שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

איך סומכים על מישהו שמכירים און ליין?

1023​(לא בעסק)
לפני 8 שנים • 2 בפבר׳ 2016

איך סומכים על מישהו שמכירים און ליין?

1023​(לא בעסק) • 2 בפבר׳ 2016
(מצטערת מראש אם זה לא הפורום הנכון)

כל הזמן אני רואה סיפורים על אונס כשהגבר היה נראה נורמטיבי לחלוטין שאני כבר מאבדת אמון באנשים. קל וחומר כשמישהו ״שולט״ וזה יכול להגיע למצב שהבחורה עוד יותר חסרת אונים.

עכשיו רובכם כותבים ״כבוד הדדי״ ו״בהסכמה״ אבל ברגע אמת כמה זה שווה?

השאלה גם לבנות, איך אתן מבררות, אם בכלל, שהגבר אמין? 
Mazikeen_​(נשלטת){Z}
Mazikeen_​(נשלטת){Z} • 2 בפבר׳ 2016
לדעתי לפני הכל, לפני שמתחילים לשחק, צריך היכרות מינימלית עם הבנאדם. לצאת, לשבת על הקפה, לדבר בקטע השפוי והנורמלי, ובעיקר ללכת בעקבות תחושות הבטן שלך. איך באמת יודעים עם הוא לא פסיכופת? וואלה- לא יודעת. גם אני נפלתי פה על הרבה אידיוטים, נכוויתי ופחדתי, ככה שלדעת 100% מול מי את עומדת זה קשה. 
לפני הכל אנחנו בני אדם, ואני רוצה להאמין שחלק מהאנשים פה שפויים עם ראש בין הכתפיים שאפשר לדבר איתו ברמה ההגיונית. icon_smile.gif 
נינה לאב​(שולטת)

חמודים שלי

נינה לאב​(שולטת) • 2 בפבר׳ 2016
בשביל זה נפגשים עם אנשים מהאינטרנט במסיבות או פאבים מקומות ציבוריים
מה הבעיה?
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 2 בפבר׳ 2016
אם הוא לא נעים לך עוד בשלב הוירטואל, אם את כבר אז מרגישה שקשה לך לבטוח בו תקשיבי לתחושת הבטן הזו ותתפסי מרחק לא משנה כמה הוא ימשיך לדקלם לך סיסמאות "מרגיעות".
ברוב הפעמים את גם תראי איך הוא מתמודד עם הסירוב הזה. אם הוא מתחיל לנסות לשכנע באופן מניפולטיבי או לאבד עשתונות, לקלל או לנסות לערער לך את הביטחון זה רק מוכיח כמה שהוא לא מכבד את רצונותייך וטוב שזה קרה עוד בשלב הוירטואל שבו אפשר ללחוץ על "חסום" ולא פנים אל פנים איפה שלא תמיד ניתן להתגונן פיזית.

באופן כללי תנסי לשים לב כמה אכפת לו מרצונותייך וגבולותייך כבת אדם, תנסי לשים לב אם הוא מזלזל בך או מכבד אותך כשאת אומרת לו שאת חוששת ממשהו, כשאת מסרבת למשהו או כשאת דוחה משהו בגלל אילוצים.
הסבלנות ויכולת האיפוק של האדם נמדדת כשהוא מתמודד מול סירוב/אי ודאות ולא כשהכל טוב ויפה.
ולאנסים כידוע, יש בעיה עם הסבלנות וההתאפקות (לא בהכרח, אבל לרוב).

אם זה עוזר לך במשהו, ולא אכפת לי כמה סטוקרי זה נשמע כרגע, כי ביטחון שלך קודם להכל, במידה וקבעתם להיפגש תעשי עליו חיפוש בגוגל וברשתות החברתיות לפני. לא תאמיני כמה פעמים תגלי שקרנים והזויים באופן הנ"ל.

ופגישה ראשונה תמיד במקום ציבורי.
אם הוא לוחץ עלייך להיפגש במקום "אינטימי יותר" על אף שציינת שאת לא מעוניינת בשלב זה, זה שוב מוכיח שהוא לא מכבד את רצונך ויותר אכפת לו שיקרה משהו מיני הערב מאשר שתרגישי ביטחון בסיסי.
    התגובה האהובה בשרשור
אביגיל הכרמלית
לפני 8 שנים • 8 בפבר׳ 2016

כן לחשש

אביגיל הכרמלית • 8 בפבר׳ 2016
   אני  בעד להשיג המלצה ממישהי. וכן.. יש פה מלכוד כי

א. יכול להיות שאת לא מכירה אף אחת מהחברות.

ב. יכול להיות שאיתה הוא היה נורמלי ודווקא איתך יהפוך לחניבעל לקטר

אז אפשר לבקש ממנו הפניה למישהי שתמליץ עליו, לא במונחים של... "הוא פנתר במיטה, פסיכולוג על הספה, שף במטבח, מאהב יצירתי ודום עוצמתי...."

אלא מישהי שתעיד- הוא שפוי ודיסקרטי...

זה אפשרי, מוציא מחשבון חלק מהקנדידטים, אבל שומר עליך .

בהצלחה ובזהירות יקירתנו.
Firebird
לפני 8 שנים • 8 בפבר׳ 2016

שכל, הגיון וכללי זהירות בסיסיים

Firebird • 8 בפבר׳ 2016
התכתבות,
אחר כך שיחות טלפון,
אחר כך שתיים או שלוש פגישות במקום נייטרלי ובטוח,
לא לעלות לרכב שלו עד שלא מכירים באמת,
לא ללכת לסשנים הראשונים במקומות מבודדים,
להפעיל את ההגיון וחוש הריח...
עד שנוצר האמון - עיניים פתוחות, אין קשירות...
ואחרי מספר מפגשים וזמן סביר...
נוצר האמון, ואם עד אז הוא עדיין לא נוצר אפשר לסיים את הקשר
הוא כבר לא יגיע.