צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

ישיבה על הפנים והאבקות

רצסיבי​(נשלט)
לפני 10 שנים • 8 ביולי 2013
רצסיבי​(נשלט) • 8 ביולי 2013
חריג כתב/ה:
החלטתי שלא להעביר את הדירה שלי על שמה. פשוט מאד, מאחר שאין ספק שאחרי שאעביר אותה על שמה היא תמסור את הסרט למשטרה ותכניס אותי לבית סוהר ותהנה מהדירה. או, שהיא תעבור לגור בדירה ותרצח אותי. אז אני אחכה שהמשטרה תגיע עוד מעט לעצור אותי. אני אקח עו"ד טוב ואצא בזול. אתם תראו. אני מאחל כאן לכולם רוב שפע ובריאות, ואם לא אכתוב יותר, אתם מבינים למה. גם בקרוב יתפרסם הרצח של הזקן, כי אני מניח שהמטורפת החביאה בינתיים את גופתו, אבל היא תגלה אותה עכשיו.

מאוד נתעצב על סיום כתיבתה של הסאגה המפוארת.
אבל למה שלא תמשיך לכתוב מהכלא?
בטוח יהיו לך חוויות מהנות גם שם.
גולוסקלפר​(נשלט)
גולוסקלפר​(נשלט) • 8 ביולי 2013
מה זו התבוסתנות הזו?
קח ת'צמך בידיים, שים בתיק כמה סנדויצ'ים וברח.
דווח לנו מהשטח. קח איתך אייפד.

בהצלחה.
שבי על פני​(אחר)
שבי על פני​(אחר) • 8 ביולי 2013
המשטרה טרם הגיעה. ברגע שהם יבואו אני אודיע לכם ויתכן וזו תהיה ההודעה האחרונה שלי למשך שנים.
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 8 ביולי 2013
חריג כתב/ה:
המשטרה טרם הגיעה. ברגע שהם יבואו אני אודיע לכם ויתכן וזו תהיה ההודעה האחרונה שלי למשך שנים.

למה שהמשטרה תגיע? הרי המשטרה לא יודעת דבר. אין גופה ואין תלונה. לה יש את הדירה של הזקן עכשיו ולך את הדירה שלך. תחיה באושר ותמשיך לעדכן.
עבד משועבד{עבד}
עבד משועבד{עבד} • 8 ביולי 2013
תגיד לקוקסינלית שאתה מוכן לתת לה את הדירה שלך תמורת הצילומים
ואחרי שתקבל אותם תחסל את הקוקסינלית ותשרוף את הדירה של הזקן.
מלכתא
מלכתא • 8 ביולי 2013
אתה פשוט גאון רייטינג icon_lol.gif
שבי על פני​(אחר)
שבי על פני​(אחר) • 8 ביולי 2013
חברה, מה זה העצות קרש שאתם הוגים לפתע. המטורפת עכשיו ככל הנראה במשטרה עם הסרט, ותוך זמן קצר עוצרים אותי. היא גם תראה להם היכן הגופה. אני אבוד אבל לפחות לא נתתי לה את הדירה. ואני במתח נוראי. כל ניידת שעוברת ליד הבית אני חושב שבאה אלי. אולי אסבך גם אותה בעבירת סחטנות והעלמת ראיות. ששנינו נשב בכלא.