צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

ספר החוקים

סירופ​(נשלטת)
לפני 11 שנים • 9 במרץ 2013

ספר החוקים

סירופ​(נשלטת) • 9 במרץ 2013
הוא היה ישוב על המיטה, ואני למרגלותיו.

"אתה יודע שלפי החוקים אני לא יכולה להתחיל לגעת בך ככה, בלי רשות".
ציינתי בעוד ידי המשתוקקות למולל כל חלק בגופו פורצות ריסוני תאוותי ומלטפות את ירכיו.
אני לא צריך את החוקים שלך, אני כאן! נקש על רקתי,באצבעו, פה בפנים, בתוכך.
זה היה במפגש השני שלנו, ובלב אמרתי לעצמי בחשש
זה נכון! זה נכון!

ומאז אני לפרקים מבסוטה ברווחה שהוא לא מתנהל על פי הקוד ולפעמים ממורמרת.

איני יכולה להתעלם מקיומם של הכללים המסדירים את התנהגותינו, כללי המשחק. כמו שבסולמות וחבלים מי שהקוביות חננו אותו בפעמיים שש יקבל עוד סבב, כמו שמונופול (משחק קפיטליסטי מתועב, טפו) מי שיושב בכלא מאבד סבב תור, כמו שבקלאס מי שלא דרכה על הקווים ממשיכה להתקדם, כך אצלנו.

סאבית לא תתחיל לאכול לפני אדונה, תמזוג ראשונה לכוסו, לא תשב פרקדן בנוכחותו , תהיה זמינה לרצונותיו.

אבל מאין ואיך ומתי זה נוצר והתגבש, או כדברי אדוני " איפה נמצא ספר החוקים הזה שלך? "
הפניתי אותו לסיפורה של או, אך יש לשער שהדברים גובשו עוד קודם, אולי אין היסטוריה לשפה הזאת והיא נובעת ישירות מליבנו ואהבתנו.

תדירות אני תוהה, איך התלכדו הפנטזיות של כולנו? איך זה שעבדים חולמים נעלי עקב ואטבים וסאביות כמהות ל"מאסטר" ואזיקים , מה המנגנון?

אני זוכרת את עצמי נרגשת נפעמת מהשיר על בר כוכבא שנפל בכלוב מדמיינת את " מה נורא כלוב זה " האמנם זה היה כבר שם? בגיל גן חובה?

טוב די לתהיות אקסיסטנציאליות, אני רוצה לאגד כמה מהחוקים, כמו שיש לבלייזר חוקים, ראוי שגם לנו תהיה רשימה, אז אני אתחיל.

א. לעולם יתקיים המפגש הראשון בבית קפה הומה, מהלכו תקבל הסאבית שתי שיחות הרגעה בקוד מסוכם המיועד לוודא שאינה מתראה עם חניבעל לקטר.

ב. כל דום יכחיש בתורו שהוא מאלו שאומרים בפגישה הראשונה בצ'אט " רדי על ארבע כלבה".
    התגובה האהובה בשרשור
the rain song
לפני 11 שנים • 11 במרץ 2013
the rain song • 11 במרץ 2013
הבעיה עם חוקים שלאנשים יש נטיה לעשות דווקא (:
Mr Sassy Pants​(אחר){Pixie}

כמו שיש

Mr Sassy Pants​(אחר){Pixie} • 11 במרץ 2013
דמיון בין אנשים, תחביב אהוב מוזיקה משותפת ובלה בלה בלה גם ישנם סטיות משותפות.
קשירות ספאנקים וכו. לפי דעתי ספאנקינג וקשירות הן כאילו הקווי מתאר, המיינסטרים אם תרצי, מה שהרוב אוהב ואז יש את אלו מאיתנו אשר אמיצים מספיק בכדי להיכנס יותר לעומק אל שאר הסטיות.

בנוגע לאן הסטיות האלו מגיעות. בזמנו פתחתי שירשור בידיוק על הנושא הזה יחד עם דעתי וקיבלתי הרבה תשובות מעניינות את מוזמנת להעיף מבט.

יום טוב icon_smile.gif
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
אני דווקא חושבת שהשאלות ששאלת נורא, נורא מעניינות. זה נושא מרתק בעיני, המכנה המשותף של הפנטזיות שלנו. כמעט לכולנו יצא לשתף באיך שהמחשבות האלה היו פרטיות וחשבנו שאנחנו לבד בעולם, ואז גילינו שיש פורומים וצ'טים ומסיבות. ועכשיו, כולנו שואבים מסוג של מאגר סמנטי משותף, יש כמה דברים שאנחנו חושבים עליהם כעל "סטנדרטיים". מעניין איפה נקודת המעבר בין השטחים האלה.
DomMale4fem

כל אחד/ת רוצה

DomMale4fem • 11 במרץ 2013
יולי Yuli כתב/ה:
אני דווקא חושבת שהשאלות ששאלת נורא, נורא מעניינות. זה נושא מרתק בעיני, המכנה המשותף של הפנטזיות שלנו. כמעט לכולנו יצא לשתף באיך שהמחשבות האלה היו פרטיות וחשבנו שאנחנו לבד בעולם, ואז גילינו שיש פורומים וצ'טים ומסיבות. ועכשיו, כולנו שואבים מסוג של מאגר סמנטי משותף, יש כמה דברים שאנחנו חושבים עליהם כעל "סטנדרטיים". מעניין איפה נקודת המעבר בין השטחים האלה.

אכן, מדהים ועוד יותר מכך מאכזב, לגלות עד כמה כולנו די דומים, "בגדול", אחרי הכל, ובסופו של דבר.
שאין איזה גלגל שמחכה להתגלות או להיות מומצא, שום "גביע קדוש". שוב פליק לתחת, אטב לפטמה.
אני זוכר את גודל השבר של אנשים כאן כשהתברר שהנשלטת בת דמות היגון, הנתונה בתוך חגורת צניעות, גלוחת ראש וזרתה קצוצה, מורכבת מלא יותר מאיזו תמונה מ"אימג' בנק" וכמה סיפורי מעשיות.
כל כך רצינו להאמין שאולי לא אנחנו, אבל יש כאלה ש"חיים על הקצה", ב"אקסטרים", ומסתבר שלא.
אין פירוש הדבר שאנשים כאלה לא קיימים (סטטיסטית, כמו קיומם של חיים תבוניים ביקום מחוץ לכדור הארץ, זה אפילו סביר, גם אם טרם התגלו), אבל כנראה שרוב מה שאנחנו שומעים/קוראים עליו הוא מסך עשן של אגדות אורבניות.
Brave Dwarf

Re: ספר החוקים

Brave Dwarf • 11 במרץ 2013
סירופ כתב/ה:

סאבית לא תתחיל לאכול לפני אדונה, תמזוג ראשונה לכוסו, לא תשב פרקדן בנוכחותו , תהיה זמינה לרצונותיו.

והיא אמורה לעשות את כל אלה כי אלו החוקים או כי כך היא: אינה רעבה טרם שׂבַע; אינה צמאה טרם רָוָה; וכאשר הוא נכנס, גווה מתיישר וגופה נדרך?

אם כי החוקים, אז יבוא היום כשיימאס לה לשחק או שיהיו דברים חשובים יותר באותו רגע. אם זהו צורך וכך היא, אז מי צריך להגדיר את הטבע שלה בחוקים בכלל?
lori{ע_מ}

lori{ע_מ} • 11 במרץ 2013
Brave Dwarf כתב/ה:
סירופ כתב/ה:

והיא אמורה לעשות את כל אלה כי אלו החוקים או כי כך היא: אינה רעבה טרם שׂבַע; אינה צמאה טרם רָוָה; וכאשר הוא נכנס, גווה מתיישר וגופה נדרך?

אם כי החוקים, אז יבוא היום כשיימאס לה לשחק או שיהיו דברים חשובים יותר באותו רגע. אם זהו צורך וכך היא, אז מי צריך להגדיר את הטבע שלה בחוקים בכלל?

חסכת לי תגובה.
ובכל זאת :-)

אגב, הרבה מ"החוקים" האלה שחלקכם כל כך פוחדים מהם, נוצרים בכלל על ידי הסאביות עצמן שרוצות לשרת ולספק את זה שמולן.
כל אחת מבטאת את זה אחרת: יש אחת שתמזוג מים לאדונה ותשלוף עבורו מטלית לחה מאריזה סגורה בסיום כל ארוחה ויש אחרת שתקח יוזמה (השם ישמור!) תדאג להפתיע אותו כל פעם בדרך אחרת ועוד אחת שלא תהיה מסוגלת בכלל לזוז מבלי שניתנה לה הוראה לכך. ויש כאלה שיעשו גם וגם וגם.
מערכות יחסים יוצרות התניות. לא רק אצל "חובבי שליטה".

(ואגב, אם אני דואגת לשים בושם שאני יודעת בדיוק מה הוא עושה לו ואיך הוא מפעיל אצלו שרירים בגוף, זה אומר שאני שולטת בו מלמטה?)
Brave Dwarf

Brave Dwarf • 11 במרץ 2013
חזרזירה כתב/ה:
(ואגב, אם אני דואגת לשים בושם שאני יודעת בדיוק מה הוא עושה לו ואיך הוא מפעיל אצלו שרירים בגוף, זה אומר שאני שולטת בו מלמטה?)
תלוי. האם להיות מוטרף מינית על ידך עומד כנגד הרצונות שלו או שזהו אחד מהרצונות שלו? אם זה עומד כנגד הרצונות שלו, אז ניתן לראות בכך משל ניצלת את חולשתו (אני לא סובל את המושג "שליטה מלמטה" עמכם הסליחה), אך אם זהו אחד מהרצונות שלו אז... אז אין על מה לדבר בכלל.
lori{ע_מ}

דבר נוסף בנוגע לחוקים

lori{ע_מ} • 11 במרץ 2013
על מנת שתתקיים מערכת של חוקים צריך שיהיה מי שיאכוף אותה אבל יותר מזה, מי שירצה לציית לה.
אישית, אני מתחברת לזה.
ולא לחוקים שיצרו המנהיגים הדתיים של הקהילה אי שם בשנת תרפפו אלא לכאלה שאנחנו יצרנו בינינו.
יש הרבה דברים שאני נדרשת לבצע כי ככה זה בינינו.
יש המון דברים שאני נדרשת להמנע מהם - כי שוב, זה סוג של מערכת חוקים שבנינו.
אצל אדם מרובע כמוני (גם הוא די מרובע כשאני חושבת על זה..) זה מאוד עוזר לשמור על היררכיה, על סדר, ועל עקרון שמנחה את מערכת היחסים שלנו מאז ומתמיד. ואם רוצים לשמור על העקרון הזה שומרים על חוקים. בעיקר אני מטבע הדברים.
אני מניחה שחלק מהחוקים שקיימים ביני לבינו דומים לכאלה שקיימים אצל אחרים, נדמה לי שהרוב לא אבל הם מתאימים לנו. אבל הבסיס, אצל הרוב די דומה. הוא אומר - היא מצייתת.
lori{ע_מ}

lori{ע_מ} • 11 במרץ 2013
Brave Dwarf כתב/ה:
חזרזירה כתב/ה:
תלוי. האם להיות מוטרף מינית על ידך עומד כנגד הרצונות שלו או שזהו אחד מהרצונות שלו? אם זה עומד כנגד הרצונות שלו, אז ניתן לראות בכך משל ניצלת את חולשתו (אני לא סובל את המושג "שליטה מלמטה" עמכם הסליחה), אך אם זהו אחד מהרצונות שלו אז... אז אין על מה לדבר בכלל.

ברור.
אני גם לא סובלת את המושג הזה והוא די מגוחך בעיניי, מן הסתם כתבתי את דבריי בציניות.
ומאחר ואני יודעת שהוא בראש ובראשונה רוצה להיות עם אישה שהוא נמשך אליה ומוטרף ממנה (הוא אמר לי, בחיי!), יש לי לגיטימציה מלאה "לנצל" את חולשתו להתניות שנוצרו בו בעקבות ריח הבושם שלי.