אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מי מבין במחשבים?

מיתוסית​(שולטת)
לפני 10 שנים • 1 בספט׳ 2013

מי מבין במחשבים?

מיתוסית​(שולטת) • 1 בספט׳ 2013
לאחרונה הלפ טופ שלי נתקע לפעמים באמצע הגלישה ואני נאלצת לאתחל את המחשב.
עשיתי חיפוש אתמול לוירוסים, נמצאו איומים והסרתי אותם (יש לי NOD- אגב, אמורים למחוק או להסיר?). היום זה עדיין נתקע. אני מריצה בינתיים חיפוש נוסף.
מה יכולות להיות הסיבות לתקיעות ואיך ניתן לפתור את זה בעצמי, אם אפשרי?
תודה
James Bondage​(מתחלף)
לפני 10 שנים • 1 בספט׳ 2013
James Bondage​(מתחלף) • 1 בספט׳ 2013
זה יכול לנבוע מוירוסים, רוגלות ורושעות למניהן - NOD אמור להיות לא רע, אבל ככלל הדרך להפטר מדברים כאלה שכבר יש לך היא התקנה מחדש של המחשב.

סיבה נפוצה שניה היא התחממות יתר (בעיקר של המעבד, אבל לפעמים גם זכרון, או האנטנה של החיבור האלחוטית שמוחבאת בתוך המחשב) - זה קורה בגלל מאווררים שנתקעים או מקרטעים, בגלל משחות תרמיות שהתקשו/התפוררו/זלגו.

רוב הלפטופים יודעים למדוד טמפרטורה של המעבד (ולפעמים של עוד רכיבים) - אם שלך יודע למדוד, תוכלי לברר אם זאת הבעיה או לא.

בעיה נוספת היא זכרון דפוק - למרות שזה די נדיר שזה קורה בגיל מאוחר של המחשב; זה בדרך כלל מההתחלה (למרות שיכול לקחת כמה שבועות של שימוש עד שזה שמתחילים לשים לב) או לא קורה בכלל.
A v​(שולט)
לפני 10 שנים • 2 בספט׳ 2013
A v​(שולט) • 2 בספט׳ 2013
כמו שגיימס אמר

מידי פעם לוקחים את המחשב לתחנת דלק

ועם לחץ אויר (בעידונות לא מקרוב) מנקים את האבק

זו בדרך כלל הבעיה אלא אם המאוורר עצמו גמור
פולו
פולו • 2 בספט׳ 2013
בנוסף למה שאמרו קודמיי, כדאי גם לעדכן את מערכת ההפעלה ודפדפן הגלישה או אפילו לנסות דפדפן גלישה אחר (אם את משתמש באינטרנט אקספלורר) כגון: כרום או פיירפוקס.
'לא קשורה'

nod 32

'לא קשורה' • 2 בספט׳ 2013
nod למיטב ידיעתי מפריד וממדר את הוירוסים משאר הקבצים במחשב עוד בשלב בו הוא סורק ומוצא אותם, כך שאם מדובר בבעיית וירוס, בצעי מחיקה והבעיה אמורה להעלם.
'לא קשורה'

Re: nod 32

אשה של אלוהים כתב/ה:
nod למיטב ידיעתי מפריד וממדר את הוירוסים משאר הקבצים במחשב עוד בשלב בו הוא סורק ומוצא אותם, כך שאם מדובר בבעיית וירוס, בצעי מחיקה והבעיה אמורה להעלם.

אה, איזה חיה בסרט אני. השאלה מ2004. פולו- בגללך!
פולו

פולו • 2 בספט׳ 2013
אשה של אלוהים כתב/ה:
אשה של אלוהים כתב/ה:

למה מ 2004? זה מאתמול 01.09.2013
(את מתבלבלת עם תאריך ההצטרפות שלה לאתר)
    התגובה האהובה בשרשור
'לא קשורה'

פולו כתב/ה:
אשה של אלוהים כתב/ה:
אשה של אלוהים כתב/ה:

למה מ 2004? זה מאתמול 01.09.2013
(את מתבלבלת עם תאריך ההצטרפות שלה לאתר)

צודק. גם האופציה הזו עלתה בראשי רגע אחרי שכתבתי את ההודעה ההיא, אבל החלטתי שדי להתעסק בזה (:
פסיכו לוג​(שולט)
פסיכו לוג​(שולט) • 2 בספט׳ 2013
כחולית, תורידי את הטורנט הזה ותני למישהו עם ידע בסיסי להתקין לך את התוכנה הזו.
היא עושה כל פעולת תחזוקה אפשרית. הבעיה שלך עשויה להיות לא רק וירוסים אלא קבצי רג'יסטרי מיותרים, דיסק קשיח לא מאוחה וכו'. יש לה גם אופציה קטנה של האצת גלישה. והיא גם בעברית.
http://kickass.to/advanced-systemcare-pro-6-4-final-ml-scenedl-pimprg-t7766230.html