:
חיה שקלים כתב/ה:
לא דופקת חשבון כתב/ה:
תפסיקו להתעסק בחיים של אחרים תתעסקו בעצמכם...

מה זה צריך להיות?? איפה האנושיות שלכם לעזעזל????

מה אכפת לכם אם היא מביאה את הילדה שלה למסיבות (זה לא נורמאלי אבל לא עינין שלנו)

מה את שופכים כאן רעל אחד על השני במקום לתמוך אחד בשני כמה עצוב לראות את הגועל פה...

פשוט מרחמת על חלק גדול מפה תשמור על הפה המסריח שלכם ותתעסקו בעצמם...

והמורה המקסים לא זונה...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! סהכ נהנת מהחיים ועושה את מה שהיא אוהבת..

חצופים...!!!!

תגידי, לא דופקת, את לא מרגישה לפעמים שהמוח שלך רוצה להתאבד?
את זועקת כאן נגד שיפוטיות ובכל זאת מכניסה בקטנה לבטי "זה לא נורמלי, אבל לא עניין שלנו". אז אם זה לא עניינך איך זה לא נורמלי?

ועל כל פנים טפשונת קטנה (מקווה בשבילך שאת לפחות כוסית, כי עודף שכל זה אובר רייטד), בהזדמנות שאלי את מנהל מועדון הדנג'ן על התקופה שהבת שלו הייתה סלקטורית במועדון שלו.

או שנורמליות נמדדת לפי הליינים שמתנהלים בקהילה הרקובה הזו..

גברת חייה בסרט ולא שקלים... אני חכמה יותר ממה שאת חושבת לא נכנסת בבטי אפילו לא בקטנה כל אחד עושה מה שהוא רוצה בחייו ומי את בכלל ש תטיפי לי מוסר...

הבת של הבעלים של מועדון הדאנג'ן בגירה ולא קטינה גברת חיי שקלים ותפסיקו תפסיקו להכפיש את הדאנג'ן ואנשים אחרים ... וחפשו לעצמכם חיים ולא תחטטו בחיים של אחרים... ואני פה בשרשור הזה כי המורה היא חברה ואישה מדהימה ....

לא דופקת, זה בטח יתפוס אותך כרעם ביום בהיר, אבל את סתומה כמו נעל.

חשבתי על זה, ויש בעייה לוגית עם הביטוי "סתומה כמו נעל", כי לכל נעל יש פתח כדי להכניס את כף הרגל ולכן אין נעל סתומה.
המלט
לפני 11 שנים • 6 בדצמ׳ 2012
המלט • 6 בדצמ׳ 2012
מתהפך כתב/ה:
ההחלטה לפטר את המורה נוגעת לכל המורים בארץ
מכיון שבכך שפיטרו את המורה מעבירים מסר לכל המורים בארץ
שמורה לא יכול להפריד בין עבודתו לבין חייו הפרטיים
ולכן המורים צריכים להתאחד ולתמוך במורה המפוטרת
ולא קהילת הסאדו

לא פיטרו אותה.
פיקציה
לפני 11 שנים • 7 בדצמ׳ 2012

בטי בטי בום.

פיקציה • 7 בדצמ׳ 2012
אני דווקא מכיר את בטי בום ואף היה לי הכבוד להכיר את הבת המקסימה שלה.
אני מכיר את בטי שנים ולעולם, לעולם לא ראיתי את הבת שלה במסיבה לפני שהתגייסה לצבא.
אני לא מבין למה בכלל שירבטו את בטי לשרשור הזה, מודה, לא קראתי את כולו ולא יודע מי המלעיז/ה אבל גם כשמלעיזים לפחות להגיד את האמת ולא לשקר במצח נחושה.
אישית, אני יודע שהיא אשה נפלאה ואמא למופת.

הבת של עמוס היתה קופאית ועודנה בדנג'ן ואני לא מבין מה הבעיה פה בכלל?

האמת, כמו שאייר אומר, הקהילה הזו יצאה מדעתה אבל זה מובן מאוד למה.
באו לפה כל מיני חיוורים ופליטים של אתרים שונים ושאין להם בכלל מושג מה זו קהילה בכלל ומה זה בדסמ בפרט.
אני לא מבין למה אני מתייחס אליהם בכלל.
סילי מי.
Master Jove​(שולט)
Master Jove​(שולט) • 7 בדצמ׳ 2012
מלכתא כתב/ה:
תגידו לי אתם אמיתיים?
אם היו מפטרים אחד מכם בגלל העיסוק שלכם בשעות הפנאי, איך הייתם מגיבים?

בואו נכנס לפרופורציות. המורה לא הגיעה לב"ס לבושה שחורים והחלה לספר לתלמידים איך לקשור!
מה כל אחד עושה בשעות הפנאי, זה ממש לא עניינו של אף אחד.
ונכון, מורה היא דמות חינוכית, אבל כל עוד היא מחנכת למה שנכון ולא מערבת בדרך החינוך שום דבר רע, מה הקשר?
זה כמו שיש מורים שמעשנים בחדר מורים בהפסקה. האם יש להשעות אותם מהעבודה כי הם "לא נותנים דוגמא טובה"? ויכול להיות שיש הורים שיתפסו מורה כזאת, עם פתיחות מחשבתית בנושאים מיניים, עדיפה על פני מורים שנוקטים בגישות חינוך אחרות.
השאלה האם היא מקבלת על כך כסף או לא לא רלוונטית (ולמען האמת הכתבה היתה מעורפלת בנושא הזה, לא ברור האם היא "עובדת" בתחום, "מתנדבת" בתחום או סתם חולקת מנסיונה האישה).

מה הלאה, יתחילו לפטר מרצות לסביות? (ואז לא ישאר מי ילמד אותי בתואר)

בואו באמת ניכנס לפרופורציות .
איפה באמת עובר הגבול ? מה באמת צריך לחשוף לילדים ?
מי אשם כאן יותר ? היא או הטלוויזיה ?
אז נכון היא לא הגיע בשחור לביה״ס אבל היא חדרה לכל בית בעזרת הטלוויזיה
נכון מותר לה לעשות מה שהיא רוצה ומה שבא לה בחייה הפרטים, אבל האם היא שמרה על חיים פרטיים ?
לפי גישתך,,, מה הבעיה ? שיתחילו לעשות שיעורי סאדו כחינוך מיני כבר מכיתה ב,
את שוכחת לרגע שמדובר בילדים ולא בהוריהם
ומורה היא דמות חינוכית ומודל לחיקוי,
אז אם למורה מותר אז למה לילדים לא,,,,
ועם כל הפתיחות שלך והחופשיות,
האם היית עורכת סשן לעיני ילדייך או ילדם של אחרים ?

בזמנו התרעמנו על כך שמכניסים למסיבות קטינים וקטינות, ( שהרבה יותר מבוגרים מהגיל של תלמידיה של אותה מורה)
אז פתאום זה נהיה בסדר ? פתאום זה חופשי ? פתאום אף אחד לא מבין מה הבעיה ?

אז איפה באמת עובר הגבול ?
Uranus
Uranus • 7 בדצמ׳ 2012
Air כתב/ה:
Uranus כתב/ה:
Air כתב/ה:
הקהילה (אם קיימת אחת כזאת) חזרה 20 צעדים אחורה לימים החשוכים שלה.
כל הכבוד, אנחנו יכולים להאשים רק את עצמינו.

אני חושב שאתה קצת מגזים...

הקהילה אמנם מהווה לצערנו גם בית לחמורים ואידיוטים, וזהו טבע אנושי דוקא לראות את הרע אבל בוא תנסה קצת לצאת מהריבוע הזה ותראה שבסופו של דבר זה לא נכון ורוב הקהילה אנשים טובים ומתקדמים.

בכל מקום יש פרימיטיבים, או פרימיטיבים המתחזים למתקדמים או סתם טמבלים, זו רק בחירה שלך לתייג קהילה שלמה על סמך העשבים השוטים האלה.

מצטער אבל אין כאן קהילה, לא כך קהילה מתנהלת.
מה זה הקהילה ? אתר הכלוב ? אני מתבייש להציג את האתר הזה לאנשים חדשים שמגיעים אליי למסיבות כי זה מה שהם יראו ויעשו אחורה פנה וזה כבר קרה המון.
מבחינתי יש קבוצת אנשים עם מכנה משותף שבאים לעשות דברים באהבה, להנות ולפעול ע"פ ראיית עולמם ויש קבוצה שנקראת החברים שלי.
כשמישהו כאן יפול אף אחד לא יתפוס אותו מכאן אלה רק מי שחבר שלו. אל תצפו פה לא לחמלה ,לא לרחמים , לא לעזרה ולא להזדהות.
למה בעצם הפוסט הזה לא נמחק מההתחלה ? למה לפגוע בבן אדם שבסך הכל בא לעשות טוב לאנשים אחרים ? למה לרדת לרמות אישיות של כביסה מלוכלכת ?
אז מצטער אוראנוס, אני חושב שאין פה קהילה אלה אתר היכרויות וזה בסדר גמור, בואו נקרא לילד בשמו.
למרות שהבחורה הנ"ל עובדת כביכול בליין מתחרה(ולא כמלכה בתשלום) אני חש מאוד פגוע בשבילה
אני מתבייש !

אייר, אני חושב שהתגובה הארוכה שכתבתי לונוס אמורה גם לתת לך את התמונה,
יש תמיד אנשים שישתמשו בלכלוכים, התנשאות, שיפוטיות ודיעות משוחדות כדי להלבין פני אחר ולהקטין על מנת להרגיש גדולים. אני מסכים איתך שאין קהילה אבל דוקא בגלל שאחריות של קהילה היא לדעת לא לנפח דוקא את השלילי למימדים ענקיים ובמקום זאת, כמו שאמרת להתרכז בלעשות דברים באהבה וקבלה. ברגע שאחרי 13 עמודי שרשור - אתה בוחר דוקא להפנות את כל תשומת הלב שלך לעשבים השוטים ולאנשים הקטנים הללו - אתה בעצמך יורה ב"קהילה". יש כאן המון תגובות על הנושא, יש אנשים שבוחרים לבקר את הבחורה ולראות אותה כאישה בוגרת האחראית למעשיה אשר לדעתם טעתה, ולטעות זה אנושי, ומנגד יש אנשים שאומרים שהיא לא טעתה ושהסביבה היא זו שלא בסדר. לדעתי שני הצדדים צודקים ומה שהבהרתי שמשותף לשני צדדים שכולנו, כמוך מרגישים פגועים בשבילה, כחברה, כמכרה, כשותפה למשהו שכולנו נמצאים בו וכבת "קהילה".

לעומת זאת בשני הצדדים, היו אנשים קטנים שבחרו להביע את דעתם בין אם לגיטימית ובין לאו, דרך התנשאות, קללות, הקטנה, ביקורת מסריחה ושיפוטיות...
בצד אחד היו אלו שכתבו: זונה, מלכה בתשלום, מגיע לה, מטומטמת ועוד כל מיני דברים מגעילים,
ובצד השני היו שכתבו: מלעיזים, בני זונות, מתחסדים, יפי נפש, חסרי חוט שדרה ועוד פנינים.

תסכים איתי שלא היה פייר שאשפוט את הדיעה שלך דרך אותם אנשים קטנים כמו שלא יהיה פייר שתשפוט את דעתי השונה משלך דרך העשבים השוטים.

ושוב, כולנו פגועים בשמה. חלקנו רק חושבים אחרת לגבי האחריות שלה בדבר, כשלא משנה מה אנחנו חושבים - זה לא נועד לפגוע או להקטין מעוצמתה של הבחורה הזו. חלק אוהד ומנחם ואומר לה שכל העולם חרא, וזה בסדר, חלק אחר רואה בה אישה חזקה ולא כזו מסכנה שכמו שהכניסה עצמה לבוץ המסריח עצמה, היא גם תהיה חזקה להוציא את עצמה מזה. ואני בטוח שבשני צידי ה"ביקורת" יש אנשים שיעמדו לצידה ויתמכו בה. - זו המשמעות של קהילה. אם לדעתך קהילה אומר שכולנו צריכים להיות מתוכנתים לחשוב בחשיבת יחד ושתמיד יהיה קונצנזוס זו כבר לא קהילה אלא כת.
המלט
המלט • 7 בדצמ׳ 2012
אני חושב שהגישה של ונוס, לפיה היעדר הסובלנות של החברה לבחירותינו האישיות הינה עוול נוראי שעל כולנו, אחד: להיעלב ממנו נורא, ו-שתיים: להתאחד ביחד כנגד המעוולים -- היא נאיבית ביותר. קצת כמו קהילה של נמלים במחילה תת-קרקעית שעורכת אסיפה ובה מוחים בתוקף על הרעש הנוראי שגורמים הקרנפים כאשר הם דורכים על האדמה ממעל. במובן זה העמדה של אוראנוס מפוכחת הרבה יותר: כן, זה מעצבן שככה הם פני הדברים. כן, זה לא בסדר שהקרנפים עושים לנו רעש. כן, צריך לתמוך אחד בשני, אבל היי: אל תמהרו כל כך לצאת מהמחילה החוצה, שלא ידרוך עליכם איזה קרנף. ונדמה לי שבודיגארד כתב את זה מוקדם יותר בשרשור הזה: עוד לא בשלו התנאים.

במלים אחרות, התעלמות מהמשטר החברתי הנכפה עלינו היא נאיבית. נאיבית ביותר. אפשר, ולפעמים הכרחי ביותר -- להילחם במשטר החברתי בשם חופש הביטוי, החירות לחיות את חיי כרצוני ושאר ערכים נעלים -- אפילו כאשר הסיכויים להינזק גדולים כל כך. לדוגמה, כאשר מדובר בקיפוח-נשים, או קיפוח הומו-לסביים. אבל חייבים להפנים שאין נצחונות על-האפס במאבקים כאלה, ויש הרבה מה להפסיד. למשל: את העבודה. למשל: את המעמד החברתי שלך ושל המשפחה שלך, ואף את המשפחה שלך בעצמה. אז ונוס כנראה מדבר מהפוזיציה, כאחד שנכווה בעצמו מהבחירות שעשה. אני מכבד את הבחירות של ונוס, ואת הבחירה של המורה שרוקדת על העמוד בדנג'ן, ואת בחירתו של כל אחד. עם זאת, אני חושב שיש להפעיל שיקול דעת גם כשבאים לממש את חירותינו. זה עניין של ניהול סיכונים. חייבים להבין שלא חיים בבועה, אפילו לא בתל-אביב, וכל נסיון להילחם בקרנפים הרועשים טומן בחובו סיכונים שחייבים - פשוט חייבים להביאם בחשבון.

מבלי להיכנס כלל לדיון האם העובדה שמורה עוסקת בסאדו בזמנה הפנוי עלולה להשפיע על נפשות תלמידיה, במקרה הזה אני לא חושב שהמורה היטיבה להפנים את הסיכונים שהחשיפה עלולה להציב בפניה. עכשיו, משנעשה כבר המעשה, כל מה שנותר הוא לחוש אמפתיה כלפיה, ומשום שזה הדבר היחידי שנותר לעשות, עולות תחושות חריפות של כעס ותסכול כלפי החברה, כלפי הקרנפים שם למעלה שמנהלים לנו את החיים, וקובעים מה מותר ומה אסור, מה מגונה ומה ראוי. אני הייתי מציע לכל אחת ואחד כאן, ובמיוחד לאנשים העוסקים בחינוך, בתפקידים ציבוריים או כאלה שיש להם ילדים, לשקול היטב הופעות בטלויזיה אודות העדפותיהם המיניות.
Melody303​(נשלטת)
Melody303​(נשלטת) • 7 בדצמ׳ 2012
המלט כתב/ה:
אני חושב שהגישה של ונוס, לפיה היעדר הסובלנות של החברה לבחירותינו האישיות הינה עוול נוראי שעל כולנו, אחד: להיעלב ממנו נורא, ו-שתיים: להתאחד ביחד כנגד המעוולים -- היא נאיבית ביותר. קצת כמו קהילה של נמלים במחילה תת-קרקעית שעורכת אסיפה ובה מוחים בתוקף על הרעש הנוראי שגורמים הקרנפים כאשר הם דורכים על האדמה ממעל. במובן זה העמדה של אוראנוס מפוכחת הרבה יותר: כן, זה מעצבן שככה הם פני הדברים. כן, זה לא בסדר שהקרנפים עושים לנו רעש. כן, צריך לתמוך אחד בשני, אבל היי: אל תמהרו כל כך לצאת מהמחילה החוצה, שלא ידרוך עליכם איזה קרנף. ונדמה לי שבודיגארד כתב את זה מוקדם יותר בשרשור הזה: עוד לא בשלו התנאים.

במלים אחרות, התעלמות מהמשטר החברתי הנכפה עלינו היא נאיבית. נאיבית ביותר. אפשר, ולפעמים הכרחי ביותר -- להילחם במשטר החברתי בשם חופש הביטוי, החירות לחיות את חיי כרצוני ושאר ערכים נעלים -- אפילו כאשר הסיכויים להינזק גדולים כל כך. לדוגמה, כאשר מדובר בקיפוח-נשים, או קיפוח הומו-לסביים. אבל חייבים להפנים שאין נצחונות על-האפס במאבקים כאלה, ויש הרבה מה להפסיד. למשל: את העבודה. למשל: את המעמד החברתי שלך ושל המשפחה שלך, ואף את המשפחה שלך בעצמה. אז ונוס כנראה מדבר מהפוזיציה, כאחד שנכווה בעצמו מהבחירות שעשה. אני מכבד את הבחירות של ונוס, ואת הבחירה של המורה שרוקדת על העמוד בדנג'ן, ואת בחירתו של כל אחד. עם זאת, אני חושב שיש להפעיל שיקול דעת גם כשבאים לממש את חירותינו. זה עניין של ניהול סיכונים. חייבים להבין שלא חיים בבועה, אפילו לא בתל-אביב, וכל נסיון להילחם בקרנפים הרועשים טומן בחובו סיכונים שחייבים - פשוט חייבים להביאם בחשבון.

מבלי להיכנס כלל לדיון האם העובדה שמורה עוסקת בסאדו בזמנה הפנוי עלולה להשפיע על נפשות תלמידיה, במקרה הזה אני לא חושב שהמורה היטיבה להפנים את הסיכונים שהחשיפה עלולה להציב בפניה. עכשיו, משנעשה כבר המעשה, כל מה שנותר הוא לחוש אמפתיה כלפיה, ומשום שזה הדבר היחידי שנותר לעשות, עולות תחושות חריפות של כעס ותסכול כלפי החברה, כלפי הקרנפים שם למעלה שמנהלים לנו את החיים, וקובעים מה מותר ומה אסור, מה מגונה ומה ראוי. אני הייתי מציע לכל אחת ואחד כאן, ובמיוחד לאנשים העוסקים בחינוך, בתפקידים ציבוריים או כאלה שיש להם ילדים, לשקול היטב הופעות בטלויזיה אודות העדפותיהם המיניות.

שכחת לציין שרוב הנמלים מתחפשות לקרנפים מדי יום ביומו.
רובן פוחדות על התחפושת והיכולות שזאת מביאה להן.
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 7 בדצמ׳ 2012
זמרת ברים כתב/ה:
רק הערה קטנה, אם אפשר.
בדס"מ זה לא רק סקס. לפחות לא עבורי, ואני מניחה שיש עוד כמוני.
זה הרבה מעבר לזה, כל מיני מחוות ודברים שמסמנים את ההיררכיה ביני לבין האדון שלי.

כשמישהי אומרת שהיא לסבית, לא שואלים אותה איזה תנוחות היא אוהבת ואם היא אקטיבית או פסיבית בקשר. למה אם יגיד מישהו שהוא בדס"מי מישהו צריך לשאול אותו אם הוא נשלט או שולט? למה מישהו צריך לדעת אם אני אוהבת שמצליפים בי או שאולי אני אוהבת משהו אחר?
אין קשר בין הדברים.

השאיפה צריכה להיות שזה יהיה בסדר להגיד שאני בדס"מית, בלי לפרט מה זה אומר בתוך הקשר שלי. שכמו שזה בסדר שזוג ונילי ילך מחובק, ויתנשק צרפתית באמצע הרחוב, זה יהיה בסדר לעשות מחוות בדס"מיות בפומבי בלי שיסתכלו על זה עקום. ושוב, אני לא מדברת על סשן הצלפות בפומבי (אפילו שאני אוהבת פומביות).

אני לא יודעת איך עושים מפנה כזה בציבור, אבל כשאני חושבת על לגיטימציה זה מה שעובר לי בראש, לא החצנה של סקס בפומבי בדיוק כמו שהומואים ולסביות לא מחצינים סקס בפומבי למרות שמדובר בנטיה מינית.
אני מקווה שאם הם הצליחו (עוד לא לגמרי, זה ברור), אולי גם אנחנו נצליח.

אני שמחה שיש מישהי עם דעה כמו שלי !
אבל לבד אי אפשר לשנות כלום , רק אם אנשים יתאחדו ויפעלו יחד למען מטרה משותפת אז אפשר.
ניקי666 niki
ניקי666 niki • 7 בדצמ׳ 2012
Air כתב/ה:
Uranus כתב/ה:
Air כתב/ה:
הקהילה (אם קיימת אחת כזאת) חזרה 20 צעדים אחורה לימים החשוכים שלה.
כל הכבוד, אנחנו יכולים להאשים רק את עצמינו.

אני חושב שאתה קצת מגזים...

הקהילה אמנם מהווה לצערנו גם בית לחמורים ואידיוטים, וזהו טבע אנושי דוקא לראות את הרע אבל בוא תנסה קצת לצאת מהריבוע הזה ותראה שבסופו של דבר זה לא נכון ורוב הקהילה אנשים טובים ומתקדמים.

בכל מקום יש פרימיטיבים, או פרימיטיבים המתחזים למתקדמים או סתם טמבלים, זו רק בחירה שלך לתייג קהילה שלמה על סמך העשבים השוטים האלה.

מצטער אבל אין כאן קהילה, לא כך קהילה מתנהלת.
מה זה הקהילה ? אתר הכלוב ? אני מתבייש להציג את האתר הזה לאנשים חדשים שמגיעים אליי למסיבות כי זה מה שהם יראו ויעשו אחורה פנה וזה כבר קרה המון.
מבחינתי יש קבוצת אנשים עם מכנה משותף שבאים לעשות דברים באהבה, להנות ולפעול ע"פ ראיית עולמם ויש קבוצה שנקראת החברים שלי.
כשמישהו כאן יפול אף אחד לא יתפוס אותו מכאן אלה רק מי שחבר שלו. אל תצפו פה לא לחמלה ,לא לרחמים , לא לעזרה ולא להזדהות.
למה בעצם הפוסט הזה לא נמחק מההתחלה ? למה לפגוע בבן אדם שבסך הכל בא לעשות טוב לאנשים אחרים ? למה לרדת לרמות אישיות של כביסה מלוכלכת ?
אז מצטער אוראנוס, אני חושב שאין פה קהילה אלה אתר היכרויות וזה בסדר גמור, בואו נקרא לילד בשמו.
למרות שהבחורה הנ"ל עובדת כביכול בליין מתחרה(ולא כמלכה בתשלום) אני חש מאוד פגוע בשבילה
אני מתבייש !

לעניות דעתי יש לנו קהילה אבל לצערי כזאת השקועה בנהנתנות ,חוסר אכפתיות כלפי הזולת ולעיתים

אף חוסר כבוד והתעלמות מנורמות בסיס מקובלות ,וכאן המקום להוסיף ..זה שיש לאנשים פנטזיות

מיניות חריגות לא נותן להם לגיטימצייה להתנהג כך .

גם אני נכוותי מאנשים,לא אכנס לזה אבל אנשים נטו לבחור את הצד הנוח במקרה שלי ,גם היום אנשים

ממשיכים לבחור בצד הנוח ,למה להם לצדד במורה ולהחשף ..,הם יעוותו את האמת ויעביר עליה

ביקורת ..מכבסת מילים ..אנשים חסרי ערכים .

נשוא השרשור היא אדם שהיה יקר לליבי ,תמיד אמרתי שמי שהיה יקר לליבי ויזדקק לעזרה ממני

הוא יקבל אותה ..ותאמין לי אייר ..חבר אמיתי אחד כמוני ,גב כמוני טוב יותר ממאה אפסים חסרי

ערכים שרק מדברים וברגע האמת נעלמים .

יש עוד אנשים טובים כאן ,אני מקווה שלא נזדקק אבל במידה וכן ונשוא השרשור תרצה אני בטוח

שאפשר יהיה לתת גב חזק ותמיכה בסיפור הזה .

אינני מפחד מאיש ,בתוך הקהילה ומחוצה לה ,מכבסות המילים והאנשים חסרי הכבוד והערכים

אינם מרפים את ידי ,את החשבונות עושים בסוף ,אני תומך נלהב במבחן התוצאה ובמי יצחק אחרון .
בלוסום​(לא בעסק)
בלוסום​(לא בעסק) • 7 בדצמ׳ 2012
ArchAngel כתב/ה:
זמרת ברים כתב/ה:
רק הערה קטנה, אם אפשר.
בדס"מ זה לא רק סקס. לפחות לא עבורי, ואני מניחה שיש עוד כמוני.
זה הרבה מעבר לזה, כל מיני מחוות ודברים שמסמנים את ההיררכיה ביני לבין האדון שלי.

כשמישהי אומרת שהיא לסבית, לא שואלים אותה איזה תנוחות היא אוהבת ואם היא אקטיבית או פסיבית בקשר. למה אם יגיד מישהו שהוא בדס"מי מישהו צריך לשאול אותו אם הוא נשלט או שולט? למה מישהו צריך לדעת אם אני אוהבת שמצליפים בי או שאולי אני אוהבת משהו אחר?
אין קשר בין הדברים.

השאיפה צריכה להיות שזה יהיה בסדר להגיד שאני בדס"מית, בלי לפרט מה זה אומר בתוך הקשר שלי. שכמו שזה בסדר שזוג ונילי ילך מחובק, ויתנשק צרפתית באמצע הרחוב, זה יהיה בסדר לעשות מחוות בדס"מיות בפומבי בלי שיסתכלו על זה עקום. ושוב, אני לא מדברת על סשן הצלפות בפומבי (אפילו שאני אוהבת פומביות).

אני לא יודעת איך עושים מפנה כזה בציבור, אבל כשאני חושבת על לגיטימציה זה מה שעובר לי בראש, לא החצנה של סקס בפומבי בדיוק כמו שהומואים ולסביות לא מחצינים סקס בפומבי למרות שמדובר בנטיה מינית.
אני מקווה שאם הם הצליחו (עוד לא לגמרי, זה ברור), אולי גם אנחנו נצליח.

אני שמחה שיש מישהי עם דעה כמו שלי !
אבל לבד אי אפשר לשנות כלום , רק אם אנשים יתאחדו ויפעלו יחד למען מטרה משותפת אז אפשר.

אני חושבת, שכמו בקהילת הלהט"בים, שהתחילו במקום מאוד גרוע לפני כמה שנים בכל הנוגע למודעות וסובלנות, מישהו שם התחיל תזוזה לכוון שבו הם נמצאים כיום.
אולי המורה האמיצה הזו לא תרצה לשאת את הדגל הזה על כתפיה, אבל ללא ספק גם בלי כך היא התחילה תזוזה.
ובעוד כמה זמן יתחיל עוד אדם ועוד אדם, וכך בהצטברות תשתפר המודעות והסובלנות גם כלפינו.
כמה נוח להגיד שחייה האישים קשורים להוראה שלה, ולהתעלם מכך שכל "חטאה" היה בכך שחשבה שהחיים האישיים שלה לא מענינו של אף אחד ובנוסף לכך, שומו שמים, שזה לא כזה ביג דיל...