סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

פירטי לבוש

נילי ונילי
לפני 11 שנים • 25 בפבר׳ 2013

Re: פירטי לבוש

נילי ונילי • 25 בפבר׳ 2013
בטי בום כתב/ה:
de gifford כתב/ה:
למה כל כך קשה לרכוש פירטי לבוש משומשים

אני אענה לך באופן אישי ולא אתייחס למה שנכתב קודם
א, כי אין שום קשר בין פמדום לכסף וכל מצב שבו רוכשים ממלכה כסף או פריטים אין לי חשק להיות חלק ממנו, אותי לא קונים ולא קונים דברים ממני.
כשאני ארצה אני אתן בלי תמורה.

ב. באופן אישי זה קצת קריפי בעייני ולא הייתי רוצה להפגש או לתת טלפון שלי למישהו שזה מה שהוא מחפש.

ג. כי העניין של לירכוש פריט משומש מאישה שאתה לא מכיר לא מתחבר לי לכלום,אם כבר לרצות פריט לא עדיף שזה יהיה ממישהי שאתה מכיר או מעריך?

איזה חלק זה משרת אצלך? (וזה באמת מסקרנות)

לאקוני, כי נראה לי שזה לא בדיוק השרשור לשתף בו:
דווקא היתה התנסות חיובית, כשהתנסיתי בה. אכן קצת קריפי אבל חמוד להפליא (יש בי חיבה לווירדוז) וזו סטיה כל כך חיובית בעיניי, כל כך לא מזיקה בהשוואה לשאר הסטיות, שהיה נורא כיף לשתף עם זה פעולה.

באופן אישי יכולה להמליץ.
Brave Dwarf

Re: מעניין

Brave Dwarf • 25 בפבר׳ 2013
de gifford כתב/ה:
מעניין מה אתה היית עושה אם מישהו היה חייב לך כסף ולא רוצה להחזיר לך

מיד הייתי שולח לו אדומה "אתה שרמוטה" ובכך הייתי מוכיח את הרמה הגבוהה שלי והוא מצדו מיד היה מחזיר לי את הכסף. אתה באמת לא מבין מה הכינוי הזה אומר על האדם שמשתמש בו ולא משנה באילו נסיבות? ואם היא לא הייתה חייבת לך הרבה כסף, אלא רק קצת, ואתה לא היית צריך אותו מי יודע מה? היית מכנה אותה סתם "פרחה" או "שרלילה"?

טוב, אני מתנצל. אסור לי לחנך אותך ואני חושב שירדתי לפסים פסולים. ובכ"ז היה לי קשה לשתוק, ואם היית עומד מולי, אתה ועוד מיליון ואחד אנשים, הייתי מעיר לך בדיוק את מה שהערתי פה.
offtopic.gif
מלכתא

Re: מעניין

מלכתא • 25 בפבר׳ 2013
Brave Dwarf כתב/ה:
de gifford כתב/ה:
מעניין מה אתה היית עושה אם מישהו היה חייב לך כסף ולא רוצה להחזיר לך

מיד הייתי שולח לו אדומה "אתה שרמוטה" ובכך הייתי מוכיח את הרמה הגבוהה שלי והוא מצדו מיד היה מחזיר לי את הכסף. אתה באמת לא מבין מה הכינוי הזה אומר על האדם שמשתמש בו ולא משנה באילו נסיבות? ואם היא לא הייתה חייבת לך הרבה כסף, אלא רק קצת, ואתה לא היית צריך אותו מי יודע מה? היית מכנה אותה סתם "פרחה" או "שרלילה"?

טוב, אני מתנצל. אסור לי לחנך אותך ואני חושב שירדתי לפסים פסולים. ובכ"ז היה לי קשה לשתוק, ואם היית עומד מולי, אתה ועוד מיליון ואחד אנשים, הייתי מעיר לך בדיוק את מה שהערתי פה.
offtopic.gif

icon_lol.gif
אליפל, התפלק לו... זה התיקון האוטומטי באייפון . הוא בא לכתוב "חמודה" והאייפון תיקן ל"שרמוטה"