ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שליטה

hary103
לפני 8 שנים • 8 באפר׳ 2016

שליטה

hary103 • 8 באפר׳ 2016
העולם הזה לא עושה לי טוב משום שאני לא מוצא מלכה, העולם הזה אינטרסים והמון פוזות
והבחורות עושות המון פוזות ומתנהגות לעבדים כסמרטוטים, שוב אני נהנה להיות נשלט אבל בישראל זה קשה
למה זה קשה? אי אפשר למצוא מלכה אמיתית בחינם, צריך לשלם למלכות בכסף ואני לא מוכן.
המלכות כאן רעות יכולות לשחק בך, אף אחת גם לא עונה פה ולא רצינית, הלוואי שלא הייתי נכנס לעולם הזה, כי למען האמת אני לא מרגיש בן אדם רגיל, אני לא רוצה לחפש בחורות כאלה, הבחורות האלה רעות מדי.. יש לכן עצה איך ניתן להפוך לאדם רגיל? ללא עניין וסדר בחיים בסאדו מאזו בכלל?
אלוהים​(שולט)
אלוהים​(שולט) • 8 באפר׳ 2016
המצב גרוע עד כדי כך?
הצטרפתה לכלוב בינואר 2016 לא הרבה זמן בשביל לאבד תקווה.
אגב תוסיף תמונה או שתיים שלך בלי פנים, תרשום מה אתה אוהב, איך אתה אוהב, ומה אתה מצפה.
בגלל שזה היכרות וירטואלית הגירוי הראשוני פה שונה מאוד וצריך לבוא לידי ביטוי במילים. 
ולגבי מלכות בישראל כן זה ידוע שיש יותר מלכות בתשלום מאשר מלכות רגילות. אבל העניין הזה פתיר ברגע שיש משיכה.
יש את הדאנג'ן יש את ליין הפטיש שם ניתן ליצור משיכה עם מלכות או אלה שלפחות לא בתשלום. 
לגבי ישראל כן בישראל בניגוד לעולם בעולם הסאדו מאזו בארצנו אנחנו פחות פתוחים וקשה יותר למצוא תקשורת טובה בין אנשים יש פחד תמידי כי זה עולם קטן ישראל וכל צעד מחושב.
תשדר ליקום מה אתה רוצה בדיוק מה אתה רוצה וזה יגיע.
לגבי להיות נורמלי להיות רגיל זה משעמם אתה תשתעמם תוך שניה.
King of Hearts

תתמודד

King of Hearts • 8 באפר׳ 2016
הכל בבלבלה אצלנו 
אחרי הכל אתה צריך רק אחת
חפש את הדרך ובטוח תמצא את האחת
ArchAngel​(שולטת)
לפני 8 שנים • 9 באפר׳ 2016
ArchAngel​(שולטת) • 9 באפר׳ 2016
אה, ובעולם הונילי אין בחורות רעות? כולן טובות? אחת, אחת? ובחו"ל גם כולן מלאכיות משמיים? אחת, אחת?
אולי פעם אחת, במקום להאשים את המשיכה בדס"מית, את הנשים, את הארץ... תסתכל שנייה על עצמך? אולי לשנייה אחת תעצור ותחשוב שאולי הבעיה היא בגישה שלך?
כשאתה פונה למישהי מתוך מחשבה שכל העסק הזה חולני אתה חושב שזה מה שיגרום לה לרצות להכיר אותך? שאתה גבר חלומותיה? שמה שהיא צריכה עכשיו זה אחד שכל הזמן יגרום לה ולעצמו להרגיש רע עם כל מה שנעשה?
אז מן הסתם, שולטת רגילה תעדיף לסנן אותך ולבחור במישהו ששלם עם עצמו כי המטרה היא בסופו של דבר הנאה הדדית ולא כאב ראש ולב.
וזאת גם הסיבה למה אתה נשאר רק עם כאלו בתשלום, כי הן שמות זין על השליטה ועין על הכסף ככה שמבחינתן שיהיו לך איזה תסביכים שבא לך העיקר שתשלם בסוף.

אגב, מכיוון ששאלת למה מסננות אותך, אני יכולה להגיד שבאופן אישי, בתור אחת שפנית אליה בתחילת דרכך כאן, לא עניתי לך כי ההודעות שלך היו מטרידות ואני אחסוך פה תיאורים בשביל לא להיגרר לדרמה כי המטרה שלי כרגע היא לא לנזוף בך אלא להסביר לך על סיבה נוספת שכנראה וגורמת לשולטות פה להירתע ממך והרי זה מה שביקשת לדעת,לא?

אז אני לא כועסת ואני מבינה שכנראה וזה תוצאה של הלחץ שאתה מרגיש ולא רוע, אבל עדיין זה לא פוטר אותך מלקיחת אחריות אישית.
אתה צריך להבין שבדס"מ והתנהגות נורמטיבית אלו לא מונחים סותרים! צריך לשמור על נימוס, רגישות ויחסי אנוש טובים כאן בדיוק כמו בעולם הונילי!
זה שאישה שולטת לא מרדד אותה לרמה של פנטזיה מינית, עדיין יש בן אדם מולך שהוא מכלול וצריך לדבר איתו בגובה העיניים תחילה.
(וכן, זה רלוונטי גם בהיפוך תפקידים וגם נשלט הוא קודם כל בן אדם, ואם יש שולטת שלא קולטת את זה- היא לא צריכה להיות כאן ושתחילה תשלוט בעצמה לפני שהיא בכלל חושבת שהיא מסוגלת לשלוט באחר)

לדעתי, גם אם באופן היפותטי לא תהיה בדס"מי יותר לעולם, אם תתנהג באותה גישה לבחורות וניליות אני בספק שהן גם ירצו בחברתך מאותן סיבות: אף אחת או אחד לא אוהבים להיות בסביבת אדם שגורם להם להרגיש לא בנוח וזה לא משנה אם זה כתוצאה מתסביכים אישיים או משהו חמור יותר. אנשים פשוט רוצים חיים שלווים אז אף אחד לא יבחר בכוונת תחילה פרטנר שהוא ירגיש סטרס ממנו.

אז תתחיל לקחת אחריות אישית על עצמך, תתחיל ללמוד לקבל את עצמך, לחזק לעצמך את הביטחון העצמי וללמוד להתחיל עם נשים באופן מכבד.
תפסיק לברוח מזהות שלך, מהרצונות שלך ולהאשים בכך את כולם.
אתה הרי כבר עושה את זה כל כך הרבה זמן ולא הגעת לשום מקום חיובי, אז אולי כדאי לך לפחות פעם אחת לנסות גישה שונה? פעם אחת לנסות להשלים עם זה ואז לפנות לנשים ממקום רגוע ובטוח?
תנסה ותראה מה יקרה.
    התגובה האהובה בשרשור
פיקאצ'ו
פיקאצ'ו • 9 באפר׳ 2016
נכון רוב המלכות אכן בתשלום....
אבל אם תפסיק לחפש ולרדוף בסוף תמצא לא מנסיון אבל
המרדף הוא מעייף וחסר תוצאות בהצלחה
המלט

Re: שליטה

המלט • 9 באפר׳ 2016
hary103 כתב/ה:
העולם הזה לא עושה לי טוב משום שאני לא מוצא מלכה, העולם הזה אינטרסים והמון פוזות
והבחורות עושות המון פוזות ומתנהגות לעבדים כסמרטוטים, שוב אני נהנה להיות נשלט אבל בישראל זה קשה
למה זה קשה? אי אפשר למצוא מלכה אמיתית בחינם, צריך לשלם למלכות בכסף ואני לא מוכן.
המלכות כאן רעות יכולות לשחק בך, אף אחת גם לא עונה פה ולא רצינית, הלוואי שלא הייתי נכנס לעולם הזה, כי למען האמת אני לא מרגיש בן אדם רגיל, אני לא רוצה לחפש בחורות כאלה, הבחורות האלה רעות מדי.. יש לכן עצה איך ניתן להפוך לאדם רגיל? ללא עניין וסדר בחיים בסאדו מאזו בכלל?

בעוד כמה חודשים אני עשר שנים בכלוב, ומעולם לא ראיתי פוסט מתבכיין כל כך.
Dunbar{Supreme93}
Dunbar{Supreme93} • 9 באפר׳ 2016
חבל שאני לא יכול לתת להמלט שני לייקים (או שני קולות בחירה)
LuciferPet​(נשלט)
לפני 8 שנים • 11 באפר׳ 2016
LuciferPet​(נשלט) • 11 באפר׳ 2016
אשמתך גבר
לא כולם פה רוצות כסף ברמה טוטאלית
אולי הם רעות בהתחלה אבל גם הם בני אחרי הכל
שנה את הגישה שלך אל תבוא בגישה שלך מגיע הכל
קח תחיים בקלילות ככה אתה לא תימצא אף אחת ובצדק
בהצלחה אחי