סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

הונאה חדשה בכלוב!!

galgal1​(נשלט)
לפני 7 שנים • 30 בספט׳ 2016
galgal1​(נשלט) • 30 בספט׳ 2016
חברים, מה אתם רוצים מטליה?
אומנם היא:
* השוותה את החייל שעבר סוג של תרמית קטנה למשה קצב שהורשע באונס
*טענה שהחייל עבר עבירה פלילית ורק אם הייתה מגיעה לפגישה שוטרת סמויה אז....
* אמרה לחייל שהוא חתיכת זבל (ציטוט מקורי עמוד 2 לשרשור)
* חוזרת וטוענת שהיא נגעלת מהחייל בהודעות נוספות

ולבסוף תסמונת ה"קוזק הנגזל" ממש נקרע הלב, היא טוענת ש:
*האנשים באתר קהי חושים
*שתוקפים את דעתה בקללות
*שמבזים אותה
*ובנוסף טוענת שהשרשור הזה מלא גועל.

מישהו אמר מוסר כפול ולא קיבל?
אלי מרבה רגליים{#רקביבי}
טליה כתב/ה:
אלי מרבה רגליים,

"הפוסט מיועד כדי להזהיר ולמנוע פגיעה מאחרים." 

אפשר להזהיר מפני שתי נשים בנות 40 שמתחזות לבנות 14. לתשומת ליבם של כל הגברים שנמשכים לקטינות.
אפשר להזהיר מפני אנשים שמוכרים איברים להשתלה בשוק השחור, לוקחים כסף אבל נעלמים מבלי לספק את האיברים. לתשומת ליבם של כל אלו שמבקשים לקנות איברים להשתלה בשוק השחור.

יש משהו מעוות באזהרה שבשביל שתהיה רלוונטית חייבים לרצות משהו מאוד לא מוסרי.
למי האזהרה מפני השתיים מיועדת בדיוק?
למי אם לא לצרכנים של שרותי מין?
זה מוסרי?
כבר הסברתי מדוע לא. ומי שרוצה להתכחש לכך, כנראה שכבר לא אשכנע אותו.

זה מדהים לגלות שכל כך הרבה אנשים חושבים שהאזהרה הזו רלוונטית לפורום פמדום, מפרגנים לה ומוכנים לחרף את נפשם בשביל להגן על הניק הפקטיבי שפרסם אותה.
זה אומר משהו על המקום הזה ועל האנשים שבו.
הלכת קצת רחוק..סחר באיברים? חחח נו באמת.
ולעניין המוסריות - לא רואה בזה שום דבר לא מוסרי.
אגב אני יודע בדיוק במי מדובר - וזה שפרסם את האזהרה (פיקטיבי או לא) דובר אמת במאה אחוז.
בנתיים מי שמחרפת נפשה להגן על שתי נוכלות עלובות - זאת את icon_smile.gif
בואי נסכים שאנחנו לא מסכימים ונסיים את זה כאן.
Prism
Prism • 30 בספט׳ 2016
להקליל קצת ת אווירה, כל 1 שיהנה\תהנה בדרכה icon_wink.gif

https://www.youtube.com/watch?v=L3wKzyIN1yk
נסיכת הלילה​(שולטת)
נסיכת הלילה​(שולטת) • 30 בספט׳ 2016
טליה כתב/ה:
נסיכת הלילה כתב/ה:
אף אחד לא עושה לטליה עליהום כי היא חושבת שונה מכולם, תוקפים את הדעה שלה כי היא מפספסת את העיקר ומתלהמת בנושא הלא נכון.

הנה הדרך שבה את לא עושה עליהום ותוקפת את "הדעה" שלי:
"את ונשים כמו שהוא מדבר עליהן זה פשוט גועל נפש. הייתי אומרת לך תתביישי לך אבל כנראה שבושה כמו שכל לא חילקו לך."

אם רצית לתקוף את הדעה שלי, אני בטוחה שהיית יכולה לעשות זאת גם מבלי לקלל אותי.
אני לא יודעת מה עשיתי לך. לא קיללתי אותך. לא ביזיתי אותך. את לא מכירה אותי, לא יודעת מאיפה אני באה, מה עשיתי או מה עברתי בחיים.
אני בטוחה שאת ואלו שעשו לך לייק תמצאו את הצדקה לקללות האלו. אבל מנסיוני רודפי צדק לא תוקפים דעות בקללות.

השרשור הזה מלא גועל.
אני לא יכולה שלא לתהות מה גורם לך להתגייס למען ניק פקטיבי שכל תכלית קיומו הוא השרשור הזה, ודווקא בדברים שכתבתי נגד צרכני זנות לראות את תכלית הרוע.

אני חושבת שבכל חיי לא דיברו אלי אנשים כמו שדיברו אלי בשרשור הזה. בוודאי שלא נשים.
אולי זה טיפשות שלי לכתוב כאן.

לשנייה לא אמרתי שאני לא תוקפת את הדעה שלך. אמרתי שאני לא תוקפת אותה כי אני "עדר" ואת הנאורה השונה. 
יפה לך להגיד שמעולם לא דיברו וקיללו אותך כמו שאני ואחרים פה מקללים אותך אבל לתקוף את הבחור, להשוות אותו לאנס מורשע ולחזור ולהגיד כמה שהוא מגעיל אותך זה זה נראה לך לגיטימי? 
את אפילו לא רואה כמה זה מעוות להגן על הנוכלות האלה ולתקוף אותו ועל הדרך גם את הנשים שממש לא חושבות כמוך. 
אחד שמבין​(נשלט)
אחד שמבין​(נשלט) • 30 בספט׳ 2016
טליה,
אני חושב שאת מנסה להוביל פה אג'נדה מאוד חשובה, שחלק גדול מהכותבים שיצאו פה כנגדך, דוקא מאוד מסכימים איתך.
הבעיה, שזה לא בדיוק השרשור המתאים עבור הרעיון הכל כך חשוב ונכון.
לא רק שזה לא מתאים, יש אנשים שזה גם מקומם אותם.
כשרעיונות טובים ונכונים משמשים בצורה קיצונית זו בעיה לא פחות קטנה.
לדוגמא (זה מאוד פופולרי בשרשור הזה להביא דוגמאות) אני בעד שמירה על זכויות בע"ח, אולם, מצד שני אני מתנגד בצורה נחרצת לכנופיות קיצוניות שזורעות טרור נגד מי שלא מסכים איתן או מתנהל ע"פ אמות המידה שלהן.
אדם צריך להבחין בין האידיאות שלו, יהיו הנעלות ביותר, לבין הניסיון לכפות אותן על אחרים.
זכותך להיגעל מהחייל, אבל את לא חייבת לבטא את זה בדיוק כשהוא בא לתנות את צרותיו ולנסות להציל אחרים בדרכו וע"פ השקפתו. גם אם החלטת שזה המקום עבורך לבטא את הגועל, את יכולה למתן את ההשוואות שלך למשהו שיוכל להתעכל בקרב קהלים גדולים. וזה כבר אמור להיות אינטרס שלך אם את באמת רוצה שאנשים יוכלו להזדהות עם הרעיונות שלך.היסחפות לדוגמאות קיצוניות גורמות לאנשים לראות בך קיצונית ולא נעים לומר קצת הזויה. (אני בטוח שאת לא כזאת, אבל הרי רובנו לא באמת מכירים אותך, ואת נתפסת כהשתקפות של מה שאת כותבת)
לגבי הקללות והשיח הלא נעים, נכון, יש אנשים שבעיקר במרחב הוירטואלי מרשים לעצמם יותר, זה לא חדש, לא המציאו את זה פה, השיח הוירטואלי הוא אלים קשה וגס, הוא לא מתאים לכל אחד, גם אני לא מת על זה, אך האמת צריכה להיאמר שלפחות בהתחלה היה נראה שאת משחקת בו יפה כמו כולם.

דבר נוסף שקצת מרגיש לא נעים, לפחות לי, סביב הכתיבה שלך, זה שהעולם שלך בנוי מגברים ונשים, ויש מלחמה ביניהם. אשה שחושבת אחרת היא עריקה ואולי אפילו בוגדת (אלו מילים שלי, אבל זה מה שמשתמע לפחות לי מהמילים שלך) הענין המגדרי מאוד קריטי אצלך. אספר לך שהיתה לי תגובה מאוד דומה למה שכתבה Mary Jane אבל היה ברור לי שאם אני כגבר אכתוב את זה היא תהיה הרבה יותר קשה לעיכול עבורך. והמטרה שלי בכתיבה היא לבטא עמדה שתוכל להיות מובנת. לשמחתי Mary Jane אכן כתבה זאת והרעיונות שלי מצאו ביטוי.
זה נכון שיש מקום גם לאמירות קיצוניות, אבל אז קשה לצפות שהן יתקבלו בלב הקונצנזוס ואפילו ניתן לצפות שהן יעוררו תגובות קיצוניות.
ולסיום שתהיה לך שנה טובה icon_smile.gif
אוריה צולל
אוריה צולל • 30 בספט׳ 2016
קצת סדר:
הסיפור לא נשמע כמו שידול לזנות, ועדיין אין איסור בחוק לצרוך שירותי מין ובוודאי שלא מהסוג המתואר.
להערכתי, יש כאן עבירה על החוק - מצידן של הבחורות דווקא -   ואפשר להגיש תלונה במשטרה/לתבוע אותן אזרחית. 
כמובן שלא מייעץ /ממליץ על פעולה משפטית וכו'. (אינני עו"ד)
שוטרת*
שוטרת* • 30 בספט׳ 2016
אחד שמבין כתב/ה:
טליה,
 שתהיה לך שנה טובה icon_smile.gif

חמוד שהוא.. טליה, יש גם כאלו כאן.

שנה טובה גם ממני (:
trol
trol • 30 בספט׳ 2016
כמה מלל מיותר בשביל להגיד "אני שונאת גברים".

הבנו.
Mary Jane
Mary Jane • 30 בספט׳ 2016
טליה כתב/ה:
....
מבחינתי דבר אחד חשוב, הוא התייחס לאישה כאל סחורה.

...

אקדים ואומר שנהניתי מאוד לקרוא את דעותייך בשרשור הזה. וגם את tiny lemon. עוררתן מחשבה וגם את הלב, ובכלל, ריבוי דעות והשקפות הופך את המחלוקת והשיח למעניינים ומפרים. אני עדיין מהרהרת בחלקים מדבריכן. מצרה על כך שייחסו לטיעונים שנאת גברים, השתייכות למפלגה מסויימת ומה לא. כתיבה בפורום טעון שכזה אכן דורשת התמודדות לא קלה לעתים, בין השאר עם זעמם המתפרץ ותסכולם האצור של צרכני זנות (:

בעקבות ההערות שלכן, חוזרת בי מההשוואה לסלידה מפירות ים. זה לא היה אקט דמגוגי, כנטען, אלא חוסר בתשומת לב ורגישות ...

אשר לציטוט דברייך לעיל - לטעמי מאוזן יותר, אולי אף הוגן וצודק יותר, להתייחס למכלול. כלומר, לכך שלצד העובדה שהיה כאן ניסיון לסחור בגופו של אדם (ובנשמתו?), ישנם עוד ערכים בעלי חשיבות בסיטואציה, אשר יש להתחשב בהם. גם הונאה והולכת שולל - ככל שאכן היו כאן עניינים מסוג זה - אינם נחמדים או רצויים לחברה מתוקנת. בפרט מקום בו מדובר בטקטיקה שחוזרת על עצמה.

חשוב לזכור שהדרך לשינוי בתפיסות ובעמדות היא לא דרך תקיפה חזיתית של אנשים שחשים עצמם פגועים ולא מבינים מה רוצים מחייהם. אלא דרך שכנוע, חינוך, באורך רוח ובדבקות, בבחינת "אבנים שחקו המים". ובעניין זה אני מצטרפת לדבריו של "אחד שמבין" בנוגע לאופן העברת המסרים.

מעבר לכך אוסיף כי הסטנדרט המוסרי שאת מציבה, טליה, גבוה מאוד, ואולי מטיל על החברה והפרטים שבה נטלים שכרגע הם אינם בשלים לשאת בהם (לרבות בקשר לגינוי פונדקאות והרחבת מושג האונס גם על זנות). בכך את מזכירה לי את הגברת הטבעונית ששמה טל-משהו (צירוף מקרים?), שמטיפה בלהט מרשים להימנעות גמורה ממוצרים מן החי. לא קל ליישום. ולא עומד בקנה אחד לא רק עם האופן בו האנושות פועלת, אלא גם עם האופן בו היא מרגישה וחושבת בקשר לטבעה ולזכויות העומדות לה. עם זאת, יתכן שבעוד 300 שנים מהיום האנושות תתפתח באופן כזה שדברייך, כמו גם דבריה של טל השנייה, ייחשבו לאבני יסוד במחשבה המערבית...
sing on love​(נשלט)
לפני 7 שנים • 1 באוק׳ 2016

חבל שזה מה שקורה בסוף מהכלוב במקום אהבה. טליה את מוזרה

sing on love​(נשלט) • 1 באוק׳ 2016
נשלט שהגיע אליה הגיע ולא יכול לחזור בו. אם הוא לא רוצה למשל אחרי שהיא אמרה לו שהיא בת 25 ואילו היא נראית בת 40 , זכותו ללכת אבל היא מאיימת עליו. היא זונה  ואפילו יותר גרועה מזה. זונה לפחות לא לוקחת כסף סתם. הבחור תמים ויש עוד הרבה תמימים כמותו. גם כאלה שחשבו שהם לא ממש תמימים... ואת, טליה או סתם חסרת לב או בעלת אישיות קיצונית מוטה לצד אחד.חבל שהאתר שלא אמור לאפשר שליטה בתשלום בעצם כן מאפשר את זה.