סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

הגדרות של מגדר בכלוב

וונאבי​(אחר)
לפני 8 שנים • 28 בינו׳ 2016

הגדרות של מגדר בכלוב

וונאבי​(אחר) • 28 בינו׳ 2016
מיושנות כמו הביטוח הלאומי, בערך. אין אופציה לבחור מגדר בפרופיל, אין אופציה לשנות אותו, מישהו (המערכת? אדמינים? הדרדסים?) בוחר לך מין זכר/נקבה ומשנה לך אותו לפי מה שבראש שלו. אני טרנס FTM, המין שלי הוגדר כ"נקבה" (מה שנכון מכל הבחינות). לא מזמן פרסמתי מודעה בלוח עבדים במלכות ו...הופ! אני נכנס לאתר ומגלה שפתאום אני זכר. כדי להסביר מה ומי אני, אני צריך לכתוב מגילה שלמה בפרופיל, ומן הסתם שום שולטת שמעוניינת בכוס לא תטרח להכנס אליו או להגיב להודעות שאני שולח לה, כי היא גם ככה מוצפת בזרגים טפשים עם הבנת נקרא של כיתה ב'. אגב - גם השם של הפורום הזה מטעה למדי. אני מניח שמי שנכנס אליו מצפה לשוחח עם טרסג'נדריות ולא עם טרנסג'נדרים... טרנס-צייסינג קצת פחות נפוץ לכיוון הFTM.
זהו, סיימתי עם הפולניות. וסליחה עם העלבתי מישהי/הו בהתייחסות לטרנס-צ'ייסינג או זרגים טפשים.
כלובי

צודק באמה אחוז

כלובי • 28 בינו׳ 2016
התרשמתי מהמודעה ובכלל שמדובר בזכר שהמין שלו לא מוגדר כאן נכון, הגדלתי ראש ושיניתי, כי יש כאלה שאין להם מודעות לזה שהם מסתובבים פה עם המין הלא נכון.
ולמה אי אפשר לשנות את המין? כי אנשים בדרך כלל לא משנים את המין שלהם והחסימה הזו מונעת מכל מיני זיקיות פה כל מיני מעשיה רמיה (לדוגמה להשיג מנוי כאשה ואז להפוך להיות זכר). ואם למישהו לא מסומן המין הנכון בטעות, אפשר לפנות אלי ואני מתקן.

ולעניין הכללי יותר בעניין הג׳נדרים פה, כן - כשהאתר נפתח לפני 100 שנה המחשבה היתה שכל אחד יבחר לו לאו דוקא את המין הביולוגי שלו אלא את המין שמתאים לו - וטראנס יכתוב בפרופיל שהוא טראנס. זה לגמרי דורש עדכון. ההתלבטות שלי בימים האחרונים היתה אם לבנות ג׳נדר טרנס יחיד או שניים. סיפקת לי תשובה טובה.

בנוסף - אין מספיק מקום להעדפה מינית, האתר באופן בולט אינו מותאם להומו-דו-א סקסואלים. יש איזו דרך משונה לחפש כאלה ברשימת החברים, ואין בכלל דרך לפלטר אותם ברשימת האונליין. 

צריך לתקן את העניינים האלה, זה קצת מורכב ויקח קצת זמן - אבל זה כבר בטיפול.

בינתיים אשנה את הג׳נדר שלך בחזרה.
    התגובה האהובה בשרשור
וונאבי​(אחר)
זכר/נקבה זה לא ג'נדר. זה מין. גבר/אישה/טרנסית/טרנס/ג'נדרקוויר וכו' הם ג'נדרים. כדאי שיהיו שתי משבצות בפרופיל: אחת למין (זכר/נקבה/אינטרסקס) והשניה לג'נדר. אני מבין את החשש ממתחזים, נכוויתי מהם לא מעט. אבל עדיין צריך לאפשר למשתמשים להגדיר את עצמם - ופשוט למחוק פרופילים שהתבררו כמתחזים. גם משבצת להגדרה של נטייה מינית זה אחלה רעיון.
כלובי
כלובי • 28 בינו׳ 2016
מסובך מאד כל עניין המין/ג׳נדר הזה למי שלא לקח בזה קורס באוניברסיטה...

כיום ודאי שגולשים באת יכולים לקבוע את המין שלהם אבל רק פעם אחת.
וונאבי​(אחר)
אני לא לקחתי שום קורס. אני טרנס ולכן אני יודע למה הכוונה. מי שזה רלוונטי עבורו ידע מה לבחור, ומי שלא - יבחר זכר/נקבה גבר/אישה.
כלובי
לפני 8 שנים • 22 במרץ 2016

איפה הביטוח הלאומי ואיפה אנחנו

כלובי • 22 במרץ 2016
חדש בכלוב:
A v​(שולט)
לפני 8 שנים • 22 במרץ 2016
A v​(שולט) • 22 במרץ 2016
שיהיה במזל טוב.
רצסיבי​(נשלט)
לפני 8 שנים • 24 במרץ 2016
רצסיבי​(נשלט) • 24 במרץ 2016
מאוד מוזר לי שהמתלונן לא מצא לנכון לזרוק מילה טובה לכלובי. 
הוא זרק לחלל האוויר (לדרדסים, כלשונו) תלונה, והנה הבוס הגדול בכבודו ובעצמו עונה לו, מציג פתרון אפשרי, ואז גם מיישם אותו.
ואז מה? במקום תודה, הוא מתווכח על הניואנסים שבין מין לבין ג'נדר.
הכי חשוב להיות בן אדם.
לא משנה מה המין שלך. או הג'נדר. 
אה, כלובי, כל הכבוד על החידוש החשוב. 
10 sexy queen​(שולטת)
לפני 8 שנים • 26 במרץ 2016

ג'נדר/מין

10 sexy queen​(שולטת) • 26 במרץ 2016
למיטב ידיעתי ג'נדר הוא בלעז והתרגום שלו זה  מגדר.  מגדר מין ומין זה דיי אותו הדבר!!!
ואם כל הכבוד התייחסותו של כלובי באמת שווה מילה אחת לפחות - תודה!!!
אנא היו בוגרים/ות כפי שמכבדים אתכם/ן
Alatar​(שולט){Foxy LAB}
לפני 8 שנים • 26 במרץ 2016

ובכן - לא.

Alatar​(שולט){Foxy LAB} • 26 במרץ 2016
ג'נדר הוא אכן מגדר, אבל מגדר ומין אינם אותו הדבר. 

(בגדול של הגדול, ומבלי להכנס לכל הדקויות), מין (בלעז: SEX), הוא המין הביולוגי שאדם נולד איתו -- זכר/נקבה. 

המגדר (Gender) של האדם הוא איך האדם מזהה את עצמו  - כזכר או נקבה. 

כלומר, מישהי שמגיל צעיר מזהה את עצמה בתור בת, שמרגישה שהיא בת למרות שהיא נולדה עם בולבול, המין שלה הוא זכר, אבל המגדר שלה נקבה. 
מישהי כזו, עם הזמן תגדיר את עצמה כטראנסית. 

השינוי שנעשה באתר משקף בדיוק את זה.