סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

"לא מחפשת מין"

evedon4​(נשלט)
לפני 7 שנים • 17 באוג׳ 2016
evedon4​(נשלט) • 17 באוג׳ 2016
להבנתי קשר ללא מין אינו יכול להיות קשר זוגי מכאן שכל מי שמפרסמת ללא מין אינה מחפשץ קשר זוגי אלה קשר אחר עם מטרות אחרות.
מה הן אותן מטרות? אני באמת שלא יודע.
kaly
kaly • 17 באוג׳ 2016
ותודה לפרשננו לענייני נשים בקהילת הבדס"מ הישראלית על התובנות
evedon4​(נשלט)
evedon4​(נשלט) • 17 באוג׳ 2016
קלי,
אולי תסבירי מה הכוונה בקשר ללא מין?
ברור שלנשים שונות כוונות שונות מה הפרשנות שלך לכך? האם את מבינה את זה?
כי אני ממש לא.
robotz
robotz • 17 באוג׳ 2016
אם היא מעלה תמונות מגרות ומיתגרות וכותבת שלא רוצה מין אז זה כנראה כדי להעלות לעצמה את האגו. היא גם ״מעלה את ערכה״  כך ומצטיירת כבחורה סקסית מיסתורית וקשה להשגה.אולי היא רוצה מין ואולי לא, מה שבטוח היא גרמה לך לרצות מין ולכן היא תוכל לקבל מין אם יתחשק לה, אחרת אין שום סיבה שהיא תבזבז את זמנה היקר ותשחית את ציפורניה המטופחות ותעלה תמונות סקסיות. יש הרבה סיבות לכך שהיא תתנהג בצורה מסובכת שכזאת, אבל  בדרך כלל הייתי ממליץ לך לא לקנות את הסיפור הזה כפי שהוא מוצג אפילו אם היא בעצמה מאמינה בזה.
Floating
לפני 7 שנים • 18 באוג׳ 2016
Floating • 18 באוג׳ 2016
או, שהיא פשוט אוהבת להעלות תמונות חשופות ולהרגיש סקסית, מבלי לרצות מין באופן ישיר. חשבת על זה?
מה זה משנה אם היא מחפשת מין, או לא מחפשת, אנחנו לא בימי הביניים. כל כך מפריע לך/מעניין אותך? תשאל אותה בפרטי.
Sharoman​(אחר)
לפני 7 שנים • 19 באוג׳ 2016
Sharoman​(אחר) • 19 באוג׳ 2016
בחיי שלא מובן לי מאיפה באתם.
שליטה היא מערכת מורכבת של יחסים בין זוג אנשים או יותר שכוללת התמסרות, כניעה ו/או הכלה של הרצון של השולט/ת ע"י הנשלט"/ת.
מערכת היחסים הזאת יכולה להיות מאוד מינית, או לא מינית כלל.
אתה מפוצץ תגובות מתנשאות, חצופות ופוגעניות של דלי או חסרי דעת בתחום, על מלכות שלא מחפשות מין אלא שליטה וניצול בזמן שהאתר והצ'אט מפוצצים עד אפס מקום בעבדי ניקיון, נהגים, משרתים צמודים, מסניפי כפות רגליים, מנוישים, וירטואלים, פיננסיים וכיוצ"ב
מה זה בדיוק שהופך את אותם גברים בעלי דחף מיני כה גבוה שבכל זאת מעדיפים שליטה במובן המנטאלי ולאו דווקא הפיזי של המילה למקובלים על ידכם, בזמן ששולטות בעלות רצונות,העדפות או זיקות דומות מגונות ומנוקרות על ידכם?!
מי אתם, (או לעשה מי בככל) שתקבעו לאף אדם, גבר, אישה או טראנסקסואל/ית מה הם או מה הם אמורים להיות ההעדפות שלו/ה או למה הוא/יא מתחבר/ת?
כמובן שיש מלכות בתשלום, שדורשות תמורה בעד שירותיהן, וללא כל ספק אין שום מחסור שלהן בוירטואליה ומחוצה לה, אבל זה ממש לא אומר, מעדי או מרמז על כך שכל אחת שמציינת מראש בפרופיל שלה, במטרה מראש למנוע אי נעימויות או הבנות, שהיא לא מעוניינת במין היא בהכרח מלכה בתשלום.
לכל הספקנים שביניכם, הייתי ממליץ לרפרף מעט בפורום פטישים, או סתם לכתוב את המילה בגוגל ולראות אילו מן אפשרויות עולות לכם כבר מהעמוד הראשון.
מתחשב בך​(שולט){שבה}
לפני 7 שנים • 19 באוג׳ 2016
מתחשב בך​(שולט){שבה} • 19 באוג׳ 2016
חברים ,
תצחקו כרצונכם וזו כמובן זכות בסיסית אבל בקשר לא בתשלום אין שום צורך לציין אם יהיה שם מין או לא כי מתפתחת תקשורת בין שני אנשים ושם מדברים על רצונות גבולות וכדומה.
הקשר היחיד שהוא קשר אינסטנט של אני צריך משהו ומוכן לשלם עליו והצד השני מספק או לא את אותו צורך הוא מלכה בתשלום.
לא הייתי שיפוטי לכאן או לכאן לגבי מלכות בתשלום פשוט זה קוד שאומר "אני מלכה בתשלום" .
מספיק מובן גברת קאלי?
המלט
לפני 7 שנים • 20 באוג׳ 2016
המלט • 20 באוג׳ 2016
hshay כתב/ה:
תראה,רוב הנושאים בשליטה נשית לא כוללים מין בשום סוג
אם אתה מחפש סקס זה לא האתר בשבילך

מזמן לא קראתי שטות גדולה מזו.
James Bondage​(מתחלף)
לפני 7 שנים • 21 באוג׳ 2016
James Bondage​(מתחלף) • 21 באוג׳ 2016
הויכוח הזה לעולם לא יתכנס מכיוון שאנשים שונים מגדירים "מין" באופן שונה.

אצל חלק זה כולל אך ורק חדירה ואגינלית, ואצל חלק מספיק דיבור או אפילו מחשבה. עד שלא כל אחד יגדיר בתשובתו מה ההגדרה המדויקת שלו למין, ברור שהתשובות יראו מטופשות. (ואחרי שכל אחד יגדיר, הריב יהיה על ההגדרות ולא על השאלה על מה הכוונה ב-"ללא מין", כך שהסיכוי קלוש להגיע להסכמה או עמק שווה כלשהו).

אבל אני אזכיר אבחנה של זאלופון מלפני איזה עשר שנים, ששווה להכיר: ב-99% מהמקרים, גם נשלטים/ות שמציינים שהם לא מעוניינים במין, מעוניינים להשלט רק ע"י אותו מין שאיתו הם כן מעוניינים במין (בעיקר גברים סטרייטים שמעוניינים בנשים). המסקנה הסבירה הכמעט יחידה היא שבכל זאת מדובר באקט בעל אופי מיני, גם אם אינו כזה לפי איזשהו חוק או הגדרה יבשים.