לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מנוי מתנה

טלי35​(שולטת)
לפני 7 שנים • 15 באוג׳ 2016

מנוי מתנה

טלי35​(שולטת) • 15 באוג׳ 2016
הי. חדשה פה יחסית ועוד לומדת איך הדברים עובדים. בעיקר בניסוי וטעייה...

אשמח לשמוע הסברים על המנוי במתנה (מישו הציע לעשות לי ונעלם לפני שהבנתי מה זה) מה זה ואיך זה עובד?

בעיקר שקועה בהירהורים אתיים - הוגן לבקש? אם כן ממי ובאיזה שלב?

אני מודה שנורא בא לי מנוי כי לוקח לי שעות לענות להודעות....
מצד שני בשביל משהי כמוני שפה להנאה ואוהבת להיות עצמאית נראה לי לא מוסרי לבקש (אם משהו מציע סבבה אבל אז זה מחייב אותי למשהו? לא רוצה להיות מחוייבת!)
מצד שלישי... נו יש עוד הרבה
אשמח לשמוע דעות....
kaly
kaly • 15 באוג׳ 2016
אין שום דבר מוסרי בעולם יחסי השליטה 

יכולת באותה המידה לפרסם "אני רוצה מנוי מתנה".

תהני ובהצלחה
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 15 באוג׳ 2016
כמו שאת לא מבקשת מתנות מזרים במציאות אין סיבה שתבקשי אותן פה, מנוי זהב עולה בסה"כ 25 ש"ח וזה לא סכום ענק שצריך בשבילו לבקש נדבה. 
מי שמבקשת פה מתנות מזרים נתפסת כמלכה בתשלום או נצלנית (אני לא מבינה איך זה ניצול אם מישהו הסכים לזה מרצונו החופשי, אבל לא אני קבעתי) והיחס אליה בהתאם. לפחות ברוב הפעמים שאני שמעתי עליהם.
הפעם היחידה שמישהו עשה לי מנוי במתנה היה ללא ידעתי וללא שום אינטרקציה קודמת שנוצרה בנינו, זאת באמת הייתה מתנה בהגדרה אבל הבן אדם חשב שהוא "קנה אותי" ולא הפסיק להציק לי ולהאשים אותי בזה שאני לא רוצה להיפגש איתו רק בגלל שהוא שילם עליי 25 ש"ח.
    התגובה האהובה בשרשור
טליה​(שולטת)
טליה​(שולטת) • 15 באוג׳ 2016
אני חושבת שתשובה טובה לשאלה שלך היא איך היית מתנהלת מחוץ לכלוב.

היו ימים שבהם היייתי יוצאת הרבה לפאבים. מעולם לא קיבלתי הזמנה לשתיה אלא אם היה לי עניין כלשהו במי שהזמין אותי. אני חושבת שזה ברור שהזמנות ומתנות מהסוג הזה הן צורה של חיזור, ושהקבלה שלהן היא הענות לחיזור. מהסיבה הזו גם מעולם לא ביקשתי ממישהו שיזמין אותי. לדעתי יש דרכים מכובדות יותר להרוויח את הכסף בשביל  שתיה או  מנוי זהב. אבל זו רק אני.

בהקשר של שליטה, אני לא רואה פסול בשליטה בהארנק של מישהו יותר מאשר שליטה באורגזמות שלו או בגוף שלו. אבל חשוב שאף אחד לא יתמם בעניין הזה. זה דבר אחד לשחק בארנק של מישהו כדי להשיג שליטה, השפלה או אפקטים רגשיים אחרים. וזה דבר אחר לשלוט במישהו כדי להשיג גישה לארנק שלו. ולמרות שקל ליפול לאי-הבנות בעניינים הללו, חשוב שלפחות לך יהיה ברור מה את עושה.
Prism
Prism • 15 באוג׳ 2016
ArchAngel(שולטת) ו טליה(שולטת)
ביחד, בסה"כ, נגעתן בעניין בפשטות.
אנשים עושים פה מ 250 ש"ח למנוי שנתי , too much hassle  
בהכללה "כרגיל" , אתם משלמים פר חודש +- סכום דומה ליס ,הוט ומה לא על .. סתם כדוגמא
אז המלכה טלי35(שולטת) אם חשוב לך,תשלמי.
ופתחת תפוסט שלך,בספק אתי ..
אם יש ספק=אין ספק
טלי35​(שולטת)
לא היתי זמינה פה לשלוש שעות ופתאום מנוי...אני קצת בשוק (אולי לא היתי צריכה להיות? לא יודעת... )
אני לא יודעת מי עשה אותו ובמה זה כרוך
ואני לא יודעת אם זה מתאים לי.
ודאי ודאי שאני *לא* נצלנית בתשלום!!!!
באמת רציתי להתייעץ...
ותודה למי שענה... אני צריכה לחשוב ולקלוט...
Prism
Prism • 15 באוג׳ 2016
מאמין לך,
כבר ראיתי שאת מוזהבת ובעצמך אומרת שלא את עשית icon_wink.gif
קחי בקלות, את אדם בוגר ואל תתני  in anyway לאף אחד לחרבן לך על הראש icon_wink.gif
טלי35​(שולטת)
בכל אופן...
אני אשמח אם מי שעשה את המנוי ישלח לי הודעה שאוכל להודות לו לפחות icon_smile.gif
Lady Galadriel
לפני 7 שנים • 16 באוג׳ 2016
Lady Galadriel • 16 באוג׳ 2016
מעשה שהיה כך היה, בלי להכנס לפרטים, 
בעבר פנה אלי פלוני מהכלוב ושוחחנו קלות, (2 וחצי הודעות רדודות ולא מעמיקות בעליל)
כלשונו מאד הפריע לו שאני לא מוזהבת והוא ביקש לרכוש לי מנוי.
הסברתי בצורה ברורה ותקיפה שאין לי צורך בזה , באותה התקופה התאים לי מאד השקט היחסי של המנוי הרגיל, וציינתי שאין לי שום בעיה לפרגן לאתר את הסכום הנדרש למנוי מוזהב, במידה ואחליט שיש לי צורך באחד, סיימתי את ההבהרה הזו בדרישה שלא יבצע משהו שיגרום לי להרגיש לא נוח.
מסתבר שגם נשלטים לא תמיד מבינים שכשאשה אומרת לא! היא מתכוונת... 
כי למחרת בבוקר הפלא ופלא הייתי מוזהבת בניגוד לרצוני, והוא כצפוי היה בטוח שאני אמורה להיות אסירת תודה.
זהו שלא... 
מבחינתי זה אקט נמוך שנועד לשים אותי בפוזיציה לא נוחה בגלל התפיסה שלי למה הוגן וראוי ומה לא, איני זקוקה לטובות הנאה, אני בוחרת את האנשים סביבי, על פי תכולת הקודקוד, ולא על פי תכולת הארנק...  ואני לא מעריכה ניסיונות לסובב לי את היד מאחורי הגב.

זה מן הסתם אישי, כל אחד עובד על פי ערכי המוסר שהוא תופס כנכונים בסיטואציה, אבל למטבע יש שני צדדים. ובעוד זה יכול ״להחמיא״ 
מצד שני זה גם יכול להעיק על מי שאקוטי מבחינתו לא להרגיש מחויב בגין אקט חלול שנועד ״לעגן״ קשר ולו ברמה הבסיסית הוירטואלית. 
Madame T​(שולטת)
לפני 7 שנים • 16 באוג׳ 2016
Madame T​(שולטת) • 16 באוג׳ 2016
מנוי זהב הוא אכן 'מתנה' ככל מתנה אחרת. יחד עם זאת, 'המחיר' שמצפה לו מעניק המתנה לעתים גבוה הרבה יותר מדמי המנוי של כמה מאות שקלים לשנה.
אין פסול לקבל מתנות - אם זה מה שמתאים לך. מה שפאתטי בעיני הוא פרסום בבלוג או בפרופיל של שולטת המצפה שמישהו יעשה לה מנוי זהב כ'הוכחה', -
הוכחה למה בדיוק?...

אבל גם כאן כמו בעולם שמחוץ ל'כלוב' - איש/ה הישר בעיניו/ה י/תעשה...